Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:54:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Заведение в София за моминско парти  (Прочетена 16417 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #15 -: август 11, 2015, 08:55:26 »

Тиха музичка и храна - Пиано бар, само това мога да те насоча smile Последно съм ходила в един на Дондуков, който беше доста приятен, но това беше преди години и не знам дали още е там Wink
Активен
rozi4kata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #16 -: август 11, 2015, 16:31:10 »

Музиката трябва да е по-тиха, за да се чуваме като играем игрите. Не ми трябва дандания. Ама с толкова изисквания, май няма да намеря нищо... sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 11, 2015, 16:37:31 »

За да е тиха музиката.. Идете на ресторант, където предварително поръчай малко храна - брускети, винце, сиренца, плодове... Запази места в градината, по възможност и готово ..  pardon
Активен
rozi4kata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #18 -: август 12, 2015, 00:00:10 »

Ама не чак толкова тиха... biggrin Просто да не е дискотека. Бар и динър е идеално. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 12, 2015, 06:08:26 »

От моите скромни наблюдения... Заведенията Бар енд Динър след 21ч. музичката си е приятно силна... Компания с повече от 3-4-ма човека трудно би се чувала идеално  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 15, 2016, 15:22:24 »

Дали тук му е мястото на моя въпрос  pardon ама, да взема да попитам все пак.

Тази година ще съм и кума, та организирам моминското парти. В по-късните часове ще се ходи на бар, но преди това ми трябва място, което да не е много шумно, за да хапнем и да ѝ подарим подаръците на бъдещата булка.

Някакви предложения за не много скъпо заведение около или на Витошка, както и на бул. Александар Стамболийски (за да ни е близо избраният бар)?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #21 -: април 03, 2016, 13:53:18 »

Bube,  не знам кога ще е моминското,но на мен много ми харесва градината на Once upon a time biblioteka. Винаги като минавам от там ми е точно едно кукленско,градинско и леко,каквото би ми допаднало.
Като помагах на една кума,която не си познаваше добре булката тя избра The point. То е под О!Шипка на Шипка. Хубавото бе,че почти нямаше хора,можеше да се чуем, да танцуваме и пеем,но си е мазе.След това пък като сме ходили взеха все повече хора да идват,но ако е лятото сигурно няма да така.
Другото, за което кумата се чудеше, беше La Cubanita,но то не е близо до тези места,които си написала. Wink
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #22 -: юли 21, 2016, 09:10:29 »

 danceg Определено в Лакубанита стават доста добри партита smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines