Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 11:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на karanesheva - 04.07.2015г.  (Прочетена 63146 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 12, 2015, 08:13:37 »

Аз не разбрах само високи или ниски са били цените в този хотел?  badgirl
Браво за роклята?  smile Как избрахте кумовете?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #46 -: юни 12, 2015, 08:25:44 »

Роклята е 5ХL  и малко ми е опъната. Всичко което до сега сме поръчали от Китай се съвпада по размер. Има от долу таблици с размирите и на кои см отговарят. Аз още като я поръчах, см. ми бяха повече от най-голям  размер. Цените куверт / салата-на гл. готвач, вълчи мезета, топъл ордьовър, основно ястие-спец на заведението, питка +торта/-30 лв. Като направихме дегостацията на менюто ми идваше да се кача до вх Безбог и да се върна -Голямо количество. Нощувка най-скъпа на човек 30 лв. ДЖ, видео и Фотограф-1000лв. Украса 300лв. Изнесен ритуал 50лв. и.н. Единствено не ми разрешиха да си внеса алкохол.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #47 -: юни 12, 2015, 08:43:36 »

Избора на кум беше лесен. Имам три приятелки по близки. Двете от 1-ви клас. И едната съквартирантка в студенските години. Аз съм завършила в София Датския колеж и след това ТУ в Габрово. Преди 20 год. ТУ Габрово беше шапката на Датския колеж. С тази приятелка заедно пътувах ме до Габрово и спяхме заедно с нея при братовчетката ми. Тази приятелка е изиграла много важна роля в живота. В годините винаги поставях на кантар, коя приятелка да ми бъде кума- едната разведена/ не става/, другата семейна и таза от института, която имаше 17 год съжителство и дете. Везните винаги накланяха към приятелката от института. Тя се раздели преди 3 год с приятеля си и заживя с новия си приятел / които ангажира кръчмата и започна да ни базика за сватбата/. Като базика да си носи сега отговорността на кум.  Приятелката ме е на седмото небе от радост.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 12, 2015, 09:02:48 »

Леле много добре като цени.... Дори, това че не са ви позволили да внесете алкохол е Ок, на фона на тези цени.... Дано всичко да е на ниво и да имате мечтаната сватба  give_rose
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #49 -: юни 12, 2015, 09:20:38 »

Тони, най-интересното е че аз работя в фирма за алкохол. Бях купила домашна ракия. Но ми дадоха отстъпка за количество твърд алкохол.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 12, 2015, 13:06:19 »

Да, цените наистина са много добри.  Wink Ще имате ли църковен брак?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #51 -: юни 13, 2015, 16:10:42 »

Да ще имаме църковен брак, даже вчера търсих кръщелните  моето го намерих но скъпия не  Сватбата ще протече в следния ред - църковен брак, уелкъм дринкс, изнесен ритуал и посрещане в ресторанта. Започнах да се притеснявам, да не е много горещо на сватбата, че какво ще правя с младоженеца и сина не знам.  Двамата много се потят / добре,че не мирише, като се поти yahoo/. Добринище е малко градче- от селски тип. До кума и обратна трябва да се ходи пеша и да се играе хоро.  В най-голямата жега crazy crazy crazy, кумата само протестира, че това няма да стане.
Имам един въпрос, към омъжените булки- дадохте ли бакшиш на персонала и колко. Това днес го обсъждах ме докато ми правиха маникюра и дали го дам предварително или след това. Най-интересното е,че собствениците на хотела са Софиянци и жената е клиентка на свеки. Тя ни е видяла в хотела през Октомври месец, когато отидохме да го запазваме и гледаме. Аз не я познавам, но тя явно ме е виждала в салона и ме знае. И веднага дойде информацията до свеки, а ние мислех ме да крием до Март месец от нея.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #52 -: юни 13, 2015, 16:27:54 »

Това е прическата, която съм се спряла. Мислех да съм, със спусната коса, но аз побеснявам като ми се запари врата. А тази както я гледам е направена опашка и има къде да влиза въздух във врата ми.
https://www.facebook.com/Art.Senses/photos/a.319500491439038.81002.319497244772696/836409539748128/?type=1&theater
Да ви се оплача, никой ни ми харесва халките.Те са в неправилна форма- основата е жълто злато с блясък, а отгоре матирано бяло. На на места халката е по-широка, а да други по-тесни. Мама не ги хареса, заради формата. Малката племеница, защото било матирано. Но аз си ги харесвам много и чакам с нетърпение да сия сложа. Ще кача снимки но търся, устройство което да направи хубави снимки.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: юни 13, 2015, 21:02:01 »

Много е хубава прическата  good За халките...нали вие ще си ги носите...какво те притесняват другите Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 14, 2015, 14:03:34 »

Прическата много ми харесва, ще имаш ли цвете в косите?
Иначе не обръщай внимание на мненията на другите, нали ви си ги харесвате и ще ги носите вие, не те!
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #55 -: юни 14, 2015, 22:31:58 »

Да ще имам естествени рози в косите. За гипсофила не знам, дали ще слагам.  Да кажа какво сътворих вчера и днес. Кумата дойде и направих ме на шаферките венчета, и кошниците за късметите, халките и ветрилата.пос
 Както писах в темата за поканите- за които имах най-голямо главоболие. Моя имаше желание поканите да бъдат във форма на ветрило. Модната къща, където ми шиха роклята, казаха че ще ги направят и накрая направила покана във вид на папирос.  diablo diablo diablo. Още преди да направят тази глупост, реших да купя на дамите истински ветрила. И така дамите, като влязат в хотела, ще получат на рецепцията по една ветрило.
Днес ходих ме до сватбения център да вземе да малкия костюма, но в тъмната част не можах да видя хубаво цвета на ризата. Казах на продавачката, че искам шампанско да е ризата, но се размиват цветово с баща му. После в Дъмбо, взех хартия и рамки за снимки и ще направя номерата на масите. Тейбълките са в коралов цвят и са във форма на пеперуда.
Сега се сещам, че не съм писала за подаръците на гостите. Подаръка е шишенце пълно  с полускъпоценен камък -карнеол. Камъка на щастието и против завист и т.н. На гърлото е вързан свитък с благодарствено  писмо и една пеперуда, също в корал и това е поставена в корало чантичка с изрязано сърце.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 14, 2015, 22:40:46 »

Доста оригинални подаръчета, браво.  good
От къде ги взе и колко ви излязоха?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #57 -: юни 15, 2015, 07:02:18 »

В интернет има сайт на една мацка- казва се Рози и бизнесът и точно това, направа на сватбени подаръци, покани, накити от полускъпоценни камъни. Цената е 2,30 на подарък. За жалост не мога да се организирам и да кача снимки малко.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 15, 2015, 07:25:36 »

За халките не се тревожи,важно е на вас да ви харесват,нали вие ще ги носите.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 15, 2015, 13:51:07 »

Хубава е прическата, на която си се спряла. Не се впечатлявай от мнението на останалите. Важното е, че вие си ги харесвате и вие ще си ги носите. Все ще се появи някой, който ще се изкаже по този начин.
Много оригинална идея за подаръчета и не са скъпи.  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines