Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:31:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 164004 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: август 28, 2015, 13:34:18 »


nansita, то има ли надишване с чист въздух? Wink


Да ти кажа, като отидем някъде по планините, съм като дрогирана от чистия въздух...та затуй. Да се надишат на по-малко обгазен въздух ми беше мисълта.

Еми, аз ще довърша мисълта...."и кой на булката брат!" biggrin Да се организираме тогава, ама към края на септември. Че сега има още много отпускари по морето, много сватбари...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: август 28, 2015, 13:54:11 »

Края на септември е супер..  good

Ние оставаме ли за понеделник Вики, Нати? (с Нати е задължително де  blush)

Да ви кажа, че никога не съм износвала дрехите на някого.. Мама не даваше, защото тя все е износвала, нали са три деца.. После в училище с най-добрата ми приятелка (кумата) с купувахме винаги еднакви блузи, телефони, всичко еднакво, та менках само с една друга съученичка.. Аз не обичам да нося чужди дънки, панталони, обувки.. Някак ми е неприятно.. Блузи да, ама не и надолу  nea pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #572 -: август 28, 2015, 14:04:53 »

хаха, как се омотахте всички. само svekarva е редовна и е в час Wink
При мен е и професионално изкривяване. Телефонни номера не помня, ама кой, кога, какво и къде, рядко забравям. Хич не ми е от полза, защото ако участниците в някое събитие са забравили отдавна фактите, все едно си измислям. Хехе, само ако е документирано и се сетя къде. Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #573 -: август 28, 2015, 14:13:33 »

Менкане на дрехи  angry не, мерси, само по официални поводи съм си давала рокли на приятелки, но на такива приятелки, дето знам, че ще пазят и са чистички и миришат хубаво, ахахаха. Wink Иначе с мама бих си менкала с кеф, ама не сме един размер. Подозирам, че моята госпожица ще е по-едра от мен, та май и с нея няма да ми  се получи, ама тя може и да не иска, де. Wink Аз съм носила някои неща на брат ми - няколко якета и това е. То ние имаме голяма разлика, та майка ми май не е пазила много неща от него.

Аз пък съм адска забравана и искрено се яъзхищавам на хора дето помнят много. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: август 28, 2015, 14:16:48 »

Панде, аз помня, че гледаш едни пубертети почасово, но не знаех от каква националност са. Предполагам са в Американския? Тук при мен една колежка идва да ревтуни преди 1 седмица, че синковеца й не учел и щяла да го прехвърля в Американския. На устата ми беше д ай кажа, че ако ще и в Лицея да го прати, ако не ще да учи, няма сила, която да го накара, ама си замълчах. Може и да не съм права...Според мен,ако човек има желание да учи, няма значение дали е в частно или държавно училище. Още повече, че вече всеки има достъп до компютри и интернет.

Я кажете, кой какви планове има за уикенда? Аз ще се опитам да въдворя ред в наща хралупа, че миналата седмица почивката си я изкарах в болницата и нямаше кой да пусне една прахосмукачка. Сега има прахоляк навсякъде....

За менкането на дрехи - сега давам на мама по някоя по-стара и запазена дрешка, или пък нещо, което съм си купила в пристъп на лудост..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: август 28, 2015, 14:18:16 »

svekarva и аз съм така. аз му викам, че ми е професионално изкривяване - всички наред ги приемам за исторически личности и им водя хронология  funnytooth така, че внимавайте какво ми казвате за себе си lol

п.п. за новодошлите - докторант съм археология наред с другото.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: август 28, 2015, 14:22:40 »

Седнала съм да пиша нещо... На моминското парти, на което споменах, че ще присъствам, кумата е направила лексикон. Всяка от нас трябва да носи снимка и някакво пожелание към бъдещата булка.
Та чудя се аз това пожелание в духа на сватбата ли да го напиша, защото аз съм по тези неща? Никакви лигави истории не ми идват на ум, свързани с моминско парти. Ако е така обаче, нали се предполага, че на сватбата ще има и картичка, освен подаръка, та тогава пак ли такива пожелание ще трябва да пиша? Колко пъти да им пиша пожелания на тия хора? huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #577 -: август 28, 2015, 14:26:32 »

Хахах Миме, ето затова не си направих книга за пожелания, за да не карам гостите да пишат по два пъти едни и същи неща...

Панде, докторче, браво  Bravo едно време ми беше мечта да се ровя в земята и да търся разни неща хихи blum Пък ти си взела, че и докторантура си завършила с тази специалност  shok Ходиш ли някъде на разкопки, реставрации?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: август 28, 2015, 14:32:15 »

Аз хич не си падам по подобно творчество и затова нямах такава книга. Даже и по сватби не пиша нищо, понеже се старая за картичката. За моминско парти бих й написала нещо лично за нея. Ти вече имаш опит в семейния живот, така да се каже, та дай й някой съвет, примерно. Естествено, поднесено хумористично. Пияна жена-весел креват става ли? lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: август 28, 2015, 14:48:20 »

Ааа ами чудесно. Аз бях забравила, че освен лексикон, ще има картичка и книга за пожелания.  huhhuh.gif
Уфф, сега какво ще мисля?! Понякога просто музата ми е избягала някъде и нищо не ми идва наум. nea

Нат, аз пък съм точно обратното. Харесвам такива по лирични пожелания и май точно заради това ми е трудно да измисля нещо.  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #580 -: август 28, 2015, 14:52:43 »

nansita, как точно това да излезе от устата на always_and_forever Wink Та тя е една от най- романтичните булки funnytooth Аз да го кажа, разбирам...
Панди, аз дати не помня. За мен всичко е "преди години" или "преди време". На това място мъжът ми редовно се намесва с "не е вярно, беше на 12.05.1010г." Но пък е забравил какво точно се е случило, та когато сме със семейни приятели често изпадаме в недоразумение smile. История и география ми бяха най- трудните предмети с тези цифри и имена на столици. Само за клюкарка ставам Wink
Ето, точно който трябва ме изпревари smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: август 28, 2015, 15:21:14 »

Хахаха, svekarva, така си е. Мимето е романтично душа. Ама може да доразвие пияна жена-весел креват с едно дълго лирическо отклонение. Това може да е само тезата, така да се каже.
Ох, това с датите и годините ми е голяма мъка и на мен. И аз ще ставам клюкарка,тогава.
Сетих се за тая снимка:
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: август 28, 2015, 16:05:58 »

ПОследното трепе риби, Нансиии  funnytooth

Аз па съм се хванала да правя ФБ страничка на моя тренер и се изприщих. ФБ има хиляда функции и обяснения, докато я съградя, лошо ми стана. nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: август 28, 2015, 16:17:05 »

Ето, Свекърва ме познава.  blush Сигурно и затова не мога да измисля нищо за веселия креват и пияната жена.  nea
Нищо, може и по моя начин, но ще стане.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #584 -: август 28, 2015, 21:42:22 »

 *crazy*Но пък може с други думи да е "Пияна от любов, дари брачното ложе с трепетна усмивка!" crazy
Ама как звучи, а?
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines