Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:25:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109783 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #30 -: август 21, 2015, 08:08:25 »

Благодаря smile Взела съм и едни пеперудки, които ще ги използвам пак за украса, ще ги сложа на чашите и ще пиша имената на гостите на тях smile

Ето такива са, белички, понеже нещо не можах да си харесам от другите цветове:

http://www.ebay.com/itm/50-100-pcs-Table-Mark-Wine-Glass-Cards-Favor-Butterfly-Name-Place-Party-Wedding-/201266476383?var=&hash=item2edc6ab55f

Трябва да хвана да ги надпиша и дано не ги оплескам, че не съм много от краснопишещите  blush Още се чудя дали да не ги наклепам малко с оранжев брокат да има блинки блинки ама ще реша в последствие smile

Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #31 -: август 21, 2015, 09:00:25 »

Роклята е страхотна, много ми хареса гърба. Браво за украсата, че сама ще е правиш. Възхищавам се на момичета, които изпипват всички детайли сами.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 21, 2015, 22:11:24 »

суперррр са,,,аз взех същите за жените(някои от тях),че ни се увеличиха гостите,,,а нямаше време да поръчвам пак от другите от Китай,,,но много  ги харесвам,,,супер сладки са  Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: август 21, 2015, 22:39:58 »

Хихи благодаря и аз много им се радвам  blum

Качвам ви подаръчетата, правихме ги с мама, снощи последно ги ъпгрейдвахме, сложихме им още панделки и им завързахме свитъчета с цитати за любовта. Вдъхнових се от темата на Тинчето хехе  give_rose В началото на септември ще са ми готови и етикетчетата за тях smile След сватбата ще подарим и рамка със снимка на всички  Wink

Второто са бутониерите, вече ми изглеждат малко аматьорски, ама повече няма да се занимавам с тях, че по подаръчетата много шев и кройка му ударих и искам да си поема малко въздух  blush









Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #34 -: август 21, 2015, 22:45:52 »

За лека нощ една снимка да видите как строго ни надзирава работата моята дебела госпожица  blum Извинявам се, че е малко размазана, ама ще добиете представа  blum

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 22, 2015, 17:06:15 »

Чудесни са подаръчетата.. Много ми харесва цитатът... А имаш още време, ако не си сигурна за бутониерките.. аз моите ги правих три пъти.. и сега си казах, че приключих с тях smile  Ти държиш да бъдат калии ли, че намерих уникално сладки рози в едно магазинче  на ул. Цар Симеон. Има най най различни цветове,, моце да им сложиш тъничка органза за допълнение smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #36 -: август 22, 2015, 18:36:18 »

Не че държа, но просто ми харесаха, а нямаше точно такъв цвят други цветчета smile То те са по-скоро оранжево-прасковени и зелени ама нещо е много светла снимката, иначе грам не ми се занимава допълнително, само им сложих едни перлички и им увих дръжката с малко панделка, но не съм ги снимала Wink Цитатите са различни за всички, този е само примерен smile Днес ходих на пробна, по-късно ще кача снимки  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 22, 2015, 18:59:23 »

Хриси, не помня да съм ти виждала роклята преди, но много ми харесва. Супер ти стои.
Съжалявам, че не те посещавам много често ама ще наваксам скоро  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #38 -: август 22, 2015, 22:20:05 »

Хехе ти си младоженка, няма нужда да киснеш тук Wink
Качвам ви снимки от пробната прическа:









Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #39 -: август 22, 2015, 22:29:51 »

Уууу, разкошна е, много ми харесва! give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 23, 2015, 01:51:54 »

Страхотна е.. много различна и много ти отива  kiss2
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 23, 2015, 10:28:06 »

Фери, чета те с удоволствие, макар да не съм писала още! Много ви е хубава историята, роклята, прическата - всичко!  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #42 -: август 23, 2015, 13:31:26 »

Благодаря ви прекрасни дами  give_rose За кока се колебая само дали не е прекалено обемен и на сватбата ще му кажа да не ми навива всички кичури, за да няма чак такъв обем smile

Сетих се, че не съм ви писала за ресторанта. Обиколихме към 10-на ресторанта, честно казано най-много ни грабна ресторант Стара София в Хотел Вега...уникална обстановка, едни тежки мебели, прекрасни впечатления, НО нямаше градина, намиа се на втория етаж на хотела...ами прекалено затворен ми се видя, аз исках да имаме повече свобода и в крайна сметка се спряхме на ресторант "Бижу" в хотел Силвър Хаус. Управителят страшно много ни грабна, има много просторна и красива градина, даже клони към паркче, ще можем да си внесем абсолютно всичко каквото пожелаем без такса (включително вода и безалкохолни, иначе навсякъде другаде ни казаха че не може...). Ресторантът е изключително изчистен и минималистичен, в бежово-кафявата гама, което наклони везните в полза на прасковено-зелените цветове в украсата smile Началото на септември сме на дегустация, още имаме колебания пилешко или свинско, ще ви споделя впечатления  good

Качвам ви снимка на халките, сутринта им украсявах кутийката, където ще се помещават Wink





Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #43 -: август 23, 2015, 13:44:17 »

Ето го и букетът, който съм си харесала за модел, само че моят ще е в моите цветове smile

Украсата ми ще е от по-малки цветчета, от този тип + малки розички smile

http://www.orangespb.ru/catalog/57/1176/
http://www.jollybunch.ru/flowers/flower_15
http://www.hayloft-plants.co.uk/Alstroemeria/Saturne/prod8929.html

Няма да правя украса на колата от цветя, може би само малко панделки ще ѝ сложа. На булчинската маса
ще има една украса малко по голяма в средата и две по-малки, кълбовидни отстрани . Воали и балони няма да слагам  NO

Май съм малко хаотична, подсещайте ме за каквото забравям Wink



* 58753fadfd70cf436c5e491d874404ce02c37107e1097b00b7b3b9c9234a8501.jpg (71.64 KB, 350x385 - видяно 3542 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #44 -: август 23, 2015, 13:58:17 »

Качвам ви последно тортите, които съм си харесала, нашата ще е хибрид между двете. Ще ми я прави сладкарката, от която беше годежната, защото беше просто вълшебна  heart Вкусът ще е или френска селска, или някаква плодова smile





Имаме си ето такава фигурка: http://www.schleich-s.com/en/GB/toys/the_smurfs/bride_and_groom/
Последно обаче се влюбих в други симпатяги и чакам един приятел с 3д принтер да се прибере от морето и да видя дали ще може да ми ги направи smile

http://images4.sw-cdn.net/model/picture/625x465_2034166_3016258_1433302788.jpg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines