Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:23:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110709 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #135 -: септември 09, 2015, 05:49:38 »

Наистина, страхотно се справяш с декорацията good. Чашите са много сладурски, менюто също. При теб върви спокойно, дано така е до края.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #136 -: септември 09, 2015, 08:01:55 »

Да, така е засега smile Има някои хора, които в последния момент се разделят с гаджетата си или не ги пускат от работа заради изборите и бройката ми се променя, но като цяло всичко е наред, а и не се впечатлявам толкова  blum Вчера реших да се опитам да редя маси и си  мислех, че бая ще се замотам и ще променям, но ги наредих почти от първия път без табло, само на списък...е, има някои които са с по 6 човека, други по 10, но нямаше как да ги разделя просто  smile Чудих се до последно къде да сложа братчето ми, накрая го сложих на нашата маса, че и без това ще сме 5 (+ на кумата гаджето), брат ми от другата страна и той много се трогна  pardon

Лолитка тамън снощи ме пита за обеците и момичето ми прати да видя едната ако ми харесва, да прави и другата...ами явно сме се разбрали от първия път с нея идеално, защото са прекрасни и са точно каквото исках  heart Тини, благодаря ти за контакта, прекрасна си  give_rose Само че се извинявйа, но не мога да ви ги кача от работата и ще е като се прибера smile

Снощи си взех и едно много сладурско дантелено бельо, бледо розово, малко лолитско ми изглежда, но е много подходящо за първата ми нощ като госпожа  Wink
« Последна редакция: септември 09, 2015, 08:07:34 от Feribotka » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 09, 2015, 08:42:10 »

Супер.. много се радвам, знаех си, че ще си допаднете.. Много е талантлива.. и много разбрана  yahoo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 09, 2015, 10:52:21 »

Лелее, много са красиви и чашите, и свещите!  good heart Браво за красивата украса! Връщам се да дочета какво сте писали, че нямах никакво време последната седмица... blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #139 -: септември 10, 2015, 08:33:48 »

Добро утро сладурки  give_rose

Нат, благодаря  give_rose Като знам какви красотички беше направила за твоята сватба, направо ми е като 6+ твоят комплимент  good

Аз да се похваля - момичето, което ми препоръча Лоли за обеците е супер  heart Вече са готови, днес ще ги взема и ще ви ги кача може би утре  smile

Снощи ходих до един магази до нас където видях, че правят табелки да поръчам на ММ...всичко хубаво, разбрахме се, ма тоя ми вика о, не мога да ви кажа кога ще стане...ако не стане тази събота, и другата не мога да ви обещая, те чакат да се съберат поръчки  shok Дръпнах му една напоителна реч, че това не е сериозно и днес ще звъня да видя къде могат да ми я направят в срок  huhhuh.gif

Снощи до 12:30 правихме късметчета, станаха прекрасни, много свежи  heart Бях взела едни цветчета да им зашия и от тичниките като на Нат Wink ИЗвинявам се, че без снимки говоря, но като се прибера по нормално време някоя вечер ще кчавам  girl_wink

Прекрасен ден на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #140 -: септември 10, 2015, 09:01:58 »

Ау чакайте, че се сетих малко ноу хау да ви дам за късметчетата, която ги прави сама smile Снощи понеже в началото леко се изнервих от този тюл, дето само се криви, пада жито, ориз и каквото има, отива под стотинката и тн ми светна: слагам капачка (обикновена пластмасова ама малко по-дълбока) слагам тюла, отгоре го натискам със стотинката и редя жито, ориз и бонбон и става супер лесно, свивам си го без проблеми, нищо никъде не бяга и станаха доста бързо  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #141 -: септември 10, 2015, 15:46:53 »

Фери, чета ти темата с интерес! Чета, ама тайно Wink Не съм честитила даже - много несериозно от моя страна blush
Сега ни в клин - ни в ръкав... Табелка подарих на ММ точно вечерта след сватбата, т.е. през нощта, когато се прибрахме. Нашата табелка я поръчах в една фирма, която се занимават с предпечат и дизайн. То си е такъв център за печатни материали, визитки, календари... По принцип табелката ни е пластмасова, но изглежда метална. Просто е матирано златисто. Не мога супер точно да го опиша. Тези, които Нанситка ти показа май пак са пластмасови. Лепят се с двойно лепящо - то ми се включваше в цената. Та избрах си размери, дизайн (от техен каталог, но казаха, че може и друг дизайн) и ми я направиха за по-малко от седмица. Май даже за два-три дни, но трябваше да си търся оправдание и момент да ида да я взема тайно.
Потърси такива центрове и при теб. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #142 -: септември 10, 2015, 15:51:22 »

Благодаря ви, за съветите за табелката, но намерих едни във Варна, които много ми харесаха, обадих се, поръчах и в събота ще е тук Wink Пластмасова е, но имаме навес над входната врата и не би трябвало нещо да ѝ се случи, освен това съм си писала и нашите имена и се надявам скоро да се наложи да добавяме още  blum та може и да се сменя smile

Ето такава е, само че без ключодържателите: http://podaraci.draski.com/index.php?main_page=product_info&cPath=131_386&products_id=962
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #143 -: септември 10, 2015, 16:02:28 »

Нашата е като на средната снимка най-горната табела в ляво, само че в златисто, а не в сребристо: http://www.dedal-copy.com/bez-viewpro.html?cat=18
Нищо й няма вече 4 години, хем сме я местили от стария апартамент. Беше нещо от порядъка на 12 лв.
Моделът на вашата е страхотен Bravo Много харесвам такива заврънтулки smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #144 -: септември 11, 2015, 13:27:23 »

Али, хубава е много и вашата smile И аз исках нещо по-интересно и тези много ми харесаха, пък и казаха, че в събота ще е тук, така че вече нямам търпение да я взема и да ви се похваля Wink Аз не се съмнявам, че ако е на апартамент във вход ще е ОК, просто нашата е на врата на къща...ама каквото стане, ще поръчаме нова ако нещо ѝ стане  blum

Аз да споделя моите драми около моминското  pardon В сряда ми идв ана гости едната ми приятелка и ми вика ама ти ако искаш нещо конкретно и имаш някакви идеи, направо си кажи, че тя кумата още не е съвсем наясно за заведение  huhhuh.gif Аз ѝ казах, че достатъчно отдавна знае, че ще е кума, сега нямам нерви и с това да се занимавам  blush Отделно скоро ме пита някакви неща за печатницата, че сега се сетила да прави разни неща  shok Ами каквото - такова, ще видим утре какво е сътворила, аз съм вече на автопилот и ми е все тая Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 11, 2015, 13:43:48 »

Намирисва ми на изненада  Yes give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 11, 2015, 13:47:31 »

Има два варианта - наистина да не са наясно какво да направят и другият е изненада. Пожелавам ти да е второто, но и да не е, ти не се ядосвай. Сватбата ти е в пъти по-важна от моминското.  kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #147 -: септември 11, 2015, 13:51:33 »

Благодаря ви мили дами (вече госпожи  give_rose ) И аз се надявам да е второто хихи ама както казах, не се ядосвам вече Wink С толкова много организации и разправии това лято, искам само вече да съм госпожа Цветкова и да си гушкам мъжлето  heart
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #148 -: септември 11, 2015, 14:04:30 »

Не се ядосвай, аз не разбирам защо изобщо се влага толкова в тия партита, според мен само нерви и смут всяват, ама айде...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 11, 2015, 14:22:45 »

Аз да кажа нещо от личен опит, което не е свързано само с партитата. Ако имаш големи очаквания, лесно се разочароваш. И тъй като нищо не зависи от теб, по-добре тръгни с нагласата, че ще е една вечер с любими дружки. Което е целта на вечерта.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines