Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:11:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 175522 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: юли 31, 2015, 10:22:03 »

Еми, потърсих снимката в гугъл, и си намерих друга снимка от същото място:



Много ми се иска да се плацикам там...  girl_wink То се вижда и от твоята снимка даже...

Аз пък вчера спечелих фотосесия в една игра във ФБ, та скоро ще имам нови снимки на децата.  girl_wink

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: юли 31, 2015, 10:31:37 »

Е, поздравления, Менианте.. Дано се получат красиви снимки.. Никога не съм печелила от игри.. Спомням си едно време минаваха по вратите на апартаментите и ако имаш повтаряща се еди-каква-си цифра в ЕГН-то печелиш нещо.. Аз имам 3 9-ки и спечелих на нашите тостер  funnytooth Това си ми и беше  pardon
 
Еми, разкажи по-подробно бее, къде ходи, какво, що.. Скръндза kiss2  И теб не те знам, ако работиш, какво е..  huhhuh.gif

Снимките ви са.. знаете, че ги харесвам  blum heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: юли 31, 2015, 10:35:21 »

Менианте, таз също , но е от друго място май, Montalcino пишеше.



Тони, то с думи ли да се опише красотата на нашата страна ,затуй съм ви сложила снимки в Фб smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: юли 31, 2015, 10:39:39 »

Тони, май наистина не съм казвала -начален учител съм  blush За сега не съм класна, а се водя възпитател на занималня. Та затова и съм в отпуска сега в жегите, де. Две години бях на един клас, децата сега ще са в трети, но май на есен ще съм отново на първи клас. Но не е сигурно все още, а и все пак директорът решава.

emmmmmy, menyanthe, страхотни снимки. Да ти се прииска моментално да се телепортираш там. Sunshine

Feribotka, честито за шкафа. Познато ми е какво е, когато най-накрая свърши сагата с майсторите. Със здраве да си го ползвате  blum

Относно книгите, сега си купих една лекичка - "Рецепти за съвършен брак". Тематично, а? biggrin Но ми се стори интересна, сравняват се отношенията на героите  със съставките за рецепти от една стара книга, принадлежала на бабата на героинята. Ама как го обясних само.  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: юли 31, 2015, 13:21:34 »

Здравейте от мен, аз нямам много какво да кажа.
Пускам ви вдъхновението ми за днес:


Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: юли 31, 2015, 13:28:23 »

Еха, браво на всички за хубавите снимки. Как да работи човек сега?! В главата ми се вихри една картина с вода, шезлонг и вкусна напитка с шарена сламка....и ММ smile

Сиску, много се радвам, когато видя млади хора да преподават в училищата! Браво от мен! Ще чакаме да се похвалиш със снимки smile

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #636 -: юли 31, 2015, 13:34:05 »

Абе Еми, не са ли ти много тежки тия руски автори, на мен са ми бая протяжни, пък аз съм от по-нетърпеливите и искам да разбера бързо всичко  crazy Иначе сподели за тез летните, които четеш, че ми стана интересно, пследната книга в която се влюбих беше от този тип, сравнително известна е - Ако искаш да си легнеш с мен, сготви ми, от италиански автор, в Рим ( heart) се развива действието, страшна  good

Менианте, браво за фотосесията, и аз като Тони през живота си нищо не съм печелила  NO Освен най-голямото ми късметче - ММ хехе  pleasantry

Сиску, благодаря  give_rose твойта книжка звучи интересна също  good Ама тия деца толкова много ми се струва мисия невъзможна да се справя с тях, още повече днешното поколение колко отракано и нахално расте (лични наблюдения)  nea Сигурно имаш железни нерви, много се радвам на млади учители  Girl_hide  Bravo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #637 -: юли 31, 2015, 13:42:50 »

Нямате изчитане бре...

Как сте в последния ден на месеца? smile Гледам само ме дразните с тея снимки на басейни и прочие ... срам не ви е, размечтавам се и ми се иска малчо да беше една идея по-голям....

Определено иначе установих че от жегата не спи - снощи беше хладничко и нашичкия си спа пак до 7 като послушно малко мече....
Ние снощи бяхме на гости на една съседка с тераса и си направихе суши и ядохме суши на тераската... ммммм щастие - много ни моори с мечо че нямаме балкон - е имаме де ама е остъклен по много тъп начин и няма никакъв въздух в него.....

Да ви се похваля - дребния от вчера се обръща сам  blum Много съм горда
« Последна редакция: юли 31, 2015, 13:45:24 от milenkata » Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: юли 31, 2015, 13:44:48 »

nansita,благодаря ти  give_rose Само ще вметна колко трудно е млад учител да се вреди за място в училище, но това вече е минал етап blum
Feribotka, трудно си е наистина, особено ако и родителите не проявяват разбиране, но няма как, каквито и да са, все са си дечица. И колкото те ядосват, в следващия момент могат да те направят много щастлива. Дори сега си спомням за един случай към края на учебната година. Едно момче "от моите" намери камъче във формата на сърце. Идва при мен ужасно радостен и ми казва: "Вижте какво намерих." Аз съответно казах, че е много хубав и интересен камък и  той каза, че прилича на сърце и е за мен, бутна ми го в ръката и избяга да играе отново  heart

А книгата " Ако искаш да си легнеш с мен, сготви ми" ми я подари ММ преди няколко години и я изчетох доста бързо, но сега, след като се върнахме от Рим мисля да я прочета наново. Сигурно ще ми е още по - интересна smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: юли 31, 2015, 14:03:03 »

Заинтригувахте ме  с тази книга, чието действие се развива в Рим.. Ще я разтърся да я кача и да я прочета  yahoo

Поздравления за професията ти, Сиску.. Много интересно и прекрасно сигурно е чувството да работиш с деца.. Не бих се справила и не бих издържала психически да преподавам на 6-12клас, но малките са някак прекрасно предизвикателство, защото са първични, мили и ролята на учителят им, който е по-скоро възпитател е много важна! Още си спомням с умиление за моята класна 1-4клас.. Исках дори да я поканя на сватбата.. Толкова силна връзка успя да изгради с нас, че през години винаги и само за нея съм се сещала и съм срещала, я на кафе, я на хапване някъде.. Невероятен човек!

Миленка, голям човек е Боби вече.. Направо искам да го мачкааам  heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #640 -: юли 31, 2015, 14:03:35 »

 good Аз я четох малко след като се върнахме и се ядосах, че не съм я прочела по-рано да знам за тия местенца smile Иначе аз именно родителите визирам, защото те в повечето случаи си мислят, че тяхното дете е най-право и така създават проблеми на учителите (пак лични наблюдения, може и да не е съвсем така) Иначе изобщо не предполагах, че  е трудно да си намериш място в училище предвид огромния недостиг на кадри в тази сфера  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: юли 31, 2015, 14:41:21 »

и нея съм я прочела, хубава е smile- Ако искаш да си легнеш с мен...

Джули и Джулия също е яка.

руските автори не са за всеки период, определено. Има периоди от години в които не ги похващам. Но наскоро имах така едно меланхолично настроение и си четох с кеф някакви разкази руски .

Сега чета тази, прилична е :
http://www.artplus.bg/index.php/knigi/oberzh-restorant-t-pri-dvete-dolini.html
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: юли 31, 2015, 14:45:42 »

Веднага давам линк към "Ако искаш да си легнеш с мен, сготви ми". Даже си отбелязвам да я прочета. Ама първо ще прочета една книга, която Еми ми подари (Какво общо има любовта)

Миленка, браво на малкия! Голям човек е вече, спор няма. Ти няма ли да драснеш някой ред във вашата темичка? Усеща се липсата ти във форума. Веднага да се поправиш  girl_wink

Сиску, моята кума завърши Българска филология и имаше стаж в училищата. КАто знам какво ми е разправяла....искрено ти се радвам, че си си намерила свободна позиция. Това е една от професиите, за които се иска призвание преди всичко. smile Стига толкоз четки от мен. biggrin

Хора, днес времето минава суууупер бавно. Часовника не мърда стрелките, а вече нямам търпение да става 6ч и да потеглям на двудневната екскурзия. Утре ще ходим на поход до вр. Ком - да го видим и зелен. И ако не забравя да взема одеялото и нещо за хапване, ще си направим пикник. Ама без стъклария, че няма кой да я разнася нагоре.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #643 -: юли 31, 2015, 15:37:18 »

За пореден път, свекърва, браво, страхотна си!!! Точно това беше, как се сети! ? good
Да ти кажа и моята свекърва е страхотна, защото от тази вечер взима моите хуни и аз 2 дена ще се отдам на четене и гледане.  yahoo Моите родители много ги обичат, но  ги гледат по единично.
Ина, ще погледна и останалите.  Благодаря ти и на теб и на всички момичета. Вече имам дълъг списък със заглавия.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: юли 31, 2015, 15:47:35 »

Ох, мале как вали.. Точно преди да си тръгнем.. Колегите са се подредили пред вратата и чакат, никой не иска да излезе... БУРЯЯЯЯ и ПОРОЙ..  shok tease

Нати, да си изкарате много хубавооо.. И аз не бих носила стъкларии на пешаходен поход в планината  pardon good

Прибирам и започвам да си чета  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines