Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:20:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175512 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 02, 2015, 13:28:59 »

Бтв казах ли ви, че в събота като ходихме на сватба, дж-ката беше забравила  shok и не дойде на сватбата, а в последния момент някакъв друг изкопаха  angry

Каквоооо......това е абсурдно?! На място ги разстрелвам. То хем е смешно, хем не е.  funnytooth

Чери, браво за халките и за фирмата. Каква фирма си имала?

Али, значи да не бързам да си вземам куче. Да действаме направо за човече? Хахаха
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: юли 02, 2015, 13:35:53 »

Нансита, те едни комшии на свекърите много се хвалеха, като ожениха единия син. Момчето с ММ са израснали заедно, та семейно се имат от 100 години. Няма и месец след сватбата се похвалиха, че "Вместо внуче, нашите си купиха куче" laugh Кучето се казва Кико, а свекърът в това семейство редовно му вика "Айде, адашче, айде на разходка!" lol Уж не било на него кръстено кучето...
Лелее, това с дж-я е уникат! То сега е смешно, ама едва ли на момента е било pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #77 -: юли 02, 2015, 14:29:51 »

Хахаха това за кучето...без коментар  pleasantry Тати няма няма и мрънне "хората внучета гледат, за гледам заек" biggrin

Историята с ДЖ беше мн кофти ама булката доста хладнокръвно го прие...отиваме ние в ресторанта по-рано с шаферките и управителя ни казва, че музикантите ги няма (бяха дж-ка, певец и певица), а трябвало да са в 5 там (беше 6 и нещо вече) и ние звъним на младоженека, той първо се притесни, после се обажда и вика ама нали се шегувате  Oh my ... И ние ми...за съжаление не...и от там се почнало едно звънене, едно чудо та намериха някакъв в последния момент, който спаси положението...иначе тая хубостница си мислела, че е на 28ми събота (събота беше 27!) и като ѝ звъннали си била още в Гоце Делчев...та забравила...скандално просто  crazy И аз викам на ММ леле Писанчееее ми то ние ще трябва да си приготвим един списък с резервни варианти  shok И той спокойно бе Маци, аз сутринта като стана (а той става в 6  pardon) ще го прозвъня всички да не вземат да забравят, че ти със сигурност няма да го приемеш толкова спокойно biggrin Както и да е, всичко е добре, когато свършва добре Wink

Чери, браво за халките, каква е тази фирма наистина smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 02, 2015, 14:39:05 »

Да ти кажа, в тоя ден ти е малко все тая дали всичко е наред или не е. Дажи и няма да разбереш, освен ако някой не ти сподели. Така че споко.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 02, 2015, 14:41:27 »

Фирмата ми беше за house keeping. Открих я от БГ и така дойдох тук. Работих с нея няколко месеца и после почти толкова ми отне закриването и.  angry

А за това с DJ, младоженците са си виновни. Как няма да се чуеш контролно с всички да потвърдиш ден, дата, място и час? В графика ми е да го направя края на юли и след това четвъртъка преди сватбата.

А относно домашния любимец, вместо бебе. Е ние нали за тва взехме котка... милото животно си седи безименно, щото ние не можем да се разберем за име. Смятайте бебе ако имаме. Още повече, че аз без да съм бременна ММ му е избрал име, което аз грам не харесвам.

А Тони, ми беше писала по-напред, че "почти се женим", "почти правим бебе". Ами просто истината е, че много си харесвам живота и ме е страх да го променям. Тоест - подозирам, че може да стане дори по-хубав, ама все пак гледам да не насилвам много нещата
 tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #80 -: юли 02, 2015, 14:52:35 »

Хаха Чери и ние затова си имаме и котка и куче, ама вече сме се разбрали за имената на децата Wink Иначе и аз си харесвам свободата, ама доста повече харесвам ММ и такива драми нямам smile

Иначе те са се чули в четвъртъка преди сватбата да уточнят песента за първия сватбен танц и булката си беше спокойна, че ще дойдат, но не  pardon Добре че сред гостите бяха родителите на Криско (роднини са на мъжа ѝ), които пеят мн хубаво и закрепиха положението smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 02, 2015, 14:57:57 »

Чери, аз също си имах предвид че ми харесва, как уж на шега, а всичко ви се подрежда хубаво  good

Днес е някаква лудница, никак не мога да пиша  girl_impossible

Това с Дж е ужасно, но въпреки че са се чули за песен е било хубаво и да се видят и да си уточнят, час, дата, ден.. Булката си е виновна  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 02, 2015, 15:13:21 »

Аз малко тотално  Offtopic, ама не мога да не се възмутя публично. Шефът ми и жена му май са ми обидени, че не са били поканени на сватбата?!?! Това от кога стана задължително и не е ли личен празник? Аз ли нещо не разсъждавам правилно.....нито са ми близки, нито нищо! Не съм по-специална от другите колеги, нито ме толерират повече, нито пък ме канят на техни поводи! Къде му се вижда края - не знам.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 02, 2015, 15:17:12 »

Оффф Нанси... аз покрай сватбата си конструирах едно изречение и го разправям на всички.
Всеки кани до където му стигат възможостите, всеки се сърди до където му стига акъла.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #84 -: юли 02, 2015, 15:44:56 »

Хахаха Чериии супер точно е това изречение  good

Тони, всичко са уточнили, просто тая явно няма календар вкъщи  crazy Булката си следеше съвсем стриктно всичко Wink

Нат, аз не съм канила никой колега, още по-малко шефове...при положение че само в моя отдел сме 40 човека и ММ така, ми...няма как   pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 02, 2015, 17:03:15 »

Това с ДЖ ми напомни за моята сватба, нашя ДЖ се напи като свиня. Накрая му казахме само да пуска музика без да приказва, че много не му се разбираше.  diablo Пак ние сме си виновни - що му сложихме ракия, че и двойно преварена отлежала кайсиева  tease да ни е за урок! Отделно тоя с камерата се сби с леля ми за едно късметче и без малко да си счупи камерата като се сблъскаха с леля, хахахах
Ние си позираме за снимки - тоя снима и нарежда като дърт каруцар, а леля и тя не се дава... Голям цирк, голямо чудо!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #86 -: юли 03, 2015, 03:58:52 »

Лелееее това с Дж е възмутително, а да не говорим колко трудно се намира свободен колега... Хорхе ми беше разказвал как веднъж така спасявал положението,  ама все не ми се вярваше много много...

За поканените винаги има такива - майната им! Не можеш да угодиш на всички!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 03, 2015, 07:09:16 »

Добро петъчно утро! Последен работен ден за някои.....  smile

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #88 -: юли 03, 2015, 08:06:56 »

Добро утро и от мен, тази седмица ми мина на един дъх и всеки ден ми беше петъчно pardon Да ви се похваля, най-после тази сутрин (в 7!) ни сложиха дограмата, която чакаме от 2+ месеца  danceg Снощи се виждахме с флористката, голяма сладурана ( беше ми съученичка и след това с ММ ни беше и колежка в уни) и като се спра на някакви конкретни цветя ще ви се похваля Wink

Хаха Фани, това не го бях чувала ама явно и това е възможно...

Миленка, и ние се спряхме на Хорхе, засега сме с много добри впечатления, дано ни е оправдано спокойствието smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 03, 2015, 08:16:58 »

Добро утроо smile

Днес съм с приповдигнато настроение.. Цели 5 години Илиян ме търпи  yahoo heart Не съм вярвала, че мога да обичам толкова мъж и по-важното за всяка везна...  Че мъж ще ме обича, ще ме глези, ще ми угажда, ще ми доказва обичта си всеки ден.... Прекрасно ми е  butterfly  Love girl twohearts

Понеже празнуваме на 2 и 3 хахаха.. На едната дата се запознахме реално, а на 3-ти се нагънахме на целувки  pardon И от тогава всеки ден си излизахме и си знаехме, че сме заедно.. Вчера се прибра с една Гърдения вкъщи.. Нали ви казвах, че от доста време я искам.. Имам я, сега оставя да я опазя.. Ухае невероятно  Yes

Като говорите за шефове.. Моя си ми е много близък, той познава Илиян.. Постоянно ме пита и разпитва за апартамента, за сватбата.. Шефките ми искат да помагат.. Дори жената на шефа ми ще ми даде няколко неща от тях, за да ги използвам като декорация... Аз съм ги поканила и нямаше как да е иначе.. Но зависи, няма как ако едва разменяте 10 приказки с шефа си да го каните на сватбата  crazy
Цялото това ми напомня, че шефа има рожден ден в неделя, а още не сме му купили подарък, а тъпото е че аз ще го измислям.. Днес ще купя и подарък от жена му.. Каза ми да му намеря нова електронна книга (старата му я подарихме ние, но тя я изпра и край...), та за нас трябва да измисля нещо друго  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines