Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:33:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176967 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: юли 27, 2015, 09:53:11 »

Здравейте от мен smile Днес съм в особено кофти настроение, по ред причини...

четох, нищо не запомних  danceg Къде сте всички?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: юли 27, 2015, 10:01:21 »

Здравейте smile

Аз съм малко в София. Още не мога да вляза в час.

fanimira и аз смятам, че добре си обяснила на Кари, сигурна съм, че разбира, но може би и се иска партито. И аз като svekarva си представях, че кръщенето е като по италианските филми с бели роклички, но се оказа, че ще съм с панталони, защото беше студено  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: юли 27, 2015, 10:19:30 »

Хайде добро утро от мен....  Girl_hide

При мен е многоо горещо още от ранните часове.
Вчера бяхме на басейнче с Влади и едни приятели. Изкарахме си супер.  Swiming :sunshine:Това ни беше и първият плаж за тази година, подготвителен за морето.  tease Имахе нужда от малко релакс и го получихме.  pardon

А да си покажа и маникюра, който ми направиха в петък.


Малката булка я гледах по едно време, но от един месец се отказах от нея.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #543 -: юли 27, 2015, 11:17:36 »

Много оригинален маникюр  heart

Добре че показа рьце, да вмькна моето питане: дайте лек за облекчаване на артритни болки. Откакто родих сутрин не мога да си свия прьстите. Досега не сьм страдала от това.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: юли 27, 2015, 11:35:23 »

Добър ден!
Инче, ние имаме един немски мехлвм с конски кестен. Много е фикасен като седна на лаптопа ще гледам да ти пратя линк да го видиш. Друго - ппстоянно чувам един Артростоп по рекламите. Дано го има и при вас.  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #545 -: юли 27, 2015, 11:41:05 »

Знам го, един немски нали? Имам го, майка ми го прати по грешка (бях порьчала онзи за вените), но не сьм го ползвала. Трябва да почна да се мажа вечер.

Тя ми каза, ама нали ми е майка, все ми идва да й правя опозиция*. Благодаря ти, че ми даде тласьк.

*Много е глупаво знам.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: юли 27, 2015, 11:42:15 »

Иии нещо от фейсбук  funnytooth



До колкото разбрах Миленка би трябвало да има имен ден.  smile
Миленка, да си жива и здрава, много щастлива, влюбена и обичана от твоите мъже.  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: юли 27, 2015, 11:48:16 »

Добро утро  smile

Аз да дам отчет за нашите температури - туба е студ. Вчера и онзи ден бяхме на вклчено парно, днес е 10 градуса.
  Skiing
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #548 -: юли 27, 2015, 11:51:19 »

А тези артростопи са вятър и мъгла...Пила съм и някакви на Допелхерц и какви ли още не хранителни добавки. Най- добре ми действа един мехлем от зооаптеката - камфоровсалицилат. Има го в полски вариант, българският мирише ужасно бабешки Wink. Предназначен е за лечение на крави и коне. Нещо, от което има полза /може и да си въобразявам/ е пиенето на кафяна лъжичка канела в чаена лъжеца мед сутрин на гладно. Трябва почивка.....
Фани, пусни линка на твоя крем, ще ми е от полза.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #549 -: юли 27, 2015, 12:02:05 »

Бе струва ми се че рано ме почна та не знам. Винаги ми се е струвало, че никога няма да ме стигнат тия работи и ще сьм вечно млада и красива.

Дали да спя с рькавици ? crazy

Както казваше Пипи "вьзрастните имат разни досадни работи от рода на мазоли" (сьвсем свободен цитат по памет, а и паметта ми изневерява вече)  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #550 -: юли 27, 2015, 13:15:30 »

Бе струва ми се че рано ме почна та не знам. Винаги ми се е струвало, че никога няма да ме стигнат тия работи и ще сьм вечно млада и красива.
Дали да спя с рькавици ? crazy
За да затоплиш ръцете ли, или за да не мирише? Или пък за да не си свиваш ръцете? Опитай, може и да помогне. По принцип е наследствено...Прабаба по майчина линия почина на 94, свита от артрит, майка ми е същата работа, аз още ритам, но вървя в тази посока. При теб е и от преумора. На мен след първото раждане ми се получи от цедене blush. Лошото е, че не можеш да пиеш противовъзпалителни в момента. Физиотерапия се предприема при затихнал възпалителен процес. Яж повече сурови плодове и зеленчуци. Има периоди на пълно възстановяване, няма страшно heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: юли 27, 2015, 13:31:53 »

Здравейте и от мен smile
Аз уикенда бях на сватба. Раздавах го малко координатор, успокоявах булката, усмирявах подивели роднини (за капак и хипохондрици). Не беше лошо, ама моята си ми хареса повече, което някак си е лесно за обяснение smile За любопитните ще споделя, че специален гост на сватбата беше не кой да е, а Кондьо. За незапознатите, аз съм алергична към този тип музика. Та тъй smile

За артирита мама използва една домашна отвара от ракия и кокиче. Ще я разпитам за рецептата и ще ви я напиша. Тя има студова алергия и в следствие на това зимата ставите на пръстите й стават подути,изкривени и болезнени. Единственото, което я облекчава е тази отвара и още някакво мазило. Аз го използвам и за разтривки при простуда.

Миме, много весел маникюр! Точно за лятото.

Фани, и аз мисля, че е заради тържеството. При вас няма ли подобен обичай? smile

Ей, забравих да се похваля - имам си снимки от сватбата! Днес ги получих и цял предобед си ги разглеждам измежду работата.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #552 -: юли 27, 2015, 13:37:06 »

За да затопля. Имам сьвсем тьнки копринени.

Нанси, ще се радвам да науча отварата. Кога щя видим и ние снимките?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #553 -: юли 27, 2015, 13:41:47 »

Мили хора, благодаря за честитката, ама да ви кажа те от 3 години го направиха днес да се води че имам имен ден, по друг календар пък се води че Милените празнуват на 8ми ноември... nea nea nea nea да ви кажа  - имен ден официално името Милена няма - тука последните години нещо се бъзикат с нас.
А иначе аз си черпя на 15ти август - Богородица - крътена съм на баба ми  Мария и някак си в нейна памет си черпя тогава Wink

Свеки - таз булка стана историческа - са кво излиза - Джагдиш ем женен за Ананади, ем женен за Гаури - баааа и пича! хахах Ананди си живее у тях пък той си се мандахерца с другата си жена - как се възприема това от роднините

Ние днес сме добре що годе - възпитаваме се наново - бабите уикенда го скъсаха малкия от игра и внимание, пък аз днес отнасям последствията... Няма да се разберем така... beating beating
И все ми викат "ама ние му се радваме, щото не го вждаме всеки ден" е да де, ама той започва да придобива навици и те като по цял ден нон стоп се суетят около него и му обръщат внимание, после не иска да стои да си играе самичък и почва да се учи че като се размрънка и веднага тича някой... Те хубуу му се радват, ама после за мене е тегавото и накрая аз ще излизам кривата, ама ей на - ко да праиш
Днес гледам не е толкова жегаво - поне при нас има облаци... и сега чакам дребчо да дигне дупето и да ходим на разходка


Нати - пусни някоя снимчица деее - не се стискай...


Оххх мега случайно засякох една чалга песничка по ТВто (принципно рядко слушам такава музика) и сега ми се е набила в главата и много ме кефи и си я тананикам вече половин час хахах

Черпя ви с нея, че ми е морско с нея
https://www.youtube.com/watch?v=VE2sme045MA

как искам "море на един метър има няма" хахахахах
« Последна редакция: юли 27, 2015, 13:43:58 от milenkata » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: юли 27, 2015, 13:52:18 »

Фани, на мен също много ми харесва обяснението ти към Кари... Разкажи за обязването моля те.. Моя прител, така и никога не ми разказа за това.. Гледала съм по филмите, но ми е интересно разказ от теб smile

Нати
, браво.. Не се стискай, бързо ги давааааааааай  yahoo yahoo yahoo yahoo Кондьо си е В.И.П гост  funnytooth DANCE

Миленка, бабите сърдити ли са си още? Или те идват поотделно и не се засичат smile
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines