Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:16:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176123 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 04, 2015, 12:42:12 »

Да, много ще е странно, че ще сме законно семейство тогава.  yahoo
Колкото по-малко време остава, толкова повече се вълнуваме.  heart
А дано се решат и другите, ама като гледам май няма желаещи.  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 04, 2015, 14:45:40 »

Добро ви утро smile

За сватби сте похванали гледам, аз да ви покажа снимки от сватбата, на която на така и не отидох. На мои колеги. И двамата работят в магазина, където работех до скоро.
Доста са възрастни, на жената и е трети брак, на мъжа първи.
Когато обявихме, че съм сгодена с ММ и тоя колега ми реагира: Ооо поздравления, колко време смятате да сте сгодени?
И аз: Ами не знам... август мислим да е подписването.
И онзи се свлече от стола направо  Oh my ... : Защо толкова бързате, ние с Линда решихме да сме сгодени 18 месеца, според нас това е перфектното време.

А той е на 52, жена му на 56. Та не бързали хората... То вярно, че всеки си има гледна точка и светоусещане, ама за мойте, все още напълно български разбирания, са си закъснели даже.



Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 04, 2015, 15:29:00 »

Особено последната снимка на булката е жестока  funnytooth funnytooth funnytooth
Според мен за всяко нещо си има време, аз лично не бих правила сватба на тези години. Нито пък бих рискувала да забременявам в по рискова възраст.. Не знам всеки мисли различно, но според мен колкото по рано толкова по добре pardon Иначе да са живи и здрави  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: юли 04, 2015, 16:18:16 »

Чери, той сигурно е искал да каже, че от годежа до сватбата си оставят повече време. Наши познати се размъкваха 3 години сгодени, хем тогава официални годежи не се правеха често.
Много красиви рози, прекрасен цвят good Младото момче от последната снимка ми прилича на син на булката.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 04, 2015, 16:28:07 »

Чери, особено тя за къде да бърза, щом й е трети брак. Но важното е хората да се обичат и щом желаят, да направят и сватба. Лично аз бих избрала по семпла рокля, сама по себе си много ми харесва, особено шлейфа, но всеки човек си е различен. А и изглеждат много щастливи на снимките. smile Иначе и ние, когато се сгодихме, получихме въпроси дали просто ще си стоим сгодени или ще имаме и сватба.  crazy smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 04, 2015, 18:00:27 »

Чери, той сигурно е искал да каже, че от годежа до сватбата си оставят повече време. Наши познати се размъкваха 3 години сгодени, хем тогава официални годежи не се правеха често.
Много красиви рози, прекрасен цвят good Младото момче от последната снимка ми прилича на син на булката.
Това е кумът. И да, точно това имаше предвид.
На мен лично ми беше много жал за тях. Той не можа да си намери кум почти до последно и офертира наред, всички му отказваха и накрая тоя младеж се съгласи. От техните приятели почти никой не прие да дойде, за това последната седмица печатаха нови покани и ги бяха оставили в стаята за почивка, всички колеги да си взимат и поне някой да отиде. Та се събраха към 50 човека колеги и това е.
Другия им проблем е че са малко гаднички, булката е жестока скандалджийка и са се карали с почти всеки от екипа, та за това така им се получиха нещата.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #126 -: юли 04, 2015, 20:02:25 »

Оооох ама много са си добре хората, сега са се намерили, нека са щастливи smile Моя колежка беше сгодена 5 години, а бяха заедно от около 7 преди да се оженят, така че на кой когато му дойде музата явно Wink Въпросите дали ще си останем сгодени просто или ще се женим, мисля че са неизбежни при всички, предвид големият разход, който е една сватба smile

 Ние днес ходихме малко на МОЛ, след това се шматкахме по центъра, купихме разни неща за бутониери и украса и като се прибрахме взе че ни хвана музата да правим бутониери...качвам ги в темата за дреболийките Wink

Утре ще си правим кучешки ден, малко да поглезим Джаро, че на 2ри имаше РД, пък само лошият ни заек обира всички грижи, та малко и той да разбере че е специален  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 04, 2015, 21:01:23 »

толко интересни снимки на сватба не бях виждала. Хубаво че е букетът, поне той е изискан. Другото няма да го коментирам, само ще кажа че това че е злобна по принцип, се вижда и по снимките ясно, по физиономията й smile.
А за небързането- хубаво е това, дзен трябва да е човек. щом имат това самочувствие- пак добре smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #128 -: юли 05, 2015, 03:23:20 »

Ама на злобните хора наистина им личи, по лицата им е изписано. И аз имам една бивша колежка - късокоса бабичка с изкривено от злоба лице.. Онзи ден водих малкия да види колегите и я питам оъ любезност иска ли да го пипне, а тя ми вика " а не, те децата реват от мен" и аз си викам "добрре че поне си го признаваш"...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 05, 2015, 13:11:21 »

Минавам само.. В транс съм след вчеращната сватба.. Не знам къде се намирам.. С всяка сватба става все по-зле и по-зле, колкото по-близо сме до нашата.. Тия хора са от друга планета, направо... .. Не можах да спя от притеснение, че и при нас нещата ще са ужасни.. Боли ме главата направо  girl_impossible  Ще разказвам, ама нямам нерви сега  angry

Миленкаа, щом вече може да се пипа малкияяя, пак да излезем... Аз не исках да му се радвам предния път, защото още не бяха минали 40дни, а ти нали беше казвала, че не искаш да го мачка всеки.. Реших да го оставя до следващата ни срещаааа  yahoo yahoo yahoo heart heart heart heart kiss2


Целувкииииииии
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #130 -: юли 05, 2015, 13:44:56 »

Дааааа, вече давам всичко smile исках да му мине 40 ката и тогава smile сега го раздавам на всички желаещи - да свиква на социален живот хахаха
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 05, 2015, 14:07:50 »

значи да се запиша и аз да го мачкам!
Тони, не се притеснявай! Всяка сватба е уникална сама по себе си и зависи от младоженците и гостите. kiss2

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #132 -: юли 05, 2015, 20:41:19 »

Нат благодаря за прекрасните подаръци, Мони ми ги даде днес kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #133 -: юли 06, 2015, 07:12:53 »

Добро утро!  danceg



Аз вече съм в отпуска. Като пълна откачалка си бях ходила два дни на работа, а съм била в отпуска вече, и последния ден ме изгониха като мръсно коте от училище "защо, за Бога, съм там?" хахахах. Реших днес да ви навестя, че имам цял свободен ден да се чудя как да се забавлявам, а съм станала толкова рано.
Утре с Митко имаме годишнина - 8 влюбени години заедно, днес възнамерявам да измисля нещо готино за утрешния ден.

Cerise, булката изобщо не се притеснява от третия си брак и е в снежно бяла пищна рокля, браво!!!  huhhuh.gif

Тони, какво се е случило на сватбата толкова фрапантно? Wink

Желая ви успешен ден и усмихнато начало на седмицата!!! smile А да, и слънчево!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 06, 2015, 07:22:17 »

Добро утро и от мен!

Надеееее, много се радвам, че се включи.  air_kiss Хайде минавай по-често.  kiss2
Много хубав повод си имате утре.... Какво ще му подаряваш на твоя Митко?  blush

Аз след малко имам час за оформяне на вежди и после ще обикалям по магазините. Днес се очертава да е доста топло. Супееееер.....  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines