Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:33:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175954 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: юли 01, 2015, 12:40:48 »

Чери, то едни близки са подобна история. Родителите вечно тормозеха дъщерите си (на по 30 и кусур години) къде ходят, с кого ходят, какво правят. Сакън някой да не им ги открадне! Бащата задължително на селото ходи с костюм, а там се преоблича. Тук ходи - не ходи с костюм, там задължително laugh Един ден едната им дъщеря ще води приятели си на родното село. Обаче как така баща й щял да каже "приятелят на дъщеря ми". Казал, че ще правят годеж! shok Викнал ловната дружинка, заклали прасе, викнал оркестър, половин село се изредило да види момчето. Минала данданията и две седмици по-късно дъщеря му изръсила: Ние ще правим годеж! Много ги подиграваха какво ще правят като вече са изяли прасето, изсвирили музиката lol
Тони, ама и ти си се вкарала във филма. Кажи "Не бързаме" и толкоз. Оф, като вземат да повдигат полите на булките - много ме дразнят angry
Трябва да направят БГ вариант "Какво ще кажат хората!" tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 01, 2015, 12:43:10 »

Хахаха, разби ме с "не му е бизнеса". Лафът е уникален, само за мойте момчетии  Yes Като говорим за курбани се сетих в едно съседно село има теке, където светията е била жена и там има много булчински рокли и тоалети, чувала съм, че ги оставят дар за да имат деца. А бедни момичета ги взимат под наем и след сватбата ги връщат. Чувала съм, че се явявала светията, облечена в бели одежди като самодива. Моята рокля също ще иде там скоро. Имам си всичко слава Богу! Ей така за здраве!
Днес е супер интересно тук! Интересно е да ви чета! Продължавайте  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 01, 2015, 13:07:01 »

Али, вярно ме психират.. Една от приятелките ми е с бебе, другите нямат и сериозни приятели даже, ама.. Някакви други хора се изпонародиха и сега ме гледат като инкубатор, понеже с Илиян сме заедно от 5 години и видиш ли, не може да не сме се заплодили до този момент  pardon

Пф изпече   smile butterfly
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: юли 01, 2015, 13:12:37 »

На мен тати ми дава доста зор за внуци и едната ми баба (майка му) ми вика ама Хриси, хайде бабо, че то да не мислиш че толкова лесно става, а не сте млади вече  crazy Аз само ѝ казах пфффффф бабо аз съм на 25, не на 35...всичко с времето си smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 01, 2015, 13:18:57 »

Мен Слава богу никой не ме подпитва, щото моя мъж е още малък /на 23/, а аз съм луда по цялата глава - със себе си не мога да се оправя, камо ли с дете.
Само дето свеки е кукувица и ми разправя "някой ден, след време, като решите да имате дете трябва да минеш през... и тук следва изброяване на всякакви видове процедури, почивки, билки, хранителни режими и тн." Понеже тя пресмята всичко и на нея и се получава де, си мисли, че при всички е така. Като ми разправя за моя мъж - когато е забременявала - ние си правехме сметка до юли най-късно да съм бременна и забременях през май. От първия път. Е да де...ама аз пък съм станала след 2г и половина. Та... много ми е чудно, как ще изчислиш кога ще си бременна. То да не сме хамстери, на две седмици - бременна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 01, 2015, 13:20:01 »

Хора, дори не им давайте да ви фиксират главите че 35 и край... Имаме бая прекрасни първескини майки във форума а и извън него, над 35 годишни. Животът е с друга динамика в наши дни. smile

Аз примерно не примирам да си деля свободното време с детенце, за момента. Мъж ми -също. Натискаха ни 4 години, отказаха се, защото вече много остро реагираме. Контрареакция му е майката, грубо , в очите, че не им е работа и точка. Иначе няма млъкване.Това е супер интимна тематика и нямат работа да ви се бъркат.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 01, 2015, 13:23:06 »

Да, везните можем да сме дипломатични и търпеливи, нооо другото е по-опасно   Wink  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 01, 2015, 13:34:21 »

Да, везните можем да сме дипломатични и търпеливи, нооо другото е по-опасно   Wink  yahoo

да, аз вече съм в следващия етап- избухвам от най -малкото, защото траех години
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: юли 01, 2015, 13:38:52 »

А то от такт в тая работа няма нужда - каквото повикало, такова врякнало отсреща nea
Мен не са ме подпитвали никога, ама ние нещо не се съобразихме с хорските стереотипи. Объркахме сума си планове кой кога какво да ни пита sarcastic Виж, някои си направиха устите след две бременности, да съм имала трета - за мъжко. А мерси - оди си по пътя, да не те засиля аз tease
Брей, тези дни видях, че повтарят "Дървото на живота". С много интерес му изгледах първия сезон, обаче после не съм гледала. Дано имам късмет да го изгледам целия. Ако го изтегля, ще има да отлежава дълго време. Затова го чакам по ТВ.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2015, 14:05:20 »

Какво е това нещо - Дървото на живота?

Ох, да ви кажа, вчера докато чаках Илиян да се прибере от работа и да вземем решение ще ходим ли или не на кино..си пуснах ТЛС.. Отдавна не го бях гледала.. Попаднах на предаване за многоженциииии.. Полигаммни хора.. Един мъж с 4 жени, 4 сватби, общо 13 деца  shok Направо.. Седя и се чудя.. Всички останали съпруги гледат срещите му, предложението му за брак и тн с последната съпруга.. Егати кукутата  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 01, 2015, 14:09:12 »

дървото на живота е уникален БГ сериал, много добре направен. Удоволствие за мен поне беше. и пак го гледам с кеф като попадна.

Тони, мен това с многоженството не ме учудва много, в сми- не ме шокира, то все едно си имаш много любовници и една жена аххаахахахха tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 01, 2015, 14:16:52 »

Не, за много любовници и една жена е ОК хахаха Поне съм свикнала.. Рядко, обаче мъжа да живее с 4-те си жени под един покрив... Едната готвела за всички, другата чистела... Една от тях работела и изкарвала пари... Това ми е извратеното.. Трите стари съпруги помагаха в избора на булчинска рокля на 4-тата  crazy Първата е сватовницата  crazy  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 01, 2015, 14:19:12 »

важното е да не се карат  funnytooth LAUGHTER

мен ме забавляваш като ми описваш
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #43 -: юли 01, 2015, 14:23:08 »

Тони, това предаване ми е леко нагласено. Малко в стил гей парадите - виж ни колко сме оригинални и различни crazy
"Дървото на живота" е филм по мотиви от книга. Интересно ми е да изчета книгата, защото не са 1:1. Четох и интервю със самия писател. Чела съм други негови книги и стилът му ми напомня на Чейс.
« Последна редакция: юли 01, 2015, 14:37:27 от Alichka » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 01, 2015, 14:43:14 »

Момичета ме се ядосвайте за въпросите за деца на близките.. Всички двойки който са заедно от повече време им задават този въпрос.. Аз пък ги отрязвам, че като имам дете няма да  го давам на никой да не си правят плановр и те се ядосват повече lol
Svekarva когато трябваше кумата да ги хвърля я предупредих да внимава да не ни пребие, че са тежки. Иначе за тези който успяха да вземат им бяха много интересни, защото не се срещат често.. А на мен ми харесваха, защото бяха направени от майка ми с много желание..
Feribotka заслужава си  да се види Корсика, честно казано е по евтино да се живее тук от колкото да си на  екскурзия. Но има и изгодни оферти, особено за септември когато е  още топло и става за плаж..
« Последна редакция: юли 01, 2015, 15:04:05 от djosi » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines