Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:02:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175515 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #555 -: юли 27, 2015, 14:34:00 »

още се мразят, но не се засичат... общо взето редуваме при коя кой ден и забавното е че така нашите почивни дни заминават - не дай си боже едната да го е видяла тая седмица а другата да не е........ crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: юли 27, 2015, 14:35:45 »

Абе то ясно, че иска тържество, но най-рано април като се постоплии ще ни огрее. Иначе и при нас си има тържества - едно прави свекито, едно тъщата. Преди се правеха със софри и традиционни ястия - като май бяха 7 или 9 ястията, но вече се правят на заведение, само за жени в събитието. Най-близките черпят с бонбони или дребни сладки и сладък алкохол. В тая връзка мразя бадемоя аператив, от много проби на такива женски събирания. Води ме мама, играя с бебето, а като заспи почвахме да топваме пръстите в "сладката ракия". А то само на вид като бозичка, в комбинация с доволно количество бонбони си е бомба!  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #557 -: юли 28, 2015, 07:17:16 »

Привет, страдащи, ядосани и претоплени!
Купих от първата пенсия топматраци на Дромео, нали са уж на 50% промоция. Друго си е, наистина не спарват и някак тялото залепва за тях. Котката се опитва да си точи ноктите точно там и сега съм завила леглата с найлон, а тя се дразни от шума. beating
Миленка, драмата е голяма в семейството. Законово Джагдиш е двуженец, което е подсъдно и там. Бракэт му с Ананди е законен, другият - не. Семейството страда най- вече заради гадния характер на Гаури. Тя ходи и се кара със семейството му, а Ананди лее сълзи, страда и търпи. Според мен, по- интересно би било, ако и Гаури си останеше положителен образ, както беше в началото. Ама сега като се кара с всички и плете интриги, съвсем ясно е, че върви към смяна Wink Все има нещо поучително в ситуацията - Джагдиш /мъжете/ се разкъсва между съпругата и семейството си. Ние, жените, не пропускаме възможност да ги захапем за "вашите така и така", а те също страдат и от немай къде застъпват нашата позиция. Съвсем ненадейно и мъжът ми се намеси във филма, без да го е гледал с коментар "Ама тя му е майка, как така ще го кара /Гаури/ да не ходи там!" Вчерашният епизод беше изцяло посветен на празнуването на деня на цветовете, почти като научнопопулярен.
Още няколко дни жега и после...3 градуса надолу, направо студддддд Wink Успешен ден на всички good


* refreshing-coffee.jpg (59.73 KB, 512x342 - видяно 107 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: юли 28, 2015, 07:39:30 »

Добро утро и от мен smile Благодаря ти, Свеки, за кафето... Представям си, че има кафе вътре.. Явно имам нужда от още едно  Girl_hide
Ние вкъщи сме с матрак Дормео, не е топ матрак, а си е целия.. Никога не съм вярвала, че мога да се пристрастя към матрака  crazy Разликата е огромна.. В момента като спя на друг матрак и на сутринта се събуждам след 5-6 часа с болки в гърба.. Купихме на нашите, понеже доста ме критикуваха, че като си отивам във Враца и постоянно мрънкам за стария матрак. Само след седмица, майка ми отказваше да спи на леглото в малката ни стая тук в София и искаше да си ходи на нейния матрак..  funnytooth Парите си заслужават 100%  good

Днес съм в било то и малко, но по-добро настроение... Днес трябва да дойде, любимият ми колега Филип по заместване като декоратор, че има доста работа ...  yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #559 -: юли 28, 2015, 08:56:44 »

Добрутро и ние си бяхме харесали Дормео ама няма нашия размер sad препоръчайте ми топ матрак?

На мен ми преведоха студентската помощ да ви се похваля.... smile yahoo вече разпределихме кои пари къде ще трябва да отидат - да ви кажа - нищо почти не остава за графа "развлечения"... Ама какво да се прави - наеми, сметки, поправка на колата, топ матрак (това е задължително, че нашия е целия пружини и се будим схванати след малкото сън), на бебето някои неща и... Те свършиха хаха smile

Днес много жегаво го дават, и пак ме чака ден вкъщи......... sad

Поне малчо кротува и аз мога да изпия едно кафе наспокойствие Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: юли 28, 2015, 09:21:51 »

Добро утро! Пък при нас снощи валя и сега е приятно хладно навън - 26-7 грядуса + лек ветрец, ядва се. Храним се и после кой като нас- давай по улицитв. Детето ми се върна от лагер, ако не сте виждали русо синеоко негърче елате у нас. pardon И аз я гледам Ананди когато успея, милото ако е наоколо ме скъсва от бъзици. Спечелих си индийско име чак:
Фану или на галено Бабанди tease хихих че чак и Кари приучи да ме подкача. Мама имат Дормео и са ммого доволни. Правя грешки, но сори от тел. е!
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: юли 28, 2015, 09:51:05 »

Добро утро и от мен! Не съм ви изчела, наминавам само да пратя поздрави от Трявна, а като се върнем ще чета и разказвам!  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #562 -: юли 28, 2015, 10:03:05 »

Добро утро  give_rose Ние напоследък имаме много отпускари, болни и е мазалоооо, минавам само да ви хвърля едно око smile При нас сутринта не беше толкова жега, даже лек ветрец имаше ама за през деня го дават ужасТ  pardon

Фани, моят братовчед така става като твоята принцеса през лятото - черен, рус и само сините очи светкат  pleasantry

Не бях чувала мн отзиви за Дормео, ама ние трябва също да си търсим матрак и събирам мнения smile Само преди това трябва да си намерим желязно легло, което да ми харесва, да не е 1000 лв и да няма долна табла, че ММ няма къде да си сложи краката  blush Миленка, ние при нашите от години сме на Тед (само че стандартен, не топ) и сме много доволни  good Леля ми е фен на Нани, така че проучи, пробвай виж цени и действайте smile

Абе я кажете как стои въпросът с тия студентски помощи аз вече си изкарах всички възможни държавни поръчки, ама ако запиша нещо платено като забременея дали пак ще ми дадат пари за дете, дори и да съм омъжена?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: юли 28, 2015, 10:36:57 »

Фери, трябва да си редовно обучение и ще ти дадат.. Те сега направиха някаква промяна, но май пак си дават..

Моята приятелка си купи Нани и казва, че в нас е по-готин хахаха  pardon

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #564 -: юли 28, 2015, 11:27:24 »

Да, знам за редовното, ама се чудя ако е платено дали пак дават, трябва да ги проуча, благодаря smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #565 -: юли 28, 2015, 12:11:10 »

Миленка, какъв ви е размерът на дивана? Сега до 29-ти на промоция в Кауфланд и Топ Шоп са 80Х190 /два стават за спалня/, 120Х190, 140Х200. То голяма промоция pleasantry 80Х190 са 89лв., ама пак се ядва. Покриват дефектите на старите ни матраци от 12 години, да видим колко време още ще сме доволни от инвестицията.
Фери, ти желязно с пружини ли търсиш или само желязна рамка? Аз харесвам Троянска мебел, че са все още от дърво работите им. Правят и без табли, ние също имаме такива ръстови изисквания Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: юли 28, 2015, 12:42:49 »

Топ матрак и ние сигурно ще трябва да си вземем по някое време, но не знам кога ще стигнем финансово до това.

А бадемов аперитив - аз лично много обичам. В Сан Марино имаше много версии на бадемовия аперитив (амарето), ама то там си е нещо като национална напитка. Бях там преди години на една училищна екскурзия - минахме и оттам за някой-друг час. Бих отишла пак само, за да си купя амарето.  blush

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #567 -: юли 28, 2015, 13:09:46 »

Свекс, само желязна рамка (с подматрачна отгоре), харесала съм си едно в Икеа (бяло, мисля че е единствения модел желязна спалня) ама ММ каза тц, няма да стане с тая долна табла  NO Иначе като бяме в Рим спахме точно на такова и му го обясних 1000 пъти, че дори не е забелязал долната табла, значи няма драма с нея но не biggrin Аз намерих разни по сайтовете ама са около 1000 лв...ми не ми се дават  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: юли 28, 2015, 13:23:44 »

Ако леглото е достатъчно дълго (220см, например), не би трябвало да има проблем с долната табла.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: юли 28, 2015, 13:27:26 »

Да, но хубав матрак за 220см е майка си и баща си...  Нашият е 160/190см и струваше 1400лв., а Магнифлексът +1000лв отгоре.. То, вярно че матрак не се купува всеки ден, ама съм много щастлива, че нямахме нужда от 220 smile  angry
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines