Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:59:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176108 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 01, 2015, 14:45:08 »

Ох, дааа, попадала съм и аз на това предаване. Ама като се обичат, яма да спираме гората да се разлиства. То не че можем,де!
Пък за бебетата...аз казвам "догодина, по-догодина, най-догодина", фръцвам се и изчезвам от полезрението. Ми така де, в крайна сметка може да не искам сега, да имам проблем, други съображения...
Най се изкефих днес на един колега. Ще има 2ро детенце, а е набор '88. Първото е момче, а сега чакат момиче към края на месеца.
Ще взема да дам предложение да ни направят детски център в офиса.  good

Тони, хич не ги слушай! Чайове и илачи има колкото искаш. Вие се успокойте, не му мислете много и ще стане. За колко такива "медициснки" случаи при близки се сещам...уж проблеми имат, накрая се примиряват с фактите и хоп, бебето готово. После АГ-то обявява "чудо". Да е 1 случай- добре, ама при няколко познати вече ми е съмнително Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: юли 01, 2015, 14:58:07 »

Е, ние това предаване не го ли коментирахме по Коледа? Или поне аз, де...То от четири години съм "на линия" във форума. Та един от многоженците има 4 жени и 25 деца и за Коледа жените правят голямо тържество за цялото семейство. Традиция е съпругите да се състезават коя ще направи най- хубавите домашни бонбони по рецепта на свекървата funnytooth Взела съм идеята и сега си мисля рецепта за какво да си измисля, та да си тормозя снахите crazy
Между другото, пак ми предстои ходене да си видя снахата на нейна територия. Че тя няма да дойде е сигурно, ама и аз се чудя, дали и тя се надява да ни се размине виждането crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #47 -: юли 01, 2015, 15:00:18 »

А моя комшийка си има чудото - таман във възрастта на прохождащите и пъплещи навсякъде по-големи близнаци.
Свекърва, сега се подсетих - ти май имаш ново начинание този месец. С предишното какво стана?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 01, 2015, 15:40:28 »

Не си го слагам на сърце, а ме изнервят приказките.. Нали знаете, като имам вътрешно чувство, че ще стане.. Знам си го и става  good Просто половината не са и обвързани дори, а питат за бебета.. Я всяка жабка да си знае гьола.. А приятелката ми, която има бебе, просто иска да си бебим заедно, ама .. с 2-рото им или 3-тото, те искат 5 затова от рано ги започнаха   pardon

Ще погледна този сериал, пропуснала съм го  pardon

Свекърва,
ужасно много се извинявам, но много искам да знам за синовете ти.. Винаги пускаш по някое изречение.. Аз не знам историята, отскоро ви чета, сравнително.. Много ще ми е интересно да разкажеш, когато има време  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 01, 2015, 16:21:27 »


Между другото, пак ми предстои ходене да си видя снахата на нейна територия. Че тя няма да дойде е сигурно, ама и аз се чудя, дали и тя се надява да ни се размине виждането crazy

чакам да идеш с нетърпение. Дет се вика, от всеки- очаквай неочакваното- може па да мине без спънки smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: юли 02, 2015, 07:08:19 »

О, може и дано е така! Ама нали знаещ, парен каша духа Wink По Коледа ме държа седмица, хем не бях сама. Сега стои въпросът дали изобщо да ходя, не съм и канена. Не ми носи подарък, но аз съм от старата генерация и някак ми е ненормално да не дам нещо от тук. Най- много да си уредя среща с вас и да я извикаме на кафе Good luck
 alexandrova_90, синовете са толкова големи /34 и 27/, че чак са чичковци за вас Wink. Иначе с удоволствие споделям факти и случки, като в повечето случаи се оплаквам шегувайки се blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 02, 2015, 07:38:14 »

Добро ви утрооо  butterfly

Спи ми сеее.. Не знам какво става с тоя сън, ама  sleeping Sleep

Свекърва, аз знам че са големи синове, ама ми беше интересно с такава майка, какъв им е житейския път.. Ти си като енциклопедия.. Мога да ти слушам историите 24/7  blush

Снощи Илиян ме пита ще си подаряваме ли подаръци за 5-те години.. Сигурно иска да ми подари нещо, а ааз го попарих, че имаме прекалено много други по-важни разходи.. Пък и аз не знам какво да му взема.. За рождения ден изтрелях всички козове.. Дано не съм му убила желанието, аз просто няма да му подаря нищо, освен себе си  pardon funnytooth

Хайде да ви е хубав денят  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 02, 2015, 07:42:23 »

Добро утро! Кой черпи с кафе? Днес ще е топло! Гледах прогноза за месеца - 38 градуса макс. И няма да е голяма жега, само това запомних. Бременния мозък ми беше по-добре, кърмаческия хептен го няма. Аз и преди не бях от най-умните, а сега съвсем. Изчетох всичко, а сега в главата ми бяло петно.  tease вчера си викам такси и се чудя що не идва, а то съм го извикала за друга банка. Добре, че диспечерката ме потърси пак, иначе щях да оттърва 1 кърмене. Мойто майче и то, дан остане по-назад от ваште ще ходи в петък да й взимат проба, че има кървене, а не е имала цикъл от 3 години. Дано да не е нещо сериозно.  girl_impossible
Свеки, вземи го сватосай малкия с някой мацка от форума. Няма ли някоя саминка? girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: юли 02, 2015, 08:17:03 »

Добро утро и от мен smile

Фани, спокойно и мойто мамче имаше един такъв период, но се оказа просто част от менопаузата, нищо сериозно, така че стискам палци и при вас да е така smile Иначе да ти кажа като гледам си си много добре мозъчно, моята леля имаше мнооого тежка следродилна депресия, беше леко полудяла (буквално!) и се чудихме какво да я правим, но слава богу не продължи дълго smile

Свекърва особено малкият хич не може да мине за чичко Wink Иначе се съмнявам да има някоя свободна за сватосване в сватбен форум smile

Нашите драми с колата продължават, снощи я закарахме при друг майстор, стискайте палци да я оправи  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #54 -: юли 02, 2015, 08:27:14 »

Сакън, Свекърва, то малкият ти син е колкото мъжа ми. Как чичко?! nea Пък и единия от двамата е адаш на ММ, само не мога да оправя кой кой е още lol Това моето е след кърмачески мозък. Фани, дръж се!
Тони, мен и двете бременности ме удряше яко на сън първите седмици. Едва подпирах глава на работа, че току ме удряше някоя буква от клавиатурата. Дано е нещо такова - ти нали това целиш Wink
Тук пече супер слънцееее yahoo
Ще ходя по разходки. Днес ще сме на проза - търся си препарат за пералнята, че нещо се размириса лошо. Утре може да хукна за бански, за нещо лятно като лак за нокти... Swiming butterfly
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 02, 2015, 08:42:23 »

Да бе и аз това забравих да кажа.. Илиян онзи ден стана на 28, т.е по-голям от малкия ти син, как чичко?  nea
Направо си е идеален, почти с акъла си вече.. Мъже под 25 трудно понасям.. Разбира се всяко правило си има изключения, но рядко мъж и жена на една възраст са на един етап мислене и т.н  nea

Али, ще се чуе, нали знаеш.. Дано, но просто го отдавам на времето ту топло, ту студено.. Лятна умора  crazy И аз ще трябва да си търся нов бански.. На море може и да не ходим.. Но за моминското парти във Варна ще ми трябва.. В поканата ми пише, че започва от сутринта  yahoo

Фани, ти си такова мамче, толкова здравомислещаа. Изобщо недей да говориш глупости. Стискам палци с майка ти всичко да е наред  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юли 02, 2015, 08:47:47 »

fanimira, така като гледам, цялото наше поколение хич го няма по пикочо- половите въпроси...За Чернобил поне казаха, ама за другите ядрени опити и ДДТ- то, за шепите торове, за панелките и кой знае още за какво, мълчат като комунисти sad . Дори и да се наложи отстраняване на органите, при положение, че е в менопауза, много по- лесно се понася хормонално. Стискам палци, за притеснение си е, ама да идва и да минава. Чакането е най- страшно. heart heart heart
За малкия отдавна търся из форума роднини и познати. Тъкмо сега е в много неизгодно положение обаче, не се знае къде ще е следващата година. Засилил се е към Австралия или Близкия Изток и в най- краен случай към Пловдив. Ама трябва да кажа и че е 213 /с маратонки/, да не се изплаши някоя мома.  Wink
alexandrova_90, ами доста ги стягах и юрках да учат, давала съм им голяма свобода за някои неща, за други ги държах на къс повод. Пък те си правеха каквото си искат Wink и в крайна сметка не сме имали големи конфликти. Единият на 19, другият на 16 се отделиха от нас и може да се каже, че съзнателният им живот е почти извън семейството. Уж първите 7 са най- важни, освен това аз и съпругът ми също от 14- годишни сме учили в други градове, та се надявам по наш пример да останат близки с родителите си smile, макар и от дистанция. Имам един Горещ стол, там са ми задавали подобни въпроси smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 02, 2015, 08:53:03 »

Ауууу отивам да  намеряяя  темата good tease
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 02, 2015, 08:59:06 »

Добро утро и от мен..
Тази сутрин ме събуди кучето на брат ми.. Как си спях и от веднъж скочи на леглото и взе да ме души lol после легна по гръб нагоре с краката до мен и вече спокоен  tease а брат ми обикаля да го търси по улиците.
Сложих да сготвя пиле с картофи и зеленчукова супа..

Фани спокойно, не мисли лоши неща, може да се случи на жени в менопауза..

Тони ще бъде незабравимо парти, поне при вас се правят, а при нас като че ли само на филм са гледали. Още повече, че са стиснати и не искат да плащат, имат някакво шантаво мислене crazy

Сега седнах да пийна едно кафенце.. Хайде да ви черпя  smile


* 8_Кафето предпазва черния дроб.jpg (65.65 KB, 448x336 - видяно 231 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 02, 2015, 09:02:58 »

Свекс, не ги пращай за зелен хайвер- ти всеки път го разказваш различно интересно и ми е като ново инфото ти.  tease

Тематично,заради първия ден слънце :



Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти преглеждаше тази тема.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines