Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:46:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110571 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 28, 2015, 21:13:40 »

Много сте хубави Хриси, гледах ги и във ФБ снимките. И разказа ти е супер.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 29, 2015, 00:12:03 »

Супер са снимките.. много сте милички.. аз моя букет вече го изхвърлих, не обичам да пазя прашлясали неща, а и да си призная не ми беше много любим smile
Това за очакването (на бебе)  вече започва да ме побърква, направо ужассссс... всички се изредиха по два пъти да ми казват, че вече е  време , чакалиииииии многооо,,, искали внуцииии,,, нямали търпение.... ееххх мамка му малко тактичност... Ама... няма. много несъобразителни са ни близките, начело с майка ми... явно това е някаква тенденция
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 29, 2015, 07:37:48 »

Ами какво повече да добавя?  Момичетата всичко са пожелали.  Накратко: прекрасни,  обичайте се!  heart heart  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #228 -: септември 29, 2015, 07:57:52 »

Благодаря ви  give_rose

Лоли, ами чакат си хората...ама какво да им се обяснявам, че хич даже и не се пазим, само че господинът/госпожицата нещо се е заинатил/а явно, или просто не му е дошло времето...чака си нещо, може би да узреем още малко, че и двамата сме си още с детски акъл, особено Боби smile А защо не ти е бил любим букетът? На мен на снимките ми хареса smile

Боже! Чак сега видях чичката, който ми е попаднал незнайно как в колажа biggrin От къде се взе тоз човечец!?

Това НЕ ни е фотографът, само да уточня Wink

Вики, ти кога пак ще си идваш в БГ? Дръж ни в течение да си организираме една среща  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 29, 2015, 08:00:40 »

Страхотни сте smile Да ви кажа и аз знам това за поверието с букета... В моя край има един обичаи да се слагат венци от живи цветя и здравец на вратата на дом, в който има булка.. Та ние имахме такива и майка ми ги е пуснала в течаща река smile
Аз моя букет го изсуших успешно и изглежда супер.. Не съм готова още да го пусна в реката, но какво ще го правя иначе.. Ще изчакам да мине малко времее  blush
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #230 -: септември 29, 2015, 08:32:13 »

Абе много сте красиви, а косата ти е прекрасна! Момчето ти е толкова усмихнато и лъчезарно! Да сте все така щастливи, усмихнати, позитивни и влюбени!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #231 -: септември 29, 2015, 09:10:41 »

Благодаря ви  give_rose

Виви, косата доста време я отглеждах, ама сега вече ми пречи и ще заминава...само търся къде да я даря и ще ходя да сменя малко имиджа  blum Момчето ми е винаги нахилено, въпреки трудностите, които му е поднесъл живота...точно това ме грабна в него и ме държи и до ден днешен  heart

 Да ви кажа, единственото нещо, което ме натъжаваше преди сватбата е, че ММ ще преживее поредният важен момент в живота си отново сам...няма да има кой да го погали майчински, да се разчувства и да му се порадва в какъв прекрасен млад мъж се е превърнал  cray Много често като го удари на откровения започва да ми се обяснява, как вече има това, което е искал цял живот - семейство...е как да не се разплача  cray

Ударих го малко на драма...извинете ме, ама и аз като Вики си ползвам темата малко като дневник да си кажа всичко  blush
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #232 -: септември 29, 2015, 09:23:24 »

Не знам как някой може да се държи зле с такова момче. Не съдя по външния вид, но то по снимките ви си личи, че и двамата сте много добри души. smile Късметлии сте, че сте се намерили, като си имате и едни малки тичащи дечица съвсем ще ви е пълно щастието и ви го желая от сърце! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 29, 2015, 09:42:06 »

И Фери, аз въобще не съм ритала менче, а пък имам 2 дечица вече. Хич да не вярваш на такива суеверия. Въобще не си го слагай, чу ли?  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #234 -: септември 29, 2015, 10:24:29 »

Хихи, както казах затова ви обичам  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #235 -: септември 29, 2015, 10:31:56 »

Аз ритах, но бяха забравили да ми сложат цветя  lol

Много хубава двойка сте heart heart heart
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 29, 2015, 12:01:17 »

Много сте красиви и от снимките си личи и колко сте влюбени  heart След тази прекрасна предсватбена фотосесия с нетърпение чакам и сватбената  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #237 -: септември 29, 2015, 12:51:11 »

Хаха Ина! Ама какви са тия хора?! Защо толкова несериозно подхождат към менчето  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #238 -: септември 30, 2015, 21:17:38 »

Момичета  danceg Пратиха ми малко снимки, докато чакам всички да станат готови  smile Качвам ви ги да ми кажете две добри думи, че нещо ми се струва, че много смешни (тъпи) физиономии съм направила  blum













































Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 30, 2015, 21:35:23 »

Хриси, снимките ви са много хубави - сладурски.  air_kiss
Ама много самокритични сме станали напоследък.  blush

Роклята ти стои много добре.  girl_in_love
На мен лично много ми харесват, не знам ти какво не им хареса.  blum

Чакаме останалата партида.  Wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines