Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:55:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на karanesheva - 04.07.2015г.  (Прочетена 62905 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #30 -: юни 10, 2015, 11:44:23 »

Благодаря Ви момичета, за хубавите думи. Свеки е козметичка и има козметичен салон и учебен център за преподаване на курсове по козметика, маникюр и педикюр. Това е любимата и фраза, когато не иска да ходи някъде, като : Изписването на единственият и внук / за това и прощавам, тя разбра 10 дни преди да родя, че ще има внук shok shok shok, като за 10 дни, аз бях малко бременна и в 7-я месец и на финала, като се обадил скъпия и казал, че няма да се прибира, защото съм родила и отива при моите родители да полива бебето. Тя се притеснила, че бебето е седмаче и попитала-колко се е родило, а моя 3,800 кг. funnytooth funnytooth funnytooth. Било е голям купон./ . Със същото извинение не е идвала на 2-ва рождени дни на малкия. Тя е много чепата, а свекъра още по. Аз не се карам с нея, на тази тема- пуснала съм я по-пързалката. Но си мисля от 2 мес. Каква простотия ще направи с нейното чувство за величие.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #31 -: юни 10, 2015, 12:02:18 »

Хахахаха седмаче почти 4 кг...евала  Bravo Представи си ако го беше носила 9! Аз съм седмаче ама съм била 1 кило Girl_hide Свекървата е ужасна, добре че не си я слагаш на сърце  blum
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #32 -: юни 10, 2015, 12:47:26 »

Фери, той си е роден в 9я,  една седмица преди термин и те го извадиха защото е секцио. Но моя така и поднесе информацията, че съм в 7-я месец. Тя веднага е захапала, че не е седмаче, като и е казал колко тежи. Как разказваха, нейните служителки за случката. Седи тя и преподавала е тя. Скъпия и звъни и съобщава новината, тя само е направила  Oh my ..., Oh my ..., Oh my ... и нищо не е казала и затворила телефона. Веднага след това е излязла от офиса и е провела разговора, как сме и колко тежи малкия и като разбрала, че съм в 9-я вдигнала скандал на моя. Като се е върнала в офиса била вече усмихната и казала новината. От там служителките й  Oh my ... Oh my ... Oh my ....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: юни 10, 2015, 14:07:46 »

Хахахахах бая тегава свекърва си имаш  pleasantry Стига толкова за нея, мисля, че прекалено внимание ѝ отделихме Wink Разказвай за другите неща smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 10, 2015, 14:15:10 »

Много интересни истории.  blum Свекървата е бомба със закъснител.  girl_haha
Покажи ни някоя снимка, разкажи ни още за подготовката.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 10, 2015, 14:16:56 »

Ох, ще падна.. И със свекървата, а и с мъжа ти.. Седмаче, почти 4кг..  funnytooth Преди да родиш или след това се запозна със свекървата? Последно за нея, ама ми е интересно  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #36 -: юни 11, 2015, 05:27:33 »

Честита темичка мила!  smile определено много се посмях на историята съа свекърва ти.. Макар че не е смешно де.. А свекъра? Той как се държи? Вашите как приемат ТМ? Радват ли се за сватбата?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #37 -: юни 11, 2015, 08:51:53 »

Още малко за свекито и свекъра. В оная изчезналата тема писах, как се запознах с тях. На кратко на 11 ден след като родих, поискаха да се видим и запознаем. Спираме пред блока на скъпия  свекъра. Скъпия му викна и той дойде при колата. Колата беше двувратка и моя взима бебето и го подава на баща му докато аз изляза. Свекъра го взима и не реагира никак, същото стана и с мене, като излязох от колата. Аз аз нахално му казвам, дали мога да си взема бебето. Тръгваме към блока напред мъжете, а аз отзад се смея сама. Пред входа 3-4 клюкарки и аз си мисля и смея на тия им дадохме материал за клюки- тази натрапницата дойде с бебето. smile smile smile. Качих ме се горе в апартамента и аз вече подготвена за война със свеки, но изненада. Влизам и тръгвам първа по един дълъг коридор към трапезарията и зад гърба свекъра виква, до дойде свеки да види кой е дошъл на гости. При което се засичане на вратата но на ъгъл, не една среще друга. И с периферията виждам една жена да скача и пляска и да вика " Внука ми, внука ми" а аз  Oh my ... Oh my ... Oh my ...  и нямаше война.
Миленка, моите родители много уважават скъпия. Ние живеем заедно и много добре се разбират с него.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 11, 2015, 08:56:33 »

Все пак са се зарадвали на неочакваното внуче  Yes Bravo

Я разкажи малко за самата сватба сега.. Има ли още неща за вършене  blum
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #39 -: юни 11, 2015, 09:13:47 »

Днес мисля да пиша вече за сватбата. Аз почти съм готова, само в неделя ще отидем до сватбения център, да облечем малкия. Оставих ме го в последния момент, защото расте. Ние с баща му сме почти готови. Трябва да се подгъне панталона на скъпия.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #40 -: юни 11, 2015, 21:58:35 »

Вече по темата. След като решихме, че ще се женим. Скъпия ме остави сама да решавам, дата на сватбата.
Механата, която ни предложиха да направим сватбата е много красива, лятно време когато цветята са цъфнали. Първата дата беше 20 юни., но се установи, че тогава са петрови пости и не може да се правят. След няколко консултации с попове, реших да е първата дата след пости. Това беше 4 юли, няма символика. На 30 юли правим 10 год. от както сме се събрали да живеем заедно. Обадих се в механата-август 2014, казаха ми някакви цени и се разбрах че Октомври ще отидем да запазим за сватбата. Започнах да търся хотели в Добринище, за да настаня гостите на сватбата. Механата има хотелски комплекс, но с малко стай.
Тогава попаднах на хотел Орбел. Забелязах, че предлагат и организирането на сватбено тържество- но нищо повече. Започна едно търсене в интернета на Фотографи, ДЖ, торта/ това беше най-трудно/. В периода на търсене се прояви едно съмнение, че механата е за 250 души, а моята сватба 50 души и може да не искат да затворят механата само за сватбата. Като отидох ме да поканим за кумове приятелката ми и  приятелят й, те го потвърдиха. Механата е затваряна само два пъти за сватбите на синовете на собствениците. Тогава изпратих запитване към хотел " Орбел". Като получих офертата Oh my ... Oh my ... Oh my .... Офертата беше, все едно от агенция ми организират сватбата. Тя вклучва: Куверт в него е вкл и тортата; цена за нощувка на гостите; цена на ДЖ; цена Видео и фотограф; изнесен ритуал; прическа и грим; погача-1 бр за посрещане и украсата. Това на цени  Oh my ... Oh my ... Oh my ..., за които не съм чувала. Като се обаждах на фотографи от района, като чуеха, че сме от София и започнаха едни цениии.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #41 -: юни 11, 2015, 22:17:09 »

И така избрах ме хотел Орбел за сватбата. НА 19-20 ще ходим, до там да се срещна с ДЖ, Фотографа, видеото и  да направя пробната прическа и грим. Да занеса документите в Общината. Ние ще подпишем на 03.07.2015 в общината. Това е роклята за подписа.
http://www.aliexpress.com/snapshot/6442939684.html?orderId=65408952776621
Скъпия ще е по панталон и риза.
Реших да има ритуал, за това съм купила и други чаши за подписа в общината. Реално, това е дата на нашият брак. Забравих в пакетната цена на хотела влизаше и обработката и ритуали в Общината. Дано утре мога да кача снимки малко
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 12, 2015, 07:43:02 »

Ти ме уби, да бяхме направили и ние сватба в Добринище  Wink

Роклята е много хубава! Пристигна ли.. Тези китайци са малко страшни с размерите  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #43 -: юни 12, 2015, 08:08:51 »

Оооо ама ние много харесшаме Добринище, сигурно още повече щяхме да го захаресваме с тези цени, но си представям какво мрънкане щеше да падне  crazy И на мен ми е интересно за размера, че аз им нямам мн мн доверие и никога не съм поръчвала blush
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #44 -: юни 12, 2015, 08:10:34 »

Да пристигна и колкото да звучи нереално,тя ми е по- удобна от тази за сватбения ден. Ако успеем с IT, ще кача снимки от хотела. Не смея да кача и препратка към сайта на фотографа.  Аз имах право да избирам от две фирми за видео и фото и два ДЖ. Едните от Благоевград, другите от Гоце Делчев. Като само имаше уточнение,че тава са екипи и трябва да избера, един от двата екипа, не да взема фотограф от Г Делчев и ДЖ от Благоевград. След консултация с голямата племеница, която е женена от 5 год. Избрах ме екипа от Гоце Делчев. Само имах проблем с оркестър за взимане на кума и извеждане. Бяхме уточнили един оркестър , но от хотела, не са потвърдили и април месец се разбра,че няма оркестър. Тука влезе в акция кума и той намери. Мисля като отидем на 19-ти да прескочим до Банко да ги чуем и да вечеряме там. Хубаво е да организираш сватба в друг град. Отиваш да организираш и имаш разнообразие за събота и неделя.  
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines