Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176864 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 02, 2015, 09:03:28 »

Джоси, приемам да ме почерпиш със зеленчуковата супа.. Кафе не ми се пие вече, изпих го преди малко  blum

Директно от Горещия стол (седящ - любимата ни Свекърва) - 16.За какво плака последния път? Ами за Кадир, че Фатмагюл се прави на луда. Но това са сълзи просто така, че е тъжно.  funnytooth Иде ми да те прегърна и целуна, честно  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 02, 2015, 09:12:11 »

Брутру!
И на мен ми се спиии и 2 не виждам! Снощи се будих на 2 пъти, нещо ме боли стомаха откакто съм се завърнала в Софията. Знам си аз, че не съм създадена за тоз нервен живот тука, ама съдба! Кога ли ще ми писне, ще си хвърля молбата за напускане, ще си изчакам предизвестието (максималното по закон) и ще си събера багажа, и ще отида да живея на друго място?!

Ама мноого е готино да те събуди домашния любимец!  heart Миналото лято гледах малкия лабрадор на моята кума (беше на 3 месеца) вкъщи за няколко дни. Цяла нощ правеше дивотии, понеже не й давах да се качва на леглото. Диването ме издебваше да заспя и се сгушваше при мен, а сутрин ме оставяше да спя поне до към 8. После ме будеше с едно голямо близане и хапане на косата.  girl_haha dog

Свекърва, ама ти всички почти ни изкара лелки тука. Аз за какичка се имам още, недей така biggrin На сестра ми приятелките отдавна са ме лельосали, ама пък аз ги гледам лошо всичките за отмъщение.

Ех, тоя горещ стол! Да вземем да поразбутаме темата и там ли? Има ли желаещ да седне доброволно или ние да си го изберем сами? biggrin

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Браво!  funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 02, 2015, 09:20:07 »

Добро утро!

Днес се очертава времето да е хубаво.  yahoo

Благодаря на всички за хубавите пожелания!  give_rose

Според мен е хубаво след преживяването на някакво нещастие и поредица от такива да се прави курбан за здраве.  smile

Вчера бях на пробна прическа и цял ден ходех и се оглеждах във витрините, в телефона, в огледалата. Абеее, луда работа. Понеже досега никога не съм си правила подобна прическа ми беше много странно.
Напук на прогнозата в Синоптик, че ще вали, времето беше много хубаво и дори снощи се метнах с рокля с гол гръб.  heart  С Влади ходихме на китайски. Хапнах си от моята любима хрупкава риба.  yahoo
Днес ми е тъпо, защото вече нямам рожден ден.  nea blush

Вярно е много досадно това с намеците. И преди сме го коментирали, ама има много несъобразително хора. Моята приятелка още не ме остава на мира, бабата на Влади ми предлага някакъв невен да пия за забременяване  crazy . Явно всеки си мисли, че като сме от толкова време заедно и още нямаме дете, имаме проблем. Еб.си.....  Oh my ... Не знам какво, трябваше на 17-18 ли да забременея?! Изобщо пълна идилия. Тия хора не разбраха, че когато ние пожелаем, а не когато те ни казват ще се случват нещата.  beating
Представям си какво ще стане, когато мине сватбата. Е тогава сигурно ще се надпреварват, кой по-напред да ни ръчка само на тая тема. Пфффф  crazy

Браво на вас, че умеете да се храните разделно. И аз искам, но не успявам. Мога да си ям ориз и картофи и то в една чиния дори.

Фани, стискам палци всичко с майка ти да е наред.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 02, 2015, 09:21:25 »



Директно от Горещия стол (седящ - любимата ни Свекърва) - 16.За какво плака последния път? Ами за Кадир, че Фатмагюл се прави на луда. Но това са сълзи просто така, че е тъжно.  funnytooth Иде ми да те прегърна и целуна, честно  pardon

Един от любимите ни сериали blum

Брутру!
И на мен ми се спиии и 2 не виждам! Снощи се будих на 2 пъти, нещо ме боли стомаха откакто съм се завърнала в Софията. Знам си аз, че не съм създадена за тоз нервен живот тука, ама съдба! Кога ли ще ми писне, ще си хвърля молбата за напускане, ще си изчакам предизвестието (максималното по закон) и ще си събера багажа, и ще отида да живея на друго място?!

това го мисля от месец и все някога ще го направя... beating


п.с попаднах на една рецепта за сладко:
http://www.tasteofhome.com/recipes/chocolate-chip-dip?trkid=ZFB715

« Последна редакция: юли 02, 2015, 09:24:50 от emmmmmy » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #64 -: юли 02, 2015, 09:24:49 »

При мен по-големият натиск за бебе идва пради фактът, че братовчедка ми, която ми е наборка вече има едногодишно момченце и видиш ли не може леля ми вече да има внуче, пък тати да остане по-назад  pardon Но мен това хииииич не ме вълнува, не че не искаме, просто съм се заинатила първо да си постегнем малко къщата, че си има още доста работа и тогава, че и без това тази година е доста разходна  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 02, 2015, 09:27:51 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37236.0.html Не знам дали се прави така, ама подех инициативата  funnytooth
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #66 -: юли 02, 2015, 10:11:42 »

И аз не успях да се наспя добре.
Марти в 23,30 дойде да ме събуди защото не могъл да заспи ,да го писпивам
Въртях се при него един час докато заспа.
Върнах се в спалнята и телевизора ни нещо се побърка.Включва се и се изключва сам .Цяла нощ ме събуждаше,защото като се включи издава един много силен шум.
Значи от доста време нещо има проблем този телевизор .Променя цвета на екрана ,понякога като го пусна от дистанционото като забие и замига лампичката на тв и нищо не можеш да направиш, нито да го изключиш нито да смениш програмата.Ако пък го включиш без тия проблеми както си гледам и излиза меню за настроики сякаш аз съм ги задала от дистанционното и изписва на екран -Демо версия.
И преди го правеше ,но сега нещо направо полудя тая електроника.Цала нощ не съм спала заради тия неща и сега едвам гледам.Дано мм го свали от стойката и го занесе на майстор ,че ми писна
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 02, 2015, 10:37:52 »

Добро утро, дами!  Wink

Аз съм леко на метлата от сутринта. Този път на българи, та успях да ги направя на качамак както ми дойде отвътре. И на англичани де, ама на тях им наговорих едни дежурни и не много цветущи неща, щото ме ограничават възможностите.  witch

Халките както вчера се похвалих са готови, доплатени и вчера трябваше да тръгнат към нас.
Да ама не. Ония мили хора, казали на нашите само сумата на халките, без сумата за доставка. А от самото начало говорим, че те ще имат ангажимен с шипинга и че той се плаща отделно. Съответно се очаква, когато халките са готови да се свържат с мен /най-малкото/, те се обадили на тате. Добре, отишъл вчера да ги плати и тая сутрин му звънят да отиде да остави пари за куриер, ама ако може по-бързо, че вече са го поръчали.   NO Голяма издънка. А през цялото време те с мен не общуват, та снощи тате ме пита знаят ли ми адреса. И аз, самоинициативно им го пращам днес. Полуавам отговор тая сутрин - ама може ли да ми дадете телефон и по-бързо, че чакаме куриера.
Да ама не... Първо баща ми ги направил на салата, както той си може за това, че за довечера има други ангажименти, а не да се разхожда до ателието на четна и нечетна дата.
После аз им пратих един имейл, донасолих ги, пролича си какво съм попила от тате през тия години.

А искам да кажа, че халките ми са 1420лв. За тия пари очаквах мноооого по-координирани действия. Закъсняха с изработката една седмица, но тъй като не ги бързам, не го коментирах.

А момичета, знаете ли какво се чудим тука с мойте приятели и вече реших публично да питам.
Нали го знаете израза "нахраних някой" "сложих му храна" и тн... в смисълана на скастрих го, скарах му се. Да де ама как точно се изразявахме преди да се появи тоя лаф? То не е точно скарах му се... сещата ли се кво питам biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юли 02, 2015, 10:46:37 »

Подредих го, докарах го, видях му сметката, насолих го /хихи, пак кулинарно/...Ще се сетя за още Wink
а, смотах го също и благослових го
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 02, 2015, 11:04:49 »

Ама за пореден път се убеждавам, че хората в бизнеса със сватбите не знаят как да правят пари и това е. Не са всички, ама голяма част...не си работят за името и реномето.

Аз само за благославям се сетих.  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #70 -: юли 02, 2015, 11:16:52 »

Божеее и аз си чакам нови отговори, пък ние нова тема имаме... Много съм смотана blush сега ще наваксам
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 02, 2015, 11:26:19 »

Аз се сещам за " ще те нафуля " демек - ще те напсувам
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #72 -: юли 02, 2015, 12:34:16 »

Ама мноого е готино да те събуди домашния любимец!  heart Миналото лято гледах малкия лабрадор на моята кума (беше на 3 месеца) вкъщи за няколко дни. Цяла нощ правеше дивотии, понеже не й давах да се качва на леглото. Диването ме издебваше да заспя и се сгушваше при мен, а сутрин ме оставяше да спя поне до към 8. После ме будеше с едно голямо близане и хапане на косата.  girl_haha dog

Горе-долу така може да те събужда и детето lol

Чери, аз имам професионално изкривяване - искам всичко писмено. И понеже когато е лично, хората се свързват с теб по телефона и почват да ти обясняват. Режа ги, че нямам време и да ми пишат на мейла. Да видиш, като има доказателства beating

Последно "храних" частната кухня. Имат 4 артикула за събота - 2:2 от към цена, и все грешки. Почти винаги ми пращат от по-скъпото, а аз заявявам евтиното. То не е до парите, а че скъпото е с филе, а моята кокона се дави от филето. Сухо й идва. pardon Единия път пък ми пратили евтиното, обаче одрусали татко повече пари. Той къде гледа - и аз не знам. Оооо, като яхнах метлата - мейлче с бесни обяснения и полъх на разочаровано настроение.

Загледах се и аз в Горещия стол blum На Свекърва "канапето" все със сълзи съм го чела...

Допълвам...
На отсрещния блок правят изолация. Двама чичковци са пуснали шкембетата върху черни бански тип слип. Вероятно се подготвят за предстоящо море или поне тенът им да симулира ходене на почивка. Да ти умре коня от гъдел tease
« Последна редакция: юли 02, 2015, 13:12:34 от Alichka » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #73 -: юли 02, 2015, 13:12:11 »

Аз се сещам за "хубаво го насолих" хихи smile Аз така понасолих тия от наказателния паркинг миналата вечер, че така ми беше кипнало с тяхната Столична зелена система или нз точно каква щуротия измислиха  Oh my ...

Иначе аз предимно по телефон комуникирам, но когато става въпрос за пари винаги си разменяме и имейли да си имам черно на бяло нещата, че никога не се знае Wink

Бтв казах ли ви, че в събота като ходихме на сватба, дж-ката беше забравила  shok и не дойде на сватбата, а в последния момент някакъв друг изкопаха  angry
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 02, 2015, 13:22:54 »

yahoo
Халките не само, че ще са при мен утре, ами и тате няма да ходи да плаща за куриер. Тоест ще отиде, но "когато е удобно, защото пропускът е наш". Ахааа можело значи, ама Виктория трябвало да викне.

И втора добра новина си имам! Дойде ми решението, че фирмата ми е официално закрита!  Yes
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines