Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:06:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на karanesheva - 04.07.2015г.  (Прочетена 62878 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: юни 04, 2015, 08:47:18 »

Дойде време и за сватбената тема на karanesheva.  give_rose

Остава точно месец до един от най-хубавите дни в живота на човека.  smile
Пожелавам ти успех в оставащия месец и с удоволствие ще чакаме да ни разкажеш за запознанството, предложението и всичко останало около подготовката на този тъй важен ден.  heart
Освен това ще се радваме да ни покажеш и снимчици. Дано темата ти да се напълни само с положителни емоции.  butterfly
 
Това е първата сватбена тема, която пускам и по някакъв начин е специална за мен, защото точно ти поставяш началото на сватбите през юли, когато е и моята.  smile

Не можах да открия какви ще са цветовете на сватбата ти, затова надявам се да не се обидиш, че снимката е такава.

Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 04, 2015, 08:54:09 »

Честита тема  give_rose . Да я напълниш с много интересни и забавани разкази Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #2 -: юни 04, 2015, 09:05:40 »

Честита тема  heart Чакаме разказа с картинки  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 04, 2015, 12:12:04 »

Честита темичка, Каранешева. Напоследък се изгуби, но чакаме разказииии. Леки финални метри преди края на моминството  heart give_rose
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #4 -: юни 04, 2015, 12:23:28 »

Честита тема и от мен! Очакваме снимки по приготовленията smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #5 -: юни 04, 2015, 12:36:23 »

благодаря, момичета. Чувствам се много, щастлива, малко притеснена че има само един месец до тогава. Да се извиня е предварително, че в началото ще пиша по-рядко. На море сме в Турция и интернета е слаб и се губи.  Обещавам да бъде интересна тема, защото началото при мен не е като обикновенно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 04, 2015, 13:00:26 »

Даааа, твоята история разбива всички стереотипи на пух и прах  tease Bravo

Чакаме търпеливо.. Приятно изкарване в Турция и се пази да не изгориш преди сватбата  huhhuh.gif give_rose
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 04, 2015, 13:14:26 »

Честита темичка  give_rose Пожелавам ти спокойни финални метри и само положителни емоции! Приятно море и чакаме разкази smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #8 -: юни 04, 2015, 23:22:32 »

Извинявам се но копирах моя разказ, от друга тема, но и аз като другите булки преди сватба имам проблем с техниката. Сина чака лаптопа и не иска на таблета да качва снимки   Yes Yes Yes
Бяхме колеги. За първи път го видях, когато плащах първите заплати. Получи се пауза между хората излязох да видя, защо няма хора. А той и още двама колеги се боричкат и се смеят, аз побеснях и им се скарах. В този момент, не съм предполагала, че двама от тази тройка ще влязат много силно в живота ми / единият баща на детето ми, а другия кръстник на сина ми и съпруг на голямата ми племеница/.  След 6 месеца след тази случка, трябваше да се предаде склада за резервни части от една колежка на друга. Аз бях представител от счетоводството, а скъпия консултант по частите. Предаването ставаше след работно време, за да не пречим на дейността на фирмата. Предавах ме до 22-23 часа и после той ме караше до вкъщи. На новогодишният банкет беше връхната точка. След 2 мес. се скарахме и разделих ме. Една година, си говорих ме само служебно и то много дипломатично. Докато не го прецаках, да подпише, един неизгоден анекс към трудовият си договор, за обучение в чужбина. Не трябваше да напуска фирмата в близките две години. Отивам да му дам анекса за подписване / той беше се върнат от чужбина/ му казвам истината, че аз съм виновно, а той / ти освен да прецакваш хората, нищо друго не правиш/, така си проговорих ме наново. След  6 мес изненада  pqz. Аз на седмото небе, таткото в голямо шубе. Направо ми предложи да го махна, не бил готов. Аз бях твърда, че детето ще се роди и ще си го гледам сама, но да си поеме отговорността, да си признае детето. Хивеех ме, разделено. Събрахме се заедно, да живеем три месеца след като се роди малкия. Трябваха ни 9 год, за да се решим на стъпката брак.  crazy crazy crazy

Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #9 -: юни 04, 2015, 23:26:43 »

Тони за жалост изгорях. Много внимавам, как се пека заради роклята. Но с диета сме зле  smile smile smile.
Утре като ми остане време и свободен лаптоп,  ще Ви пиша, как се запознах със свеки  Wink Wink Wink
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #10 -: юни 05, 2015, 08:00:34 »

 diablo diablo }:->Писах 30 мин и тъкмо до я пусна изчезна интернета
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 05, 2015, 08:02:51 »

Можеше да върнеш назад, разказа се съхранява .. Понякога и при мен се случва  girl_impossible

На диета ли си? Или не успяваш от всички вкусотии  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: юни 05, 2015, 08:11:35 »

Имаш време още да влезеш във форма, включително и с тена Wink  heart
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #13 -: юни 05, 2015, 23:28:59 »

Какво успях направих с тена, утре си тръгвам. Не съм на диета. Борих се с кг от 1.10.2014, но смъкнах само 10 и не успях повече. Аз съм си доста пълничка, но това не ме притеснява много вече. И кума и аз сме над 110 кг. да сме си двойка и си пасваме.  Младоженеца е слабичък 102 кг  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #14 -: юни 05, 2015, 23:56:14 »

Пак писах 30 мин и накрая изчезна интернета. Като се прибера в България. Ще гледам да наваксвам, но с две думи Предложение нямаше, нямаше и годежен пръстен. Но как дойде идеята за цялата сватба, ще пиша след 8 юни, живи и здрави да се върнем от почивка.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines