Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:52:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на karanesheva - 04.07.2015г.  (Прочетена 62875 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #75 -: юни 18, 2015, 15:10:51 »

още от изнесения ритуал


* снимки хотел9.jpg (60.2 KB, 314x208 - видяно 1989 пъти.)
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 19, 2015, 15:44:05 »

Изглежда ми страхотна обстановка - особено за изнесеният ритуал. Харесва ми. Какво стана с ризата? Сменихте ли я?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 21, 2015, 12:44:53 »

Честита темичка  give_rose спокойна и приятна подготовка ти пожелавам..
Не мога да изчета всичко, но това което видях мисля, че ще се получи добре.. А мястото за изнесения ритуал ми харесва много  girl_wink
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #78 -: юни 22, 2015, 08:42:51 »

Благодаря Джоси, дано всичко мине добре. Тези дни бях ме в Добринище и свърших ме много работа. Подадох ме документите в общината. Срещнах ме се с жената която ще води ритуала в общината и изнесения ритуал. уточних ме детайли, като промених ме малко ритуала в общината. Там имало захранване от страна на свекървата, но моята няма да присъства и за това, няма да има такъв ритуал.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 22, 2015, 08:45:09 »

Свекървата няма да присъства? Ти беше споменала, че имала часове, ама на сватбата ли баш?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #80 -: юни 22, 2015, 09:07:02 »

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11215763_1601714286759020_5175331643324439734_n.jpg?oh=31d40f10f72397cd43257f396cc16310&oe=562B2118
Снимка от пробната прическа
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #81 -: юни 22, 2015, 09:07:49 »

Да Тони, на подписа в общината на 3 юли, нямат да присъства защото имала часове. В интерес на истината, аз не съм и обяснявала, че ние на 3 юли ще подписваме. В събота когато подреждах ме масите и се обадих и обясних, че има два варианта на масата и. До ДЖ или в дъното на ресторанта. При което, тя заяви, че ще бъде до ДЖ, но да не пускал силно музика, че не обичала  pardon pardon pardon. Казах и че това е сватба и музиката се слуша силно и да си вземе тапи за уши. и трябва да издържи един ден.
« Последна редакция: юни 22, 2015, 09:14:41 от karanesheva » Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #82 -: юни 22, 2015, 09:25:00 »

Да се похваля успях да сменя ризата на малкия, без никакъв проблем. Срещнах се и с ДЖ и уговорихме игрите и музиката, която ще слушаме. Оставих ме на него избора на музика за  първия танц. ДЖ обърна специално внимание на малкия, като директно го попита той каква музика слуша и какво иска да му пусне на него. Та на сватбата, ще има всякаква музика, дори  и рап. Направих пробна прическа и грим. В предния пост съм качила снимки, дано се виждат. Срещнах ме се и със сладкарката. В последния момент промених торта от кръгла на три етажа със стойка, на правоъгълна на три етажа. На вкус ще бъде - ванилов крем и боровинки и филирани фъстъци. Уточних ме и с хотела всичко.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 22, 2015, 10:14:28 »

Луда жена.. Добре си й казала за тапите  Bravo good

Прическата ми харесва.. Няма ли да ти е много топло.. Мен сигурно булките с пуснати коси ме мразят, че все това питам, ама така си го представям..  blush

Хубаво е, че са се съгласили да ти сменят ризата, то иначе..  beating

Какви игри уточнихте с ДЖ?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #84 -: юни 22, 2015, 10:24:34 »

Определено ще ми е топло, но това беше суров вариант, ще е повдигната леко за да ми диша врата. Аз всеки ден съм с вдигната коса, че иначе ме хващат бесовете. Ще трая за хубост. Игрите с ДЖ са: хвърлянето на букета, играта с въпроси- да ли се познаваме, надяждането на неженени двойки-с подарък "разходка по еко пътеката на Добринище" и това е. аз определено искам повече танци вместо игри.   
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 22, 2015, 15:16:24 »

Браво за свършената работа.
 Имаш много хубава коса.  blum А гримът хареса ли ти как се получи?
Свекърва ти е опасна жена.  Oh my ... Не знам как се разбирате.  huhhuh.gif
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #86 -: юни 22, 2015, 15:35:14 »

За жалост, грима не го снимах ме. Но моя син като ме видя, веднага му направи впечатление и ме поздрави за грима и прическата. Грима ми се видя малко силен, но все пак да не забравя ме,че сватбата е вечерна. Може би и това, че е  опушен. Но след като никой не ми, сподели мнение че е силен значи е добре. Ще Ви пиша как свеки е реагирала, та все пак е експерт има спечелени награди от състезания по грим. Но мен не иска да ме гримира, защото не следяла модните течения.
Да се посмеете малко. След като уточних ме с момичетата от хотела за ритуала и украса, управителката говорила и с декораторката и и казала, че имам 20 м. тюл, и ще опаковаме дървената ограда с него. Не знам жената какво е разбрала, но изпаднала в ужас, какъв е този  воал на главата ми от 20 метра.  funnytooth funnytooth
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 22, 2015, 16:02:30 »

Аз също не бях много за опушеният грим ,но моят се получи леко такъв. Така, че не се притеснявай, явно наистина за вечерни сватби е по добре, за да може да се забелязва, а и щом си се харесала, няма нищо друго по важно.
Тази жена пък и тя biggrin С 20 м тюл на главата, ще е интересно да се разхождаш из Добринище  funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 22, 2015, 17:02:50 »

Аз също съм "За", за по-силен грим. Сватбата е вечерна, на снимките изпъкваш по-добре и като цяло според мен е по-подходящо, с мярка разбира се.  pardon И аз си мислех за опушен грим, но все още не знам в каква гама. Чакам да прочета, какво е мнението на експерта.  girl_haha

 funnytooth посмях се за този твоя воал.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #89 -: юни 23, 2015, 07:33:42 »

 danceg danceg danceg, най-важното, че имам кой да носи воала- три шаферки и два шафера funnytooth funnytooth funnytooth. Тъкмо ще им намеря работа, а не да се чудят какво да правят funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines