Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:52:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109787 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 19, 2015, 21:27:18 »

Честита тема, мила Фери smile Прекрасно после дни кто госпожица, имали сте прекрасно запознанство, невероятно предложение... НАИЕСТИНА МЕ ВПЕЧАТЛИ!!! Сигурна съм, че и сватбата ще е страхотна  heart Обещавам да съм по-активна, като се върна от моминско, до тогава ще чета при всяка възможност  Yes
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 20, 2015, 00:04:14 »

Честита тема прекрасна Хриси smile  Пожелавам ти много спокоен месец, съчетан с много бурни емоции.. Предложението е поразително. Браво на твоето момче... а това с носията е уникално... много ме впечатли.. Разкажи ни каква тема си избрала.. аз си спомням твоята рокля.. прекрасна е.... друго може да не помня.. но всяка рокля я запомням от раз  danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: август 20, 2015, 08:05:48 »

Благодаря ви прекрасници  give_rose heart Няма да се сърдя на никой, че не пише много, много, знам че всеки е нанякъде Wink Tони, размажи се подобаващо като за последно като госпожица  Girl_hide Лолитка, благодаря за роклята ще я покажа и нея малко по-късно Wink Нямам някаква конкретна тема, освен че ще имам пеперудки в украсата, цветовете са ми праскова/зелено/екрю smile

Радвам се, че ви харесва предложението и всичко и аз бях много впечатлена  smile Държа да отбележа, че имаше приготвена носия и за мен, обаче аяз бях умряла от студ (много съм зиморничава) и не исках да се разопаковам  blush Признавам си, че понякога умея да оплескам страшно нещата и да разваля момента, е този път беше така...още ме е яд, че не се премених и аз в носия, ама съм се засилила да си направим някаква такава фотосесия като си понаправим механата в мазето  blum Така...кумовете ги поканихме още същата вечер, защото бяха с нас, не са двойка, а моята най-добра приятелка и неговия най-добър приятел, но просто на момента така го почувствахме smile Много пъти си бяхме коментирали този въпрос и винаги стигахме до извода, че просто нямаме такава приятелска двойка, която да са ни еднакво близки и на двамата и приключихме с въпроса smile На нашите казахме веднага, тати беше най-доволен, защото отдавна имаше мерак да ме жени biggrin
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 20, 2015, 08:31:20 »

Предложението е страхотно, поздравления за ТМ и за избора на пръстен, много ми хареса.   good

Показвай всички дреболии по украсата, цветовете не са от масово избираните, което според мен е плюс, красива комбинация е Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #19 -: август 20, 2015, 08:40:43 »

Качвам ви снимка от годежа и се захващам за работа, а украсата и дреболийките по сватбата ще ви ги кача довечера, че са ми на лаптопа smile



Тинче благодаря ти give_rose Цветовете първоначално бяха лилаво и малко зелено, ама ми се сториха доста неподходящи за есента и ги смених, но сега ми харесват дори повече  blum Пръстенът все още му се радвам, от време на време си го лъскам да блести повече диамантът  pullpigtails
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #20 -: август 20, 2015, 15:11:15 »

Честито и от мен и да кажа просто УАУ  за тортата!  heart Наистина уникално е било всичко smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: август 20, 2015, 15:26:30 »

Мдааа тортата беше невероятна и на вкус и на вид, просто перфектна, мога да дам контакти на сладкарката smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #22 -: август 20, 2015, 15:45:58 »

 И мен ме хвана яд, че не си облякла народната носия. Те са направени от чиста вълна и можела да те сгреят повече.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 20, 2015, 18:21:26 »

Страхотно предложение! Браво на ТМ как е измислил всичко. Не се тревожи, че не си облякла носията, аз също съм си зиморничев аи те разбирам. Но пък идеята за пред/след сватбена фотосесия с носии ми допада много  heart А и ще си е тематична за вашата история  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #24 -: август 20, 2015, 18:53:34 »

Благодаря ви мили дами  give_rose

Каранешева, кой да се сети да помисли логично с толкова много емоции в главата  blush Наистина се бях шашнала, че нищо не е под мой контрол  pleasantry

Започвам да ви качвам едно по едно нещата за сватбата:

Започвам с нейно величество роклята:





Нямах особени драми с намирането ѝ, взех я от магазин Холидей Уед, напълно се вписа в бюджета ми, струва 790 лв Wink Много съм доволна от обслужване и всичко останало, писала съм подробно в темата за роклите Wink Воалът е с малко по-различна дантела, но не ми изглежда като да се бият? Имам си два, другият е пак дълъг, но с повече обем горе и без дантела, но хич не ми харесва  NO ще си го ползвам за моминското Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #25 -: август 20, 2015, 19:01:02 »

Обувките:

Също съм много доволна, резервните даже си ги носих малко лятото  blush

Основните ги взех за 14 лв на разпродажба от магазин Бианко и Неро в мол Скай сити, по препоръка на друга булка smile Най-офертната ми покупка за сватбата  pardon



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #26 -: август 20, 2015, 19:08:10 »

Писанчето ми не даде да го снимам, но ще е със син костюм (средно синьо го определям), риза в цвят като роклята ми и папийонка smile Взехме му резервна в цвят праскова  blum Качвам ви халките но преди да ги гравираме, че не съм ги снимала след това...Написахме Ad Infinitum и датата smile правихме ги при познат златар, като му занесохме наше злато и си платихме само изработката - около 10-12 лв на грам някъде се върза Wink




 
Толкова от мен засега, отивам да довършвам подаръчетата, после може пак да се включа  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: август 20, 2015, 20:17:48 »

Все още нямам напълно ясна картинка в главата за украсата, но ще ви покажа какво съм купила и направила досега, понеже съм от хенд мейд булките smile Като отидем на дегустация ще подредя една маса да видя как става и ще реша ако има нещо излишно или допълнително Wink

Тейбъл картички, същите като поканите:



Покани:



Пеперуди, които ще сложа на стената зад Вип масата и май няма да слагам по масите, взела съм и зелени и едни червени, но са по-тъмни и няма да ги слагам :



Масите са правоъгълни, ще има по една ваза в средата и две чашки със свещички, мисля да разпръсна и малко камъчета:









Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #28 -: август 20, 2015, 20:20:08 »

Спирам за днес да не ви отегча  heart Спокойна вечер на всички  give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 21, 2015, 00:38:07 »

Роклята е супер... Много стилна и нежна... и много, ама много ти отива. Поканите също ми харесват,, добре ти се получава темата, а уж нямаше тема. Направо си имаш тема и половина Bravo с пеперудите имаш огромно поле  за изява в украсата smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines