Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:55:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 163868 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« -: август 01, 2015, 09:48:41 »

Честит 1 август. Къде се криете, дами? Аз имам честта да открия новата тема.  yahoo

Днес по сутрешния блок казаха, че от 1 до 12 август в зависимост от това как ти мине деня така ще ти мине месеца, като 1 е септември, 2 е октомври и т.н. smile Желая ви прекрасни две седмици от тук нататък и с пожелание за още по-прекрасна година.  butterfly

Аз съм на работа на склада и за пръв път от доста време на нормален голям екран, на който виждам всичко без скролера!!!

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2015, 11:28:19 »

Надя, благодаря ти за новата ни месечна тема.  give_rose blum
Искам и аз така да си закуся на плажа...  heart

Аз чакам Влади да се върне от работа и си отиваме на село. Днес има сбор/събор и ще се събираме с приятели там. Очертава се да сме голяма компания, пък ще видим.  blush

Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 01, 2015, 16:19:41 »

Здравейте и от мен!
Наминавам само да ви честитя новия месец и отивам да си подреждам новата секция. След това да си догледаме двд-то и снимките от сватбата, които до сега ни харесват много.
Отделно на ММ му има нещо на окото, цялото е червено, слагаме капки и дано му мине бързо.
Когато имам повече време ще ви пиша пак kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 01, 2015, 19:50:01 »

Минавам и аз набързо.. Наде, мерси за новата темичка kiss2

Днес чистих като луда, бая занемарено беше от вечното ни хойкане  NO След това душче и дъъълга разходка с моята прекрасна кръщелница и майка й-прекрасната ми приятелка... Резултат, нито си купих рокля за кръщенето й, нито купихме обувки за кръщелницата, нито обувки за мен.. Булка с боси копитца ще бъда.. Харесах едни, но няма номер, а аз нямам време да чакам 20 дни  pardon
Сега трябваше да сме в тях и да пийваме винце, а мъжете да пушат пури, докато малката спи, но реши да ми дойде, след приятното закъснение, с някакви болки, а не ми се превива.. Късмет си е  pardon

, пусни в темата ти снимки де, какво се стискаш! smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2015, 00:48:39 »

Здравейте  момичета... Тони ти ще бъдеш боса булка, аз пък гола булка, ако още малко не ми пристигне роклята.... обаче се успокоявам, че поне ще бъда запомняща хахаххахах...
Наде
съгражданке моя честит ти първи Август,,, само ние си знаем какви адски жеги са тук, но пък предпочитам това, отколкото миналото заминало дъждовно-мрачно лято, дето даже не разбрах, че имаше лято... Тъй, че  климатика на макс и дано и следващия месец да е топло и слънчево
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: август 02, 2015, 08:21:53 »

ЮхУУ цоп в новата темичка  cap cap cap. Рано рано и аз съм се разработила, чак сън не спах да дойда да се занимавам с капризни гости  laugh laugh laugh Но пък реално се събудих в добро настроение / въпреки, че заспах ядосана и много сърдита /, нищо, че днес ме очаква много работа. Надявам се все пак да имам сили да стигна до вкъщи в края на работния ден  blum
И по черноморието времето 2 дни е мрачно, и то точно почивните ми дни, но някак си се зарадвах, защото се разхождах на хлад, а не варяща се в собствен сос  nea
Наде за теб почивка няма ли? Стига работа, отдай се малко на релакс. На мен август ми носи много смесени чувства. Хем ми е любимия месец, хем ми става носталгично, че лятото си заминава. А като един представител на огнената зодия смея да твърдя , че на жега и мързел най-много търпя  danceg DANCE
Желая Ви един хубав слънчев/ хладен / нека всеки си избере подходящия за него / ден , а аз се залавям за работа.  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 02, 2015, 13:10:55 »

Хайде и аз да се разпиша в новия месец.
Това е едно от любимите ми места в Бирмингам, където смятам да прекараме днешния ден
.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: август 02, 2015, 15:49:04 »

Ау, Чери, ми то опасно да не цопне някой в този канал....
Аз също съм на тема разчистване и изхвърляне. Yes Задръстено е с "ценни" работи - стари чинии от соца, купувани и пазени "за пред хора", остатъци от чаени сервизи, дето само заемат място и никога не се вадят всички заедно, щото на масата няма място пък и кой вече се събира на чай crazy. Имам е една колекция от сувенирни чинии от места, където сме ходили. Чудя се дали да ги ковна някъде, или да потеглят към кофата, като оставя само най- красивите nea
Чакам сега да си чуя пиленцата, после идва хигиенизация на майка и котка и романтичен, блудкав, но красив немски филм по Диема Фамили. Ей ви почивен ден на пенсионерка...А, сутринта пак обикалях парка, този път със съпруг, дето и биричка даже не ми предложи. sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2015, 15:56:24 »

О Свекс, точно по темата със чашите и сервизите за чай ще споделя какво ме впечатли днес.



А от утре се връщам за малко на работа, ще покривам една отпуска.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2015, 21:17:49 »

аз минавам да ви видя само.

много яка чашка smile ,черешке

Свекс, като не ти предложи биричка, си поискай сама, ще не ще... ще купи beating

И лафът ми за деня:

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 03, 2015, 06:38:28 »

Ставайтееее, поспаланкииии!!!!! Хихихи, аз се чувствам прекрасно. Снощи спахме аз+кака+Кико. Всички сме наспани и ухилени! Уикенда беше страхотен! Повече инфо в темата на Кико! Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 03, 2015, 08:16:47 »

Добро утрооо и от мен smile

От днес любимата ми колежка е в отпуск 3 седмици, а колегата, който ми беше упората в офиса си замина и сме с нов, адски дразнещ, всичко разбиращ и можещ.. От най-любимия ми тип..  bad cray

Неразположена съм, ама много.. sad Нервно ми е... Ужас... Мрън,мрън.. Довечера съм на пробна прическа и грим, да видим какво ще излезе smile

Хубав месец, хубава седмица, хубав понеделник  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 03, 2015, 08:36:04 »

Здравейте smile

Аз се завърнах в София. Много яко си изкарахме в Орешак. Правихме си барбекю, карахме колела до Троянския манастир, играхме тенис (без мен) и федербал, играхме билярд (за първи път и беше много смешно), ходихме до Деветашката пещера и Крущунските водопади, и съм с нов маникюр и педикюр. Ако ви се ходи по този край мога да ви препоръчам къщата, в която отсядаме:http://slavi-bg.com/

И понеже се вдъхновихме от двора, който има много градински фигурки, купихме за бабите ни. Сега имам таралеж, гъбки и катеричка в спалнята  tease

В петък мама идва на гости за една седмица и нямам търпение  yahoo


svekarva, аз пия само чай, и все повече хора, които не пият кафе срещам, така че пази сервизите за чай, според мен ще се върнат на мода. Ако измисля къде да го сложа и аз бих си купила.

А видяхме ли видеото, което Деница Звездица в последната страница на миналата тема - няма нищо общо със сегашните красиви сватби, но пак ми създаде сватбено настроение.
« Последна редакция: август 03, 2015, 08:37:55 от pandapanda » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 03, 2015, 09:01:40 »

Пандичч, ти не дойде с нас в Орешак, а тази година среща на форума- нъцки. радвам се че си се накефила, а маникюрът и педикюрът са ти 1 път. Bravo

На другите момичета поздрав с една изискана стая , отивам да битовизирам.

Ааам, забравих Взела съм си ярко розова боя, fushia, след лилавия колорант, който вече се отми, това ми дойде на акъла.  pardon
Ta чакайте изцепки от моя страна, само да навия приятелката ми да ме боядиса, че не ми се дават пак пари на фризьорката.
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=68225302


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #14 -: август 03, 2015, 09:45:32 »

Хехе добро утро и т меееен  heart

Еми, казах вече че тази част на България ми е много любима и виждам, че има защо, радвам се че сте ѝ се насладили максимално  blum

Чери, много е хубаво това месенце, ама не понамирисва ли от канала   huhhuh.gif

Тони, имаш време до сватбата, ще се намерят и твойте обувки  good

Ние с ММ тази събота и неделя се занимавахме основно с къщата, в петък най-после ни монтираха шкафа за баня и понеже не може всичко да е наред, са му плеснали един отровно зелен лакобел отгоре, който няма нищо общо с банята, но ще го сменят, само трябва да си харесаме конкретен цвят, иначе е прекрасен, всичко друго е изпипано точно както искам  heart В събота и неделя се заровихме и ние да чистим мазето ииии има една стаичка дето беше заключена, като влязохме вътре беше като някаква съкровищница за неща от СОЦ-а, един огромен гардероб натъпкан с какво ли не, отделно още рафтове, кашони, всякакви неща...и го оставихме за друг ден, че сигурно трябваше до утре да откараме  girl_impossible Вчера даже успяхме да замъкнем бащата на булката до Мола да го облечем, че хич не му се занимаваше на горкия човечец ииии мисията изпълнена, има си костюм и риза, в тон с роклята на мамчето, ММ също си хареса но от целия магазин само от този модел нямаше неговия размер сако та ще се ходи до друг мол и такаааа общо взето много ползотворен уикенд  smile

Успешен, прекрасен и по малко жегав август на всички  heart give_rose
« Последна редакция: август 03, 2015, 09:54:07 от Feribotka » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines