Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:29:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175519 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #150 -: юли 06, 2015, 09:48:34 »

Рисунка на Жана д'Арк без бельо? хахахаххаха Мен без бельо може да ме види само нагоре, без гащи не става в този момент.  nea Ама да знаете какви са ми огромни гърдите вечееееее...така де - искам да кажа, че вече не са пъпки. Противозачатъчните, на които се мръщех, че трябва да пия, се оказаха с доста приятен страничен ефект!!!  good

Хахаха, Тони, като каза бельо....Надето може да напише интересни дати на бельото и да имат образователен урок  girl_haha


Оооооооооо, да...ооооо, да!!! Хахахаххахаха  yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #151 -: юли 06, 2015, 09:49:57 »

Наде, сега се сетих за счупения ти дисплей, засичала съм те Wink Една голяма целувка и от мен  heart Това с датите е интересно Wink Аз последно му правих едно ръчно изработено лигаво книжле със сърчица с 31 причини защо го обичам (това му е любимото число), а преди това нях извадила хронология на съобщенията, които сме си писали когато се запознахме (разцепихме се от смс-и първите 203 седмици) и пак го бях направила като книжка и много се накефи и на двете smile

Ама тия сватби са си направо трагикомедии, но нищо, оженили са се хората, нека са щастливи  give_rose

Благодаря за съпричастността на всички, но вече на трети майстор ходи и все същото...подозирам че ще се клатушкаме с автобусче или влакче, но поне ще си припомним какво беше преди да си вземем кола, че много се разглезихме нещо хихи  smile Иначе трудно пали и няма мощност, сменихме, прочистихме диагностицирахме къде що има ама тц  nea ММ се е засилил да ходи до Враца при някакъв помпаджия-магьосник, дано да свърши работа човека  blum

За непросветените да се представя, аз съм Хриси, може и така да се обръщате към мен smile Нашият уикенд беше суууупер ползотворен, в събота пазарувахме дреболийки за сватбата и правихме бутониери и мн се накефих, че не съм толкова лява, колкото си мислех smile А в неделя глезихме кучо, прекарахме цял ден с него, ваксинираме го, обезпаразитихме го, баня, много разходки и игра, абе накефи се щурачето ни smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 06, 2015, 09:52:25 »

Браво, Хриси smile Кой е този майстор във Враца.. Хмм huhhuh.gif
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #153 -: юли 06, 2015, 10:03:45 »

alexandrova_90 как по-точно да се представя  blush От много време чета форума, преди бях активна всеки ден. Поради промени в личния ми живот спрях да пиша, но винаги когато съм имала възможност съм хвърляла по едно око Wink От днес пак поемам по нов път и се надявам нова седмица, нов късмет smile Не съм организирала сватба, нито ми предстои такава, но тук винаги съм намирала приятни хора , с които може да избягаш за малко от натовареното ежедневие. Да се посмеем от сърце, да " подадеш ръка " на съфорумка в нужда, да чуеш безпристрастно мнение, дори за лични неща. Ако имаш въпроси - винаги съм насреща  give_rose
Надеее а ти как си? Измисли ли изненадата за утре? 8г...кога минаха. Митко вече не планува ли нещо по-сериозно ? / може да съм изпуснала някоя новина  blush /
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 06, 2015, 10:08:34 »

Миши, супер.. Тук наистина е прекрасно.. Просто питах, има ли нещо по-специално, което да не знам... Не съм те срещала до сега, а виждам имаш мнения.. Изпуснала съм те  blush

Аз какво се тюхкам, я гледайте хората каква сватба са успели да организират. Споменаха в новините 3 тона вино, почти 2 тона месо.. Лудница.. - http://www.novini.bg/news/292322-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D1%81%D1%87%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%81.html
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 06, 2015, 10:49:02 »

Миши, добре дошла отново! Надявам се всичко при теб да се нареди и все пак да имаш време и за нас smile

Тони, и тук да кажа - голяма лудница ще да е била....запомняща се сватба!

Вижте на какво попаднах в нета днес  funnytooth funnytooth Особено за подсушаването....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 06, 2015, 10:53:28 »

Веселба...  funnytooth

Много бебешки работи гледаш нещо  blum blum kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #157 -: юли 06, 2015, 11:14:48 »

Хахах много са забавни тия схемички с бебета...имаше едно се въртеше във ФБ разликите как мама и тати гледат децата...лудница  pleasantry

Тия хич не си поплюват с тая сватба...

Тони, нямам представа, препоръчаха ни го този, но още не сме се свързали с него, че все се надяваме тук в Сф да изскочи някой дето да може да я оправи... жалко само, че няма да мога да отида с ММ да видим родата, че наскоро и бебче им се роди и мн искам да го намачкам  heart
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #158 -: юли 06, 2015, 11:27:01 »

Благодаря Нанси . Наистина и аз се надявам за повече лично време, защото думата " време "  при мен се оказа много относителна. Но то както си го направи човек. С идеята да се издигна и да докажа, че мога нещо се самозабравих, а работодателите се възползваха максимално от това. Научих си урока / поне така мисля / , а й има вече за кого да мисля и да се грижа повече. От декември месец не ми остава време да си взема шофьорските курсове  pardon pardon pardon голяма несериозница излезнах , но както казах се надявам да имам време както за мен, така и за хората около мен.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 06, 2015, 11:31:20 »

Ех, Мишии, и аз я сърбах тая попара. Накрая по трудния начин си получих признанието и повишението, ама дали просто не трябваше да си хвана чантата и да си тръгна....важното е, че си видяла на къде отиват нещата. За чест и слава не се работи..
Тони, ми те сами ми изскачат, аз не ги търся. И това ми стана смешно, та реших да ви го покажа.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 06, 2015, 11:33:59 »

Добро утро, красиви smile

Не съм ви чела, че нямам време.
Минавам само за малко да ви почерпя, че ставам на цели 25 днес.
 danceg

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 06, 2015, 11:50:46 »

Честит Рожден Ден!  give_rose Бъди жива и здрава, уникална и различна поне още 4х25 годинки! Не се измъквай! Дай снимки от юбилея! Пък ние ходихме на разходка с количката! Сега обаче като не спим няма с какво да го разхождам из апартамента, а не ми се мъкне на ръка - все пак си е 4+ килца  girl_impossible
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #162 -: юли 06, 2015, 12:04:28 »

Cerise, честит рожден ден, мила!!! smile   yahoo kiss2 Желая ти много усмивки днес, както и за напред много споделено щастие и радости!

nansita, това е мнооого яко!!! И Feribotka е права - и аз съм попадала на това как мама и тати гледат детето, не само, че е супер смешно, но и вярно!!!

Миши, за колко души се грижиш? хахахах kiss2

Тони, тази сватба е уникална просто, тя 3 рекорда на Гинес е покорила.

Току що изгледах първия епизод на "Фермер търси жена", който са давали снощи. Има някои много дразнещи, които търсят кифли, защото самите те са кифли, ама има и някои много искрени и мили момчета. Аз си харесах едно.
« Последна редакция: юли 06, 2015, 12:06:06 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #163 -: юли 06, 2015, 12:24:50 »

Тъкмо да се разпиша - нов отговор. Наде kiss2
Миши, аз съм те засичала - радвам се, че се завръщаш.
Фериботка, шокира ме с това число - 31. То остави, че мъжете рядко имат любим цвят, а камо ли число, ами и 31... pardon
Айде, да ви разкажа за една кошмарна за мен сватба. По това време ходех с едно момче, сватбарите бяха негови близки. Дойде момент да раздават поканите и хоп покана за него с написано име и фамилия. Мен ме нямаааа... pardon На шега на майтап момчето попита дали и аз съм канена. Аз седя и мълча като в небрано лозе. Отговорът беше "Да, искаш ли да извадя химикала и да допиша името й" crazy Както и да е!
Спахме една вечер по морето и на сутринта трябваше да вземем булката и да я развеждаме по задачки. Само дето не знаехме колко и какви. Лаш с колата насам, лаш - натам. Ние в ролята на куфарите. Понеже бяхме две двойки с една кола, плюс булката, като трябваше да  се качи някой, нас ни разтоварваха. Ноември, в Бургас, без да го познаваме грам, брули един вятър sik Тук взеха фризьорката, там флористката, тук гримьорката, там незнам си кой... Нас ту ни взимаха, ту ни оставяха да си намерим кафене и да убием около 2-3 часа.
Дойде време да се ходи в ресторанта - извън града. Оказа се, че имало някакво рали и пътищата затворени. Обикаляхме по едни села, едно чудо, караме след колоната, никой не знае пътя, закъснявахме.. Отиваме вече в хотела. Оказва се, че бяха едни апартаменти от две двойни стаи, а по средата баня и тоалетна. В едната двойна стая - изненада! Вече настанени някакви хора! shok Другата двойка се оправи и ни освободи единствената стая за нас. Имах неблагоразумието да реша да си взема душ. Влизам, аха да тръгне топла вода... Нямаааа! Водата беше източена, а бойлерът пуснат на режим против замръзване (едва ли беше дигнал повече от 20 градуса)! shok ANGRY Зъзнейки се залепям за парното и едва-едва се обличам. Настанихме се в ресторанта на топло и след първото питие и хапване, вече адски ни се приспа sleeping Мина данданията, купонът беше продължил по стаите crazy Аз си се изнизах и поспах.
На сутринта сме седнали на по кафе, а младоженецът имаше наглостта да се жалва и мрънка колко малко пари събрали от тази сватба beating Ами направете си друга! diablo
Вместо да се приберем, емнахме се по цялото южно Черноморие да обикаляме с младоженците. Естествено имаше мерки и теглилки на кого колата как му върви. Караше се с по 170-180 crazy Някакси успяхме да се доберем до вкъщи. Мечтаех да се прибера и да се изкъпя с вряла вода, да си почина и да знам каква няма да ми бъде сватбата.
Може да съм луда, но на всеки мой гост от друг град му обяснявах къде се намира църквата, хотелът, как се казват, дадени бяха ориентири (за да не стават грешки), номера на таксита (задължително!), телефона на татко, как ще са часовете за взимането ми, за венчавка, за граждански брак...
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 06, 2015, 12:35:20 »

Чери, честит рожден ден! Весело прекарване и мнооого положителни емоции  Birthday

Лелее, ще сънувам сватбени кошмари май  angry Последно много се притесних, като гледах клипче от първи сватбен танц и 7 минути деца търчаха с балони между младоженците, те не можеха да си направят хореографията, балони хвърчаха в краката им, абе мазало, та от тогава не знам защо това много ме притеснява, кой ли не съм инструктирала за тази ситуация  angry
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines