Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:37:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 213547 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #795 -: юни 25, 2015, 13:22:25 »

Роси, котето окончателно няма да си има име. Тя вече порасна, а ние не можахме да се разберем за едно. ММ и вика Гломперчо, аз и викам Котенце, а съквартиранта Биби. Иначе като се прибираме в БГ тя ще си остава тук, съквартиранта умира за нея, онзи ден толкова неща и беше накупил, че ми стана неудобно. Много и угажда и и позволява да му се качва на главата, буквално. Пък и котка със самолет ...не съм проверявала колко струва точно, ама мисля към 500 паунда е полета. Поне така ми беше казвала, една позната. Пък с колата, няма смисъл да я таралянкаме 30 часа, да се стресира и ще си седи тук.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #796 -: юни 25, 2015, 13:23:23 »

Ей, днес малко по-гадно време и сте тук в топ форма yahoo
Мислех да хвана малката и отрано да излезем. Имах и доста работа по центъра, та можех да съчетая с разходката. Обачееее... такъв вятър брули вън autumn Аз ви казвам, че октомври иде tease Пфууу, оставям си сума си неща за началото на другата седмица, а как исках да ми се махат от главата!
Рататуйче, и мен ме разби с Металиката и Слави funnytooth Само Фънки да не чете! Смях се и на Чери и аранжировката в пространството.
Тони, нашият диван също има кожа отстрани и отдолу. В смисъл седалната част и възглавниците, на които се облягаш са с дамаска (слонска кожа се води), а отдолу под седалната част е бяла кожа, както и на подлакътниците и зад възглавниците. Не се е боядисало нищо, а хем не е и чисто нов като вашия. huhhuh.gif Учудващо и лесно се чисти. Но при нас поне е естествена кожа. Изкуствената не е препоръчителна, защото и бързо се изтърква. Поне това ни бяха казали преди време, когато поръчвахме диван за стария апартамент. Така тогава останахме на вариант само с дамаска, че с естествена кожа идваше "уау" цена pardon
Сила, да кажеш като излезе клипът. На снимките ви видях и познах blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #797 -: юни 25, 2015, 14:10:38 »

Не се и съмнявам, че билетите от 35 лв може вече да са изчерпани. beating Сигурна съм, че докато се наканим с Влади, вече никакви няма да има.  sad

Йоана, браво на вас. И аз разгледах снимките и ще се радвам да споделиш, когато излезе клипът.  blum

Чери, странни птици сте вие. Щом така сте решили, така да бъде.  Wink
Посмях се на историята с котето.  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #798 -: юни 25, 2015, 14:11:40 »

Али, то е лилав .. като плюш много меко и невероятно на пипане.. Кожата е както я описваш.. Изкуствена.. Няма и нищо, освенбоядисването от плюша, но никой не ни предупреди че е възможно  shok pardon Ако не стане здраве да е, ние нямаше и да отидем до там, за да искаме рекламация.. Жената ни каза и изяви желание да го направим.. То не се вижда и си е супер за хората, ама ние си знаем  nea

Историята със секса е забавна..
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #799 -: юни 25, 2015, 18:10:46 »


И аз да се включа с моите мъки покрай Слави...   Boy cry Boy cry Boy cry

Институция е, не говоря за предаването, но песните им ... а и с ММ това ни беше едно от първите неща заедно преди години... да отидем на негов концерт.... twohearts

Естествено полудях като обявиха, че днес пускат билетите, ама пусто спане, късно станах и няма вече, не мога да си позволя прави понеже съм мн ниска и нищо няма да виждам sad
Гледах в ОЛХ вече препродават, но на безбожни двойни+ цени ....  GROAN GROAN GROAN
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #800 -: юни 25, 2015, 21:20:44 »

Бях малко недобре, та полежах един ден без нет smile
Иначе формите по камъка са си негово дело, преносно казано рози, природата така си ги оформя върху му smile. камъкът е на любовта и баланса : http://kristali.newage.bg/%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82

Иначе днешното ми откритие е прекрасно архитектурно творение, сауна.. на брега на морето smile



http://www.journal-du-design.fr/architecture/bands-par-scs-et-lecole-de-design-et-darchitecture-doslo-61476/
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #801 -: юни 25, 2015, 22:17:24 »

Оххх стига с ттея морски изкушения... sad страдам за морееее

Емка какво ти беше?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #802 -: юни 26, 2015, 06:28:14 »

Еми, тази сауна и после леденото море /има сняг по планините/ как няма да те разболеят...Сигурно като се топне човек във водата се чува "фъшшшшш" Wink  Пък ти като се движиш на две колела, нищо чудно още по пътя да хремясаш от вятъра smile
Али, какви работи имаш по Центъра? То там предимно книжарници и кафета само останаха...В Капана живнаха малко разни магазинчета, но пък нещо им падна качеството на ръчните занаяти crazy
Изтеглят се по баби учениците, студентите и те тръгват по бригади и градът направо остарява и опустява през лятото. До средата на юли свършват и всякакви културни изяви, та и ще изпростеем окончателно.
Чери, значи все пак тържество ще има, така ли?
Необичайно ми завърши сериалът "Връзки", ама то и нямаше как иначе при тези заплетени "квадратни" ситуации.
Хайде, ползотворен петък!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #803 -: юни 26, 2015, 07:41:47 »

Добро утро smile  blum

Днес прекрасният ми бъдещ съпруг има рожден ден... Толкова го обичам  heart Черпя ви нестандартно с чийзкейк.. Любимият ни  heart



Снощи успях да свърша с всичкоо... Купих пури... Олях се, взех 4 от лимитирани серии, моя познат ме консултира... Познат е на моя приятелка де... Ама тя хаймани в Турция с приятеля й.. Толкова интересно и зарибяващо разказват, как са създадени и т.н..  shok Приисками се да се занимавам с това  funnytooth Поолях се и дадох 140лв само за пурите, този път се бях ограничила в бюджета, ама.. Не се сдържах...Купих и кожена чантичка от Арт и маслата за брада.. Ама един път в година е рождения му ден, искам да се чувства като принц, пари ще изкараме!  heart

После моята приятелка с мъжа й и бебо бяха вкъщи, поръчахме за хапване, нямах време  pardon Братовчед ми и негов приятел също дойдоха да спят в нас .. Стана тя каквато стана  blush

Връзки не го гледах до 9та серия съм.. Утре може би, ако ми остане време, ще си го изтегля  good

Желая ви прекрасен ден, макар и леко мрачен.. Слънцето е на работа  Wink blum

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #804 -: юни 26, 2015, 09:10:31 »

Свекс, то аз вече нямам колело отдавна. Но ми хареса архитектурата на обекта. smile
 То ако това тука е лято, аз съм трамвай... А на море не знам откога не съм ходила- искам ....

Миленка, виеше ми се свят нещо.

Тони, мой добър приятел има р.д. днес, много им се радвам на рачетата. smile smile smile smile

Поздравът ми за всички вас днес, арт инсталация :

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #805 -: юни 26, 2015, 09:25:30 »

Определено имахме нужда от нещо цветно днес! И благодаря за информацията за камъка! А не съм особен фен на сауните, че не си падам по твърде горещите места, но ако все пак трябва да се подложа на много горещо сякаш предпочитам парна баня  blum Но шоковото затопляне и изстудяване било страшно здравословно, та добре са я измислили тая сауна там! Еми, а защо вече нямаш колело?

Тони, да ти е честит мъжа, сериозно си го поглезила с тези подаръци. Определено ще се чувства като принц, та може и като крал  girl_wink Благодаря за почерпката, обожавам чийзкейк!

Направо нереална ми се струва истерията по концерта на Слави, че и билети се препродават в олх... ratatui, направи добро второ сравнение с билети за мачовете... още помня как нашите за Лудогорец - Ливърпул ги откупихме от olx, че не искаме да си купуваме билет за всичките мачове... скъпичко "удоволствие" излезе, но за любимия Ливърпул какво ли не правим  Girl_hide

Мими, задължително ще споделя клипа! Wink

Али, winter is coming! Вярно е biggrin

Този уикенд ще посрещаме гости с преспиване - семейство с две малки деца - бебе на 8 месеца и друго на 2.5 г. Та вкъщи ще е малка лудница с три "бебета" smile Пожелайте ми успех и дано не се будят верижно през нощта от съседните стаи, че ще има 4-ма много кисели родители!  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #806 -: юни 26, 2015, 09:41:05 »

Йо, аз също обожавам чийзкейк  Torte  yahoo

Понеже ММ не обича да си празнува рождения ден и последните три години все му правя парти-изненада, този път ми вика не искам да разхищаваме пари -  не ми прави парти. Ще ходим във Враца, по негово желание да си починем и да лентайстваме при мама. Тя му е подготвила детско парти изненада с балони, шапки и свирки.. Хубава вечеря с любимата му салата Капрезе (Илиян яде само нея  crazy) с гриловани тиквички хаха smile Всякакви други глупости ми изреди по телефона.. Защото според нея, той не си обича рождения ден, понеже като малък не си го е празнувал.. Може и да е права  pardon Купила му е любимият му летен парфюм на Хуго Бос в комеплект.. И дънки с блуза.. Да, майка ми оцелва размера на дрехите му и постоянно му купува.. За разлика от неговата майка.. Тя сигурно си няма и представя кой размер гащи носи  pleasantry pardon Ще му даваме 1 по 1 подаръчетата на всеки половин час изненада  yahoo

Майка ми няколко пъти е канила родителите му, да му направят заедно изненада за рождения ден.. Но те са казали, че нямат възможност да дойдат сега.. Много тъпо ми стана като чух сутринта, че майка му е отпуска и ще ходят към обяд във Варна при сестра му.. Утре племенницата му има рожден ден, ама можеха всички да дойдат... Откакто живеем в София, ние с моите родили ходим, защото иначе те никога няма да дойдат насам.. Дойдоха само за освещаването на апартамента и то след сума ти време настояване.. Нанесохме се през октомври, направихме освещаването през декември  crazy

Нещо влязох в оплакващ се режим. Извинете ме  blush

Спирам  tease
« Последна редакция: юни 26, 2015, 09:43:25 от alexandrova_90 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #807 -: юни 26, 2015, 09:57:56 »

Сила, съветвам те да си сложиш тапи за уши, защото иначе другите бебета също ще те будят. smile Ние като ходихме на море, под нас имаше едно бебче, така пищеше че само тапите ме спасяваха. Аз моята си я чувам, тя е до мен, та и с тапи няма да я пропусна. smile снощи имаше комар в стаята, та се евакуирахме в другата стая да спим, малко беше теснично, но се справихме двечките. Не знам как е при вас лятото, но тук тази седмица е топло и слънчево, малко подухва, ама си е пак добре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #808 -: юни 26, 2015, 10:04:13 »

здравейте smile

Тони, много се стараете за ТМ, явно заслужава. Аз на ММ не съм му купувала подарък, който да го изненада от първия Св. Валентин, който празнувахме заедно.... и то защото тогава бях гузна, защото не бяхме точно заедно. Тук всички така се стареете, та ми идва да почна от сега да му мисля нещо за септември. Ама то той вчера пак си купи въдица "за рожденния ден"  pleasantry lol Отплеснах се - да ти е живо и здраво момчето и да те слуша Wink

Тази нощ може да ми стискате палци, защото ме чака пътуване до Атина, и разбира се, че снощи ми дойде  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #809 -: юни 26, 2015, 10:08:01 »

scilla, продадохме го, защото не ми остава време от тренировките да карам и колелото  smile

пандич, не се старая и аз ич, подаръци си подаряваме заедно, в смисъл- поръчваме си всеки каквото иска и си е харесал, ако имаме повод и пари.

Тони, след още 3 години, верваш ли ми че няма да ти дреме ич, кой ви обръща внимание и кой не?  smile
Ти не ми вярвай, ама ще видиш  tease
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines