Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:31:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 213568 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #825 -: юни 26, 2015, 13:19:17 »

Честит ти рожденник, Тони! Да ти е жив и здрав и да те слушка!  blum писа ли за подаръка и изненадите? Как ще отбележете празника? Честити ви рокли също, момичета! Нека ви донесат много щастие, да се чувствате уникално красиви в тях!  give_rose
Чери, супер истории имаш ти, винаги си ми супер интересна. Вашата сватба ще бъде различна и откачена /в полжителния смисъл.
Always-че, сигурна съм че ще стане уникално с хората на сватбата, много танцьори ли ще има? Като сте в тия среди сигурно много от гостите са навътре в танците!  good
Али и аз искам рецептата, мммм кусно! Имах едно дететце полу-зимбабвийче което учех на български едно лято. Един ден ме пита: Какво е "кусно"?  crazy баба ме пита когато ми направи спагети, кусно ли е, бабе? Та така.
И аз ходех на хора по едно време, обожавам да гледам и танцувам. Най- много обичам чичовото, ама още не съм се научила да го играя!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: юни 26, 2015, 13:26:07 »

Фани, стана ми интересно, че знаеш за Чичовото. Това си е типично северняшко, по-скоро даже в Северозападна България... Роднините на Илиян дори не са го чули, а ааз го обожавам и като ходим на сватба в техния край (Силистренския) и не го пускат.. Все едно не съм играла хоро.. Там много се играе Еленино, което пък при нас по-малко   pardon

Иначе за ММ съм писала много назад и не искам пак да занимавам всички, с две думи, че си заета мами ще синтезирам.. Ще бъде парти-изненада-детски рожден ден с моите родители, защото не иска да се събираме с приятелите му и ще има 6 подаръка на всеки половин час по една изненада .. 3 от мен и 2 от нашите, 1 от брат ми (братовчед ми, ама ми е като брат, живее в нас и т.н... май съм разказвала)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #827 -: юни 26, 2015, 13:49:44 »

Да, Тони, духовата музика си е във вашия край. При нас също не се играе Чичовото. Хората не го знаят. На нашата сватба го играха много малко хора. Виж, "Елено, моме" си е дежурно хоро по сватбите. За Дунавското пък на нашата сватба го играха по два начина pardon Гостите от Русе по един, а тукашните `убавци - по друг. В началото леко се смутиха кой как го играе, после разпределиха дансинга. Граовското го бях гледала на клип от една булка тук. Жалко, че не се сещам къде из сватбените теми беше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: юни 26, 2015, 14:08:12 »

Тони, Граовското и на мен ми беше ужасно, докато не го научих. Сега си го играя с кеф и даже мога да кажа, че е едно от любимите ми.  pardon

Фани, ще има доста хора, които обичат народните танци. Поне се радвам, че и двамата с Влади държим да има много хора. Затова съм го впрегнала да го уча тези, които не знае. Неговото любимо хоро също е Чичовото.  smile

Али, и при нас Еленино хоро се играе доста. Аз поне където и да съм ходила винаги го пускат.  smile

Малко под секрет е и понеже не искам да пиша в моята тема, за да не види някой, който не трябва, но с Влади сме подготвили две изненади за гостите. Едната е, че ще наемем народни танцьори, които ще танцуват някъде в началото на партито в ресторанта, а в по-късните часове ще извикаме духов оркестър, който ще ни свири някъде за един час. Никой не знае, освен ние двамата.
Много ни се искаше и ние с него да се включим в танците, но аз не си се представям с роклята точно в този момент. Толкова ми се искаше да се преоблека в носия, но няма как за съжаление.  sad
Имахме и друга идея, да се надиграваме двамата, но и това ще е трудно. Ох, само докато пиша цялата настръхвам като си представям.  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: юни 26, 2015, 14:59:56 »

Ей е и мен, добър ви ден smile

Тони, честит рожден ден на Илиян. Пожелавам МУ много да те обича, много да те глези, да те вълнува и да те води по екзотични места biggrin Хехех, да е здрав и успешен му желая.

Аз след вчерашните драми със застраователите ми, накрая ще си платя всички неустойки като поп. По закона на Мъфри, когато не ти трябват излишни разходи...

Я момиченца, които пиете фолиева киселина, кажете от колко време я пиете и правите ли почивки?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: юни 26, 2015, 15:08:06 »

Благодаря на всички smile Да ви се връщат хубавите пожелания  Wink
Аз пиех в продължение на 4-5 месеца.. Спрях някъде през май.. Лекаря ми каза, че мога да си почина и че когато забременея ще започна.. Аз всъщност пих 2 месеца фолиева, а останалото време си купих на Допелхерц Мама и аз, витамини.. Че и принципно имунитета ми е ужасен, но чувствах много страшен глад.. Може и да съм си въобразявала.. Не знам  pardon

Миме,
идеята с изненадата е много хубава, а колкото до танците.. Защо пък да не можеш.. Гледах онзи ден един клип на моя съученичка, играеше в танцов и на сватбата си се е включила с останалите на една ръченица  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: юни 26, 2015, 15:21:29 »

Миме, страхотни идеи за изненади. Аз, милата съм толкова музикално оперирана, че няма как повече.
Сърцето ми играе, ама се гърча като сварена спагета. Много ми се искаше на мойта сватба едно хоро да водя поне, ама няма да стане.
А ти защо не може да измислиш нещо за тая рокля, да се преоблечеш или нещо? Защо казваш, че няма да стане?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #832 -: юни 26, 2015, 16:25:04 »

Ами,  Сила,  да ти кажа,  малките не се трогват толкоз на шум, поне моята, но мен все нещо ми пречи. Като бяхме на нашата мини почивка и едната вечер съседското бебе рева, та не спах, а на другата вечер една кукумявка като кумумяваше идеше ми с пушка да я застелям. Луди всякакви. Wink мъжът ми спи като пън и с бушдозер не можеш да го мръднеш.

Сега разчетах за разни полезни житни и други култури и се шашнах от азнообразие, то не е чия, киноа, лимец, елда и тн. Някой случайно да знае дали брашното от лимец може да се консумира без да се пече или вари?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #833 -: юни 26, 2015, 16:27:52 »

Тони, единственото нещо, което ме притеснява е че няма да ми е удобно да се облека лесно. Аз и сега не знам как ще го направя като си направя прическата, иначе ще е много хубаво, ако стане. Запазваме си ги като идея, пък каквото стане.  smile

Чери, има и лесни хора, които бързо се научават. Пусни си един самоучител и ще видиш, че ще се получи.  smile Идеята беше да сме с народни носии, а на мен не ми се рискува в бързината докато се преобличам да си остана без прическа. Ще видим какво ще стане. Важното е, че желанието го имаме.  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #834 -: юни 26, 2015, 16:31:45 »

Миме, виж какво намерих във връзка с роклята и танците: https://www.youtube.com/watch?v=qE_n3XM7szg престави си че играе ръченица, пак ще се получи, пусни си го без звук ако искаш, че е бруталничко за слушане   blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: юни 26, 2015, 16:39:42 »

Фани, браво на тези мацки, какъв танц са си направили. Като гледам движенията на булката бяха ограничени почти на едно място. Общо взето всички се въртят около нея.
Аз знам, че няма невъзможни неща, важното е желание да имаш.  smile Няма да се откажа аз от танците заради роклята. Ще видим какво може да измислим и с какво време ще разполагаме.  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #836 -: юни 26, 2015, 16:46:30 »

Ч.Р.Д. На Илиян! Да ти е жив и здрав kiss2

Много гадно време днес бррр, направоооо... Така исках да излезем някъде, но то е студено сякаш е ноември...

Да се отчета от педиатъра - пъпеша е 3760, 54 см.  yahoo наддава и расте прекрасно.. Изобщо, няма какво да го мисля той си е най добре. Вече гука и се смее и сега чакаме тати и Кфс- мисля да се поглезя, писна ми от манджи
« Последна редакция: юни 26, 2015, 17:17:06 от milenkata » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #837 -: юни 26, 2015, 17:03:15 »

Миленка, току що четох за натровено момиче от KFC днес и се сетих за това, колко обичаш junk.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: юни 26, 2015, 17:23:49 »

УжасТ и във Франция пак има терористичен акт, как не се спряха тия?! Как може да правиш такива чудовищни неща и то по време на Рамазан и това ми били мюсюлмани! Баба ми казваше: По време на Рамазан даже и лошите мисли са огромен грях!  diablo
Миленка, браво на мъника, растете че ще ви настигнем скоро! Пази се от пикантни храни, че да не се занимаваш с колики после!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #839 -: юни 26, 2015, 21:32:50 »

Миленка, аз пък на пук на другите, ще ти кажа, че от време на време да си хапнеш някой боклук или нещо пикантно няма да навреди на никого. По време на бременността така ми се ядеше зингер и си взимах няколко пъти, голям кеф беше. Сега сънувам да пийна една голяма мента, ама ме е страх. Като се отбием тогава. smile
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines