Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:41:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 194893 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #870 -: юни 29, 2015, 13:48:40 »

Аз нямам нищо против гейовете.. Симпатични са ми, ако не са крайни разбира се.. Мразя да се държат пошло и нагло, но не мисля, че идва от ориентацията... Дразнят ме само с тея гей-паради, защото кому е нужно да парадират и да правят някакви шествия.. Все едно да тръгна да организирам парад на хетеросексуалните.. Хем искат да не ги отрича обществото, хем си се делят сами  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #871 -: юни 29, 2015, 14:05:10 »

Тони, това все едно аз го писах blush С тия паради ми е пародия отвсякъде. Ходили сме на кукери... Едната година беше нещо средно между кукери и гейпарад shok Пийп шоу, ама по улиците. Мерси съм! nea
Чери, сега видях, че ме питаш назад - ами аз се занимавам със спорт от много години. Тичала съм супер редовно, занимавах се с аеробика, каланетика, фитнес... Много неща съм пробвала - кое повече време, кое по-малко. Много съм чела за хранене и спорт, та оттам ми е извратена психиката. tease
Имах две бременности, да. Първата ми дъщеричка се роди много малка и почина. Сега пак момиченце имам. Моят мъж може само женски бебета да прави - доказано е Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #872 -: юни 29, 2015, 14:16:36 »

О, извинявай, представа си нямах. Пак се изцепих.

Аз пък, не знам защо си представях, че ще ми отговориш за спорта, че си била активен спортист в определен спорт от дете. Така ми прозвуча просто.

А относно правенето на момичета, по-скоро не бащата, а момента имат значение.(подозирам, че се пошегува, де) Моя мъж понеже иска момче и сега успоредно със сватбата се побърквам и на тема "правене на момчета", подозирам, че за това не момче, а никакво не става biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #873 -: юни 29, 2015, 14:27:39 »

Аз пък, не знам защо си представях, че ще ми отговориш за спорта, че си била активен спортист в определен спорт от дете. Така ми прозвуча просто.

Хаха, ами то уж любителски - 6 дни в седмицата по два пъти на ден crazy Само дето нямах треньор да ме навиква подобаващо. По този повод - на Гребната база имаше една треньорка - бая мощна, яка, здрава българка. Караше колело около канала и крещеше безумно, за да я чуят и (а дано) нещо им влезеше в главите на гребците. Ако някой се обърнеше в канала, имаше наказание да бяга мокър с греблото една обиколка (4 км и 800 м). tease
За бебеправенето има календар - може да потърсиш Wink В зависимост от възрастта на двамата и момента на зачеване дават проценти повече за момиче или момче. И двете си деца не сме ги смятали кога и как ще се заченат. Майка пък беше чела за статистика, че ако две поредни деца при една двойка са да кажем момичета, то третото имаше огромен процент също да е момиче. Много интересна статистика има, че в държави на криза, на война, на природни бедствия се раждат повече момчета. Природата усеща, че има нужда от мъже. Това е правено като проучване в най-различни региони на света и най-различни държави като социално икономически статус.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #874 -: юни 29, 2015, 15:17:10 »

Абсолютно по темата и току що разбрах, че една моя бивша колежка от Търново е родила момиченце вчера. Малко неочаквано за мен, защото другите и две МОМИЧЕНЦА са първи и втори клас и като говорехме, тя мислеше, че е приключила с бременностите ама... ей на, да им честито.
Иначе, днес разбрах и за друга бивша колежка, която е бременна. А вчера наши приятели имаха годишнина от сватбата, а аз я сънувах вчера приятелката ми бременна. Миналия юни, сънувах друга жена бременна и април тази година съня ми се роди. Та...много се надявам и при тях да позная.

Иначе ние правихме разни изчисления по всякакви app-ове и календари, ама повече за убиване на време, отколкото да разчетам на това. По всички излиза - момиче.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #875 -: юни 29, 2015, 16:51:07 »

Защо да излиза, ти бременна ли си?

Иначе има и диета за спазване (може и да сте писали де). Звучи като голяма глупост, но може евентуално да се намери някаква логика в това, че храната променя киселинността на вагиналната флора и по-лесно оцеляват тези или другите сперматозоиди. Ако сте "орабезработа" може да пробвате, ако не друго- за разнообразие  Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #876 -: юни 29, 2015, 20:46:21 »

Защо да излиза, ти бременна ли си?

О не, не. Просто такива дето ти изчисляват предварително - разни тъпотии из нета намерих, ама както казах - за убиване на време.
Диети знам, че има. Ама аз като цяло не ям, така че да трябва някъв режим да правя е безмислено. В смисъл пак няма да се храня/пия по него.
Ама... то и бебе не правим особено сериозно, камо ли някакъв пол да се стараем да нагласим. biggrin

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #877 -: юни 29, 2015, 21:20:30 »

Хехе, ми то бебе или се прави, или не се прави...Да не кажеш после, че си отчасти бременна Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #878 -: юни 30, 2015, 07:42:09 »

Добро утро smile



Днес пак си мечтая за Равело, Италия.. Вече нямам никакво търпение да стане септември.. Не само, заради сватбата, а и заради медената ни седмичка там..  heart

Днес ще се занимавам с една сладка част от подготовката.. Понеже нали вместо номерация на масите, ще имаме стари снимки, на важни за връзката ни градове, поставени във винтидж рамки.. Та искам да направя мини книжле, говоря за разделен на 6 еднакви части лист А4, на които да пише по 1 интересен факт за града + например: Тук младоженците ни се запознаха на еди-коя-си дата.. Или тук е родена булката.. Тук ще бъде медения месец и т.н.. прихванати с панделка и дантела в горния край, който ще бъде прошнурован с перфоратор smile Не знам дали обясних добре  pardon

Чери, вие почти се жените, почти правите бебе.. Харесва ми, когато половинчатите неща са толкова красиви и добри  give_rose

Хубав ден на всичкиии kiss2
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #879 -: юни 30, 2015, 09:10:38 »

Идеята ти е супер smile Много ме радваш..

Н мен пък деня ми почна с малка караница с мечо - не сме свикнали да не можем да си обръшаме внимание и без да искаме си обръщаме грешното внимание или иначе казано вглеждаме се в някакви дребни битови проблемчета - скандала тръгна от това че последните дни е студено и дрехите не могат да изсъхнат бързо на простора, съответно не съм пускала пералня съответно мечо има липса на чисти тениски.. Той ми измрънка за това, аз пък го срязах че като исках да му купя тениски преди 2 месеца ме сряза да не му купувам щото имал достатъчно... иии ето ти караница от нищото blush точно след 5 минути се оправихме , ама защо да е...

Затова утре отиваме на кино smile Ще гледаме анимацийката "Отвътре Навън" - малко да се разтоварим, а малчо ще го оставим за 3 часа на баба и дядо... Така де - наречете ме егоист, но имаме нужда от малко време сами - иначе ще се побъркаме тотално, а това е по- вредно за малкия...

П.С. В момента слушам гукане и се разтапяяяям heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #880 -: юни 30, 2015, 09:38:15 »

Добро утро и от мен!

Сега гледах при Гала даваха една предсватбена фото сесия на бъдещи младоженци.
Булката беше облечена с рокля тип русалка на София Борисова и като гледам беше доста неудобна. Красиво изглежда, но удобството е нулево.  nea Тя едва ходеше. Воалът беше дълъг и накрая дори падна.
Снимаха ги и с дрон. Получи се интересно. Общо взето направиха поредната реклама на роклите на тази дизайнерка. Реших аз да събирам идеи за нашата фото сесия, но не направиха кой знае какво.

Тони, красива гледка.  smile
Много хубава идея. Нямам търпение да видя какво ще се получи.  smile

Миленка, много добре сте го решили да се разнообразите малко. Аз съм абсолютно ЗА това. Хубаво е да има кой да погледа бебчо за малко, а мама и тати да останат сами.  smile Всеки човек има нужда от почивка. На мен ми омръзна всеки път моя приятелка да ми обяснява как нямала време и до тоалетната да отиде (при условие, че не е сама в тях), докато детето спи. Не знам защо, но ми е много неразбираемо това. Може и друга песен да пея, когато стана майка, но на този етап така разсъждавам.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #881 -: юни 30, 2015, 09:41:25 »

Миленка, според мен тези малки дразнения наистина са неизбежни, особено при хора, които са си обръщали внимание и са били супер любвеобилни и внимателни един към друг.  kiss2

Илиян много иска да гледаме Антураж на кино, понеже сериалът му е един от най-любимите.. Дали го дават все още... Трябва да проверя и да отидем тези дни, преди да са го спрели.. Миналият месец бюджетът беше зле, този и зле и не трябва да отидем.. Това е едно тъпо кино егати  pardon

Миме, Илиян много иска да ни снимат с дрон.. До последно не се знае дали ще стане, заради бюджета.. Доста надхвърлихме първоначално заложения.. Сега съм в упорито търсене на ретро автомобил.. Това е другото нещо, на което много държи.. Не знам, кое е по-важно колата и снимането с дрона  huhhuh.gif

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #882 -: юни 30, 2015, 09:57:17 »

Тони, винаги като чуя дрон и се сещам за инцидента с Енрике Иглесиас, при който един такъв дрон му сряза ръката на сцената. Беше много гадно.  sad Иначе се получават много интересни неща.
Аз бих заложила на това, вместо на автомобила, но все пак за мен каква ще е колата не е от кой знае какво значение, затова мисля така. Ако ти харесваш ретро коли и винаги си мечтала, това вече е различно. В крайна сметка снимки и видео ще имате и без дрон, така че вие си решавате.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #883 -: юни 30, 2015, 10:01:11 »

На мен грам не ми пука с каква кола ще сме.. Илиян иска и двете неща  funnytooth Просто колата я иска, защото щяла да бъде като част от винтидж сватбата... На мен ми се струва адски безумно да дадем 600лв за 3 часа  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #884 -: юни 30, 2015, 10:11:06 »

Фани, добавям си странички в ФБ, лайквам ги и ги следя smile

Тони, аз съм на вълна Италия от седмица  blum, четат ми се пак кулинарно -романтични книжки от Тосканския край...

Откритието ми за днес, украсяване на кофти сгради със стари врати :


http://www.journal-du-design.fr/art/elsewhere-par-stefaan-de-crook-61613/
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines