Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:17:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110728 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #150 -: септември 11, 2015, 15:27:41 »

Точно така, поговорете си и се посмейте good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #151 -: септември 11, 2015, 15:32:25 »

И на мен нещо такова ми се върти в главата...може и на дискотека да ме помъкнат, ама мен напоследък хич ме няма в нощния живот  blush Както казах - каквото -такова, все ще ни е забавно smile

Оооо стискайте палци едната ми шаферка да може да си смени полетите и да кацне точно за партито, че мноооого ми се иска да е с мен  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 12, 2015, 05:58:36 »

Стискам палци   danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #153 -: септември 12, 2015, 09:20:53 »

Ох да ви кажа леко се вълнувам вече за моминското, защото май наистина ще има изненади  Girl_hide Дано да са от приятните и да ме заведат по възможност в Рокенрола или нещо подобно, ако се ходи на дискотека след това  blum

Както споделих в месечната, днес сутринта се събудих по никое време с мисълта, че след една седмица се женя  shok

Пристигна ми съобщение, че и табелката е тук, в обедната отивам да ги взема заедно с обеците, че нямам търпение да ги видя  heart

Сетих се, че май не съм ви казвала за графика, който съм измислила:

09:30 - фризьорът идва при мен, до към 11:30 трябва да е приключил
11:30 - грим, казах ѝ, че може и малко по-рано да дойде за всеки случай, ако се замота прическата, ще работят успоредно
13:00 - ММ идва да ме вземе (дано не закъснее!)
13:30 - предполагам, че до тогава ще сме приключили с цялата процедура, отиваме на снимки - решихме да сме в парка на Врана, още чакаме да измъдрят дали ще ни пуснат да се снимаме и в резиденцията, ако остане време ще минем и през центъра, че много искам да се снимаме с батковците пред президентството biggrin
16:20 - граждански брак - ритуална зала Красно Село
17:30 - църква - храм Успение на Пресвета Богородица, близо е до ритуалната зала
18:30 - Уелкъм дринк
19:15 - Ресторант
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 12, 2015, 09:26:30 »

Ще имате ли снимки с гости? Там са около 20-30 минути. Обикновено е при приемането на поздравления.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 12, 2015, 09:32:03 »

Ще са приятни изненадите, не го мисли.
И както е казала Нат по-добре нямай големи очаквания.  Wink
Стискам палци за шаферката.  good
Според мен графикът ви е ок. Виждам, че сте отделили доста време за снимки.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #156 -: септември 12, 2015, 09:38:04 »

Да, искам хубаво да се наснимаме, затова повече време сме отделили smile
Нат, ще имаме да, мисля да е в парка на Ритуалната зала, предполагам, че ще има време, защото църквата е близо, а и нашите гости са 65 някъде и няма да отнемат много време мисля Wink Другият вариант е по време на Уелкъм дринк-а  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 12, 2015, 09:50:28 »

Предупреди и фотографа за графика и за снимките с гостите, за да може да се подготви.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #158 -: септември 12, 2015, 10:34:44 »

Да, да тия дни ще го подхвана, че ми идва малко несериозен и още си чакам снимките от годежната фотосесия  beating
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 12, 2015, 19:47:26 »

 И ние ги чакаме заедно с  теб  biggrin
Мисля,че графикът е супер, аз също бях отделила повече време за снимки, но то лети така неусетно, че даже ще си помислите, че не ви е стигнало smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #160 -: септември 13, 2015, 11:11:40 »

Ферии, как беше снощи, къде бяхте yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #161 -: септември 13, 2015, 12:37:14 »

Здравейтеееееееееее  give_rose

Давам прясна информация за вчера - беше ми много хубаво, кумата много се беше постарала, но подаръците останаха в братовчедка ми и не мога да ви ги наснимам, така че само разказа smile

Ще разкажа първо за деня, че беше супер напрегнат - беше работен, до последно се надявах да ни пуснат по-рано, за да мога да свърша някои неща, е...пуснаха ни в 5, ходих да търся едни панделки за шаферките и ми дойде музата да се бутна да си взема нова рокля за вечерта, и се прибрах чак към 7 и 30, лакирах се на спирката докато чаках автобуса, че нямаше да ми стигне времето за всичко хихи, и успях към 9 и 30 да съм готова с всичко   pardon А на връщане към вкъщи успях да мина да взема една просташка книжка за жените за подарък на ергенското на ММ  pleasantry

Всички се бяха събрали в бар Спутник (до Заимов, скоро го отвориха до Ракета бар), много ми хареса, имаше супер интересни коктейли и едни шотчета Кума Лиса които бяха мммммммм  heart Игри не са ми правили за подаръците, само ме караха да крещя че обичам Боби хихи и да напиша на стената нещо тематично (там има една стена да си пишат гостите на нея), написах: Goodbye, miss Ilieva и отдолу обичам моите момичета и датата  heart Кумата беше приготвила за всички едни щамповани платнени торбички с надпис: Found my man, but still need my girls. 12.09.15 Hristina smile Бяха мнооооого идейни  blum За всички имаше гривничка с надпис и венчета с цветя, а аз бях с воал smile Бяха поръчали и много вкусни тематични кексчета с различни надписи отгоре  Wink Подаръците ми - един ръчно правен албум с наши сними с ММ със специални моменти, точилка, белезници (за желязното ни легло biggrin ), чаши с наши сними с ММ, братовчедките ми много тематично (едната е с дете) - бутилка вино за гореща нощ, тест за бременност да се провери резултата и биберон хехе Wink Една много сладка книжка с разни сентенции, които още не съм виждала, рамка с по една целувка от всички присъстващи и един колаж, който още чакам  pardon Всичко беше много хубаво измислено  heart След това бяха направили резервация в библиотеката, но беше супер тъпкано, и ни казаха, че имаме само 2! стола на бара  shok И аз каза о не, няма да се ръгаме с всички, отиваме на друго място и се преместихме в Roof top bar - срещу италианското посолство на последния етаж на хотел Sense на жълтите павета - много хубава обстановка, прекрасна гледка към осветена нощна София (която обожавам), коктейли, приказки smile След това опитахме в Джим Бийм, ноооооо там беше още по претъпкано, на бара бяха свършили нещата, които ни се пиеха и се отказахме smile Разходихме се още малко в нощна София и се прибрах  smile ММ беше в Студентски град  прибра се към 6, и при него нищо по-специално - размазали са се от танци, каза че му е било супер Wink

Само гривничката имам снимана:
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #162 -: септември 13, 2015, 13:32:43 »

Качвам ви още малко дреболийки около сватбата иии спирам да ви занимавам с моите сватбени вълнения за днес Wink

Късметчета:

 

Пеперуди за гостите (кой къде ще седи):

Табелка за врата:

Подаръкът (сватбения сет) за ММ е пoчти готов - включих 19 неща (да ни отговаря на датата Wink ) Ще ви ги кача утре  blum

Прекрасен ден  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 13, 2015, 13:59:01 »

Ейй, браво за готиното парти! На Спутник съм му хвърлила око, ама още не ми се е отдала възможност да отида.
Късметите са много готини.  Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #164 -: септември 13, 2015, 16:41:42 »

Нааат много ми хареса там, отиди задължително, или може да и организираме нещо форумско Wink

Пристигнаха някои снимки, качвам малко smile









Не мога да разбера, как може да гледам толкова изключително тъпо на повечето снимки, надявам се на сватбата да изглеждам по-нормално  blush
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines