Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:15:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110251 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« -: август 19, 2015, 02:18:04 »

Фериботче, остана месец и до твоя ден!

А това е твоята темичка, добре дошла в нея, Хриси smile
Напълни я с вълненията на госпожица и спокойните решения на бъдеща госпожа.
heart

Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #1 -: август 19, 2015, 07:29:04 »

Честита темичкааа!!! give_rose
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 19, 2015, 07:49:54 »

Честита тема, Хриси!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2015, 08:27:57 »

Честита тема и от мен! Чакам с нетърпение разказите ти! give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 19, 2015, 08:37:23 »

Честита сватбена тема  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 19, 2015, 08:41:20 »

Честита сватбена темичка, Хриси! Пожелавам ти много емоционален последен месец като госпожица smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #6 -: август 19, 2015, 08:44:00 »

Честита тема! Пожелавам ти един спокоен и изпълнен с приятни емоции месец.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #7 -: август 19, 2015, 08:49:13 »

Ооооо Викиии много ти благодаря  heart Направо ми се сви стомахчето, толкова хубаво ми стана като видях, че си имам темичка, и в същото време леко се ужасих, че остава един месец, подкосиха ми се крачетата  give_rose

Нека първо да се представя, аз съм Христина, а мъжът на живота ми е Боян, скоро ще бъдем семейство Цветкови  danceg

Започвам с историята за запознанството, случва се май месец 2011 година (любимият ми месец по ред причини, най вече ММ), тогава бяхме студенти в края на втори курс, колеги в един поток, но две съседни групи, аз поне не съм го виждала (забелязвала), той казва, че ме е, но го било срам  blush Тогава работех в магазин за дрехи в МОЛ-а и имах една колежка, една година по-малка от мен, която учеше същото направление - Политически науки. Имаме си една организация на политиески активните студенти, която всяка пролет, съвместно с университета организира пролетен бал на политическите специалности, за който аз нямах много голям ентусиазъм и с охота щях да пропусна, но моята колежка настоя и си взехме покани за въпросния бал - петък 13 май smile Бяхме на работа през деня и после бегом до вкъщи да се пудрим и приготвяме, естествено закъсняхме, но пък бяхме бляскави  Makeup Отиваме ние и те ни разделили на маси по курсове и с нея се разделихме, а аз шок и ужас не виждам никой от моите колеги (от групата), но видях една колежка, с която ходихме заедно на английски и си викам там съм Wink Почаках малко, че нямаше стол и като се настаних, гледам едно ухилено, сладко момче (ММ) точно срещу мен  heart Викам си охоооо ето един Прекрасник за мен  Bravo Започнахме с танците и си викам брейййй той и хубаво танцува, цяла вечер не седна, ще го поканя да тануваме заедно, няма как  pleasantry И така издебнах момента, отидох до него като беше останал сам на масата и честно не помня какво съм му казала, но той и до ден днешен твърди че НЕ съм го поканила на танц, но както и да е, първата стъпка е моя и това не може да го отрече хехе  Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #8 -: август 19, 2015, 09:06:09 »

Нат, уловила си ми цветовете, благодаря  give_rose

И така танцувахме си цяла вечер заедно, после ходихме на дискотека, разхождахме се в нощна София, говорихме си цяла вечер, носи ме защото ме боляха краката  blush но така и не се запознахме хихи smile Дойде време да си ходим, той ме качи на такси и до там  shok Нищо повече, очаквах поне целувка ама си викам хайде да не пришпорвам нещата  blum В последствие ми каза, че тогава имал приятелка, с която не вървели нешата, нищо сериозно, но искал да приключи първо с нея и тогава да започне на чисто  pardon На следващия ден отивам на работа (нямахме лекции), цял ден той ми е в главата ама даже името не му знам  biggrin Прибирам се, гледам той ме намерил във фейсбук, писахме си цяла вечер до 100 часа и се разбираме на следващия ден да се видим на една лекция smile Отивам аз, иначе по поринцип я пропусках цял семестър, и го фиксирам още от далече с неговите колеги пред книжарницата ама ме хвана срам и директно си влязох в уни  blush Сядам аз на лекцията, него го няма викам си край той няма да дойде  sad По едно време влиза, закъсняващ, даже и нямаше време да разгледа стаята и си викам кой знае къде ще седне, а той се настани точно пред мен без да иска  Bravo Обърна се, видя ме и после цяла лекция имаше хихихи разни човечета си рисува по пръстите, беше ми супер забавно  blum Дойде време да свършва лекцията, а аз закъснявам за работа, професора се отплесна, изнервих се и в първия удобен момент директно изхвърчах по най бързия възможен начин  crazy Пускам ви една снимка от бала с моята приятелка, която ще ми е шаферка, че не можах да намеря общата с него и колегите smile



* .facebook_1439966691576.jpg (41.21 KB, 720x540 - видяно 715 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 19, 2015, 10:10:32 »

Хриси, аз още вчера се сетих, че наближава време за твоята темичка и се зарових из темите да видя какви бяха цветовете Wink Ама Чери пак ме изпревари kiss2  beating

Много се кефя,когато прочета за университетска лювоц, прераснала в нещо повече...голям сантимент имам, понеже ми напомня за нашето запознанство с ММ (нищо общо с вашето, ама пак в студентските ни години)

Разказвай за предложението, ресторанта, кумовете, дреболийките и каквото още се сетиш. Ние много обичаме да четем. Аз лично преживявам емоциите  от всяка една прочетена сватбена тема. heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #10 -: август 19, 2015, 10:52:59 »

Малко ми е лудница в работата, извинявам се, ама ще ви е на малки части историята Wink Иначе съм много подробна, всичко ще ви разкажа  blum ПП все още издирвам снимката от същата вечер да ви покажа какви сме били  pleasantry

Така след като се разделихме на лекцията и аз изхвърчах за работа, вечерта се прибрах, пак чат до късно, вече не помня как стана, ама в Строежа (рок бар в Студентски град, който миналата година преместиха в центъра) имаше филмово парти и трябваше да се правим на филмови герои а и беше един ден след РД на моя приятелка (кумата) и тя вика хайде да ходим там и аз го поканих с нас, разбрахме се да се облече като тези двамата от Скуби ду, Фред и Джейн май бяха (червенокоската и русия) и така, това беше на 19.05, той дойде с най добрия му приятел (кума) за кураж, до този момент аз все още си чаках първата целувка иии там стана всичко  heart heart heart Затова си празнуваме годишнините на 19-ти май и 19-тката ми е любима, както и петък 13  blum

Повече, по-късно, че сме в дедлайн  NO
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: август 19, 2015, 12:06:17 »

Ето ме отново, качвам ви една снимка на ММ как изглеждаше като се запознахме, както казах беше много нахилен и точно това ме привлече smile Третия отляво надясно, до този малкия Wink

След като се запознахме започнаха едни срещи, разходки, цялото лято пътувахме много (с влакчето - голяма романтика) имахме много време насаме да се опознаем, да си поговорим и да свикнем един с друг, изобщо пътуването, както знаете много сближава и такаааа ето ни тук, повече от 4 години по-късно  heart

Аз да кажа, че съм от по-нетърпеливите и искам всичко да ми се случва на момента и да не се мотаме много, много, а ММ е доста по-лежерен, спокоен изобщо не бързаше за годеж, да живеем заедно или нещо такова. Още от началото сме си говорили много че и двамата искаме задължително да се оженим да имаме семейство и тн, но всичко трябваше да стане с дооооста ръчкане от моя страна  pardon Естествено ние още не бяхме завършили, нямахме сериозна работа, но той изведнъж дори спря да говори на тази тема, иначе всичко останало си беше повече от прекрасно, докато не го попитах в прав текст - кога започваме да правим ремонт и кога мислиш да се нанесем да живеем заедно и да се оженим, при което той ми каза, тази година започваме ремонта (пролетта), по-другата се местим...аз се успокоих малко и зачаках pardon


* .facebook_1439975398354.jpg (33.06 KB, 720x540 - видяно 724 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: август 19, 2015, 15:31:30 »

Дано не съм ви отегчила много, сега следващите неща ще съм по-немногословна  smile

Предложението

Както вече казах, аз доста помрънках за да направим следващата крачка и той всеки път ми обясняваше тихо ще развалиш всичко ама това всичко все не идваше  nea Дойде време за рождения ми ден, който се падна в сряда и аз реших да празнувам съботата, същата седмица, и той ми вика един ден о аз минах да запазя заведението няма нужда да се разхождаш и аз ооо супер, колко нетипично за теб ама нищо не подозирам...Мина ми РД, той не ми подари нищо  shok Дори едно цвете нямаше! А обикновено е много разточителен ама нищо не казах...само като дойде в петък малко мръннах, че вече ми е минало празничното настроение, какво ще празнувам, то тази година и подаръци нямаше  pardon И той вика спокойно Маци, утре ще ти е хубаво biggrin И така на въпросния ден сме седнали вкъщи и се мотаме, а трябваше да ходим да гледаме едни диванчета, че си бяхме харесали и брат ми и неговата приятелка се засилили да идват с нас, ама не тръгваме, а и аз не знам какво чакаме  huhhuh.gif Понеже не съм от най-суетните се бях "спретнала" супер лежерно с едни широчки дънки, вързана коса и една топличка пак широка жилетка (януари месец се случва това), супер неглиже, даже си оставих и ноктите и къпането за след магазина  NO Тръгваме ние (четиримата) ама по съвсем различен път, питам аз какво се случва, те ми отговарят, че отиваме да оставим Мимето (на брат ми приятелката), ама пак подминаваме там където трябва и спираме на една бензиностанция уж да заредим, а аз гледам как всичките ми приятели са се събрали и ми се хилят нещо се забавляват  shok Питам аз какво се случва, всички ми се хилят  beating И аз вече изпадам в шаш и паника..накачихме се на колите и тръгваме нанякъде ама пак никой нищо не ми казва  cray А аз обичам всичко да си планирам  NO Изглеждах ужасно, даже не си бях взела несесера с гримовете  girl_impossible Ей такива неща ме терзаеха  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #13 -: август 19, 2015, 15:59:26 »

По средата на пътя някъде се усетих, че отиваме в Копривщица - наше любимо място, питах, потвърдиха и нищо повече  pleasantry Пристигнахме и ми сервираха някакви дрехи които ми приготвили, а то студ, минусусови температури, ние бяхме в една битова къща с механа и тн, те ми взели една дантелена рокля и най-високите токчета  Oh my ... Едно потниче и тънка жилетка отгоре ама с всичко щях да умра от студ, понеже къщата не се отопляваше постоянно и сега не можеше да смогне парното и си останах с бабешката жилетка и широките дънки, само ми сплетоха косата и така си посрещнах пръстена  pardon Всички си мислеха, че сме само за да празнуваме РД, ММ се беше справил блестящо, всичко организирал, приготвил, аз нищо не пипнах цяла вечер  Girl_hide По едно време нещо се загуби, и се появи в носия, започна една народна музика, танцува ми, изобщо цяла програма, след това ме покани да отида при него и оххх колко се вълнуваше милият ми  heart Репликата беше: Понеже тази година се оплака, че нямаш много подаръци за РД, аз съм ти приготвил един по специален", извади пръстена и ме попита  give_rose А на мен ми беше заседнала буца в гърлото, но все пак се опомних, казах ДА и се започнаха поздравленията  Wink

Качвам ви снимка на пръстена и от годежа smile


* received_10206536361433514.jpeg (21.25 KB, 960x540 - видяно 697 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #14 -: август 19, 2015, 16:06:07 »

Имахме си прекрасна тематична торта с две фигурки в носии, не знам дали се вижда много добре, питки и всякакви неща за годеж, както повелява обичая  blum леля му (свекървата) се беше погрижила за всичко  blum

Пфу ще ви я кача довечера, че сега нещо от работата не става  NO
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines