Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:21:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарявам/дарявам булчинска рокля с воал  (Прочетена 5350 пъти)
 
skye
Регистриран

Публикации: 2


« -: юни 05, 2015, 11:23:52 »

Здравейте, всички!  smile Подарявам си булчинската рокля заедно с воала. Роклята беше закупена от сватбен бутик Paloma Fashion през 2012 г. Като ориентир за размера на роклята - аз тежа 50 кг и съм висока 163 см. Ширината обаче може да се променя посредством връзки на гърба. Прилагам и снимка. След сватбата, роклята е носена на химическо чистене и е здрава и в перфектно състояние. Подарявам я, защото смятам, че е много красива и искам да зарадва някого поне още веднъж. Алтернативата е да стои в гардероба 20 години и след това да я хвърля. Ако никой не проявява интерес, знаете ли къде могат да се даряват сватбени рокли?


* roklq3.jpg (74.03 KB, 455x800 - видяно 609 пъти.)
Активен
a6ly
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1 -: юни 14, 2015, 14:37:45 »

Прекрасна рокля! Като принцеса! Ужасно много ми хареса! Скоро ми предстои сватба, но повечето рокли са доста скъпички за бюджета ни. Затова започнах търсене на рокля втора ръка. Още ли е валидна твоята обявя? Ако да, моля те пиши ми на пощата - [email protected]
Активен
skye
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: юни 14, 2015, 21:31:56 »

Здравей, пратих ти лично съобщение във форума smile
Активен
grek_ani
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #3 -: юли 30, 2015, 16:51:10 »

Здравейте, всички!  smile Подарявам си булчинската рокля заедно с воала. Роклята беше закупена от сватбен бутик Paloma Fashion през 2012 г. Като ориентир за размера на роклята - аз тежа 50 кг и съм висока 163 см. Ширината обаче може да се променя посредством връзки на гърба. Прилагам и снимка. След сватбата, роклята е носена на химическо чистене и е здрава и в перфектно състояние. Подарявам я, защото смятам, че е много красива и искам да зарадва някого поне още веднъж. Алтернативата е да стои в гардероба 20 години и след това да я хвърля. Ако никой не проявява интерес, знаете ли къде могат да се даряват сватбени рокли?
още ли я имаш ? Моля те кажи че я подаряваш още   cray
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines