Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 11:51:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 178636 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юли 15, 2015, 20:57:36 »

Кое ВСИЧКО?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #361 -: юли 16, 2015, 08:15:14 »

Привет, привет!
Аз съм малко работеща, налага се поради проверка от Инспекцията да помогна, че работата е от 2013г. sad
Фани, много жилав момъкът да се обръща толкова рано Bravo
Миленка, на облак и под чадър най- много се изгаря, защото не се усеща топлината. Как го хранеха малкия без теб? Аз уж дохранвах и нямах кой знае колко кърма, но заради едно пропуснато хранене, такова запушване получих, че дълго ми държа влага.
Али, бия те по цена на бански - моят е 5.5, от склад също. Голям късмет, защото имах по- специални изисквания за модел и размер.
Чери, много дашна твоята свекърва. Триумф са толкова скъпи, че само при преоценка мога да си позволя нещо. Вярно, че траят после по 5-6 години, ама  crazy
Наде,  heart heart heart Да ти е обеца на ухото. Споделяне на всичко само с майка ти, тя винаги ще е зад гърба ти и ще действа в твой интерес. На мен много ми липсва трезвата мисъл на моята...Всеки човек има нужда да си излее душата, ама нали знаеш приказката за дупката на цар Мидас - рано или късно всичко излиза обратно, разкрасено и пречупено през друг поглед. То затова са и психолозите, ама платените, че да пазят информацията. Няма какво да ти ги разправям, ти ги знаеш тези неща. Ще му мине на Митко. Пък може и да го стресне малко, та да ти каже той какво мисли и какво го притеснява.
Хубав, спорен и топъл ден на всички good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юли 16, 2015, 08:22:30 »

Добро ви утро.. Днес отново съм себе си на работа  DANCE С разликата, че  се събудих в 5ч, цялата мокра.. Умрях от жега егати!!! Ходих в другата стая пусках климатика, пих вода... Не и не.. Накрая си преместих завивката и възглавницата в хола.. Стоях така на климатик 15 минути, изключих го и заспах... Егати жегата  sad girl_impossible Най-приятното сутринта беше студения душ  chee


Миме, да ти е жив и здрав именика с малко закъснение smile

Али, много евтин този бански, браво.. Най-важното е, че ти харесва и е удобен.. Дано и аз постигна същия успех smile

Вчера ходихме да купим на бебка роклите, с които ще я облечем на Кръщенето.. Много е сладичка милата  heart Трябва да й намерим обувчици, бельо, кърпа (искаме да я обшият с инициалите), свещ.. Какво друго трябва да й купя аз?  huhhuh.gif Освен подаръка.. ?

Нов отговор....
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юли 16, 2015, 09:28:31 »

Добро утро!


Али, Тони,  благодаря ви!  give_rose

Снощи бяхме на оперета "Бал в Савоя". Досега не бях ходила, беше интересно.  smile

Като говорите за бански и аз трябва да си търся, но още не знам какъв модел искам. blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юли 16, 2015, 10:05:22 »

Здравейте всички:)

Миме, да ти е жив и здрав мъжа! Пък банския - пробвай различни модели и който си харесаш на място. Wink

Тони, и на мен ми беше супер горещо през нощта! Въртях се до 100 часа, а тая сутрин трябваше да стана рано, че да мина през личната, за да не вися на опашка....е, повисях си.Имаше една приказлива баба вътре. Твоята колежка няма ли да се връща от почивка вече?

Наде , много съжалявам да чуя, че си попаднала на човек без чувство за такт и мяра. angry Може би е искала да ти помогне някак....на Митко ще му мине. А и това може да го подтикне да се замисли по-сериозно за живота.

Али, Jolidon не са лоша марка бельо.  good Аз си купувам техни безшевни боксерки и съм доволна. Не се разпускат и не се свличат.

Чери, мен ме гонеше с бельо на Финес. Докато я отуча да ми купива прашки, бая зор видях. После започна да ми носи на Христи бельо...оттърване няма. Поне съгласува ли с теб какво да купува? На Триумф моделите на мен не ми пасват много и ги избягвам.  pardon

Фании, малкия мъж расте бързо! Вчера ми показваха клипче на една малка сладурана на годинка и малко, която бърбореше на бебешки. А я помня съвсем малко бебе...кога мина 1г и порасна толкова?! Като малки гъбки са!  heart

Аз пък днес съм тръгнала с една разголена рокля и за капак презрамките ми падат. По тоя повод на моменти елегантно (или не чак толкова) ми се подава я сутиена, я нещо друго. Ще взема да отида да водя преговори да ми увеличат заплатата, че HR-а е представител на силния пол!  funnytooth funnytooth

И понеже съм пълна шматка, забравих да ви черпя за рождения ден на мама, който беше на 14.7.  crazy





« Последна редакция: юли 16, 2015, 10:37:36 от nansita » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юли 16, 2015, 11:13:58 »

Здравейте момичета..
Не съм ви забравила, но ми е трудно да чета и пиша, защото от около 10 дни съм с ужасни болки и замайване на главата. Как се събудя и все едно някой ми забива хиляди игли.. Пия хапчета като бонбони.. Вуйна ми казва, че може и да съм урочасана и ще я карам да ми бае..

За бански казвам на майка ми да ми купи и тя ми взима, аз нямам нерви да ходя и да обикалям по магазините. А всяка есен така си прибирам банския, че не го намирам после pardon

Тони и ние скоро ще бъдем кръстници на племенника, та ще се  опитам да следя какво пишете, че се  купува от кръстниците.. Чула съм, че се взима кръстчето, бели дрехи и обувчици, кърпа, китка здравец и цветче, свещ, кутийка за  косата..

Миме с малко закъснение да ти е жив и  здрав именника..

Нансита да ти е жива и здрава, да е все до теб мамчето smile

Офф друго не помня какво щях да пиша pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #366 -: юли 16, 2015, 11:50:37 »

И аз да дочеститя на всички  - да са живи и здрави на патерици funnytooth, ама в смисъл със закъснение.
И на Фани честит Байрям! Така се натъпках с баклава, отядох си за една година напред. То направо беше дегустация на 4 тави от различни хора, ама правени с мерак -с масло, орехи  и разкошен сироп smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юли 16, 2015, 12:25:24 »

Нати, да ти е жива и здрава майката.. Дълги години да ви радва и да бъде до вас kiss2

Джоси
, да ти кажа много вярвам в уроки sad Това си е доста дълъг период от време, обаче че да го отдавам на това  huhhuh.gif Дано мине скоро, някакви лекарства? Или отиди на лекар?

Преди носех само бельо на Триумф, майка ми и леля ми бяха луднали.. Добре, че осъзнаха, че за толкова пари могат да намерят и други качествени марки.. Доста са им еднообразни нещата  nea
На Илиян майка му е доста практична и никога не би дала толкова пари за бельо.. Може би, защото нейната заплата не е много висока, въпреки че бащата на Илиян изкарва достатъчно.. Тя е много пестелива.. Понякога имам чувството, че живеят с по-малко от 200лв на месец, винаги имат толкова спестени пари  girl_impossible

Днес е Байряма, а нашите турци се покриха и си взеха почивка  beating Най-много да накарам колежката от Цеха с печивата, да ми даде едно парче кадаиф или баклава не знам кой  pardon funnytooth

Фани, да ви е честит kiss2
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #368 -: юли 16, 2015, 12:30:31 »

Като стана дума за бельо... Говорим си с комшийката за бельо и бански. Тя ми обяснява, че до 100 лв ще даде за бански, защото и без това много рядко си купува. Майка се ококори за тия 100 лв. и разказа случка от преди време. На наши приятели дъщеря им много си пада по скъпото и луксозното. Може една дреха да има, но ще е от висините. Така за бала си беше харесала сутиен (по инфлационните години) за ужасно много пари. Баща й (македонец до дъното на душата си) винаги много я бъзика. Та тогава реагирал "Ха, 5000 лв за сутиен?! Че ти нямаш ц*ц* за тия пари!". После въпросната сладурка си беше харесала мивка на Версаче, а той я съсипа, че трябвало на мивката да стои табелата от магазина с цената. Иначе как ще познаят хората в панелно жилище каква мивка може да има Wink

Брех, пък на мен не са ми купували бельо huhhuh.gif Последно време майка дори не смее да ми купува, води ме да си избирам. Свекърва ми също би ме завела, а не да вземе нещо ей така.

Аз баклава не обичам, обаче нещо ми се е прияло кадаиф pardon Хич не ми пасва на тия жеги, ама да се чуди човек откъде го измислих.

Тони, има всякакви красоти за кръщенките - кутия за косичката, шише за маслото, за водата... Знам, че идеята е кръстниците да облекат детето. Оттам насетне вече е по желание какво да вземеш. Най-добре се разбери с майката.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юли 16, 2015, 12:44:26 »

Благодаря и на останалите за пожеланията.  give_rose

Нат, честит празник и на твоята майка. Да е жива и здрава!  give_rose

Джоси, много неприятно е това с главоболието. И аз имах такъв период преди няколко месеца, но мина от самосебе си. Не знам на какво се дължи, а може и да е на съвкупност от фактори - смяна на времето, стрес и т.н. Дано скоро се оправиш, но и според мен е добре да се обърнеш към лекар.

Фани, честит Байрям. Много обичам блаклава.  Torte

На мен никой не ми купува бельо, сама си го избирам и купувам. И по-добре. Не бих дала толкова пари за бельо. Онзи ден влязох в Триумф и само като видях някакво боди за 150 лв, си излязох набързо. Тия хора са луди.  crazy

Тони, аз не се сещам какво друго може да подариш на кръщелницата си.  nea
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юли 16, 2015, 12:54:50 »

Когато си купувам бельо гледам да  е памучно и да ми хареса на допир, преценявам кое ще ми е удобно. Не харесвам прашки  и не си купувам. Предпочитам удобни и безшевни бикини. Трудно си намирам сутиени, защото почти всички са с много дебели банели, който не харесвам.

Тони и аз вярвам на  такива неща.. И дори може да  трае доста дълго време.. Чувала съм всякакви случай. Понякога дори когато ти се радват пак те урочасват.. Иначе съм си пуснала изследвания, а и ще ходя и на специалист за главата..

Фани честит празник !
Имам роднина от турски произход,  но тя не може да  прави нито баклава, нито други сладкиши..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 16, 2015, 13:22:35 »

Ето за такива неща говорех - кутийка за косата.. Никога нямаше да ми хрумне.. Някакви дреболийки.. Не искам още куп "подаръци", а просто някакви неща, които да са наречени, че кръстницата купува... Това ми е 4-ти път да кръщавам, но до сега все родителите ми са се занимавали, понеже са били деца на близки.. А и бяха момчета... Аз обичам да съм запозната... Сега отивам да търся кутийка  yahoo

Шефът ми не спира да пуфтииии и ох-ка.. Гледа в джобс обявите за технолог, сигурно ще пуска sad  cray
« Последна редакция: юли 16, 2015, 13:44:02 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #372 -: юли 16, 2015, 13:39:04 »

Баща й (македонец до дъното на душата си) винаги много я бъзика. Та тогава реагирал "Ха, 5000 лв за сутиен?! Че ти нямаш ц*ц* за тия пари!".

Почти като във вица, само дето разговорът се води между мъж и жена и продължението е: "Бе и ти носиш боксери за 4,50 лв., пък нямаш п...ка за толкова пари!"  funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #373 -: юли 16, 2015, 13:45:27 »

"Бе и ти носиш боксери за 4,50 лв., пък нямаш п...ка за толкова пари!"  funnytooth

Това не го знаех! Записвам пропуска laugh laugh laugh

Тони, защо завърши поста със сълзи? Нещо съм изгубила връзката huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 16, 2015, 13:50:48 »

Не знам дали ви казах, може и да съм пропуснала, но колегата ми, който обожавам.. Който макар да е главен технолог и като мен да си има куп негови си задължения, ми се връзва на акъла и вършим милион неща за фирмата, които не са наша работа... Е същичкият той, напуска, защото са му предложили по-хубава работа в един холдинг и си е освен за повече пари, с уж по-голяма перспектива.. Той е на 36г и няма време за губене, а е страхлив да си направи собствен бизнес, макар да има огромен потенциал.. Та, подобна работа му е наистина необходима и би била добър шанс.. Хем се радвам, хем ми е тъжно.. С кого ще споделям дните и работата си, когато него го няма  cray Нов човек толкова трудно би влязъл в час тук..  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines