Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:36:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 164201 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #75 -: август 05, 2015, 10:16:01 »

Юхуу  cap Добро утро и от мен.
Наде съжалявам за кофтито събуждане. И мен всяка сутрин ме буди една огромна мазна противна муха. Докато стана да я смажа и нея вече я няма  nea Будна ли съм това досадно същесто не се явява в стаята, но имам ли почивен ден е тук.
Аличка радвам се, че сте си изкарали добре. Албена е може би единствения останал  " зелен курорт" . Все още е предпочитан за семейни почивки, защото не е така препълнен както са Златни пясъци или Слънчев бгярг.
Олуейстче работя в туризма  cray Така желана от мен сфера за реализация, години положени усилия за дипломиране и реализиране, а сега нямам търпение да се махна от нея. По неблагодарна сфера на работа не знам дали съществува. Да не прозвучи изхвърлено, но винаги съм работила в много големи и реномирани висококатегорийни хотели и може би съм била единствената с образование по специалността,а получавах само едни " мили думи" без реален шанс за израстване.
По въпроса ти с Дропбокса - мисля , че се заключваше за 24ч. На мен ми бяха хакнали всичко, но успях да го оправя мисля на следващия ден. Ако все още имаш проблеми пиши на лични мисля,че мога да помогна.
Фани голяма усмивка си имате.  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 05, 2015, 10:22:21 »

Аз от вчера съм се загледала по украси, рокли... Абе работи, дето да ми топлят душата, че почна ли работа, нямам хубав интернет. Още не сме дали съгласие за кумството. ММ каза, че ще научи сума си хора, обаче ще има да ги върти - тук ми спри, тук музиката да ми свири funnytooth Не знам дали знаете как се играе хоро по македонския край - Търчи, търчи, подзагни се... blum
Али паднах от смях с това Търчи търчи.... funnytooth
Като каза номера на кум, се сетих как един мой приятел беше кум на сватба. Отишли да го вземат, нашия излязъл по гащи. После по пътя дърпал ръчната на колата,която кумата карала (младоженецът е чужденец) и искал Съмърсби круша. Да,ама в кварталния магазин нямало, та го навивали да пие ябълка. Наложило се и младоженеца да изиграе една ръченица пред кума,за да го умилостиви. После пък се пазарил за булката от името на младоженеца, понеже той не говори много български. Абе весело им е било.

Юхууу, имам известие от Еконт, че имам пратка! Видеото от сватбата е пристигнало!  yahoo

Миши, много е тъжно,когато се разочароваш от сферата си на дейност толкова, че да имаш непонсимост и да работиш с нежелание. Аз все още се чудя дали не сбърках, като не си дадох шанс в моята сфера....ама може би пък нямаше да ми се случат други неща...всяко зло-за добро!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 05, 2015, 10:37:43 »

Наистина е неприятно, Мише.. Аз имах мечта да следвам Туризъм и да работя в сферата.. Добре, че майка ми ми каза да запиша нещо по-нормално и после, ако държа ще ме вземат и в туризма.. Та в 11-клас се преориентирах.. Поработих на Златни пясъци и всеки Октомври с облекчение си тръгвах от последния работен ден.. Аз бях доволна от заплащането, но само за 6-7 месеца.. Няма как да се издържам цяла година с тези пари.. Ако са редовен приход да, но в този случай  nea Ти къде работиш?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #78 -: август 05, 2015, 10:55:19 »

Нанси опасен кум, ей. И мен наскоро ме поканиха за кума, но половинката отказа категорично, понеже не познава младоженците , а й ние самите сме заедно от...скоро да кажем. Знам , че ще е грубо ако стана само аз кума, а той да е гост / нищо, че той самия предложи този вариант / , но тайно се надявам до октомври да се съгласи. Такива неща съм намислила...тежко и горко на младоженеца.  yahoo Знаят, че съм луда глава и казали, че от мен очаквали всичко и именно за това се спрели на мен, ноооо реално представа нямат какви дивотии съм измислила  diablo
Тони нито заплатата , нито бакшишите са това , което бяха. Видяха , че мога " всичко " и максимално се възползват от това  cray Понякога колегите се чудят как все още издържам психически и физически и имам сили за усмивка. Радвам се поне, че съм им вид стимул и като ме видели усмихната и те се успокоявали, че не е толкова зле положението. За местата предпочитам да ти ги напиша лично, за да не стане някой гаф. Ако все още проявяваш интерес казвай, веднага ще ги обсъдим  pardon А ти в кои хотели си била?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 05, 2015, 13:02:33 »

Мише, пиши да не спамим тук.. Работила съм в Берлин голдън бийч, след това на change, но вътре в хотел (не бях измамница  funnytooth) в Грифид Арабела.. Грифид са многоо добри като верига, за гостите грижата е номер 1 за България..
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #80 -: август 05, 2015, 13:53:50 »

Аз  нагло крада интернет от комшиите. Сутринта имах нет, после спря. Гледам ги най-спокойно си цепят дърва на двора и никой не се сеща да рестартира рутера!!! Изтрещях хахахха smile smile smile

Миши, много ме изненадваш с тия думи за работата ти, винаги съм смятала, че много я обичаш и за това си такъв работохолик. Ти си желязна. smile

Аличка, значи така са македонските хора, а хахахаххахах ОМГ стана ми ужасноооооо смешно!!!!!!

Нат, и тоя кум е бил голям пич, много ги харесвам тия дивотии.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: август 05, 2015, 14:14:00 »

И аз нещо изтрещях crazy Регистрирах дребната за ясла и се ошашавих с електронната им система. Имам и малко служебни разговори да проведа и съвсем вече ще полудея.
Бая жега настана и мързелът ме обзе. Довечера сме на вилата, дано поне там стане приказка и да се поотпуснем smile
Вие се смеете, ама сме скарани и с ръченицата, и с Елено-моме-то. Хехе, на ММ братовчед му е огромен, а е `95 набор. Ходил е доста на народни танци и е чак странно да гледаш 2 м и кусур, 100 кила говедце да стъпва като в памук. Трябва да го наемем и вечер, като приспим малката - газ на музиката danceg
Сега се сещам, че за неговия бал беше поискал да мери костюма на мъжо. Едва облече ризата, а ръкавите на сакото му бяха 5 пръста над китките laugh Пфу, как не се сетих да го снимам - гледка и половина!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 05, 2015, 15:52:21 »

Али, имам познат, който отговаря на същите размери, а невероятен танцьор.. Играе с такава лекота  good

Поръчах на мама, един часовник Casio... Доста прилично изглежда и струва 120лв.. За нея ще е идеален  good  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 05, 2015, 16:39:51 »

Миши, съжалявам, че си останала разочарована от сферата, в която си искала да се развиваш.
Аз винаги съм си мечтала да имам собствена туристическа агенция или поне да работя нещо такова. Въпреки всичко учих друго. Току виж пък един ден в такава посока ме отвее вятърът.  smile
Дропбокса така и не се отблокира след 24 часа. Профилът не е мой, а на фотографа Ни, така че нямаше да мога да се разпореждам с него. Минахме на план Б. huhhuh.gif

Нат, честито за видеото ви.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 06, 2015, 07:50:15 »

Добър ви ден.. В голяма чуденка съм с тези обувки, с моите смотани крака.... Няма да ви занимавам и тук, писах в темата ми.. ххаха ама е трудно  sad

Кога ли ще дойде часовникът за мама... Поръчах го вчера от Емаг.. Дано дойде утре  girl_impossible huhhuh.gif

Довечера леля ми ни покани на вечеря.. Просто не вярвах на ушите си.. Веднага си помислих, че ни вика, за да ни иска нещо... Дано не съм права  sad
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #85 -: август 06, 2015, 08:06:35 »

Добро утро на всички  danceg Колкото й да не ми е приятно, че пиша от работното си място съм се ухилила до ушите и очаквам с тоооолкова наострени уши да чуя къде пак съм сгафила  laugh laugh laugh Всичко в кръга на майтапа разбира се.
Аз да Ви питам някоя от Вас случайно да е чувал за лепенки за уши?!? Става дума за някакви лепенки, които се слагат зад ушите и ги прибирали. За хора с клепнали уши. Една фризьорка при която ходех преди каза на моя приятелка за тях и вече 3г не може да ги намери. Скоро ще прави сватба и е полудяла, че уж имало такива ленти, а никой не е чувал за тях sad
Тони ти какви обучки по-точно си търсиш? Аз лично имам проблеми с номера - 36  blush и не винаги има от желания модел, така че те разбирам напълно. А това лято много трудно си купих сандали. Нищо хубаво нямаше на пазара.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 06, 2015, 08:09:31 »

Добро утро и от мен!

Днес ще ходя да си сменям личната карта, така че съм се въоръжила с търпение.  pardon

Тони, твоите обувки те чакат някъде, ама въпросът е къде.  blum

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #87 -: август 06, 2015, 08:18:04 »

Добро утро!
Пия кафенце и още леко се прозявам. Снощи ни валя дъжд на балкана sad Трябваше някакси да укротяваме малката да не ходи да прави бели. Иначе беше добре smile
Много ми се спи - не успях да се наспя, а и ставахме рано. Натрупа ми се вече... oversleep
Това с обувките е покъртително. Нас ни чакат сватби и не знам просто какво ще става с търсенето. Вече се оставям на случайността, а ако не намеря - ще карам с по-стари. При мен е простено де, не съм главно действащо лице. Wink
Миме, тези твои снимки са най-страданите май-май.
Аз още не съм изгледала снимките от сватбата на братовчед ми. Донесоха диска, ама време няма... Пък и ММ ще се сърди, ако ги гледам първа. За сметка на това им гледах видеото от you tube danceg
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 06, 2015, 08:37:37 »

Добро утро!
Днес вече уж ще имам време да чета и да ви пиша. Предните дни все бяхме нанякъде и не оставаше никакво време  sad Вчера успях да отида и на маникюр, имам си палми и преливащи цветове biggrin
При нас само леко росна дъжд, колкото да стане още по - задушно, явно ще го караме така...  smile

Тони,веднага влизам в темата ти, за да прочета, но пак ти казвам, ще откриеш своите обувки.

Миме, успех, дано да стане по- бързо, а и да се харесаш на снимката. На мен не ми показаха как изглеждам и ММ се шегува, че съм като от онези снимки "Издирва се" biggrin

Миши, аз също само съм чувала за такива лепенки, но никъде не съм срещала, аи не съм ги ърсила де. Дано някой да знае нещо и да помогне. smile

И едно кафенце от мен smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 06, 2015, 08:41:05 »

Не мога да помогна с лепенките.. Чувала съм, но никога не съм виждала..  nea sad

Сиску
, мерси за кафенцето.. Особено леко разлято.. Знам, че като се полея с кафе или го разлея е на пари  funnytooth yahoo

Миме,
хайде успех.. Радвай се във Враца има опашка от 5-6 човека  Wink kiss2 Ама с почивките на госпожите зад бюро е бая тегаво..  nea
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines