Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 12:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 213503 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #840 -: юни 27, 2015, 00:58:55 »

Ааа аз далеч не казвам да не яде, аз почти на това живея. Обаче просто последната новина, която прочетох беше това и превключих на форума - и пак KFC smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #841 -: юни 27, 2015, 02:03:25 »

Ooo истинско щастие - голям сандвич, бутче и картофки Мммм ням ням  heart въздържах се от крилцата...

Иначе и аз жадувам за една ментичка със спрайт, много лед и една цигара... Лятно такова едно... heart макар че в момента термометъра показва 9 градуса shok за края на юни това си е кучи студ!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #842 -: юни 27, 2015, 05:52:03 »

Добро утро и от нас! Гледам говприте за най-ефикасния начин за приспиване на бебета, след една ментичка и мама и бебе ще са доволни  blum за това време ми е най-подходящ Бейлиса, че е хладно и дъждовно пък той сгрява. Моя приятелка докато беше бременна все й се пиеше Бейлис и опитваше от нашите по половин глътка, сега дъщеря й вече на 6, от всички алкохоли само в него топва пръстче с кеф! Аххаха, как да си дресираш бебе-алкохолик!
Някой огладня май...  blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #843 -: юни 27, 2015, 09:33:05 »

Ох, не мога да насмогна на темпото в месечната! Ще отговоря по спомени! smile

Свекс, много ти благодаря за комплимента към усмивката на майка ми! Аз също ѝ казах, че страхотна снимка са ѝ направили!  give_rose

Али, задължително ще тествам някъде, че не ми се рискува и после да се налага да препродавам столче, което за нищо не става... има и едни много готини тип вагонче, което го закачаш за колелото отзад и се влачи след него. Преди 3-4 седмици видях един баща с такова тук из София, но си е доооооооста скъпичко: А и малко ми изглежда като клетка за бебе biggrin

Вив, и моят мъж така спи като твоя  blum За брашното от лимец не съм го яла сурово, но лимец съм - след накисване! А другите всичките също ги ям ежедневно почти smile Всяка сутрин си слагам чиа в смутито със сурови пъдпъдъчи яйца. Елда давам и на Ария много често. Ако нещо друго имаш като въпрос - питай! smile Искам да отбележа, че първата нощ с бебета е преживяна и то без поражения!!! Аз изобщо не съм чувала техните и те нашето и всички спаха поне до 8 като никой друг път, техните дори до 8:30  funnytooth

Панди, с автобус до Атина съм го правила това упражнение 2 пъти, не ми е много приятен спомен. Повече не повторих и само със самолет на Air Malta и БГ Еър има по 100 евро отиване и връщане или поне преди имаше, сега не знам smile Та разлиакта с автобусния билет беше доста малка и направо се обезмисляше това лашкане 10-12 часа... Но както ти каза си го планирала за последния момент и вероятно нямаш да е 100 евро smile

А що се отнася до алкохола, аз съм си позволявала само чаша бира Столично вайс, че ми е мноооооооого вкусна... ех. А junk съм си позволявала само понички от местните пекарни в Гърция, не мога да им устоя... то тва не е точно junk де, щото си е с истинско брашно, но пък е бяло и бяла захар и пудра захар и изобщо... ох, ох!

Да честитя и аз за роклите! Много бих искала да ги видя!

Днес времето продължава да е мрачно и ще е така до вторник ,когато пак ще стане немислима жега... а графикът на бебетата разбира се се разминава почти тотално biggrin Ария спи, а другото бебе сега излиза на разходка, после то ще спи, ние на разходка и такааа smile Какво да се прави...

Някой някакви интересни планове за уикенда?

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #844 -: юни 27, 2015, 09:42:29 »

Добро утро!

Питам се къде ми е любимото лятоооооо?  diablo Искам слънце, жега, басейн, мореееееее  heart
Сега студ и нищо не можеш да направиш. Пфффф  nea

Говорите за KFC - чудя се от кога не съм яла?! Отдавна ще е било, а много обичам. Все Макдоналдс....
И мента обичам. Преди 2-3 седмици опитах мента с мляко....ммм много е хубаво. Досега все със спрайт съм пила. Време беше да опитам.

Днес очаквам да ми звъннат за една демонстрация на прахосмукачка Рейнбоу. Ако се съгласят да дойдат днес след 5 часа ще е добре, иначе утре на дали ще мога да се занимавам с тях.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #845 -: юни 27, 2015, 10:40:41 »

Привет!
Аз вероятно ще ходя да гледам мебели от Троян. Диванът ни е от 2004, обаче нали Мадам си точи ноктите точно там, все едно е антика. Ще гледам да има по- малко текстил, повече дърво. Харесах ги в нета, да видим дали имат нещо общо в действителност.
Два пъти правих услуга на приятели и са идвали на демонстрация у нас. Едва ги изтраях, ужасно нахални и напористи. Не че продуктът им е лош...Само е скъп  Wink Съседката има и си плащам да ми почисти един път в годината мебели и легла, също и килимите след  тепавицата. То и килимите ни са антика - сливенски от 88-ма. Но не са мръднали, страхотно качество. Вече са ни омръзнали и ми се ще да ги сменям през лятото с нещо памучно. Кажете вие какво правите в това отношение. Първо ще харесам диван и след това ще мисля за пода. Ние сме на паркет, може и изобщо нищо да не слагам, но ми е много голо. 
Ужасна работа с тези атентати...Няма да става по- добре, за съжаление. Гледах и сутрешните предавания, всички телевизии ги коментират и общото е, че нещата почти са изпуснати. Няма край човешката алчност и глупост.
Фани, имам чувството, че както при нас се засили постенето през последните години, така и при вас се увеличи бройката на спазващите Рамазан. В службата тази година и трите жени го спазват. Хубаво, че могат да идват след другите, по по- хладното време, а през деня да спят повечко. Когато бях учителка, един път се беше паднало през септември и имаше припаднали момичета от жегата. Много е тежко да се спазва, при положение, че учиш или работиш и особено в топлите летни месеци. Нашите догодина се канят да излизат в отпуска. Братовчед ми е учил в лицей в Алжир и разправя, че обикновено изтеглят часовете вечер, като ги прекъсват за молитва, а през деня гледат да наваксват със съня.
Много мъдри са думите на баба ти. Човек задължително трябва да се пречисти първо от лошите мисли. Моята пък баба казваше по време на пости, че е по- важно какво ти излиза от устата, от това, което влиза. Религиите са полезни за моралното и физическо здраве на човек, ама нещо съвсем другояче ги тълкуваме днес nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #846 -: юни 27, 2015, 11:49:15 »

Добро утро дами smile

За Райнбоу - скоро една приятелка си купи и ще започва тук в Англия да прави бизнес с това. Аз лично не съм му фен. Вкъщи бяха идвали преди години, може би най-първите, защото аз нямах 10, мама много ги хареса и почти си беше купила, ама мястото у нас е кът, та се разубеди.

А като казахте Макдоналдс, вчера ми се мярна една играчка от там и се сетих да разгледам за всички готини играчки, които сме имали. Направих една селекция специално за брат ми smile
Като деца всяка събота бяхме там. Само гледахме да хванем баба ми или дядо ми на къс пас и да ги убеждаваме да ни водят. Ето ви малко спомени, на тези, които са около моя набор.



Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #847 -: юни 27, 2015, 14:14:49 »

Днес отново ми звъняха за тази демонстрация. Разбрахме се да дойдат в понеделник. Не знам защо си правят труда да ни занимават като се съмнявам да дам 4 бона за прахосмукачка. Ама хайде, заради майка ми се навих да дойдат да си представят услугата. Има вероятност и тя да се откаже, така че нищо не е сигурно. Иначе тя ги извика за чистене на мокет, те взеха че я зарибиха, ама май е на път да се откаже.

Аз за атентати не съм чула.  nea Явно скоро не съм гледала новини, пък и сутрешните блокове пропускам, защото много ме натоварват. Предпочитам да си пусна музика.  pardon

Чери, като малка не обичах Макдоналдс, но Влади ме научи да ям, защото той обича. И съответно нямам нито една играчка, пък да не говоря за колекция. Браво на теб, че си съхранила тези спомени.  Bravo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #848 -: юни 27, 2015, 14:21:57 »

Scila, тези клетки за бебета, са едно от най-удобните неща за бебета. Определено си струва.

Аз го ударих на мързел и разпродажби днеска, най-накрая и за себе си да купя нещо. Бяха се заредили едни детски поводи и все детско купувах, ама днеска намазах една чанта, лак и гланц за устни, фръц.

Тия прахосмукачки бяха голям хит навремето, даже не знаех, че още съществуват  pardon

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #849 -: юни 27, 2015, 14:39:55 »

От Макдоналдс ми стана толкова зле последния път като ядох там, че оттогава не, бях бременнс и тогава тялото ми всякакви боклуци не ги търпеше, та оттогава имам малко по-високо мнение за кфс, мисля че там нещата са една идея по-добри.

Като чета какво е времето при вас се чудя уж сме в малка държава, а толкова рсзлично време. То по принцип по морето си е по-добре де.

Сила, в Бургас сме в момента. smile  Ходихме до един комплекс до Лозенец -  Бора и ми хареса супер много. Много добре са го направили, красиво, чисто и спокойно, но най-близките плажове са кочина и половина. sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #850 -: юни 27, 2015, 15:18:40 »

Виви, то това време, срам няма NO . Сутринта с якето зимното лекото, наобяд съблякох и него и суичера.
Теб ще  питам по натам, ако тръгнем към Бургас, де да ходим на плаж blum

Алекс, да наминаваш по често, честити придобивки kiss2

На другите хубав ден, отивам да чета руски стари романи :

И откритието ми за днес :

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #851 -: юни 27, 2015, 16:44:37 »

 Като си говорим за море. Като се прибирахме от Балчик, случайн спряхме на ето това място http://www.moreto.net/novini.php?n=195501и ми се стори уникално добро. Всичко добре построено и подредено, а наоколо прекрасна природа. Плажната ивица е огромна. Сега чета коментарите под статията и се чудя на критиките, нито е толкова огромно, нито е грозно. Сравнено например със Слънчев Бряг, Приморско, Лозенец е направо прелест. Така или иначе си направихме там едно плажче, имаше на огромния плаж една шепа ученици и беше страхотен. Явно сега със захладнялите отношения с Русия няма хора в комплекса и беше почти празно.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #852 -: юни 29, 2015, 07:44:37 »

Миленка вие кърмите ли се? Не пишеш в темата кво става та тук да питам. Щото ако ти се пие толкова мента със спрайт, може след кърмене да удариш един страйт с две глътки мента. Аз си пие и биричка от време на време /алкохолна/, а Вики не е умрял. Виж за цигарката е друга бира...аз не бих си сложила такова нещо в устата отново, ако ще и град да вали. Ама пък като видя някой да пуши и така ми липсва първата дръпка smile
Ох от днеска дребната е на ясла.... дано да мине всичко наред! Стискайте палци!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #853 -: юни 29, 2015, 07:51:37 »

Добро утро по понеделнишки  blum

Панде, надявам се си взе пари за Гърция  girl_impossible

Леля ми в събота каза, че по газстанциите няма газ.. В магазините всички се бутат и купуват щяло и нещяло.. Тя вика аз се чувствам спокойна, изживяла съм го веднъж в България, сега не ми пречи  pardon За тяхното его и максимализъм, обаче си е тежък удар.. Ще видим до къде ще ги доведе тази ситуация...

Уикендът ми мина страхотно, ама съм на вълна от сутрешния блок на Нова..  blush
Направо побеснях, как отново нищо не се случва с циганките от Игнатово (джебчийките), как не можели да ги намерят от полицията, за да ги задържат, а репортерката на Нова успя  diablo
Какви обиди, клетви и заплахи.. Направо са се самозабравили.. Като я дадоха от студиото, репортерката наистина ми изглеждаше изплашена...  sad

После и репортажът с кметовете.. "Ще събере ли българския народ достатъчно пари, за да купи совалка на кмета на Балчик".. Този репортаж също ми се стори ужасен вчера още, когато го гледах.. Леко, обаче ми е тенденциозен.. Защо точно сега преди изборите се случва.. Между другото повечето кметове, които дадоха са от ДПС.. Североизточна България и селата и общини в Родопите.   huhhuh.gif nea

Нищо не запомних от по-рано дискутираните теми, защото ги четох още вчера..

Хубава седмица и много положителни емоциии  give_rose

Нов отговор.. Отивам да чета ...  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #854 -: юни 29, 2015, 08:52:32 »

Добро утро!

Днес отново е мрачно. Очаквам да завали.  sad

Пънки, стискам палци малката да не се разстройва много.  smile

Тони, аз пък тази сутрин реших да пусна сутрешния блок по БТВ и там говореха за убития на магистралата работник.  sad Ужас, направо!  sad Чак сега разбирам, че и убиецът на момчето в Борисовата градина, все още не е намерен. Е, това вече на нищо не прилича.  nea
Ето за това не обичам да ги гледам сутрешните блокове.  nea

Хайде успешна седмица на всички!
Активен
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines