Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:09:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 163860 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 04, 2015, 15:38:12 »

Във всяка работа има плюсове и минуси, според мен много зависи отношението на работодателя към работниците.. Например шефката ми за всяко нещо казва благодаря, всеки път като се видиме се поздравяваме като се целуваме по бузите ( тук така е прието ), няма самочувствие до небето и т.н. А и така се работи по спокойно..

Али радвам се, че ви е харесало и сте имали една приятна почивка. Това, което разказваш е наистина много подходящо за семейна почивка..
Много е хубаво чувството да те поканят да кумуваш, дано мъжа ти се съгласи.. А и щом са избрали вас, значи ви имат за близки приятели..

Тони какъв подарък ще избереш на майка ти за рождения ден.?

nansita много красива градина, дано някога стигнем и до там.. Страшно много харесвам парковете с много цветя..

Голям плаж, голямо чудо.. Разбрахме се с мм като се върна да тръгнем.. Е идвам, а моя хубавец  Sleep като бебе  beating е и аз ще легна да гледам малката булка smile

А забравих да напиша  pleasantry

Фани не е студено на морето, защото повечето плажове са като заливи.. Ето една снимка и от мен днес  smile


* 1901679_716114051745146_1001243603_n.jpg (51.37 KB, 960x540 - видяно 141 пъти.)
« Последна редакция: август 04, 2015, 15:42:18 от djosi » Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 04, 2015, 15:47:43 »

Миме, мисля, че съм гледала поредицата за англичаните - ужасно беше, отвратих се веднага.

Тони, била съм в Щастливеца в Търново и тук в Стара Загора ходим постоянно. Харесвам го много и нещата, които предлагат са по-различни от масовите. Не знам в софийският Щастливец как е, но предполагам, че също ще е хубаво.

Нат, невероятна снимка. Бих стояла на тази пейчица с часове.  heart

Али, честита ви покана, а и виждам колко добре сте си изкарали в Албена. smile Ще се замисля за почивка там.

Еми, честит нов цвят. Много смело от твоя страна. smile Аз съм си по консервативна и затова си стоя с моя си цвят biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 04, 2015, 15:52:29 »

Джоси, дразниш лъва в мен с тези залези на морето...  cray crazy
Подарък мисля сега.... Купих от баща ми почивка за 3 дни на Пампорово в хотел Орфей.. Малко масажи, басейн и СПА.. Видях ваучери, а знам, че хотела е много хубав.. Те имат някаква закачка за Пампорово.. Баща ми е обещал да я води още преди 10 години, ама все не ходят там и мама постоянно се шегува и пита.. Кога?.. Та сега ми каза, да гледам оферта за там.. Готово.. Аз съм светкавична в организирането на почивчици.. Само да имам пари, време и веднага намирам перфектната дестинация и място.. Моя подарък се пече в акъла ми, но парфюми Илиян й е подарил 0423040234 той е маниак и постоянно купува ту на мен, ту на мама... Чанти, дрехи, кремове за лице съм й подарявала хиляди пъти.. Тя не обича накити, та и това отпада, въпреки че преди все такива неща й купувах, които после носех аз  blush И съм в чуденка, освен тортата и ресторанта, какво да купя  huhhuh.gif

Нов отговор...  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #63 -: август 04, 2015, 15:54:17 »

Ох, за сватбата съм още в несвяст. Мислят сватбата да е в Благоевград, пък аз хал-хабер си нямам там какво е, как е. Булката поне е супер организирана и вече дори имала идея за концепция, цветове... Хехе, ако я привикам тук, а май така ще стане, няма да мога да питам явно за идеи. Ще трябва да ви досаждам на лични blum
Нат, искам и аз butterfly Пу, къде ги намирате тези красоти! И в старата тема (едва я изчетах) имаше уникални неща. Тук слагам и клипчето на Деничка.
Я да попитам със задна дата. Защо младоженецът от клипа е с две бутониери laugh Много ми беше смешно с кърпичките. Рокля с дълги ръкави стои добре, ама не е за мен. На мен ръкавите ми пречат. Вечно вря и кипя и само ще ме дразни нещо такова.
Тони, и твоята не е лесна Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 04, 2015, 16:31:53 »

Тони, може да й вземеш някоя хубава книга. Нещо леко, неангажиращо като за почивката им.
Аз забравих да ви почерпя, моя баща става на 50 днес. И за подарък измислих дигитална фоторамка. Много исках да им взема ваучер за почивка някъде, ама той още не се е пенсионирал, а мама не може да остави магазина без надзор.

Али, из фейсбук ми попадат и после правя проучване в нета. Ама ако имам време.
Джоси, тази снимка е супер! Невероятна гледка! Една кошница за пикник и 2 чаши ми липсват... heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 04, 2015, 16:58:41 »

Джоси, абсолютно подкрепям това, че е много важно отношението на шефовете. Първата година, когато работехме на морето попаднахме на много лош човек. Постоянно се караше и викаше на всички. Все нещо не му изнасяше. Не можеш да седнеш за една минута, дори да няма работа. Не можеш да изпушиш една цигара, защото не знаеш от къде ще се появи и какво ще те направи. Всички имаха страх от него. Бяхме настанени в едно малко хотелче, ама по-скоро беше като маза, с ужасна влага и Влади се разболя много лошо, заради това. Честно, нямахме търпение да се махнем от там. И то точно в хубавия Созопол. Заради това спомените ни са по-скоро от това, което преживяхме тези няколко месеца, от колкото за самия град.
На следващото лято обаче бяхме на работа в Бяла. Там беше коренно различно. Шефката беше уникален човек. Държеше се много добре с нас. Ядяхме на една маса. Никога не ни е повишавала тон. Никога не ни е правила проблем какво ядем и пием. Хотела, в който ни беше настанила беше страхотен. Всяка вечер след работа се събирахме целия персонал и всеки пиеше каквото иска. Изобщо коренна разлика. smile

Тони, и аз съм ЗА книга, ако обича.  smile

Нат, честит юбилей на баща ти! Да е жив и здрав още дълги години!  give_rose
Много ми харесва идеята ти за подарък. Ние с Влади отдавна сме си харесали такава рамка и скоро може и да ни огрее.  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 04, 2015, 20:44:16 »

Натал, да ти е жив и здрав таткото.  give_rose

Много писане, много нещо. Четох ви, а нищо не запомних, че да обсъдя.  crazy

Аз днес ви поздравявам с една снимка от катедралата в центъра на Бирмингам, на която попаднах и много ми хареса.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 05, 2015, 07:08:38 »

добро утрооооо! днес е празник - 8 години бракувана! yahoo специално за случая на мама свинчето оака целия повивалник + себе си до ушите  give_rose Ето прясна снимка след преобличане http://fanimira.snimka.bg/maternity/pregnancy.857061.35836153, pass: 2008.


* summer-photography017.jpg (20.23 KB, 400x300 - видяно 2019 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 05, 2015, 07:17:07 »

 give_rose give_rose give_rose give_rose


* cakes.jpg (47.63 KB, 582x874 - видяно 135 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 05, 2015, 07:18:48 »

Добро утро!

Чери, много хубава снимка.  smile

Фани, честита ви годишнина. Пожелавам ви безкрайно щастлив, семеен живот!  heart
Ще празнувате ли?
Много е доволен Кико след свършената работа. Bravo kiss2

пп. Еха, че хубава омбре торта...  Torte
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #70 -: август 05, 2015, 07:42:24 »

Добро утро. Аз бях неприятно събудена от една муха в стаята - каца ме постоянно, аз се завивам през глава, умра от жега, покажа си само носа, тя пак го намира и каца на него, не издържах и станах.  diablo

Нат, честит юбилей на баща ти на патерици, да е жив и здрав и още дълги години да ви радва.

Фани, честита годишнина на любимото ми число! Желая ти много любов и за напред. А дребосъчко е с уникална усмивка!!  heart

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 05, 2015, 08:02:59 »

Добро утро и от мен, Ранобуднициии kiss2  give_rose

Фани
, да ви е честита годишнината.. Бъдете здрави, обичайте се винаги, правете другия щастлив и пълноценен.. Още 10 пъти по 8 ви пожелавам.. Прекрасни сте  heart

Нати, да ти е живо и здраво татенцето! Подаръкът е страхотен преди няколко години за Коледа мисля.. Подарихме на родителите на Илиян, после пък подарихме и на Мама.. Няма да казвам, че мама се зарадва повече, вие се сещайте.. Напълнихме й я с наши снимки, а понеже още живеехме във Варна и не се виждахме всеки месец поне по 1-2 пъти.. Като си говорехме по телефона постоянно ми казваше, че стои пред нея, гледа ни и плаче..  cray heart Прекрасен подарък  good

Книги съм и подарявала много, винаги ги чете, защото са от мен, но откровено.. Моята майка няма много време за четене.. Сутрин от 7, вечер до 8-9 работи по някого и като се прибере гледа да почине и да легне.. Мислехме и електронна книга да й купуваме, но не знам до колко ще я използва..  sad

Наде, ще ме спукаш от смях  funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 05, 2015, 08:51:29 »

Добро утро на всички работливи или събудени по неволя.
Благодаря за пожеланията към папа, ще му ги предам. Сигурна съм,че ще се зарадва.
Наде, много е неприятна тая ситуация. Аз полудявам,когато ми се случи и после съм крива цял ден. Хайде да пием по кафе, че да ти се оправи нстроението. Може и чай, който не пие кафе blum
Фани, честита годишнина! Пожелавам ви да бъдете вечно влюбени един в друг, да не спирате да се обичате и уважавате.  CHEERS Ммм, тази торта изглежда вкусна.
Чери, голяма красота. Ще взема да се навия и до Бирмингам да отида някой ден.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 05, 2015, 09:18:44 »

Здравейте smile

Аз днес съм се отдала на пране. Включително и на якета smile Само дано не ми замине маникюра от толкова пране.

Alichka, благодаря за отзивите за Албена. Аз там съм ходила на плаж и не ми харесваше. Просто като малка много се дразнех на това, че се плаща да влезеш в Албена, а не ми се виждаше нищо особено, та от това все негативни асоциации правя. Вече не се плаща нали?

fanimira, честита годишнина smile

alexandrova_90, до колкото си споням вашите живеят в къща, може да и подарите нещо за градината - люлка, шезлонг.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #74 -: август 05, 2015, 09:31:26 »

Здравейте!
Ние изпращаме гостите и май тази вечер ще ходим на гости crazy Нещо не сме се спрели последно време.  Нищо! Нека е весело!
Панде, плаща се 5 или 6 лв за влизане с кола за целия престой. Идеята е да ограничат влизането на външни за комплекса хора. Малко расизъм, но поне нямаше просещи, цигани с царевици и тн. Wink Иначе, както Тони каза - безкрайна плажна ивица (5 км) и не се тикаш г*з до г*з. Най-мразя тичащи през хавлията ти деца pardon
И аз имам да пера... Лакът ми на нищо вече не прилича от това киснене в морето.
Наде, разби ме с тая муха lol
Честито на празнуващите give_rose
Аз от вчера съм се загледала по украси, рокли... Абе работи, дето да ми топлят душата, че почна ли работа, нямам хубав интернет. Още не сме дали съгласие за кумството. ММ каза, че ще научи сума си хора, обаче ще има да ги върти - тук ми спри, тук музиката да ми свири funnytooth Не знам дали знаете как се играе хоро по македонския край - Търчи, търчи, подзагни се... blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines