Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:36:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 163532 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: август 29, 2015, 07:39:48 »

Аз пък от снимката на Нанси, се сетих за това:



 girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #586 -: август 29, 2015, 09:50:48 »

Два дена ме няма и тука пада е*ти разговора хахахахахахах

Пияни булки, стриптизьорки някои искат да стават хахахах funnytooth funnytooth

Недейте така - бебето спи, а аз ще го събудя , щото се смея хахаха smile

Гледам не ви е скучно ич smile

Моя мъж пък от вчера е на Хергенско парти и аз и дребчо сме самички. Горкия той жив да го ожалиш - Отишли в някаква вила на морето, с басейн и гледка към плажа обаче другите момци не искали да ходят на плажа и само на басейна седяли - а Фил горкия приритва запясък и море - и ми се обажда и страдаааа и хленчиии - викам абе ей, не стига че си на морето, ми се оплакваш хахах Wink Снощи обиколили 2 дискотеки , напили се на прасета , замалко щели да се сбият - това ми бе докладвано с СМС в 6, 45 сутринта - добре ли е хахаха smile
За днес плана е да си стоят във вилата, кума е поръчал средиземноморска храна, ДЖ и 3 прекрасници като от снимката на Нанси - купон ще се вихри яко - ей на тва му казвам ергенско парти smile
Евалата! good

Аз чакам дребния да се събуди и отивам да го оставя на свеки и да пием кафенце, след което към 3 ще се прибера, ще се изкъпя наспокойствие, ще си правя прическа и маникюр  (ходя без лак от седмица - няма кога да си оправя ноктите) и към 7 се запътвам към моминското парти на моята приятелка хаха.
Има само едно нещо дето е кофти - дрес кода е бели рокли, а аз от вчера цъфнах кат майска розичка хахах. И понеже е първи цикъл върви много - ще ми се да съм като в рекламата - Покажиии тааалант хахахах funnytooth chee ама ще видим - добрата новина е че не ме бооли засега, но си тече бая и с таз бяла рокличка , ще падне смях хахах

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: август 29, 2015, 10:51:40 »

Свекърва, ще ме умориш! Ама точно това имах предвид, да перифразира и доразвие темата "пияна жена-весел креват". Всичко е романтика- цветя, рози, свещи, сърца, бутилка вино и....паднали задръжки.

Миленка, ей на това му се вика последния ергенски запой! Добре че не е 2 дни преди сватбата, че щеше да има и бясна булка за успокоение. Няма ли как да сложиш тъмно долнище и бяла блузка/топ? Ще ти влязат в положението девойките, иначе.....бой! И после като родят, ще им пляснеш едно бяло парти Wink за отмъщение. Днес съм лоша. biggrin

Хванала съм се да творя още китки, но съм в минималистичния си период и ги правя едни малки и семпли....приличат ми на цъфнали водни лилийки smile  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: август 29, 2015, 12:50:10 »

Ха, добър ден! Миленка, за твоя случай специално практикувам - тампон ОВ най-големия + Always нощна и след това бялата рокля. Тъй де, да вържем гащите в истинския смисъл. На мен пък ми дойде още на втория месец в началото и беше малко и безболезнено. Горкия ти мъж, жив да го оплачеш girl_impossible  cray  Приятно моминско!
Пък аз спечелих отново награда от списание. Някой ако иска да ми види прекрасния мъж да прелисти  "9 месеца" - там са баща и син.
Срещнах една приятелка/жената на Христо Ботев/ случайно. Но Ботев не беше с нея. Отишъл да бачка на лозето. Само сина на Ботев беше там.
Ходих в "Мания" намерих 2-3 находки, начесАх крастата, дет викат мойтИ служебнитИ.
Мъжо се връща от Турция тая нощ - хихихи ще се хапват баклавички!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #589 -: август 29, 2015, 13:02:10 »

 Offtopic и  help
Момичета от София, на Славейков продават ли се още стари книги? Тьрся това за Марта:

http://detstvoto.net/index.php?newsid=3232

Някой има ли идея кьде да я намеря или някой може ли да ми помогне да се сдобия с нея?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: август 29, 2015, 15:00:38 »

Аз пък ползвам чашка. И ако е много зле положението - ползвам превръзка за подкрепление.  blush Но откакто ползвам чашка - вече не бих се върнала на конвенционалните методи.  pardon

П.П. Откакто ползвам чашка, мога и с бял бански да се развявам - стига да не е в най-силните дни, де. Но вярвам, че ще си намеря подходяща и за тогава.  girl_wink
« Последна редакция: август 29, 2015, 15:05:00 от menyanthe » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: август 29, 2015, 15:09:57 »

Аз нещо не съм в час пак? Какво е чашка, Менянте?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: август 29, 2015, 15:34:45 »



Ето на картинка как изглеждат. Силиконови са, поставят се като първоначално ги сгънеш, после ги оставиш да се разгънат, образува се вакуум, и освен ако не прелее или не ти е неправилна формата/размера на чашката, или пък не е поставена правилно (научаваш се, ако не от раз, то след първите няколко пъти), не протича. Могат да издържат до 12 часа без изпразване/измиване.

Сега по финансови причини си поръчах евтина обикновена чашка от Китай, че тази, която ползвам в момента не ми е особено подходяща като форма - Sckoon. Предната ми беше по-добре (Lunette). 

Могат да се изваряват след/преди всеки цикъл и да се използват, според производителите, до 10 години. Аз май повече от година с една чашка ми идва в повече - въпреки дезинфекцирането, изваряването и т.н.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: август 29, 2015, 15:38:12 »

Здравейте в съботния ден  smile

Докато моето мъжленце се труди, аз излизах с кумовете, които се прибраха за уикенда. С кумата решихме да пообиколим магазините, защото все още бях без рокля за сватбата, на която ще ходим другата седмица. Еее, вече си имам рокля, при това намалена. yahoo Ох надявам се, че на никой няма да му се стори прекалено бяла, защото доста се притеснявам. Има розови, сини и жълти цветя, също и бежово на места. Има и бяло, не мога да си кривя душата, но се надявам да не е прекалено. Кумата ме убеждава, че си внушавам, ама знам ли.  huhhuh.gif Пустия му гръб ме грабна и на мен малко ми трябва.  Ashamed
Освен това си бях харесала една много шарена рокля, но не можах да я закопчея до край в гърдите. Много ме беше яд. Почти го бях преживяла, докато не я показах на кумата. Тя взе, че я хареса, стана й и сега ще има да се фръцка с нея.  cray Е, честно ли е? beating

Сега съм си вкъщи и се приготвям за купона довечера.  MANICURE Makeup

Свекърва  girl_haha това звучи по-прилично за моята уста.  blush
Ех, те хората са казали, че "тихите води са най-дълбоки", ама ааайде.  blush

Миленка, чак на мен ми стана мъчно за мъжа ти. Ама как на морето и не на плажа  crazy Ами прав е човека... good
Щели да се сбият?!  shok Ей, направо ми се изправя косата като чуя за нещо такова.
Аз много се притеснявам за Ергенското, на което ще бъде Влади. Като знам какви индивиди ще присъстват.  nea Те пък решили да бъдат на някаква вила на стотина км от тук.  crazy
Докато не се върне утре и не си го гушна, няма да се успокоя просто.  huhhuh.gif

За маникюра - да се похваля, че от както си направих гел лака съм доволна. Издържа ми много време, което не вярвах, че е възможно за моите нокти.

Миленка, аз на сватбата ни бях така. Много е неприятно и умрях от яд, че ми се случи, но нищо не успя да ми го спре и се наложи да си ходя така. Бях с тампон и нощна превръзка. Да ти кажа най се притеснявах как ще се справя с тази бяла рокля и да не пропусне нещо.  angry За щастие нямах проблеми. Не ми беше много удобно да ходя до тоалетна с роклята, но аз и нямах време за това.  pardon

Фани, честито на теб. Ти явно си голяма късметлийка. Браво, все така да ти върви.  smile
Аз доколкото видях Мания вече е Фреш. Защо е така, не разбрах?
Ох, обичам баклаваааа.  Torte

menyanthe, тъкмо и аз щях да питам какви са тия чашки, защото за първи път чувам. Явно съм много зле. badgirl
Не знам дали бих се справила с такова нещо аз.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: август 29, 2015, 17:22:25 »

Ако не пробваш, няма как да разбереш.  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: август 31, 2015, 08:54:42 »

Здравейте smile

Последен ден от месеца - утре нова тема smile


menyanthe ще падна с тази джаджа. и аз май за сега си предпочитам always, даже тампони не харесвам.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: август 31, 2015, 08:59:12 »

Добро утро, поспаливки и работливки! Днес аз ще правя сефтето, като за последен ден от месеца.
Една закуска от мен


Купонджийките, как минаха вашите купони? Нищо не казвате, ей!

Фани, специално ходих да купя списание 9 месеца. Ама много щастлив тоя тати, бе! Има интересни неща в това списание, ще взема да го позачитам по-редовно. Даже кръстословицата реших, ама се чудя има ли смисъл да им я изпращам?

Ина, по Славейков още има пазар за книги. Има и нови, и стари. Ако имам път натам, ще поразгледам и ще ти пиша. Уикенда така и не стигнахме до центъра, ч ебеше доста топло, а на мен - лошо.

menyanthe
, и аз не смея да се пристраша да използвам такава чашка. Имам познати, които са им голям фен и за нищо на света няма да използват други методи, ама аз нещо не мога да се пречупя.

Хайдее, ставайте вече!  Sunshine

Нов отговор-> няма да съм сефтето на последния ден. Пу, значи.

Панде, и аз така...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: август 31, 2015, 09:03:36 »

Добро утро!

Гледам, никой няма. Много сте работни.  pardon

Хайде, по едно кафенце от мен. Гледам Нат е сервирала закуската.  blum



Ние в събота бяхме на партитата, както бях споменала. Да си призная съм малко разочарована. Ди джеят беше разочарование. Първо, че не знаеше какви песни да пусне, за да може да задържи хората на дансинга, второ беше толкова тихо, че спокойно можеше да си говорим без да си подвикваме и трето на моменти се чуваше много заглушено. Освен това беше пълно главно с хора над средната възраст. Според мен аз бих се справила по-добре, ако бях ди джей. Иначе успяхме да изненадаме булката, тя е доволна.  smile

Хайде успешна работна седмица на всички...  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: август 31, 2015, 09:11:32 »

Фани, кой брой на 9 месеца точно?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: август 31, 2015, 09:22:54 »

Панде, последния брой - Брой 233. Корицата е зелена, с един малък нахилен младеж на трактор (детски) с бяла шапка.
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines