Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:22:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на karanesheva - 04.07.2015г.  (Прочетена 62881 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #15 -: юни 08, 2015, 08:42:03 »

Вече съм в България и мога да пиша повече. Цветовете на сватбата са корал и шампанско. Моята рокля е в шампанско от две части корсет и пола. Така го решихме за да ми е по удобно при обличането. Костюма на младоженеца е черен с риза цвят шампанско и коралова вратовръзка. По същият начин, ще бъде облечен и сина. Всичко е готово, само сина не сме облекли още, защото той расте и ще го купим тази събота или неделя.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 08, 2015, 09:09:49 »

Добре дошла на родна земя  give_rose

Искаме снимкииии  Girl_hide
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #17 -: юни 08, 2015, 09:42:26 »

Ще има и снимки, но на роклята е в суров вид.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #18 -: юни 09, 2015, 12:18:24 »

Както бях писала, предложение за брак нямам. През 2012 скъпия направи много тежка, катастрофа. Благодарение на господ имаше две ожулвания, но колата тотал щета. Тогава осъзнах, че ако беше нещо
 по-лошо с него, аз няма никакви права. Мисълта, че трябва свеки да взима решения / която не се сеща за него/ ме поля като студен душ. Казах му какво ме притеснява и той предложи да подпишем 2013г. на мен не ми хареса тази 2013 и не давах много зор.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #19 -: юни 09, 2015, 12:24:51 »

Така до миналата година. Седим си на маса с едните приятели и по едно време скъпия и мъжа на приятелката ми запяха. След две три песни, запяха македонската песен за " Син ми Костадин". Тогава реших, да се избазикам с другата приятелка на която приятеля й е от Добринище и е Костадин. Докато се смяхме с Коце, аз му викам " Защо не направим сватба в Добринище". Добринище ми е едно от любимите градове от детските ми години. И това беше.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #20 -: юни 09, 2015, 12:31:00 »

След два месеца тръгваме за Турция. До границата Коце си  мълчи, говорим си глупости и т.н. На границата докато чакаме да минен и той се обръща и ми вика " Въпроса с кръчмата ти е уреден, хората чакат датата на сватбата" Oh my ... Oh my ... Oh my .... Аз бях спряла да мисля за сватба и изведнъж дата за сватба. Взех го на майтап и изкарах ме почивката  много хубаво. След 1 мес, се обажда приятелката ми и ми казва, че отива на среща с жената на соб. на кръчмата тука в София, аз да съм я видяла в интернет и да и кажа, какво мисля и да говорим за дата на сватба  tease tease tease, абе луда работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 09, 2015, 12:32:27 »

Да, както и преди съм ти казвала, твоята история не е като никоя друга.. Пълно куку си.. Романтично е по своемо.. Обожавам да чета историите ти, винаги се смея  give_rose
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #22 -: юни 09, 2015, 13:26:55 »

Така е Тони, при мен е пълен купон. Съжалявам, че се изтри темата със запознаването ми със свеки. Но ще  напиша и нея.
Само искам да направя, едно уточнение: може някой да е разбрал, но аз по години мога да бъда майка на половината момичета във форума. Всички родени след 1988 год. Могат да ми бъдат дъщери. smile smile smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: юни 09, 2015, 14:30:57 »

Това няма никакво значение, я виж секърва какви истории има smile Прекрасно е, че толкова хубави неща се случват около теб и няма защо да правиш такива уточнения  heart Дано купонът ви никога не свършва  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 09, 2015, 14:55:36 »

Абсолютно съм съгласна с Хриси, толкова си колоритна и ако компютърът ти не е срещу нас, до сега да сме се посмели и на "Запознанството с маминка"  funnytooth
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #25 -: юни 09, 2015, 14:56:11 »

Правя сватбата, защото винаги съм искала да бъда булка. Вчера се срещам случайно с първият ми братовчед. Него и сестра му ги поканих на 28.05.2015 чрез Фейсбук. До последно мислех да не ги каня. Първите му думи бяха " Ти да не изтрещяла, след 10 год сватба?", отговорих му, че е за купона. Не съм чела  темите за свекървите, но моята само като си помисля, какво може да направи вдигам кръвното. Тя беше много против сватбата " Защо трябва да правим сватба и да каня сестра ми и сульо и пульо" Тя категорично отказа сестра й да бъде на сватбата ни. Ще си доведе приятелката, която аз не понасям. Но се примерих, защото кротко, прие да изпълнява ритуали в които ще участва / за сега/. Имам резервен вариант, наша приятелка, да и вземе функциите, ако се направи на интересна. На подписването в общината на 3.07.2015 няма да присъства защо, щяла да има клиентки. Това го заяви през Април месец
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 09, 2015, 15:02:43 »

Ау твоята свекърва май е от "чепатите"... Какво работи, че ще има клиентки, които са по-важни от сватбата на сина й??  huhhuh.gif
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 09, 2015, 15:09:36 »

На това му се казва нетактични и невъзпитани хора-извинявай,все пак са ти роднини. Когато искаш тогава ще си направиш сватбата. Познавам много хора,които правят сватба след сумати години съвместно съжителство. Аз ви поздравявам за решението което сте взели, все по малко хора вярват в брака и се страхуват от него.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #28 -: юни 09, 2015, 15:11:42 »

Подкрепям Лорка good Адмирации и от мен  Bravo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 09, 2015, 15:42:02 »

Ей, чеситита темичка и от мен! Важното е да сте живи и здрави, да се обичате и уважавате. Пръстените и предложенията за мен са на заден план. smile
И адмирации за осъзнатото решение. give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines