Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:23:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110503 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #240 -: септември 30, 2015, 21:54:16 »

Роклята ти много ме кефи! Маникюра ти също е перфектен, супер са си снимките! smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 30, 2015, 22:27:56 »

Хриси всичко е страхотно,,сладури големи smile Много са ви хубави снимките heart воала стои перфектно,,,много нежно,,за другите неща вече казах хиляда пъти ,да не се повтарям пак Wink
А букета ми само на снимки изглежда ок,,на живо не ми хареса,но нямаше голямо значение
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 01, 2015, 06:42:47 »

Може ли с една дума - Уникално!  give_rose Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: октомври 01, 2015, 07:41:16 »

Не бих казала, че си излезла тъпо, по- скоро си много притеснена.  heart heart heart Сигурно в действителност си много лъчезарна, та по тази причина виждаш и разликата. Определено момъкът е по- добрият позьор /в добрия смисъл на думата/ и е съвсем непринуден и чаровен. Аз пак да кажа, че си като изваяна статуетка - нежна, феерична и прекрасна good
Хехе, има една повтаряща се в последно време постановка - младоженец с ръце на сърце, прегърнал булката. При вас се е получила с точното място и форма good
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #244 -: октомври 01, 2015, 07:41:35 »

Прекрасни са снимките!
И да кажа- обиците са трепач!!! Влюбих се  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 01, 2015, 07:50:20 »

Харесах ги и във фейсбук, да ти кажа и тук.. Супер сте.. Наистина мъжлето е по-добър позьор, ти си много притеснена, но си адски сладка  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #246 -: октомври 01, 2015, 08:12:02 »

Благодаря ви  heart Да ви кажа, моят мъж просто си е фотогеничен, аз не бях притеснена (или поне така се чувствах), но не знам защо понякога толкова смешно излизам...или просто има някакъв контраст между нас и затова така изглежда smile

Свеки, това със статуетката често го чувам...въпреки че съм виждала и много по порцеланови момичета  blum (ама верно сме много самокритични!)

Гехена...обеците, ако си ми следила темата бяха най-гоклямато търсене...в крайна сметка прекрасната ни съфорумка Лоли (благодаря ти отново  give_rose) ми даде контакта на едно ммиче, което изработва бижута и тя ми ги направаи...само че първоначално ги беше сложола на нещо като плочка отзад, малко ми се въртяха и ме дразнеха а и бяха по-тежички, върнах ги заедно с еидн мой модел да ги преправи като тях и това е резултатът  heart бяха перфектни наистина...само че в ресторанта ги свалих, да не ги метна някъде по дансинга посред танците, че щеше да ме е яд  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: октомври 01, 2015, 09:49:27 »

Много сте красиви и нежни! А на мен не ми изглеждаш никак странно на снимки, напротив.
А роклята колко ми харесва...страшна е!
Пу-пу.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 01, 2015, 10:48:03 »

Прекрасни сте и двамата, изобщо не се притеснявай! Най-любима ми е снимката с воала в гръб  heart Роклята е просто разкошна  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #249 -: октомври 01, 2015, 13:04:11 »

Фери, нали знаеш, че те чета, ама рядко пиша smile
Много красиви снимки - много нежни, прочувствени. heart Снимката в църквата е толкова магнетична! Ето това за мен е един интимен момент - момент на създаване на едно семейство. Хареса ми и предсватбената ви фотосесия.
Леле, ти сериозно ли си решила да режеш тази хубава коса? Възхищавам ти се за смелостта.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #250 -: октомври 01, 2015, 13:13:57 »

Ами отдавна ми се върти в главата  smile Много искам да я даря за перука на жена, която си няма  sad Пък на мен пак ще ми порастне  good Сега търся къде...че не искам да попадна на хора, които ще я протъргуват  NO

Честно казано, май и на мен в църквата ми беше по-емоционално...не ми се вярваше Тони като казваше ама ето и аз така го почувствах   pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #251 -: октомври 01, 2015, 13:21:07 »

Аз съм чувала за две места в София, където взимат така коса. Едното е фондация "Една от 8", а другото място е салон "Магама". Бях ги търсила, че имам една опашка, която се подмята по шкафовете от доста години. Само не знам като е стояла, дали може пак да се използва. И все се каня да търся информация blush
Църквата има повече емоция - определено! Е, освен ако няма някакви изцепки. На една приятелка на сватбата за малко да падне ченето на попа, та цялата тържественост премина в леки хихикания blush
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #252 -: октомври 09, 2015, 08:41:36 »

Яяяяя....!! Нямаше ме една седмица и я, какви разкошотии съм изпуснала!! Страхотни са ви снимките! Много ясни, изпипани, супер качество. А тези обеци просто ме разбиха!! Уау, такова нещо не съм виждала. уникални са, браво на момичето, което ги е направило.
Ах, виждам, че и ти като мен само си търсиш кусури по снимките. Прекрасни сте, изобщо не го мисли; ти, като дама, си по-нежна и загадъчна, това е всичко. И моят кавалер беше доста по-буен и весел от мен на сватбата, това не значи, че ми е било кофти или нещо не наред.
А роклята ти е бижу...толкова нежна и ефирна с тези воали...прекрасна е. Дано да имаш още много и все по-прекрасни снимки, както и моменти, с твоя закачлив момък! Wink
Някой беше коментирал снимката със сърцето, да, супер се е получила.

P.S. Това 'Иви' ме разби....хаха! Много ми харесва, всякак са ме наричали, само не и така. Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #253 -: октомври 09, 2015, 10:14:50 »

Снимките са прекрасни мила smile Мисля че си била страхотна булка, а от двама ви с Боян струи такава любов.........
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #254 -: октомври 09, 2015, 10:29:26 »

Ох благодаря ви, много сте мили всички  heart

Иви, хихи аз повечето момичета които са Ива, Ивана или нещо такова, които познавам, все така...или Иве, радвам се, че ти харесва  give_rose

Али, много съм смотана, чак сега виждам поста ти! Не би трябвало нещо да ѝ има на косата...мисля, че е годна за дарение Wink Пуснах линк в месечната към страницата на Магама, там може да видиш как да я дариш smile Изпращаш я по Еконт на адрес София, ул. хан Аспарух 7 май беше...ама виж пак адреса Wink

Давам ви линк, където може да ни видите видеото...ако на някой му се занимава 3-4 часа  Girl_hide Може и да превъртите да видите само важните моменти Wink Паролата е: 19092015HB
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines