Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:21:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176933 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 06, 2015, 07:33:13 »

Добро утро и от недоспалата част от населението! smile
Аз ви чета, ама аха да пиша нещо и някой все ме вика.
Гледам пак за свекърви си говорите. Наистина много си зависи от човека. Незнам аз със свекъри или с мъж извадих късмет. Срам не срам, ама те са ми по голяма опора от нашите. Напълно си заслужават обръщенията.
По повод снимките...за любовта възраст няма. Ама на жената наистина злобата й е изписана на лицето! За сметка на това мъжа изглежда добряк!
Не искам да е жега!!! Не заради мен, ама на малчо кайсиите ще станат на компот с тези гащи! Нямат ли летен вариант?!? crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 06, 2015, 07:45:07 »

Добро утро и от мен..

Нещо се психирах и снощи до късно не можах да спя, а сега  Sleep Coffe

Сватбата... Отидохме в един хотел, където бяха настанени гостите и от там идват да вземат булката.. Там отиваме.. Едно разхвърляно от толкова много хора.. Фотографката снима, като булката й казва какво селфи да знаснеме с телефони.. Едно чудо.. Не спираше да ни се кара, че пречим, че правим тъмно и тн.. Ми и ние не искахме да сме там, ама булката зор, та зор  pardon Младоженецът дойде с 40 минути закъснение, заради кумовете, които правили някакъв етюд, уж били забравили че сватбата е днес и тн.. Играли, ама да се бяха съобразили с времето.. Чакахме в хотела повече от 1 час и нищо не правехме, освен че бяхме в една малка стая повече от 15 момичета  crazy Дадохме я, защото те изобщо не напъваха и можехме да вземаме пари до други ден.. Изиграхме едно хоро отпред и кой от къде е.. Имахме 2 часа и половина, в които гостите си влязоха в хотелските стаи, понеже бяха от други градове и ние с Илиян пихме кафе  GROAN

Отиваме в хотела, стояхме и чакахме бая време, няма уелкъм дринк, няма нищо.. Добре, че беше ДЖ-Найден Найденов да си говорим с него, че голяма част от познатите ни закъсняха... Дойдоха бракосъчетаха ги, като жената, която ги бракосъчетаеше, нямаше как да е по-гадна.. Никак не се разчувствах, а очаквах да пророня някоя сълза, предвид скорошната ни сватба  nea Нямах търпение да млъкне, честно.. После поднесохме поздравления и половината от гостите не разбраха, че трябва да си дадат пликовете с парите и подаръците, защото едната шаферка забрави да изкара "клетката", в която се пускат пари и реално, след като аз попитах къде е я извадиха.. След това ни дадоха виното, беше малко безсмилено.. Ние трябваше да се качваме в ресторанта  pardon

В ресторанта беше ок, но според мен украсата беше крайно недостатъчна от към цветя, имаше някакви балони с хелий из целия ресторант, като на детски рожден ден.. Менюто беше с повтарящ се патладжан и дори аз, която обичам.. Ми дотегна ми, пък хора като Илиян които не обичат не знам какво са направили..
Непрекъснато караха ДЖ да казва, че "Малка пауза преди еди-какво-си, в която младоженците да си починат" И 30мин музиката притихнала, а ние се гледаме умно.. Много ми беше странно, младоженците като искат да си почиват, ама останалите защо да не си танцуваме???  NO Цялата сватба се накъса от такива паузи  crazy Подаръчетата бяха канелена пръчка магнит  huhhuh.gif За всеки гост, та си имаме две  Wink
Минаха да вземат пликовете на тези, които не бяха пуснали, а ние останлите гледахме като препикани мушката, защото си ги бяхме дали  pardon Кумата беше тотален провал, с кума не са двойка, а тя от начало пускаше някакви поздрави за него, явно се надяваше да го играят двойка за вечерта, но той си хареса една от шаферките и си танцуваха и се сваляха цяла вечер, а кумата се цупеше и стоеше в страни  nea

Много кофти.. Илиян изкара цялата вечер на терасата с един негов приятел и брата на младоженеца  huhhuh.gif
Аз потанцувах, да не стои дансинга празен в малкото моменти, които ни беше позволено да танцуваме  blush

Ох намрънках се.. След всичко това се притесних мноого.. Постоянно го мисля и премислям..  crazy


Спорна седмица и Честит рожден ден, Чери kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #137 -: юли 06, 2015, 08:22:02 »

Чери, честит рожден ден и от мен  heart Оххх обичам го този юли, всички много специални хора за мен са рожденници този месец  Girl_hide

Тони, това звучи като много тегава сватба...ама защо така са я разпокъсали  crazy Спокойно, многократно си споделяла какъв контрол фрийк си, така че не вярвам нещо таквоа да се случи и на твоята smile

Наде, аз теб не съм те засичала май, прекрасен празник ви пожелавам утре  heart Ама как така ще забравиш, че си отпуска, аз само чакам петъъъъкккк  pardon

Спорна и слънчева седмица от мен heart

 Offtopic Нашата сага с колата продължава  cray Стискайте палци до петък да я оправят, че иначе трябва да се чудим с какво да ходим към морето  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #138 -: юли 06, 2015, 08:27:52 »

Хихик, изчетох ви!
Имах хубав, пълен откъм емоции уикенд. Ще разказвам по-късно, обаче.
Тони, имам и по-кошмарна сватбена история Wink Може да направим тема "Най-ужасната сватба, на която бях", ама ще ни обвинят, че е прекалено пълна с женска злоба. Ще разказвам що за чудо и приказ събрах ноември на морето... cold Толкова неорганизирани хора има, а когато трябва да направят сватба, си проличават всичките им черти.
Чери, честит празник! Flower
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #139 -: юли 06, 2015, 08:30:32 »

Feribotka, аз съм те чела, чела... Не съм те пропуснала хахахаха (да знаете как ми липсват емотиконите, със счупения екран не мога да ги гледам). Ама аз пиша основно тук, за това не си ме засичала. Аз не бях забравила, че съм отпуска, явно са ми променили дните за отпуска без да ми кажат и аз си ходех, луд човек! smile

Тони, да си кажа и тук, въпреки че изкоментирахме на фейса - ПРОСТО СУПЕР сватба!!!  nea

Миме, нямам никаква идея какво да му подаря, даже се чудя дали изобщо да му подарявам нещо материално... Трябва ли да му подарявам?!!?! huhhuh.gif Ти какво ще пазаруваш или просто кифленски шопинг хахаха smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 06, 2015, 08:31:56 »

Аз не казвам, че моята ще се получи така.. Просто, че и булката си мислеше, че сватбата е супер.. Обаче, виждах как хората отстрани гледат и се чувстват тъпо.. Притеснявам се, че сватбата ми ще е ок за мен, но не и за гостите.. И аз ще си мисля, че всичко е перфект, а гостите няма да се чувстват ок  shok nea blush

Пънки, Наде... Радвам ви се, искам ви по-често тук  give_rose kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #141 -: юли 06, 2015, 08:37:49 »

Тони, кукувицо, 100% ще има неща, които не са се харесали на някой и той би ги направил по различен начин. В компания от 10 човека има различни мнения, желания и противоречия, пък какво да говорим за сватба от 200 човека. Това не бива да те притеснява, а по-скоро обратното - да те радва изключително, ако всичко се хареса на всеки.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 06, 2015, 08:41:58 »

Добро утро  smile

Вики Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава.. Много щастлива, всяка твоя мечта нека стане реалност   heart kiss2  give_rose

Тони не се притеснявай толкова за твоята сватба. По всичко си личи, че ти си много организирам човек. Тези младоженци явно им е било все едно какво ще става и са мислили само за тях, а за гостите не  pardon  Имай в предвид, че някой неща не зависят от теб. Сутринта на моята сватба си казах, че няма да се ядосвам и ми беше по добре. Ще ти дам пример: Фризьора ми правеше прическа и ми бута главата на пред, гримьорката ми прави грим и ми бута главата назад в същото време ми звъни агентката да ми каже, че масите не се наредени.. От там се разправям с управителката на ресторанта. После в 16ч. ( когато трябваше да влизаме в ритуалната ) ми звънят да ми кажат, че липсвали тейбъл карти.. Еми казах им да се оправят, аз за това съм ги наела и се оправиха.. Така, че спокойно  give_rose

Feribotka сподели какъв е проблема на тая кола, мога да помогна поне с информация как да я оправите..

Днес е международен ден на целувката.. kiss2 kiss2 kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 06, 2015, 08:51:42 »

Ще се успокоя, просто трябва да минат няколко дни и да ми дойде акъла пак на моята си сватба.. Мисля, че ще се справя с всичко и ще се получи добре... Писах имейл на организатора в хотел, сигурно ще ме сметне за луда да искам среща 2 месеца по-рано, но.. Иначе рискувам да не спя 1 месец  funnytooth

Днес наистина е международен ден на целувка. Давам ви по една kiss2

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 06, 2015, 09:05:56 »

добро утро! Как се радвам, когато месечната темичка е пълна с любими съфорумки!  heart heart
Честит ви празник, тогава. Пожелавам ви много целувки от любими хора! kiss2
Ето ви обещаната картинка за седмична мотивация


Чери-Вики, Честит Рожден Ден! Бъди много здрава, усмихната и щастлива! Пожелавам ти големи приключения и пътешествия! kiss2

Миленка, надявам се да съм нацелила вкуса ти. Ако съм- другия път повече biggrin kiss2 Бяхме с Мон и Иво, и като ги видях тия дребосъчести неща, не можах да се удържа просто. Пък и той така им се радва...особено на малките чорапки и обувки. Чак да не повярва човек.  crazy

Тони, аз съм далеч от мисълта, че на 100% от гостите им е харесала нашата сватба. Ама ми е все тая, честно! Важното е, че почти всички гости се забавляваха. Винаги има по някой, който няма да оцени усилията на младоженците. А на тая сватба е липсвала организацията отвсякъде. Не че на моята, като я имаше, пак нямаше изцепки от агенцията, ама това е друга тема.

Надееее, много се радвам, като те видя на линия. Наминавай по-често. За подаръка- не е задължително да му подаряваш нещо материално. Но ако имаш идея, не пречи. smile

Фериботка, стискам палци! На нас редовно ни се случва да ни извърти някой номер точно преди да тръгнем за път.... beating

Пънки, не съм чувала да има летен вариант, ама може и да са измислили хората....тия памперси не са ли дишащи? Браточедка ми оставяше малкия по голо дупе от време на време върху еднократни пелени.

По повод снимките- жената откровено ми е антипатична. Погледът й е ужасяващ....а и като чета за историята си й прилича. Хора всякакви.
Ох...изпускам някого със сигурност, извинете ме.  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #145 -: юли 06, 2015, 09:24:42 »

Юхуууу и аз като Надето имам така мечтан и очакван почивен ден, та няма как да не намина да видя какво се случва тук. Нахлувам нагло в темичката Ви  cap
alehandrova_90 на мен лично разказа ти ми приличаше на комедия. Тези " малки почивки " и кумата останала с пръст в уста ми създадоха тази илюзия. И аз си мислех , че съм видяла почти всичко, но явно не. До някъде работата ми е свързана с мероприятия от различно естество. Та преди 2 месеца имахме сватба, която нямаше нямаше украса. / във връзка с коментара ти за недостатъчната украса /. по една ваза с цвете на всяка маса и това е  Wink Чакахме доста дълго време някой да украси булченската маса , но уви никой не се появява , а времето напредваше. Няма как не може да излагаме хотела и " корпус за бързо реагиране се включи Wink " С подръчни материали успях да направя от нищо нещо. До тук добре. Мина  церемонията, дойде време за танци...млади хора всички по масите, дансинга празен. Булката през цялата вечер мрънкаше за нещо както на нас , така й на ДЖ. Нещо момичето не беше в настроение. Но най - интересното беше , че настояваше винаги да се сервира първо на нея.
Така че разни хора , разни идеали. Сигурна съм, че при теб нещата ще са различни. Едни искат гостите им да се чувстват преди всичко добре, докато други са малко егоистично настроени и гледат на тях да им е добре, пък за останалите...нали това бил техния ден Wink
Желая ви топъл и слънчев ден и успешна седмица  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 06, 2015, 09:29:50 »

Нати, не знам дали се притесневам повече от своето разочарование или от това на хората.. Луда работа..

Котаръкът ме кефи.. Мисля да взема под внимание съветът му  yahoo give_rose

Миши, не съм те засичала до сега, но благодаря за коментарааа.. Моля те да се представиш за нас по-новите smile  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #147 -: юли 06, 2015, 09:36:24 »

Аз я знаааааааааааааам... Миши  heart

Целувам ви щом е деня на целувката!!! kiss2 kiss2 kiss2

На мен ми хрумна интересна идея - да извадя от уикипедия най-интересните неща, случвали се на 07.07. Едно от тях е : 1456 г. — При повторно разглеждане Жана д'Арк е оправдана от обвинението в ерес 25 години след екзекуцията ѝ ( със сигурност ще го запомня!!!).
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 06, 2015, 09:42:53 »

Наде, имах една колежка в университета, която помнеше за всеки ден от година поне по 6-7 интересни факта.. Калейдоскоп Европа й виках.. Много ме кефеше, като започнеше да цитира някакви дати, години, факти.. Интересна ти е идеята  good Помисли и за някакво бельо или без бельо, за да му стане интересно и на Митко (така беше нали?)  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 06, 2015, 09:45:26 »

Хахаха, Тони, като каза бельо....Надето може да напише интересни дати на бельото и да имат образователен урок  girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines