Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:20:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 176101 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: юли 01, 2015, 06:36:09 »

Хайде, ставайте от сън! Слънцето изгря и в най- хубавия летен ден!
Нека е спорен новият месец, да има топли дни и прохладни вечери и дано ни вдъхнови и вразуми smile heart


* jm.jpg (13.07 KB, 300x225 - видяно 2284 пъти.)
« Последна редакция: юли 01, 2015, 06:41:25 от svekarva » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1 -: юли 01, 2015, 06:40:10 »

Добро утро,
щастливци сте свекърва, щом и слънце имате, аз събудя коя блуза с дълъг ръкав да облека, че е студено и мрачно
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2015, 07:55:02 »

Добро юлско утро  yahoo

Свекърва, благодаря за прекрасното начало на новата темичка  give_rose

Тук също няма слънце.. Блуза с 3/4 ръкав и шал sad Студено ми беше дори  girl_impossible

Снощи исках да ходим на кино с Илиян и бях запазила билети... Оказа се, че на него не му се ходи.. Толкова даваше зор за тоя Антураж, а накрая не му се ходи..  pardon

Ние в петък правим 5 години, откакто сме заедно... Запознахме се на 2ри, но на 3-ти в ранните доби ни се случиха нещата и не сме се разделяли и за ден.. Дано и занапред да е така  heart tease

Хайде да е спорен новия месец, да ни върви, да сме упорити и да отслабна още!  funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2015, 07:57:33 »

Добро утро!

Почерпете се за мое здраве, защото днес имам рожден ден и курбан!  Torte blum
Много го обичам този месец.   yahoo
Освен това остават само 18 дена до сватбата иииии напрежението расте. Вече всичко ми изглежда много сериозно. pardon blush heart




Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 01, 2015, 08:00:55 »

Честит рожден ден и тук, Миме kiss2 Сериозни са нещата, а?  funnytooth
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2015, 08:06:26 »

Добро утро момичета..
Нов месец, нови много приятни и топли емоции ви пожелавам..
Вече съм тук с нови сили smile При нас е жегааааа само за море Swiming но още не мога да стигна от работа и подреждане на багаж..
Миме честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много щастлива и радвай се на всеки прекрасен момент, които ти предстой  heart kiss2
Хайде да пием по едно кафенце  girl_wink


* kafe risuvane 16-3790-500x0.jpg (45.76 KB, 500x333 - видяно 383 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2015, 08:08:18 »

Джосиииии, добре дошлааа, отновооо kiss2 Как е като омъжена жена, я разкажи  Wink

Вчера гледах по новините (прогнозата) и казаха, че е червен код за опасно високи температури в Испания и после гледам 38 градуса в Париж  girl_impossible Веднага си помислих за Ина и Джоси  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 01, 2015, 08:29:53 »

Хехе, да не се хващаме за думата Wink То, слънцето, изгрява и без да грее /пече/. Ако трябва да съм точна, то и в Пловдив "изсветна" зад облаци funnytooth
Котката спа цяла нощ, вдигна ме в 5ч. да яде и сега отново е неподвижна. Завряла се е под стола, да не я тормозя и да и завиждам smile
always_and_forever, ЧРД! Да си жива и здрава, много щастие и късмет! Разкажи малко по- подробно за курбана.
alexandrova_90, колко и как свали? Аз нещо се отпуснах и резултатите са отчайващи crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #8 -: юли 01, 2015, 08:30:52 »

Добро утро и честит ни нов месец! Нека си създадем прекрасни спомени през него!
Миме, честит празник give_rose Да си здрава и много влюбена ти пожелавам не само този месец! Отърви се от притесненията и се наслади на последните приготовления за прекрасния сватбен ден.
Джоси, ехеее, какви чайки, пък и моренце Swiming Размечтах се! Ние още не сме и запазили дата за море, ама поне мисловно мога да съм там blum
Вчера се смяхме, че сме почти като на море - привечер сме с връхни дрехи, а преди това по цял следобед слушаме чайките. Пък и мокър пясък не е като да няма пред нас. Не знам чайки ли са, гларуси ли, корморани ли... Много са се навъдили и само врякат tease Хехе, подсетих се, като лежах бременна във болницата. Тя е точно до реката и току сутрин ни събуждаха разгонените чайки. Кумата ми беше много възмутена (те живеят наблизо, също) и тя не можела да спи до късно. Много се жалваше и ми обясняваше нещата цветно, все едно живеех на другия край на града и аз не ги чувах.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2015, 08:32:58 »

Мерсии Тони  give_rose
Как е като омъжена.? За мен лично страхотно  yahoo Не съм разказвала за този случай в моята тема, просто някой неща си ги спомням сега.. Отидохме за халките и седяхме около час в магазина. След като единодушно решихме кой ще е модела и ги поръчахме ММ се промени. Стана толкова обичлив от веднъж ( мм е от хората, които не знаят как точно да си показват чувствата или са на моменти ) и преди е бил мил и добър, но от този ден ми показва все повече, че държи на мен  Girl_hide Проблемите, който имахме ни сплотиха още повече. Сега мм говори само за деца, иска 2-3 поне  angry  funnytooth
Докато не дойде деня на сватбата не можеш да осъзнаеш какво става, но в деня вече разбираш каква сериозна крачка правиш в живота си. Приятно е чувството да те наричат госпожо  girl_wink
Ние сме на остров Корсика, доста далече от Ина ( Париж ), но тук дават да стигне до 40 градуса. Тогава седим вътре на хладно, навън не може да се вирееш защото топлината и влагата те уморяват много..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2015, 09:13:44 »

Благодаря ви за хубавите пожелания.  give_rose

Тони, сериозни са, определено.   girl_haha Няма мърдане....  funnytooth

Курбан ще си правя за 11 поредна година. Точно преди 11 години, на рождения ми ден претърпях тежка катастрофа. Бях с най-добрата ми приятелка, малкият й братовчед, баба й и баща й, който беше шофьорът. На слизане от Леденика баща й не можа да вземе завоя и се хвърлихме с колата в една дълбока пропаст. Добре, че е било някакво дърво, в което сме се спрели.  cray
За съжаление бабата, която стоеше до мен на задната седалка почина на място(Бог да я прости)!
Аз бях най-зле от всички останали. Бях известно време в болницата. Изобщо, всичко това се случва на 13-ят ми рожден ден! Виновният беше бащата, който караше с висока скорост и беше употребил алкохол. Естествено за него наказание нямаше.  nea
Аз не помня почти нищо от момента на катастрофата. Приятелката ми, която е била в съзнание ми е разказвала. Преди, когато станеше въпрос за това, плачех, но вече свикнах. На никой не го пожелавам.
Та всяка година си правя курбан. Ходя на църква като нося питка, вино, бонбони и някакво месо в зависимост от това дали са пости или не. Четат ми молитва и паля свещ за здраве.  smile
Съжалявам за сериозната тема, която повдигнах.


Днес имам толкова неща за вършене, че и минутка няма да имам свободна.  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2015, 09:16:28 »

Джоси, покажи снимки от самата Корсика, моля те. В нета има доста, но мен ме интригува ако ти лично си правила някакви. smile Мерси.

always_and_forever, честит ти празник!

А времето е красота. в кавички. нощеска се будих да си обувам чорапи, защото треперех... beating

иии една тераска от Италия  blum


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: юли 01, 2015, 09:21:18 »

Миме, лоша работа са тия катастрофи sad Хубаво е, че си спазваш традицията за курбана. Не е лесно и това. Понякога човек си казва "Аде, стига, `кво толкова, ако не го направя този път...".
Съвсем не в темата, ама се сетих нещо... crazy Чета на Пънки темата за колата и да ви кажа какво се случи преди седмица-две. Моят мъж ми беше взел колата, че има теглич. Той казва, че жена с голяма кола имала нужда от механичен парктроник. Xixixi Та... Взел той колата, че трябваше да влаче ремаркето на баща си. Години наред само го юрка "Оправи си ремаркето, оправи си ремаркето." Свекърът рядко го ползва това ремарке и нищо не барва по него. На един от светофарите мъжът ми усеща, че нещо си се чупи. Не разбрах какво, ама нямало как да продължи да кара дълго. Направил завой и на паркинга на един хипермаркет стоварил ремаркето. Вързал го за един стълб и го зарязал за цял уикенд. Свекърът се смя със сълзи, как ремаркето му било вързано като магаре. Само зоб нямало кой да му сложи lol
Емиии, много е романтично на тази тераска LOVING
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2015, 09:36:40 »

За мене Корсика е рай.. Има всичко и е много красиво.
Понеже не знам как да кача няколко снимки в един пост, ето една снимка на морето..


* 541724_564905110207355_600375694_n.jpg (26.51 KB, 448x336 - видяно 357 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2015, 09:37:13 »

Селото в което живеем


* 320084_564905100207356_1409097739_n.jpg (30.46 KB, 448x336 - видяно 375 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines