Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 16:39:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 163856 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 03, 2015, 14:26:08 »

Май ви изчетох, че малко липсвах почивните дни. За жалост не успяхме да отидем никъде, бяхме предвидили да скокнем до Несебър за един ден, но ни се размина. ММ е леко болен, захвана го от петък още, но днес ходи на лекар и му изписаха разни лекарства. Сега ще се гледаме вкъщи, но е добре де.
Иначе почти си запълнихме новата секция, направих си един кът със сватбените чаши, с шампанското, бокала и т.н. Много си го харесвам как стана  yahoo
А и снимки успях да кача в темата си, но да не ви занимавам с това повече  blum

Тони, не се притеснявай, обувки ще намериш, боса няма да останеш, а и цял месец. Виж за пръстите ти наистина е неприятно и те разбирам. Моите също си се подуват когато си поискат, а постоя ли малко повече на климатика вкъщи и годежният ми започва да се изхлузва. Аз спрях да ям сол преди сватбата и не знам дали си въобразих или не, но сякаш я нямаше тази разлика в пръстите ми. smile

Миленка, много неприятна ситуация, а за кумовете ви не знам какво да кажа. Можело е поне да върнат обаждане после, ако са били заети в момента, но ...  huhhuh.gif

Alichka , не съм била в Албена, ще ми е интересно да разкажеш как изкарахте smile

А на Крушунските водопади и Деветашката пещера ходихме миналата година. На водопадите уцелихме ужасно много хора. През цялото време трябваше да се изчакваме, за да се разминем с някой и нямаше как да се насладим на гледката на самите водопади. От пещерата бях много впечатлена, понеже не очаквах да е толкова голяма и величествена. А оградите си ги имаше и тогава, и хора имаше, но някак си заради размерите й, не се усещаше да е толкова претъпкано.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 03, 2015, 14:59:54 »

Djosi- от фейсбук странички Wink

Али, чакай книжки след 15 ти август, да ти пратя. smile

Хора, розовата луда пантера е на линия :

« Последна редакция: август 03, 2015, 15:01:43 от emmmmmy » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #32 -: август 03, 2015, 15:15:20 »

Еми, честито! Bravo
Хехехе, и аз съм била нещо подобно на цвят... Не е за разправяне! Бях в гимназията, та може и да ми е простено, знае ли се. tease
Еми,  air_kiss за книжките! Сега на плажа си четох с кеф "Разкажи за пуйката, Джо". Нещо много се мотам последно време с четенето. Сега ми свърши и сериалът "Новите съседи", та ще се завърна към буквичките.
За морето, май стиковах нещата. Голям ферман стана, та може и утре да го пусна. Още ми ги няма гостите, та последно да поприготвя по нещо тук Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 03, 2015, 15:27:46 »

Ех, не очаквах чак толкова да сте изписали за един ден.  Bravo
Както вече написах в петък си бяхме на село с една бойна дружина приятели. Изкарахме си супер. На другия ден имахме намерение да отидем на басейн, но беше ветровито и се отказахме.

Аз да се похваля, че най-после решихме къде ще почиваме. Ще бъдем в Созопол за една седмица. yahoo  Днес изпратих една скромна сума, за да капарирам датите. Тааа на 9-ти пътуваме. Просто вече нямам търпение.  yahoo heart

Тони, има време, обувки ще имаш. Доскоро ти ме успокояваше точно за същото нещо, така че е мой ред да върна жеста. Знам, че е изнервящо. И аз постоянно обикалях и най-често нямаше моя номер. Май съм забравила да спомена, че изкарах доста време с високите, преди да обуя по-ниските.  blum

Панде, ходила съм в Троян като много малка и почти нямам спомен, да не кажа никакъв. Но всеки казва, че е много красиво. Много искам да го посетя. А Крушунските водопади още ме е яд, че не успях да видя, докато учех в Свищов.  nea Определено искам да посетя тези места.
Клипчето съм сватбата от 80-те показва колко много се е променило всичко. Много ми беше мило да го изгледам. smile

Миленка, добре, че все пак се е намерило кой да ви помогне.

Друго си е обаче колата да не иска да запали точно на сватбата ти. Как пък точно на мен се случи, не знам.  nea

Алиии, чудим се ние къде се скри.  Wink Много искам да споделиш впечатления от морската ви почивка. И ние се чудехме за Албена, но където и да проверих, все нямаше места за нашите дати.  smile

Сиску, и аз нямам търпение да си направя едно кътче със сватбените чаши, бокала, бутилките и всичко останало. Чудя се само в кой живот ли ще стане това.  blush nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 03, 2015, 16:00:04 »

Еми, супер свежо!  good Аз никога не съм имала куража да си сложа ярки кичури в косата.

Хм...моите чаши са прибрани в кутията им. А бутилката от шампанско изчезна някъде още на сватбата. Няма да се учудя някой да си я е харесал.  pardon

Миме, Созопол е много красиво място и едно от любимите ми! Къде ще отседнете? Аз ви препоръчвам да ходите на плаж на Градина.

Feribotka,ние ходихме на гости на колежка от УНИ на ММ в Берковица и съчетахме полезното с приятносто. Имаше и много хора към Ком, даже едни ентусиасти тичаха от върха до Фунията.  crazy После може и надолу да са тичали, ама ние с бавна крачка и с песен се носехме като Фродо и компания. На коя хижа оставате? Ние ходим в Бобиком, че е по-малка и обикновено успяваме да я заемем цялата.  drinks А на новата хижа правят вкусен боб за прегладнели планинари-ентусиасти. Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 03, 2015, 16:41:14 »

Еми, пропуснала съм да те поздравя за закачливия цвят.  blum
И аз като Нат, никога не съм си правила подобни експерименти. Никога не съм си боядисвала косата, дори и кичури не съм си правила. И честно казано въобще не съжалявам. Предполагам, че имам време и за това, когато ми се появят белите коси (дано да не е скоро  angry).

Нат, ние си запазихме в една фамилна къща и ще отседнем в студио. Не искахме ол инклусив, защото ни се стори много задължаващо. Ние си представяме да станем сутринта, да закусим нещо набързо и марш на плажа. На обяд ще хапнем пак нещо и чак следобед ще се приберем. Ще си вземем по един душ, малко почивка от почивката и вечерта искаме да се разхождаме някъде и да седнем в някой ресторант. Ако бяхме избрали ол инклусив щяхме да изпуснем половината хранения и се обезсмисляше цялата работа. Надявам се да не сме направили грешния избор. Ходили сме в Созопол, само че не на почивка, а работехме там едно лято. Много е хубаво, макар че не успяхме да обикаляме много. До колкото разбрах сме близо до Централния плаж, но ще обикаляме и другите.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 03, 2015, 19:40:22 »

На Созопол и аз съм работила едно лято, обичам го това място.  LOVING
Аз по-често на малкия плаж ходех, защото бях на работа и имах само 2 часа обедна почивка, нямах как да скитосвам. И задължително Малката Текила
  drinkz
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 03, 2015, 20:18:04 »

Ол инклузива според мен е за семейства с деца. Мен много ме дразни да ми казват от колко до колко часа трябва да закусвам,обядвам и вечерям. И да трябва да си правя плановете за деня според 3 хранения. А и аз минавам с по една салата за обяд и вечеря.
Чери, Малката текила е задължителна! Ти там ли си работила? Не съм я пропускала никога и всеки път има нещо ново,което откривам. pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 03, 2015, 21:53:59 »

Еми  Bravo за прическата, много ми харесва.. Преди време си бях направила на кестенява коса руси  и червени кичури  (червените с пяна, която пада след едно две измиваня) но вече не ги правя тези експерименти, че много я  съсипах от боядисване, сушене и изправяне..

За хотели и аз не харесвам ол инклузив, предпочитам да си хапвам когато и каквото искам..единствено когато бяхме в Орешака ни включваше закуска с нощувката, но там ядох всеки ден мекици е много бяха вкусни.  Предлагаха 3 различни закуски от които да избираш..
В хотела, в който работя има ол инклузив, но клиентите си казват предварително какво желаят да хапват, или има едно едно табло на което се записват. Другото интересно е че до хладилната витрина с безалкохолни има малки рамчици с имената на стайте. Гостите си взимат нещо за пиене и после отбелязват какво са взели, за да го платят когато напуснат хотела..  Тук доверието е голямо между хората, за това има да ги гониме много..
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #39 -: август 03, 2015, 22:51:06 »

Юхуу ето съм  cap Гледам сте на моята вълна и няма как да не се включа.
 always_and_forever като човек в тази сфера моите овации, че сте избрали друг пакет. След всичко на което съм се нагледала предпочитам сама да си избера вида ядене и часа в който да го консумирам.
Не съм ходила на тези водопади, но от известно време съм се затръшкала за тях, та да видим кога ще ми се усмихне и моето щастие. За жалост получавам само отговор " защото другите са се снимали там , затова ли толкова искаш и ти да идеш..."  crazy Как да се обясни, че наистина изглежда красиво и просто искам да го видя на живо. Троян е също много хубаво местенце, но доста пъти съм ходила или просто минавала от там, за това сме го оставили в листата към по-долните точки за посещение. А й не ми е много далече от родния край. На есен мисля да издействам една екскурзийка и до Габрово, Търново, Арбанаси. Хем ще се видя с моя колежка от университета, която ужасно много ми липсва, хем ще се насладим на хубавата природа.
Този уикенд ми се пада да почивам и двата дни , та се затръшках да ходим някъде. Трябва да е в близост до Варна, защото нямаме много време да отделяме в път, аз ще съм след нощна, а г-на работи до обяд. За сега се спрях на това местенце. Изглежда ми хубаво http://www.chernivrah.com/galeria.php има всичко от което имам нужда. Ако сме с компания / както се предполага / ще има къде да си " давя самотата ", я в басейнчето, я на масажче  pardon пък другите нека си пият.
Свекърва  напоследък с кофтито работа все по-често се замислям " няма ли да дойде време за пенсия, че да си гледам сапунките и да не му мисля много.."  tease Не се ли чувстваш по-добре? Повече време за теб и семейството? Или само в моите представи за момента така изглежда.
Еми   Bravo Bravo Bravo страаашна си. Понякога човек има нужда от промяна.
Ох много се разприказвах, хайде за сега от мен толкова
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 04, 2015, 00:59:18 »

Нат, бях в "Мънисто",d в Малката текила само вечер след работа biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: август 04, 2015, 07:08:46 »

Миши по нощите, аз по ранините Wink
Панди, увеличих първите букви и се сетих. blum Еми така е, като не съм гледала филма, как да направя трайна връзка....
Водопадите действително нашумяха в последно време. Ние също тръгнахме, защото еди кой си бил там и си мислех, че е нещо невиждано и нечувано. Пък съм ходила на Ниагарския водопад и Големия Каньон, все потресаващи природни феномени, дето направо ти секват дъха. Пътят от Пловдив през Балкана е много живописен и още тогава ми се "отвори душата". Спирахме в Троянския манастир, Троян и Ловеч за по час и после на водопадите. Цветът на водата е смайващ, заслужава си да се види. Колкото до снимки, в Интернет има всякакви - и обработени, и сурови и с хора и без хора...Аз така и не взех хубавия апарат, нека снимат тези, които могат, на мен ми остана живата картина в сърцето. Остана ми и горчивият вкус на порутените крайпътни села, пустеещите земи и немотията по онзи край, извън спечелилите европейски пари обекти. Като с конец е отрязана територията на едните и другите....
Аз тази седмица отново съм работна, колежката е болна, пък се налага някой да е там. Както може да се очаква - точно по приключване crazy. Какво да кажа, без съмнение е по- спокойно, далеч съм от клюки и безсмислени простотии...Да, време имам, но то и да четеш и да гледаш телевизия писва. Вкъщи домакинска работа винаги се намира, пък съм такава, че не мога да съм спокойна, ако около мен е на вили и мотовили и вечно съм изнервена. Майка ми и тя иска специални грижи, та в никакъв случай не съм волна птица. Гадничко е, че всичко научено е никому непотребно и аха да ми секне ентусиазмът да се развивам и то "изскокне" нещо. Не е работа да си стар  smile.
« Последна редакция: август 04, 2015, 07:12:50 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 04, 2015, 07:46:17 »

Добро утро, Слънчеви smile

Созопол го обожавам, но малколудницата вече ми идва в повече.. Обичам ресторантчетата в Стария град с терасите с гледка към морето.. Определено съм за Градина  good може би и Златна рибка, но зависи.. Миме, направете си разходка до острова.. Много ми се ще да го посетя.. Ходила съм преди, когато бях малка и баща ми все още беше военен.. Всяко лято летувахме на Каваци и са ме карали до Св. Анастасия.
Малката текила..  girl_impossible Заболя ме главата от спомени  funnytooth blush
Тотален хейтър на ол инклузива съм.. Работила съм 5 години в хотели на ол инклузив, вярно само 1 в ресторант, но не бих ходила, осввен ако не съм с малко дете и не е наложително.. Тогава, обаче ще прецеждам хотелите доста..

Свекърва, ти ако си стара... не знам.. Не се сещам за човек с по-позитивно мислене, да е толкова деен и енергичен.. Да, няма как живота ти да се развива, като на 30, но според мен си прекрасна.. Честно, не веднъж съм казвала, че искам да заразиш повече хора с позитивизма си.. Повече хора не само на твоята възраст, а и на нашата.. Толкова млади, недоволни и скучни хора има  nea  heart Едит: Искам да си направиш блог, който да популяризирам.. Не мога да обясня на хората, които познавам, какъв извор си.. Всеки ми се смее с моя сватбен форум.. Невероятна жена!!!!!!!

 
Еми, типична везна... heart  Аз само синя не съм била! Обичам експериментите с косата  good
« Последна редакция: август 04, 2015, 07:54:01 от alexandrova_90 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 04, 2015, 07:49:38 »

Добро утро! Нямам време и само исках да кажа: Свекърва rules! Къртиш миФки напраО! yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 04, 2015, 08:41:07 »

Добро утро!  smile

Чери, и ние така бяхме с Влади. Имахме 1-2 часа обедна почивка и гледахме да сме на плажа. Спомням си, че беше ужасно преживяване, от към работа. Просто толкова уморена не съм се чувствала никога през живота си. Като легнехме уж да се печем, ставахме с аларма, защото заспивахме от умора.  angry
Това Малката текила ми е много познато, но не мога да се сетя, къде се намира точно.  blush

Ох, радвам се, че не само ние не сме много ок с ол инклузива. И според мен е по-подходящ за хора с деца. Поне те си имат някакъв режим и биха се възползвали по-пълноценно от него. Бяхме съгласни единствено за вкл. закуска, но не и повече. Е, там където ще сме няма и закуска да има.  smile

Джоси, ти в хотел ли работиш? Това за лятото ли е или по принцип?

Миши, а ти с какво се занимаваш, че и това съм изпуснала? blush

Аз да си задам въпроса и тук. Някой знае ли за колко време се блокират акаунтите в dropbox?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines