Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:18:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176818 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 06, 2015, 14:45:53 »

Добър ден!
Записвам се да следя темата с по някои друг поглед. Изчетох последната страница, това на клипчето е много яко. Аз наскоро бях на сватба на една приятелка и моята булка хвана букета, а бъдещият й мъж жартиера, има нещо в това. На моята сватба въпросното момиче се пребори за букета и следващата сватба, на която бях е нейната, а сега на нейната го хвана момичета, на което този месец кумуваме.
Честит рожден ден, Чери!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 06, 2015, 14:50:08 »

Рататуйче, загуби се  beating

Аз не се редих за букета, нито пък ММ за жартиера.. Само да изгуби някой, който не е имал предложение, шанса си .. Не виждам смисъл.. Да се радват хората  pardon
Чери, мерси за тортичката, пропуснах да кажа  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 06, 2015, 14:51:31 »

Аз пък сега осъзнах, че повече няма да се редя за букета!  cray Пу!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #183 -: юли 06, 2015, 14:54:33 »

Нат, не плачи, мила, да не  cray и аз - 100 пъти редила се за букета без пръстен!!!!!!!!!!!!!!  beating А се гримирах от скука хахахаха

Рататуй, и ти ли си се губела... днес много губещи се се появиха - аз, ти, Миши. Толкова е яко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #184 -: юли 06, 2015, 14:55:46 »

Аз пък сега осъзнах, че повече няма да се редя за букета!  cray Пу!

Ами реди се за жартиера тогава Xixixi
Аз нещо на уволнение го дадох crazy Залисах се с разни неща из къщи и съвсем забравих, че няма нищо за ядене, ама нищо! Обелих една камара картофи за раз време. Като стане малката, ще видя дали има и пилешко из магазина, че очакваха доставка. Да видиш под пара как работя lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 06, 2015, 14:56:23 »

Ина бяга много по тъча и ще я напляскам.. Извинявам я само заради Марта и София, но още малко време им давам за адаптация и после няма мърдане! kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 06, 2015, 14:57:28 »

Тони, то си е късмет. Ние даже питахме булката, дали нарочно не са се целили в тях, а отговора беше "Не, ние се целихме в кумовете, даже си казахме къде са!", ама ето късмета друго реши. А техните кумове, не са женени  и сега ще предлага кума на кумата, на техния меден месец.
Аз никога не съм се редила за букет, защото от дете не съм ходила на сватба.
Нещо напоследък братовчедка ми дойде, моминско трябва да се организира, не съм влизала от известно време. Ама, тебе доста повече те нямаше, като бяла лястовичка стана, не се появяваш често!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 06, 2015, 15:06:47 »

Аз пък имам една девойка в обкръжението ми, дето не ми е особено приятелка ама постоянно бяхме в една компания заради мъжете ни. Та получила тя поканата за нашта сватба и ми пише:

-Оо Вики, благодаря за поканата, ще дойдем.
Аз: Моля, ще се раздвам да се видим септември
Тя: Ами да, то аз нали не хванах букета на сватбата на Мимето (една друга приятелка) та сега на вашта ще ходим, не на нашта.
И аз:  Oh my ...
Тя: Аз щото въобще не очаквах да се ожените, ама ...се развам де.
И там вече не помня какво и отговорих, ама беше нещо с което прекратих разговора.

Аз за букет съм се редила два пъти, не особено активно обаче все някъде отзад се бутах, щото бях малка и знаех, че има доста по-подходящи момичета от мен.
В този ред на мисли, днес ще правя букета за хвърлянето.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 06, 2015, 15:16:29 »

Али, аз като се дегизирам, за цял мъж минавам! То нали още има едни метросексуални, та няма да ми е трудно.  Girl_hide
Гледахме вчера снимки от нашата сватба, обаче снимани от приятели. Няколко кадъра подред на хвърлянето на жартиера има. Гледаш - наредили се доволен брой кандидати, заели бойна позиция. Следваща снимка - жартиерът във въздуха, кандидатите няколко крачки напред, ръцете в характерни бойни пози, само мечове и щитове им липсват. Следващ кадър - жартиерът е хванат от една малка дама на 6г. Смях!

Пък аз на цели 3 сватби съм била. На 1 бях шаферка, на другата бях нещо като шаферка (нямаше шаферки и аз разнасях я чанта, я букет, я закърпвах положението с грим,фиби,конци и т.н.). 2 пъти букета ми се омотава в ръцете,ама не го хващам. Та сега ми стана едно такова....носталгично. В края на месеца съм на сватба и няма да съм в мелето за букета.  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 06, 2015, 15:20:06 »

Никога не съм хващала букета.. Редила съм се 3 пъти, се в страни или най-отзад, където шанса е най-малък.. Изобщо не ми харесва идеята да хвана букета, а после да тръгнем да се женим и всички да го отдават на букета.. То си е от мене, понеже съм прекрасна и Илиян не иска да ме изпусне  funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #190 -: юли 06, 2015, 15:25:00 »

Оооо аз всеки път се редя с голям ентусиазъм, включително и на последната, въпреки че булката не искаше мн мн предвид че съм сигурна и не ме писа и на обувките  beating Но нито един път (от общо 3) не успявам да го хвана  pardon Но ММ и с и без букет си ме иска поне хехе

Чери, явно някои много насериозно го взимат тоя букет crazy Направо супер неочаквано, че не си го хванала пък видиш ли някой иска да се жени за теб  Oh my ...  Свекито явно е от по-лежерните, такива ги харесвам, не като мойто мамче дето все е на педал и никога не е достатъчно чисто и няма достатъчно ядене (според нея)  pardon

Миме, не ги мисли толкова тези обувки, дори няма да се виждат мн мн Wink

Нат, тази малката направо ги е попарила всичките, представям си колко сладко е изглеждало отстрани  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #191 -: юли 06, 2015, 15:28:01 »

Тони, уникална логика  danceg
Аз пък, откакто съм с ММ, имах само един пропуск, ама тогава пък нямаше жартиер. Вечно ММ хващаше жартиера, аз - букета. На последната сватба като неженени, вече се бяхме сгодили, та викаха "М-А-Ф-И-Я". Ама какво да правиш - и двамата сме дълги. Нужда от скачане няма. Протегнеш се и хоп - готово!
Хахаха, малката им е скрила шапките Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #192 -: юли 06, 2015, 15:35:14 »

Али, абе и ние минаваме за височки (ММ е почти 2м, аз 175) ама да ти кажа не ни помогна  pleasantry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 06, 2015, 15:38:33 »

Аз пък и тук да се похваля, че 2 пъти съм хващала букета. Първият път беше 3 дена след като с Влади се залюбихме, а вторият миналата година.
Първият път бях на 15г.. Наредих се аз, макар че не исках. С едната ръка държах фотоапарата, уж да снимам нещо  crazy, а другата просто я вдигнах и той падна в ръката ми, докато другите се бутаха и биеха покрай мен.  pardon Беше много лесно и неочаквано. Баща ми не се зарадва от факта, че "съм следващата".  girl_haha
Вторият път беше на братовчедка ми на сватбата. Също не изгарях от желание да се редя, но ме хвана срам да ме дърпат да ставам. Е, тези хора не знаят какво си пожелават.  girl_haha
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 06, 2015, 15:47:55 »

Аз съм от високите, ама не и от нахалните. Че на сватбите дето съм била все е голямо боричкане. А моя мъж е висок, ама никога не е бил на сватба.
Пък мойта кума миналата година на една сватба беше и пада букета пред нея, тя тръгва да го хваща и вече се е навела и стана и се дръпна.  И това като го изгледах на видеото умрях да се хиля. Тръгнала нашта инстинктивно да го вдига и се усетила: Абе аз кво правя?! И се дръпнала.
 girl_haha

п.п. Да ви се оплача - това мойто коте е много пръдливо, умира да ми се намести под носа и да почне да създава атмосфера.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines