Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:05:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 164452 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #600 -: август 31, 2015, 09:28:28 »

Привет от мен, работната!
always, тази чаша празна ми изглежда, пък на nansita и липсва кафето, та няма как да се разбудим понеделнишно Wink Това в буркана май е захаросан мед, нали? Аз си го представям за неразбъркан сусамов тахан с мед, че иначе ще ми е постна филийката smile
Ами нормално е да си говорите без подвикване, иначе музиката е шум Wink. Щом булката е доволна, значи всичко е о.к.
В Пловдив вчера беше лудница с разните мероприятия по откриването на колодрума. На Главната де кой нещо можеше да прави го беше изнесъл на сергийка. Нямам думи, грозно и скъпо crazy Една мацка продаваше домашен хляб на космически цени. Половин килограм - 4лв., защото бил с брашно от лимец и имало сушени сливи вътре. Така и никой не купуваше, само две интересни особи куткудякаха за ползата точно от този хляб smile
Ами приятен и ползотворен последен ден от месеца, пък утре - нов месец, нов късмет good
9 месеца май го има и онлайн, ще видя за статията.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: август 31, 2015, 10:38:01 »

Ха, добро утро.. Аз си отпочинах при мами, ама за сметка на това от сутринта съм по задачи....Последна седмица е!  pardon

В отпуск съм... Най-после и аз, като белите хора  yahoo yahoo yahoo

Аз не разбрах, къде и какво е показала Фани за списание 9 месеца, я кажете  blush

Благодарско и за закуската, дано скоро и аз закуся/обядвам.....

Тия чашки са ми пълна мъгла.. И аз като Панди, дори с тампон не издържам, камо ли това  huhhuh.gif blush

Целувки и весела седмица на всички kiss2  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: август 31, 2015, 10:42:04 »

Свекърва, това ще да е нормално кафе, затова не се вижда.  girl_haha
Не както трябва звучеше музиката, при всички положения. Нито може да се танцува, нито нищо. Все пак се бяхме събрали да се разбием, както се казва.  blush

Аз не успявам да намеря статията.  huhhuh.gif
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #603 -: август 31, 2015, 10:49:26 »

Мушвам се и аз като за последно в месечната тема на август. smile
Предната седмица като за последни дни от отпуската си прекарахме чудесно с едни приятели (бъдещи кумове), които живеят в София и си бяха тук. Страхотен завършек и от утре започвам с пълна пара работния процес, мотивацията не ми е дошла още, ама я чакам...
Удължиха ни проекта до 31.12. и ще имаме пак обучение след започването на новата учебна година, та се вълнувам за него и как ще стана още по-добър кадър и в петричка община ще обучавам всички останали специалисти след приемането на закона.  good
Писах в бебеправещите, ама да си кажа и тук, че си правих тест тази сутрин на 3-ти ден закъснение, ама отрицателен. Сега се филмирах, че сигурно е грешен, защото ходих до тоалетната в 6 часа сутринта и до 9 часа не се е събрал достатъчно хормон, за да го отчете.  pardon
Тези чашки са ми много странни, аз знаех, че съществуват, ама нещо не мога да си представя да ползвам подобно нещо. Използвам Олуейс памучните белите или тампони, на мен тампона си ми е рая, забравям, че съм в цикъл.
Да знаете, че ви чета всеки ден по малко, ама съм инкогнито, вие да не липсвате, аз да липсвам хахахахахах. kiss2
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: август 31, 2015, 11:00:51 »

Ааа, моята закуска е за гладни сутрин. Като ви замирише на филийки и медец, как бързо всички стават. На Мимето кафето ще да е късо. Ама картинката е много красива.  heart
Тони, Фани е спечелила награда от списанието и ни писа да се похвали. Публикували са снимка на първата среща на щастливия татко с Кико. Ох, искам и аз пак почивка...че последната ми беше покрай сватбата и хич не си починах тогава. Още ми беше някакъв хаос в главата. Тоя уикенд отиваме на къмпинг при наще на морето. 3-4 дни,ама пак е нещо.

Надееее, ти само се криеш по ъглите и зад храстите. За проекта- браво! Ще станеш още по-начетена Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: август 31, 2015, 11:10:11 »

Понеже понякога имате интерес към археологията, тази поредица на БНТ не е лоша, с истински археолози е, мои учители-мъчители Wink

http://bnt.bg/search/%D0%9F%D1%8A%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%B2+%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE/

nadelina88 бъдещи ваши кумуве ? пиши по-често!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: август 31, 2015, 11:12:26 »

Наде, знаем ние, че ти си инкогнито.  pardon И аз викам да се включваш по-често да си лафим. Специално се разписах в бебеправещите заради теб. Горе главата!  heart

Ето, само Наталка ми разбрала кафето.  blum Ами късо ще е. Това за работещите...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: август 31, 2015, 11:27:37 »

Аз ще си представям, че има чай вътре или сокче, че не пия кафе вече.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: август 31, 2015, 12:01:05 »

И аз не пия кафе...освен 3 в 1, ама не знам дали това се брои. Не, че и него го пия много често, де.  pardon
Аз май не съм споменавала, ама мнооого обичам кола.  blush Знам, че не е никак полезна, но не мога да се откажа от нея.  nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: август 31, 2015, 12:36:15 »

ДобАр дАн! Благодаря на всички, които са си направили труда да търсят списанието. Не е кой знае какво - както казвам всеки път - дай ми да печеля, ама безполезни неща. Принципно това списание е хубаво обаче по-рядко се намира, защото е специализирано и зареждат по няколко бройки в реповете, които се изчерпват за нула време. Аз си купих в събота, днес купувах за батко и ми казаха, че купувам последното - а се води септемврийски брой. Казвам на мъжо по тел. за списанието и той: Ихаааа, къвто съм КрасивЕН веднага се е продало списанието кат топъл хляб! Свекс, в онлайн версията едва ли ще намериш конкурсите. Нанси, аз сичко пращам. Пращай там - току виж те огряло!
А защо не пиете кафе? Аз по 1 кафе ама джезве пия на ден + едно от машина без кофеин. Безалкохолно твърде не пия. Правя си ошаф. Сегашния ми е от грозде+ябълка+сини сливи без захар. Като го изстудя в хладилника става суперско.
Ходихме на ДК - наш Крали Марко на 2 м. и 9 дни е 6,560 кг и 62 см. Напълнихме памперса от страх, че ни биха 2 имунизации. А кака вчера я ужилила оса - та и двамата с компреси с Риванол са болен здрав носи!
Нямам време за другата тема Наде, затова карам тук - направих си тест на 7-8 ден закъснение - нищо. Разбрах, че съм бременна чак в 8-ма седмица. Присто късна овулация, стискам палци и при теб да е така.
Каквото и да е от сега почвай фолиевата или Pregnacare Conception. Дали от тях, лесно забременях и двата пъти.
И аз не знам за тая чашка дали бих успяла да я ползвам. А скъпи ли са? И колко време издържа? И какво правиш като ти се доходи по нужда? То е ясно че я махаш, ама трябва да си носиш резервна или я миеш. В обществена тоалетна няма как да стане. Трябва да си у вас в банята  crazy
Наде, къв тоя проект? Стана ми интересно, обучи се, че после ще обучиш и нас!  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: август 31, 2015, 13:20:52 »

Ами ще пратя тогава, пък ти стискай палци! Фани, да знаеш, че 17-18 ще имам ходене по твоя край, пак ме командироват. Ти къде точно беше? Направо ми писна от пътуване....А тия хапове какви са? Фоливата е ясна, ама другото? И по колко фолиева се пие? На мен ми бяха изписали по 1 2 пъти на ден заради анемията, ама толкоз и ги пия.
Ей, такъв ошаф ми правеше дядо на село едно време! Много е вкусен и става сладък без да се подслажда.
Пък аз кафе не пия,понеже ми дразни стомахчето и после ми е лошо. Само го мириша сега. Ама напоследък и миризмата ми е гадна. Луда работа.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: август 31, 2015, 13:35:30 »

Аз съм в Търговище. Ще се радвам да се видим!  yahoo heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #612 -: август 31, 2015, 13:37:39 »

Фани, а! благодаря за подобно обнадеждаване, че хормона не го е отчело още хаха. kiss2 Аз си я пия фолиевата от месец вече. А пък проекта си е работата ми, аз работя по проект в пилотно училище, не съм на щат.
Според мен иначе може да си пикаш, ако носиш чашката, с тампона щом се пика, значи и с чашката може.  huhhuh.gif Виж ако е другото с напъване може и без да искаш да изскочи хахахха smile
Аз пих сок от дренки - мноооого ми хареса.

Панделина, не се шашкай. Имах предвид бъдещи кумове хахахахах за някой ден smile Просто сме си ги избрали от много време и те си знаят, че са избрани, само чакат да ги поканим официално.

Това списание не го намерих онлайн, само на хартия ли го има?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #613 -: август 31, 2015, 14:12:16 »

http://www.9m-bg.com/
Не го намирам в електронния вариант. Ама няма съмнение, че точно заради неговата снимка се е изкупил броят. good То и нещо друго гледам във ФБ за бащи и ролята им за отглеждането на децата. Има го таткото на Боян и от съвсем скоро- таткото на Ария. Някаква инициатива май беше подета.
Наде, учи, учи! Пък после и заплатата ще ти вдигнат, ама някой друг път smile
Панди, тъкмо бях решила да те питам за мнението ти за това предаване. Само заради него включвам на БНТ. Не се бях сетила да ги гледам онлайн  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: август 31, 2015, 14:47:34 »

Фани, аз не пия кафе, защото ми горчи. Слагам захар, но просто не ми доставя удоволствие. Като съм била по-малка съм пила от време на време. По принцип съм с ниско кръвно и ще е добре поне по едно на ден да си пийвам, ама не мога да се предумам.
Браво на малкия-голям мъж. Все така да наддава.  heart Неприятно е и това ужилване. Бързо да й минава.  smile

Наде, как си пишкаш с тампона  Oh my ... как, как?
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines