Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:10:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110530 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 02, 2015, 11:35:46 »

Фери, когато прочетох за драмата с кумата и първото, което ми хрумна е, че малко или много го прави айде не от завист, но може ви й е неприятно, че не се случва на нея. И после видях, че и Мимето, Нат и Вики също мислят като мен. Просто има такива хора, които искат да са център на вниманието и когато не всичко е насочено към тях започват да правят фасони... crazy Изобщо не й обръщай внимание, както са ти казали негримирана няма да остане, но наистина е неприятно отношението й.
Моят букет си го платих сама, просто не искахме да натоварваме кумовете. Те купиха единствено сватбените чаши. Късметите щяхме да ги правим с кумата, но тя така и не прояви някаква инициатива и накрая ги направихме с мама двете. Май всяка има истории покрай кумовете си преди сватбата biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #106 -: септември 02, 2015, 11:49:01 »

Благодаря ви момичета, днес цял ден ми е криво...вече започва да ми минава, сега в обедната като видя ММ и хапна, съвсем ще се рефрешна  give_rose

Сиску, и з анашите късметчета първоначално такъв беше планът, понеже нали кумата трябвало да ги купи/прави, ама аз нямам време повече да я чакам и ги започвам сама smile

За злобеенето...не знам какво да кажа вече, искам просто да има мир и разбирателство  blush Толкова ли много искам  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 02, 2015, 12:38:49 »

 Хриси не и обръщай внимание.. Явно това си е тенденция с кумовете, много ме хваща яд като чета, ама разни хора... разни идеали. Аз като бях кума всичко купих с такова , късмети правих, украси, всичко... И сега като гледам моята кума как мен ме кара да и записвам часове и да ходя с нея на проби, а дори веднъж не попита какво трябва да прави... Но не ми дреме, важното  е на самия ден на мен да ми е щастливичко.
Така, че слагай си кумата... на...... да не казвам къде... и това е... Вашият ден е.. най-специалният heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #108 -: септември 02, 2015, 13:06:00 »

Да бе и на мен ми обясняват за някакви такива супер всеотдайни куми, дето си дават зор повече от булката и тя се грижи само за външмия си вид на този ден, ама на мен ми звучат по-скоро митично тези жени  crazy Както и да е, мръннах ви малко да си раздвижа темата Wink Стига толкова за нея, че много коментари ѝ се събраха незаслужени  pleasantry

Ето затова го обича този форум  heart Прекрасни сте всички  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #109 -: септември 03, 2015, 08:16:24 »

Юхууу днес си взех изследванията за документите за гражданския и вече дишам малко по-спокойно, че ми изглеждаше голяма разправия, а се оказа не чак толкова Wink Утре отивам при личната да свърши останалата работа и ще чакам да видя ММ кога ще се накани  beating

Довечера отивам на среща със сладкарката да видя какво ще се разберем с нея, като още се чудя дали да не направи по-малка торта само за разрязването и другата обикновена...ще го уточним с нея smile

Снощи след работа обикаляхме с мама и леля ми (другата много важна жена в живота ми) да си търсят разни неща за сватбата...ей много капризни тия жени бе  crazy Резултат - леля ми си взе рокля, още е боса, без чанта и бижута, а мама не се спря на нищо - търсеше си някакъв шал да се наметне, че са ѝ голи ръцете и се притеснява и обувки, но нито едни не ѝ се видяха достатъчно удобни  pardon А и аз като говоря за капризи: още си нямам обеци  blush Последствие от тези обиколки - до 12 часа лепих етикети на подаръчетата, като първоначално се ужасих колко големи сърчица са направили в печатницата  Oh my ... После ми се видяха не чак толкова зле, налепих ги и приключих с подаръчетата  danceg По-късно ще ви кача и снимки  smile

Прекрасен ден  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 03, 2015, 08:51:58 »

Хриси, а ти какви обеци си търсиш? Може и да си споменала, ама нещо съм изпуснала.  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #111 -: септември 03, 2015, 09:12:02 »

Висящи, ама не много огромни, да не са перли, нито с бели камъчета тип диаманти, а с прозрачни мъниста, да няма златно по тях и да са бели  lol Бая изисквания...ама ако не намеря ще си купя мъниста и ще сътворя нещо  blum

Уф не мога да ви кача от работата снимки на подаръчетата, че ми блокира сайта за смаляване на снимки, така че довечера  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 03, 2015, 09:32:20 »

Олеее от къде ги измисли тия обици и по-лошото, от къде смяташ да ги намериш.  Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #113 -: септември 03, 2015, 09:35:45 »

Ами просто като гледах такива с бели камъни тип диаманти не ми отиват на роклята...а перли не ми се иска много много, но в краен случай ако не намеря каквото искам или ще си направя, или ще взема някои компромисни biggrin Взела съм си и два резервни варианта, и си ги нося да видя дали ще започнат да ми харесват повече lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 03, 2015, 09:36:23 »

Хихих късмет с намирането. Отначало и аз се бях насочила към нещо, което ми се въртеше в главата, но в последствие, след като не си намерих, си купих други. Въпросът е дали може да направиш компромис със себе си и с това, което искаш. Късмет!  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 03, 2015, 10:04:03 »

Да си призная, аз също дълго търсих и накрая купих първите, които ми грабнаха окото. Перлени, каквито не исках. Взех си и гривна към тях, като перлите се различаваха и по цвят. На обеците седяха леко по-жълтави. Нито си личи по снимките, нито някой е забелязал разнотонието.
А ти защо не искаш перлени?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #116 -: септември 03, 2015, 10:49:14 »

Ами и аз не знам...може би защото повечето булки са с перлени...не че не ми харесват  pardon Просто си имам нещо друго в главата и от там е целият проблем  crazy Но, с доста неща направих компромис вече, може би и обеците ще са едно от тях в крайна сметка Wink

Чакайте пак да мрънна - на ММ не му дават повече от 2 дни отпуска преди сватбата, защото не можело повече от 5 поредни (5 стават с трите дена следващата седмица)...не че няма да се справя, но щеше да ми е по-спокойно да сме двамата да си обикаляме по задачки  sad Както и да е, явно хората са толкова тесногръди и злобни, че не могат да направят компромис с един ли два дена, особено когато става въпрос за такъв повод  crazy Жалка работа  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 03, 2015, 11:45:35 »

Сега гледам в магазина на Паола Аполоня на ул. Три уши има такива кристалчета, ако решиш сама да ги правиш, може от там. А имаш ли картинка на нещо подобно а това, което искаш. Аз см работила в магазин за handmade бижута, дай да видя дали мога с нещо да помогна.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #118 -: септември 03, 2015, 13:09:54 »

Значи аз по принцип имам едни украшения за коса, които една прекрасна наша съфорумка ми изпрати, но вече не пише след сватбата - ema666 или нещо подобно, които са точно с такива камъчета и мисля или тях да ги пригодя по някакъв начин, или да ползвам камъчетата, но ще се разходя и до Паола Аполония smile

Вики, благодаря ти много, но не искам да те ангажирам, ще измисля нещо и сама  heart give_rose

Картинка нямам, може украшенията за коса да кача Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 03, 2015, 15:18:34 »

Ами както решиш, ако видиш зор - свиркай. А я ай да видя твоя списък със задачи, че пак мисля, че нещо пропускам.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines