Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:56:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175978 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #240 -: юли 07, 2015, 15:17:10 »

Сиску, в Рим е повече от лесно.. Толкова е улеснено всичко.. Градски транспорт метро-трамвай-автобус.. Прочети хубаво и всичко ще ти се стори лесно, аз имах чувството, че съм римлянка  funnytooth Мога да помагам.. Рим е най-любимото ми място след 7-дневния ни престой.. Ще се върнем пак!  heart

Миме, Илиян също ще  е на ергенско.. В Силистра и Варна е неговото  tease
В Рим всичко е направено като за италианци  :funny:т.е. обяснено е подробно,има дори стрелки за указания как се влиза в даден МОЛ.
Моя мъж преди години много се смял.Купил си полилей /така ли се пише тази дума / и към него имало начертана инструкция как да се сглоби и СД към инструкцията да си го пуснеш и да гледаш.Та много се е смял.Вчера сглобиха със зет ми една голяма люлка за малчуганите и се сети за тоя случай.Каза на зет ми ,ся това ако е купено от Италия и сд с инструкция ще има към всичко останало
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 07, 2015, 15:25:39 »

Тони, благодаря ти, ако има нещо ще питам.  writer Уж се ориентирам вече по карти и т.н., а ММ само повтаря "Chao, Bella"  funnytooth funnytooth funnytooth Оставил е всичко покрай разучаването на мен. Ноо, смятам, че ще се оправим и ще е незабравимо изживяване. smile
Здравй,  juji , и ти ме успокои с мнението ти, започвам да се чувствам по сигурно и от прочетеното до момента. smile
Cerise, много неприятно и тъжно е така.Жалко, че няма да имат възможност да дойдат, но може да измислите някакъв начин, да се чуете по скайп или нещо подобно.  pc-mainiak 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: юли 07, 2015, 15:36:55 »

На една от сватбите, на които сме били, направиха видео връзка по скайп точно в разгара на купона Wink На нашата сватба пък ни се обадиха приятели от Англия и имаше поздрав от страна на ди джея с конкретна песен. Не е същото, като да са на сватбата, но усещането е по своему уникално. Тези хора са се сетили точно в този момент за теб Girl_hide
Sisku, на човек да му се прииска такива неща да организира smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 07, 2015, 15:51:39 »

Siscu, много хубав подарък сте получили.  Bravo Кога заминавате и колко време ще останете? blush

Али, абе и нашите по принцип са точни хора, то затова и ги избрахме, но май напоследък нещо им става. Знаем, че и те си имат грижи, но когато поемеш ангажимент, би следвало да го изпълниш.
Напоследък много често ми се случва да си казвам "аз никога не бих направила така". Това май не е добре! nea

Тони, ех значи той няма да остане без приятна почивка. А някъде по средата на Варна поне ще се съберете ли? tease
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 07, 2015, 16:00:28 »

Аз също смятам, че поемеш ли ангажимен трябва да го изпълниш. Но, нека не забравяме, че за нас това е нашата сватба и е център на годината ни вероятно. Всичките ни отпуски, финанси и планове са съобразени с нея. Но пак казвам, това е НАШАТА. Хората са канени за кумове, дай им там някакви задачи но не очаквай, че ще ги вълнува това, което теб. Аз мъжа ми не мога да го накарам нещо за тая прословута сватба да свърши, какво остава кума примерно. Хората си имат други грижи, кой купува апартамент, кой кандидатства за ин витро, кой сменя професия, кой записва магитратура. Не забравяйте, че това са едни пет-шест часа и живота е много повече преди и след тях.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #245 -: юли 07, 2015, 16:02:41 »

Ей бърборанки сладки нямате изчитане  Bravo Все така да се пълни месечната темичка.
Аз вече кумувах с бившия ми приятел. Тогава нещата бяха сериозни между нас , а й младоженците си искаха сериозна двойка. Аз имах огромно желание да им помогна с каквото мога / а й имах предостатъчно време, макар да сме в различни градове /, но те не проявиха грам интерес. Имах чувството, че не организираха сватба, а рожден ден след 2 месеца. Наистина сватбата беше семпла, малко хора, украса от ресторанта, рокля под наем. Такива възможности са имали , това са направили. Лично аз се почувствах лееекичко пренебрегната в някои ритуали, но във всеки край всичко е различно. Сега пак ме канят за кума,но половинката е против. Той не познава младоженците, а със семейството на момчето сме много близки. Ще видим какво ще се случи накрая, те все още са в чужбина и ще се прибират месец преди сватбата. Вярвам, че с желание и ясен поглед над нещата ще успеят да се справят с организацията.
Свекърва много мило че си запомнила бала  give_rose give_rose give_rose Големи премеждия бяха и при него, но мога да кажа , че сега ми помогнаха в професионален план.
За да разчупя и избягам малко от сватбената ви тематика искам да попитам вярвате ли в леенето на куршум ?
Наденце и тук да ти честетя. Все по - често да се вижда усмивката на лицето ти, а сърцето да прелива от любов към любимия kiss2
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 07, 2015, 16:16:36 »

Миши, аз лично вярвам. Няколко пъти съм си ляла, за щастие не заради сериозни уплахи, но понеже баща ми умее (но не го практикува отдавна) съм присъствала на случаи, когато човек е наистина много уплашен. Тога оловото направо се пръска и не може да се събере на едно място. А татко единствено ни бае против уроки и то само на нас, защото аз доста често май урочасвам. Надявам се не задаваш въпроса си, заради нещо неприятно, което си заслужава леенето на куршум.
Миме, заминаваме в събота и ще сме там 6 дни, до четвъртък живот и здраве. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 07, 2015, 16:24:08 »

Чери, съгласна съм с теб. Аз и затова казвам, че никой не ни е длъжен с нищо.
Все пак обаче се предполага, че да си кум има и някакви задължения. Ние не сме ги накарали на сила. Поканили сме ги, те след като знаят, че не им се занимава с това, по-добре да откажат и да си гледат техния живот. Задължението им не е да стоят да булката и младоженеца за украса. Предполага се, че трябва да са ни опора и да ни подкрепят. Поне аз така мисля. Отношенията ни преди това и сега са добри. Просто за пореден път се убеждавам, че очакванията ми са по-големи от реалността.  smile

Миши, аз не си спомням на мен да са ми лели куршум, но помня, че брат ми като по-малък се беше уплашил от куче и точно това му излезе.

Siscu, чудесно, да си изкарате много хубаво!  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #248 -: юли 07, 2015, 20:12:37 »

Оххх наваксах и аз smile

Сиску, дай Боже всекиму такива организации Wink Аз просто се влюбих в този град...не се притеснявай, наистина е мноооого оправен, само гледайте да сте редовни пътници, че глобата е 100 евро до колкото знам angry Отпусни се и се наслади на Рим, атмосферата е прекрасна, особено за влюбени  heart

По въпроса с кумовете, съгласна съм че са много важни, но аз и не залагам големи очаквания на тях, така че каквото и да направят ще са от помощ и няма да съм разочарована, а и те не са двойка така че всеки си се оправя с неговия си приятел/приятелка Wink Иначе шаферките малко ме нервират, ама си ги пускам и тях покрай ушите  pleasantry Иначе съм съгласна с Чери, че никой не приема чужда сватба толкова на сериозно, колкото и да ни се иска smile

Не са ми лели куршум и не знам точно за какво иде реч, но сигурно не са просто бабини деветини, предвид, че се практикува от бабите ни още smile

Тони и Вики искам и ааааз 5 дена на морето с моите момичета, ноооо всяка е нанякъде (едната е стюардеса, другата учи в Италия, третата по работа пътува непрекъснато) и трудно се събираме дори за моминското, но на вас ви пожелавам много слънчеви и луди последни момински дни с любимите мацки danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 08, 2015, 07:46:19 »

Добро утро smile

Притесняваме, че се настанихме много булки и леко превзехме месечната тема с булчинските си проблеми и решения...  blush

Предлагам булчинските неща, да си ги обсъждаме по другите теми, за да не спамим темата тук и да не досаждаме на останалите..  Wink

Днес сутринта ми беше толкова топлоооооооо, изкъпах се и си пуснах климатика, докато изляза.. Как ще се издържа не знам, добре че в офиса е студено, като изляза навън ще се опържа довечера  girl_haha

Много ми се ходи на моренце.. Така си мечтая..  smoke butterfly CHEERS

Къде сте всички?  shok
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 08, 2015, 09:00:17 »

Брутру! Ама много сте писали! Само така!  danceg
Пускам едно кафе за сезона с надеждата, че ще се събудим вече.


Вчера съм забравила да честитя на Надето годишнината!? Наде, бъдете щастливи и влюбени още 100 пъти по толкова. Как изненада половинката?

Сиску, хич не се кахъри толкова! Дано все такива хубави организационни драми да имаш!

За кумовете - и женени да са, пак няма гаранция колко сериозно ще си приемат задълженията. Всеки е на различен етап от живота си, има своето светоусещане....не им се сърдете, че не се сещат да помогнат с това или онова. Сватбата ще мине и замине, вашето приятелство ще продължи и след това.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #251 -: юли 08, 2015, 09:12:51 »

Здравейте,  малко не пиша напоследък но ви чета редовно...

За кумовете какво да кажа - нашите ги виждам веднъж на вятър, приятел на Фил който е в Англия виждаме по - често. С Кумата последно пихме кафе миналата година по това време.... Оттогава тя все е много заета, все няма време дори да ми звънне... Накрая спрях да се надявам... Откакто се роди дребния точно 2 пъти сме се видяли с тях, като единия път беше за 20 минути... Да обяснявамм ли още?
Сега ме е яд за избора ама няма какво да направим....

Много жега днес, направо не ср живее
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 08, 2015, 10:18:14 »

Здравейте

Щом другите се отегчават и може би им досаждаме, аз лично спирам да пиша каквото и да е било свързано със сватби! Мисля си обаче, че за момента това ни е ежедневието и почти не мислим за друго, така че няма как да не пренасяме и тук емоциите си. Ако искате обаче, ОК. За мен не е проблем.

Днес наистина е голяма жега. Уж излязох по-рано, за да си свърша работата, а едва се прибрах и цялата бях вир вода.  angry

Нат, много ми хареса кафенцето ти.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 08, 2015, 10:49:23 »

Аз просто вметвам, че сигурно досаждаме доста, а не че на мен ми пречи, Миме.. Не искам да превземаме месечната тема със сватбените ни въпроси при положение, че има още 20340340 сватбени теми  pardon Аз също съм на тая вълна, така че мога 24/7 да говоря затова, но..  blush

Надето да дойде на отчет, как е минала романтичната вечер  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 08, 2015, 10:50:54 »

Тони, разбрах какво имаш предвид.  Wink Тогава спираме.....  blush
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines