Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:33:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175520 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 03, 2015, 14:09:07 »

Има Корнер сега и е с много приятна панорама и е супер яко като обстановка.. Не съм ходила вечер.. Ходихме да закусваме в събота и неделя там с Илиян, преди когато живеехме във Витоша smile Мисля, че е същия бар, не знам преди какъв е бил  pardon

Нати ме е изпреварила kiss2
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 03, 2015, 14:14:12 »

Ами, здравейте и от мен. От приготовления и емоции покрай сватбата и изобщо не можех да се вредя да пиша в месечната темичка.  blush
Тони, честита годишнина и от мен! Още много дългииии години да се обичате и уважавате и да ви се случват само прекрасни неща  heart
Включвам се и в темата за свекърите. Аз също не мога да си изкривя устата, за да кажа "майко" или "татко". На мнение съм, че това са малко остарели неща, а и си имам едни родители. Както ми е странно ММ да каже на родителите ми "баба" и "дядо". Та те са по - млади от неговите все пак  crazy . За сега мисля, че ще се обръщам към тях на имена, мисля, че и те няма да имат проблем smile
Като цяло покрай организацията на сватбата ги опознах по добре и не спирах да си повтарям, че хората са различни и с различни разбирания и няма как да мислят точно като мен и нашите. Но откъм споделянето определено беше повече с моите родители и се надявам един ден живот и здраве и моите деца да ме чувстват така близка, както аз чувствам тях  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 03, 2015, 14:16:35 »

Момичета, да се организираме за една среща? на 11 или на 17?  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 03, 2015, 14:31:39 »

Аз и на двете дати не мога.....на 11 съм на моминско парти, а на 17 ще пътувам извън града.  angry

Тони, вечер е много приятно там. Ние сме ходили с колежки още преди половината да напуснат и да имаме нови пришълци в офиса. Беше готино, но не съм ходила от миналата година.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 03, 2015, 14:42:37 »

Добър ден и само да се похвалим! Станали сме 4100  Bravo Ако продължаваме така, че спазваме диети май. Последно бях останала на ДЖ-ите и Тони - честита годишнина! Обичайте се, обичайте се, обичайте се, поне още 100 години и след това пак! give_rose сега да ви чета малко!
Сега видях за свекървите - ние сме в добри отношения и казвам им "майка" и "татко". Но при нас и мъжа се обръща така към родителите на жена си, така че щом той може, мога и аз. Ние ме вече 13 години заедно, тяка че си знаем номерата и никоя не предизвиква другата, виж с етървището е малко по-тъмна и мътна.  diablo в неделя ще идват, пак ще ми надуе главата с безмислици  crazy
« Последна редакция: юли 03, 2015, 14:57:09 от fanimira » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #110 -: юли 03, 2015, 14:46:12 »

Ние сме на моренцеее на тези дати  danceg Ще се радвам да ви видя обаче, така че ако измислите нещо за друг ден съм ОК Wink

И ние с ММ го харесваме Корнер, но за съжаление скоро не сме ходили и да, още си е там Wink

По въпроса с обръщенията, ММ е мн смешен защото някак си не знае как да се обърне към нашите и те директно си му казаха да им вика по име, и аз така правя с неговите роднини Wink

Тони, да ви е мнооого вкусно и прекрасно довечера  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 03, 2015, 14:55:38 »

Аз споделям всичко с Влади, всичко. С майка ми сме близки, но не мога да кажа, че споделям всичко с нея. Надявам се един ден, когато имаме деца да направя така, че да ми имат пълно доверие, да са отпуснати и да ми споделят всичко. Много ми се иска.  blush

На свекърва ми и свекър ми им казвам "лельо Д.. и чичо С....". Това е. Не мога да си изкривя устата и да кажа мамо и татко. Засега няма проблеми, надявам се и за напред да е така.
А това Влади да се обръща към нашите с "бабо и дядо" ми е направо безумно.

Отношенията снаха-свекърва са безкрайни.  blush

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #112 -: юли 03, 2015, 14:59:54 »

Тони, не си права nea Повече тук се говори за манджи, отколкото за секс.
Вуйната на ММ казва: Дано един ден, като дойде снаха вкъщи, да се обръща към мен с обръщение. Всяко, различно от "Ей, шу!", го приемам laugh
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 03, 2015, 16:23:20 »

Здравейте момичета..

Тони честита ви годишнина. Винаги вървете напред ръка за ръка и много да се обичате..

Отношенията между свекъри/тъстове с снаха/зет са много деликатни според мен.. Честно казано не  разбирам, защо по възрастните си мислят че всичко знаят и да  се мешат в всяко нещо.. Аз на мойте свекъри казвам лельо и чичо, от начало се сърдеха,че не им викам майко и татко. Сама съм преценила така и има защо, но това е друга тема. А думи от сорта на " така трябва " не минават пред мен и винаги съм на  опаки lol

Споделях най - много с баба, защото тя винаги ме разбираше и ми съчустваше, а с мм и майка ми много малко неща. С времето разбрах, че само хора минали по твоя път могат да те разберат и за това не споделям с никой вече. Вече 2 год. пия лекарства и понеже не се  вижда външно заболяването ми, повечето хора дори и близки си мислят, че нищо ми няма.. Е какво да споделям с тях  pardon  Малко на отдушник го обърнах, дано сте ме разбрали smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 03, 2015, 21:36:53 »

juji, относно дистанционното - това понякога се случва и при нас като се "заклещи" някое копче в натиснато положение - като се оправи копчето и дистанционното се оправя.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 04, 2015, 07:58:06 »

Добро утро!

Къде изчезнахте всички? Вярно, че е събота де, ама все пак да си питам.  pardon

Ние снощи получихме покана за сватба на 05.09. Знаехме, че ще ни поканят, но беше въпрос на време.  pleasantry
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 04, 2015, 08:16:22 »

Добро утро и от мен..

Тая сутрин се събудих сърдита  Yes крив ми е целия свят.. А има да приготвям пържоли и шишчета, че довечера ще имаме гости.. И някакъв сладкиш трябва да забъркам, а не ми се почва от никъде  angry

Хайде да пийнем по едно кафе пък после ще видиме


* b2d7b1c865bc.jpg (24.79 KB, 480x359 - видяно 179 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 04, 2015, 09:42:52 »

Добро утро!
Джоси, помагам виртуално! Обожавам да готвя!
Миме, я разкажи за тая сватба на 05.09. Така написано изглежда, че си има предистория.
Днес си личи, че е почивен ден! Всеки по задачки, кой на село, кой пътува, кой из роднини.
И ние следобед ще имаме гости - чичото на Кико ще го види за 1ви път.
Лека ви събота!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 04, 2015, 10:17:21 »

Фани, ами всъщност сватбата е на наши приятели, които се сгодиха 4 дни преди нас. smile Очаквахме си поканата, защото много пъти сме го коментирали, но те решиха чак сега да ни поканят официално.
Самата дата на мен ми е специална, защото тогава имам годишнина с Влади. Това е.  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 04, 2015, 11:03:04 »

Добро утро и от мен! Като знам, че ме чака чистене, изобщо не ми се подхваща и удължавам пиенето на кафе biggrin
Миме, вие ще сте съпруг и съпруга вече на сватбата, сигурно ще е много интересно да си от другата страна. Дано и някой от нашите приятели се реши след като ние "повлякохме крака " biggrin
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines