Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:26:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 164410 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: август 28, 2015, 09:06:50 »

Добро утро и от мен. Аз успях да стигна до работа, след като висях около 20 минути в задръстване. И закъснях само с 30 мин.... beating Oh my ... Чакам да ме уволнят lol

Тони, благодаря за закуската. Ще чакам да стане 10:30 и ще ходя да си купя нещо за ядене. Имам чувството,че и в 5ч сутринта да стана, пак ще се моткам и няма да намеря време да хапна нещо.  blush

На всички пътуващи далеч от Софето- лек и безавариен път. Да се върнете заредени и надишали се на чист въздух.  girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #556 -: август 28, 2015, 09:43:01 »

Пандич, какви бяха твойто семейство? Че съм забравила от коя чужбина са.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #557 -: август 28, 2015, 10:00:31 »

О, добро утро!
Тази закуска май в е в Испания heart heart heart. Нямате представа как ухаят портокалите на дърветата girl_in_love Но за ядене не стават, горчиви са. Как ми се ходи пак в Испания...Така и не стигнахме до Мадрид, пък ми се иска и Португалия да видя crazy
Фани, племенникът го водят, колкото да го види баба му за малко. Иначе с удоволствие го дават, само аз да го поискам с преспиване. Съобразяват се брат ми, че все пак имам и едно голямо дете, дето може да изръси нещо не толкова подходящо Wink. Последния път двамата коментирали някакви сериали, после учителките разпитвали брат ми какво и защо...Да не говорим за TLC...Телевизорът в стаята на майка ми е включен непрекъснато на мах и ако той е вкъщи, редовно търчи при нея и после се залива от смях, че я бил "преметнал" какво гледат. Напълно нормално да е светлинни години напред с технологиите и докопа ли дистанционно или мобилен, страшно става. При брат ми живее майката на жена му и в общи линии мераклии да го гледат много. Ще го видим като тръгне на училище. Хехе, само аз мога да го накарам да рисува и изобщо да стои малко на едно място, та вероятно тогава ще помагам повече.
Слушам онлайн Радио 1 - Дилайла. Хаха, лафът от едно време - "слушаш Дилайла и търкаш дънки с черупка от рапан", което означава, че си в крак с модата heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: август 28, 2015, 10:13:32 »

Свекс, аз също се зачудих с тия портокали... Ама писах закусва в Рим.. На такава вълна съм, моя приятелка замина за Рим, екскурзия, която организирах аз.. по междру всичко останало  girl_haha И сега всеки ден ги следя, до къде са с графика  girl_wink

Ходи ми се и на мен в Испания и Португалия.. Мислехме за медения месец... Но заложихме пак на любимото сигурно.. За първата годишнина с кумовете ще е Yes
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: август 28, 2015, 10:37:10 »

Много хубаава портокалова закуска! Размечтах се!

nansita, то има ли надишване с чист въздух? Wink

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: август 28, 2015, 11:25:00 »

Vivi20, Белгия/Англия

svekarva, понеже ме пита дали, ме държат отговорна за успеха на децата - ами по-скоро да, защото ако някой не е добре по някой предмет все давам обяснения. ама мен не ми е зор вече за това. просто много ме е яд като някой си пропилява потенцияла за такива глупости.

А закуската предлагам да я обобщим като Средиземноморска Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #561 -: август 28, 2015, 11:46:56 »

Панди, така е...Ама ходи и обяснявай. Родителите как възприемат "дружбата"?
Хаха, да закуската е средиземноморска. Просто ми напомня за Испания, Андалусия. Ето две мои снимки на типични места. И те като нас по Балканите, съвсем им е мешана работата.


* snimki_i Go60.jpg (43.28 KB, 560x315 - видяно 190 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: август 28, 2015, 11:51:01 »

Тия дръвчета с тази стена, съвсем ми приличат на снимката от закуската ми..  good

Панде, принципно "дружбата" с момче, не винаги води до провал или понижаване на успеха.. Доста си зависи от девойката ти  Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #563 -: август 28, 2015, 12:00:24 »

Панди, какво правят тия горките пък в София?   crazy А децата как са с българския?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: август 28, 2015, 12:56:42 »

Добрутро, и аз се омотах Панди с твоите служебни деца. Ти в Сф ли ги гледаш? Аз що си мислех, че в Англия... И кои са от Белгия/ Англия? Служебните родители или твойте собствени?  girl_impossible Както казват мойтИ служебнитИ: Въй, много сАм прост!  crazy
Свекс, книжката съм я пуснала към Пловдив, разчитам да си я предадете 1 на друга с Али!
И аз почнах Вярата, отделно ни дойде и пратка от Китай - 2 блузки еднакви за мен и Кари. Обожавам да се обличаме в тон, но трудно се намират в Бг такива дрешки на нормална цена - ше ме извиняват за детска менташка рокля 60 лв са много + 90-100 за мен...  Oh my ...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: август 28, 2015, 13:04:05 »

Фани, аз също много харесвам майките и дъщерите да са еднакви, или пък татковците и синовете.. Имам един любим магазин в София - Muse Shop, но както ти казваш няма по-евтина от 100лв за майки, за децата не съм сигурна по колко са, но една ли по-малко от 50лв  sad pardon

Колегите ми събират пари за сватбата... Сега ме питат, какво ще си купя... Аз нямам нужда от нищо за вкъщи.. Може бижутата да си купя.. Нямам си и без това  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: август 28, 2015, 13:12:41 »

хаха, как се омотахте всички. само svekarva е редовна и е в час Wink

alexandrova_90, така е, аз не съм имала никога такива проблеми, но тя много се поддава на настроенията си.

Vivi20, майка им работи тук и затова и те са тук.

fanimira, в София, те са чужденци. Аз съм си българче отвсякъде. Преди 6 години си търсех някаква почасова работа и така попаднах при тях. Уж да им помагам с домашните и да им слагам да ядат, но така се промениха нещата, че понякога с ММ си ги отглеждаме.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #567 -: август 28, 2015, 13:21:00 »

Фани, спокойно и аз съм от простите явно, защото си мислех, че Панди не в България изобщо хаха  blush

Тони, успех с бижутата  good Аз още си нямам обеци, трябва по-сериозно да се заема да не ходя с някои стари по принуда  blush А не може ли просто да ти дадат събраните пари и да си вземеш каквото прецениш в последствие?

Панди, като сме подхванали твоето семейство, а бащата къде е?  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: август 28, 2015, 13:24:40 »

Момичета, затуй трябва да се видим на форумска среща, за да видят новите, старите съфорумки и да си знаем, кой кум, кой сват, както е казал народът  yahoo

Една инициатива за помощ към читалище, което няма книги, ако някоя от вас желае да се включи:
https://www.facebook.com/obrazovanieto/photos/a.1504196156494502.1073741828.1491171284463656/1647886338792149/?type=1

0899212544, търсете г-жа Алексиева.*

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: август 28, 2015, 13:26:56 »

Добър ден от мен!  smile

За размяната на дрехи май нещо не съм разбрала.  huhhuh.gif Аз имах предвид размяна за малко. Например дай ми блузката ти за тая вечер, ето ти дънките ми. Ето това мен не ме кефеше в ученическите години. Иначе и на мен са ми давали дрехи уж да износвам, ама не съм го правела много. Все трупах и трупах и накрая се оказваше, че не ми харесват.  pardon

Ние утре сме на ергенско и моминско. На мен се падна задачата да запазя заведението, в което ще бъдем. Естествено не може всичко да е толкова лесно и една седмица ме въртят и не могат да ми кажат ще има ли ди джей или не. Накрая се отказахме и запазих на друго място.

Тони, много ми хареса твоята закуска.
Аз днес нямах време да закуся. Спах до късно и после се наложи направо да изляза.

Фани, и на мен ми харесва като видя майка и дете, еднакво облечени. smile

И аз съм в клуба на недоразбралите за Панди.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines