Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 15:44:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 163855 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: август 31, 2015, 15:40:14 »

fanimira, има и по-скъпи чашки, има и по-евтини. Можеш да си ходиш до тоалетна без да я махаш. В обществена тоалетна, ако ми се наложи, си вземам мокри кърпички и/или шише с вода, за да я изплакна. Но честно казано, рядко ми се е случвало това - виж на работа, особено първите дни, се налага веднъж, но там има възможност да се измиеш. А и се цапаш по-малко, отколкото с тампон.  blush

А за чашките - първата и втората си ги купих скъпи - за около 50-60лв. Но има и наполовина на тази цена. А сега, понеже са ми кът парите, си поръчах чашка за 2 долара от Китай. Още я чакам, обаче. Ако ми хареса, може да ви дам линк - който иска да се пробва, поне да не харчи много пари.  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #616 -: август 31, 2015, 16:38:49 »

Тук доста се използват чашките и са доволни момичетата.
Знам я от моята учителка по йога, преди… брей вече станали 10 години  crazy Едно време си беше само една - mooncup, после се навьдиха хиляди. Всеки био-сайт ги продава. Но така и не сьм я пробвала, ма то вече не сьм и обилна де.

Кафе обожавам. Даже в началото тук прекалих и дребната не може да спи, та си взех безкафеиново (колкото и да е токсично). Сутрин пия едно нормално и после без. Пия по 4 на ден когато сме в Италия. Пьрвото за деня мока, другите еспресо.

3 в 1 сьщо много ми харесва. Пращаха ми от Бг преди кутии, че тук не се намира.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #617 -: август 31, 2015, 18:55:54 »

Прекрасници, аз се завърнах от Северозапада и май ще пиша за последно този месец smile

Тия чашки даже не ги бях чувала,ама и аз се съмнявам, че ще се справя с такова нещо  blush

Тоооолкова добре си починахме, обиколихме де що има събори, роднини, Враца, Криводол, Берковица и околностите, много добре ни се отрази, бабчето ме поглези  blum Наточила ни е юфка охххх нямам търпение да я забъркам на ММ като си вземем печка, че сме още на полеви условия  pleasantry
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: август 31, 2015, 19:24:04 »

Зарко утре тръгва на държавна ясла, а до днес беше на частна.

От частната ясла са му направили страхотен дневник - много ми хареса. Да не спамя тук, сложила съм картинките в моята тема.  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: август 31, 2015, 21:59:34 »

Аз съм в Търговище. Ще се радвам да се видим!  yahoo heart
Аз пък днес разбрах, че си в ТЪРГОВИЩЕ  laugh До сега бях с впечатление, че си някъде около Пловдив.
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines