Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:50:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176683 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 01, 2015, 09:38:42 »

И най южната точка на Корсика - Bonifacio, от където се вижда остров Сардения


* 993679_628778253820040_635945594_n.jpg (19.54 KB, 448x299 - видяно 346 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 01, 2015, 09:57:42 »

Миме, съжалявам за неприятното изживяване и то точно на рождения ти ден, но важното е че си жива и здрава kiss2

Еми, това е точно там където отивам  heart Дори този хотел го гледахме с тази тераса, но идва над бюджета ни за 7 нощувки излиза към 4000лв, а ние няма да можем да си го позволим. Този, който запазихме в Соренто също е рай, обаче  yahoo

Джоси, аз знам че не си в Париж, ама просто го свързах с вас... pardon Корсика е красота.. Само снимки съм гледала, но много ми харесва  good

Свекърва, аз започнах да закусвам сутрин, да хапвам плодове през деня, понякога..А преди никога не закусвах, т.е първото хранене евентуално към 14ч., а понякога и чак в 19ч  crazy Признавам не обичам да се храня, докато съм на работа  nea  И за вечеря салати или месо на скара+салати.. Ориз, картофи.. Но по отделно и не ги смесвам с месо. Хляб не обичам и никога не съм обичала, ям ако е домашен и то на закуска.. Никога на вечеря. Свалила съм 6 кг, но аз имам ужасно много кг за сваляне, та не мога да кажа че много си личи.. Сега ще направя нещо ударно, колебая се за 90 дневната диета до сватбата или не знам... Искам поне бузите ми да спаднат.. До сега само в дупето и краката съм свалила, защото винаги първо те се топят при мен.. Корема е ужас  NO Второто са бузите, искам на снимките от сватбата да няма само бузи  blush
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 01, 2015, 10:16:47 »

Миме лошо за инцидента, но добре е че си се възстановила и сега си добре.. Хубаво е че правиш тази почерпка за здраве..
Една година на една и съща дата, но различни месеци катастрофирах и щях да се удавя в морето.. Нямам светец, но на датата се сещам за случилото се и  черпя за здраве. Даже сега като се замисля баба ми падна на същата дата,  ужас  angry
Явно е  фатална тази дата за мен и трябва по често да я отбелязвам като светец  pardon
Тони добре се справяш  Bravo  за един месец преди сватбата отслабнах 8кг без да правя нищо от стрес и притеснение..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #18 -: юли 01, 2015, 10:35:42 »

Да се разпиша и аз smile
Миме, честит рожден ден, дано винаги си толкова влюбена и сияеща  heart
Хубаво е наистина, че си спазвате тези курбани, леля ми също има подобна случка от детството (щяла е да се удави) и всяка година си прави курбан на тази дата smile

На нас миналият месец ни беше доста проблемен...някакви документи, общини разправии, съответно разходите ни надвишиха два пъти заплатите...всички майстори имаха разни проблеми и все още нямаме прозорци и шкаф за баня, колата ни дава проблеми и все още не можем да я оправим, защото не се знае от какво е (а другата седмица трябва да пътуваме за моретоооо) и изобщооо леко се поизнервихме с ММ, но юли ни е много любим и се надяваме да ни е късметлиийски smile А и вчера, за капак и за подобаващ завършек на месеца и понеже ни преведоха заплати, ни дигнаха колата (видиш ли изведнъж калта пред работата се оказва част от общинска зелена система NO ), и там 70 лв + акт за глоба  angry Спирам да мрънкам, извинявам се  blush

Тони, за диетите, мама цял живот е на режими...но винаги е йо-йо за съжаление. Сега обаче се е амбицирала за сватбата и сутрин хапва една филийка черен хляб(тя си го прави) + някакъв плод, на обяд салата с месо, през деня само плодове и евентуално малко кисело мляко и за вечеря пак салатка и месо или риба smile За момента не е свалила много (около 10на кг за около 1-2 месеца), но определено си личи и най-важното задържат се Wink Така че успех  heart

Джоси, на мен ми е мечта да отидем на някое такова райско място за медения месец, но със сигурност няма да имаме възможност, така че се наслади максимално, имаш нужда smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 01, 2015, 10:56:48 »

Ха добър ден! При нас май пече слънчо. Казвамм май защото не съм излизала от събота насам. Ниооооо днес ще наваксам, майка ми идва и за запазване на моето и нейно лично психическо здраве е добре да поизлизам с Кари докато Кико спи! Много си я обичам, обаче е най-досадния човек на света!
Миме, ЧРД! Желая ти да си жива и здрава, всичко останало може да си постигнеш сама!
Курбан ще правим на Байряма ние - за Кико за здраве
Джоси, добре дошла! Влюбих се в снимките!
Някой ме виика, до скоро!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 01, 2015, 11:06:50 »

Писателки, добро утро!

Честит любим мой месец! След 5 дни ставам на цели 25!

Честит рожден ден, Миме! Обичана да си винаги, здрави да са всички около теб, а след 18 дни да дойде денят, който винаги си си представяла.

Джоси, добре дошла отново smile

Оснаналите не съм чела, че още дремя, ама се радвам, че сте писали. smile

Много ми е щастливо днес! Обадиха ми се, че халките са ни готови и вече пътуват към нас.
Обадиха ми се и за интервю за постоянна работа- другата седмица.

И най-важното - тук при нас е лято! Не съм вярвала, че ще дойде, днес го дават 35 градуса!!!  yahoo yahoo yahoo

Вчера настанихме нашите приятели, два курса до IKEA и два часа в домашни потреби, ама флата им изглежда страхотно вече. Всички сме доволни от резултата.

А пък за халките, се изпокарахме за подерен път с моя мъж, защото иска да си я сложи още като дойдат.
Аз съм откачена, то е ясно, ама и онова мое нещо като мъж колко е извън представите и нормите.

« Последна редакция: юли 01, 2015, 11:12:36 от Cerise » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 01, 2015, 11:18:15 »

Цоп! И аз се завърнах. До сега четях по диагонал какво пишете, ама нещо ме беше обзела една апатия след сватбата...то да нямаш нищо за организиране и правене не е работа!
Май това ми е първи пост в месечна тема като госпожа!  danceg
Вече съм на работа, едвам успях да посвърша нещо от моите колеги. Цяла сутрин ми се точат с пожелания и съвети. Все едно не съм живяла с тоя човек до сега. Малко ме дразнят как ми обясняват, че сега, видиш ли, всичко се променя. Е кое се променя? Имам един пръстен повече и нова фамилия.  crazy Не усещам промяна...с ММ си се обичаме все толкова. Сега започнаха и пожеланията за бебче. Та тъъй.

Миме, честит рожден ден! Бъди много здрава, винаги влюбена и щастлива! Пожелавам ти куп приключения и пътешествия! kiss2  give_rose

Еми, размечатах се пак за морето с твоите снимки  heart Дано септември ми се отвори парашута и пак да отскочим за някой уикенд.

Чери, благородно завиждам за хубавото време. Тук е гадно и мрачно. И иска да вали. Остави го ТМ да си я носи. Има мъже, които отказват категорично да си носят халките.

Фани, приятна разходка от мен! Забравям да пиша в твоята темичка, ама Кико е страхотен малък мъж! И колко мъничък изглежда до Кари...  heart

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: юли 01, 2015, 11:37:30 »

Хехе, Чери, това да ти е дертът! Нека си я носи човекът, голяма работа, че официално не е бракуван. Скоро някой развиваше теории, че халката натискала някакви точки и те карала да се чувстваш обвързан. Та хем да не го нападат грешни мисли Wink. Моята халка отдавна не ми става, а Родният не я е слагал повече от 3 пъти, ама на - 37 години се траем. Може да сме изключение...
 alexandrova_90, хич не е зле - 6 кг Bravo
И ние правим курбан през август. Много лоши неща ни се разминават на косъм все през този месец.
Джоси, сега отново ти погледнах албума. Кажи, харесаха ли късметчетата? Страхотни са, такива плетени heart heart
Хехе, нов отговор на nansita и както забелязвам от доста време, все едно сме си "плюли в устата". Няма да трия.....
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 01, 2015, 11:45:41 »

Хихихи, свекърва, краставите магарета се надушват (така казват хората). Я питай Тони за магаретата.
За курбана забравих да споделя....аз се каня от много време да си правя курбан, ама все нещо ме спира. Не знам какво е. Преди повече от 10 години катастрофирах 1 ден след рожденния си ден. Не беше много тежка катастрофата, с 60км/ч в мантинелата по Арбанаси. Аз на предната седалка, коланът беше развален и се разкопчаваше. Мама на задната седалка, един семеен приятел шофираше. Моите приятели ми бяха подарили едно малко плюшено кученце, което от многото завои падна и аз се наведох да го вдигна. В тоя момент колата се заби в мантинелата. Вероятно това ми е спасило живота, иначе директно съм щяла да си разбия главата в таблото или стъклото.
Ама сега съм здрава, права, коравея и съм си инат.
Я, викат ме на обучение по ЗБУТ.....чао ви.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 01, 2015, 11:47:32 »

Здравейте и от мен smile
И аз правя курбан края на август, когато съм била на 40 дена съм била на косъм от смъртта една седмица и нашите са много стриктни, всяка година го почитаме. Само че му казваме оброк, мисля, че това е славянския еквивалент на курбана  crazy

Мнооого са ми досадни постоянните намеци за сватби, бебета, не знам не се ли усещат хората. На една нова година приятел вдига тост ние с ММ да сме имали бебе през следващата година  Oh my ... чакай малко, това дори не е нещо, което сме искали тогава  Oh my ...

Тони, браво за килограмите, добро начало е, братовчедка ми много ми хвалеше вчера книгата на Лидия Ковачева "Лечебен глад", правела дни само на плодове и хем се чувствала прекрасно, хем много сваляла  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 01, 2015, 11:56:32 »

Наталия е бек ин дъ гейм  yahoo

Аз не се старая да свалям килограми, само заради пустото сваляне и безцелно правене на диети.. Аз искам просто да се храня умерено.. Аз през последните 2-3 години не ям по цял ден и накрая на вечеря съм като вълк..  crazy Килограмите ги натрупах по друга причина, както съм ви казвала, но пък от неядене не се свалиха.. Тъпото оправдание нямам време  diablo Нищо не е по-важно от това да съм ок със себе си, така че време се намира отскоро, но е напредък  Girl_hide Аз съм си красива и така, само не искам да имам огромни бузи на снимките от сватбата  funnytooth

Страшни неща говорите.. Да не дърпам дявола за опашката, такива инциденти съм нямала.. За сметка на това пък съм била болна от всевъзможни неща и от лекарски интервенции съм презадоволена  pleasantry  crazy

Здраве да имаме, другото ще си дойде.. Жалко, че винаги се осъзнаваме за това по-скоро късно  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 01, 2015, 11:58:52 »

чери, нека си я носи. И ние си ги носихме преди сватбата.

тинката, аман верно от тия питания . не е задължително като има сватба, да  има  бебе.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: юли 01, 2015, 12:18:03 »

Тони, аз се храня така от... N на брой години. Не смесвам месо, картофи и ориз, хляб не ям. Плодове и зеленчуци според сезона и редовно - разбирай ежедневно по няколко пъти. Татко беше преди години като теб - работеше на смени и се хранеше чат-пат. Ако има време яде, ако не - гладът остава за вечерта. После с диабета иска - не иска се промениха нещата и почна да е редовен и по малко.
Аз курбан не съм правила. Исках  да дам кръв точно около датата, на която изгубихме бебка. Нещата се отложиха и отидох малко по-късно. Важното е, че пак отидох. Като си науми човек нещо, е добре да го свърши, а не да търси оправдания - дали ще раздадеш, дали нещо за някого да направиш... Душевен мир да има човек heart
Ей, аман от намеци и питащи! Ние тия дни точно се нервихме на една баба тук. Всичко да знае и всичко да каже. Тя дете не е гледала, ама знае. Все хвали внука, а всъщност го вижда от дъжд на вятър. Обаче за нашите деца е все нещо на опаци. Пък и намеци кой кога какво да ражда, как да го гледа... diablo
Джоси, много е красиво heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 01, 2015, 12:20:32 »

Миналата година едни приятел се ожениха, точно края на юни.
Та сега скоро един друг приятел пристигна от БГ насам и едната вечер се събираме тук да го посрещаме, бяхме 6-7 човека. Говорим си за БГ, кой как е - що е. Питам аз за женената двойка и той: "Оо те горките, май не могат да имат деца, сега на изследвания щели да ходят..." И аз:  Oh my ...
Очаквах да ми отговори - еми добре са, на работа, вкъщи...
Нашия каква информация снесе и то пред хора дето ги познават и дето не ги познават. И аз полудях.
Крив го направих как може да говори така за хората, и те ако искаха аз да знам или който и да е от там присъстващите, щяха да ме иформират, а не той като няква селска клюкарка да разпространява информация на принципа на разваления телефон. Не се усещат хората, грам чувство за такт и дискретност нямат.

Друг случай се сещам - навремето мойта братовчедка \имаме 7-8 години разлика с нея\ се беше хванала с ново гадже. И го води тя в Горна баня, утях, ама ние сме 4 къщи роднини една до друга. Семеен имот, разделен на 4мата братя и сестри на баба ми. Та идва тя с гаджето и баба ми се появява на нашта ограда:
Ооо Веронче, това ли е момчето, сватба няма ли да правиме скоро?   crazy
И братовчедка ми се изнерви та стана един скандал... месеци не си говориха, щото баба ми била я злепоставила пред момчето, какво щял да си помиси той и тн...
Минаха години, братовчедката се ожени за въпросния, а аз се запознах с моя мъж и го водя в Горна баня. Историята се повтаря. Братовчедка ми го посреща с изречението: Ооо да няма пръстенчета нещо..?  shok
И аз полудях и и припомних другата история.

Та така... Всеки да пита за нещо, дето...никак не му е бизнеса.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 01, 2015, 12:34:21 »

То да ви кажа и ние като ни питат "Хайде, какво чакате, няма ли да имате вече бебе"... Все едно сме на 35+ Аз все викам, ами ще имаме.. Сега пък излезе, че имаме някакъв проблем.. Едната ми приятелка, за добро го прави, ама някакви билки и чайове да съм пила, за стимулиране на яйчниците  GROAN Натоварват ме.. Добре, че е сватбата да не ме занимават с това.. Ние, ако сме се захванали сериозно и само това правим и не става, първи ще се сетим, че трябва да потърсим помощ, ама доста по-вероятно е да е от специалист, а не от хората  huhhuh.gif nea

Представям си най-лошото развитие след сватбата да не забременея веднага... има да питат.. и да изчисляват.... Вече и сватбата няма да я има  Girl_hide

Пълно куку съм и аз.. Ама като викна.. Ще ме чуят всички.. Дърпат лъва за опашката  beating
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines