Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:37:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 213548 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #780 -: юни 25, 2015, 11:03:49 »

Миленка, има от всички билети  pardon 35лв има и тн.


ЕДИТ: Някой да ми препоръча фотограф за Кръщене на 15.08?
Едит: поръчах на 18 ред сме.. Илиян ще ме убие.. 147 лв.. хахаха Пълно куку съм  pardon
« Последна редакция: юни 25, 2015, 11:24:22 от alexandrova_90 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #781 -: юни 25, 2015, 11:24:20 »

Странно - на мен ми изписва "Изчерпани" на категория 35 лв и 40 лв... huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: юни 25, 2015, 11:25:02 »

Правостоящи има  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #783 -: юни 25, 2015, 11:26:36 »

Това е някакъв нов едит - преди 10 мин ги нямаше тея билети.....

Изписва че има, но като тръгнеш да запазваш ти дава - "Грешка, няма достатъчно места в тази категория"
« Последна редакция: юни 25, 2015, 11:28:57 от milenkata » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: юни 25, 2015, 11:31:51 »

Не, сега ми дава да запазя правостоящи 2, ама запазих от 70лв  pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #785 -: юни 25, 2015, 11:38:43 »

Леле вие сте чисто луди толкова пари за Слави да давате!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #786 -: юни 25, 2015, 12:14:06 »

Хахаха, голяма еуфория покрай тоя Слави пада!  blum

Привет и от мен днес! Вчера Ария направи 9 месеца и съвпадна със заснемането на новия клип на видеото на ПИФ (любима наша група), та решихме да ходим да участваме с нея, за да ѝ остане весел спомен и един ден като го гледаме заедно да се радваме на "ретро" клип с наше участие  funnytooth Имаше изненадващо малко хора за моя голяма изненада. Все пак на Витошка в 7 часа вечерта... но това пък от друга страна ни остави възможност да сме по-близо до Димо по време на заснемането и да се виждаме по снимки и видеа. Чакаме самият клип да излезе началото на юли, защото така се казва и песничката smile По едно време Димо дойде към нас и искаше да вземе Ария, тя се изплаши от него и се разплака  Girl_hide После я успокоихме и ходихме да се снимаме за спомен. Той беше много сърдечно мил и благодари на всички дошли за заснемането на клипа.

Ето тук ни има из снимките, на който му се разглежда: http://www.vesti.bg/galerii/foto/p.i.f.-s-flashmob-na-vitoshka-1011#

Панди, много ме радва маникюра и мен!

Еми, дай малко повече инфо за тоя готин камък? Как така растат рози по него...

Днес времето е много непредсказуемо, хладно, препича от време на време, духа вятър, облаци има...  crazy

Тони, не знам за драмата с дивана ви, дано успеете с рекламацията! Иначе цветово ми звучи много красив, но ѝ лесно цапащ се (бяло)... винаги са ми харесвали бели мебели, но само да ги гледам, за вкъщи не бих си взела, че и с малки деца ще е малка лудница smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: юни 25, 2015, 12:21:47 »

Добро утро, момичета smile

Кога е концертът на Слави, че май по това време ще сме в БГ и може да се метнем?

Иначе да ви се оплача колко гадно ми започна деня  Mad girl
Ставам и влизам да се къпя, оказва се, че е свършила газта и аз с шампоан на главата. Хванах метнах си една хавлия и отидох до магазина, да зареждам. (там заварих една негърка с боя на главата да прави същото  funnytooth ) прибирам се и се оказва, че имаме повреда на улицата и просто е станало съвпадение, че точно по това време е свършила.
След което, пристига пощата и получавам писмо, че дължа неустойка на застрахователите на колата, защото ми канселираха застраховката - защото карам с БГ книжка, не можело  hunter
И то, обезщетение в размер на 400 паунда, при условие, че годишната ми застраховка е 370!!!
Освен, че са ми я канселирали са ми взели и вноската за следващия месец. Откачих...
Та така, от сутринта се разправям с тъпотии.

А за вчерашните събития, ще умра от смях с тоя моя мъж.
Снощи се връща от работа и сядаме да вечеряме и аз му казвам: Реших нещо за сватбата!
При което той ме изгледа много подозрително и в очакване на повече инфо.
Казвам му, че съм се обадила в регистър офиса да отменя подписването, а той ми отговоря:
Оффф изкара ми акъла, мислех, че ще искаш църковен брак.  funnytooth
А неговия най-голям ужас е по накакъв повод да му се наложи да влиза в църква.
Пък партито си остава, както беше най-най-първоначалната идея. (аз винаги съм искала сватба, а не брак) biggrin


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: юни 25, 2015, 12:26:46 »

Йоана, как ти казват на галено? Моя колежка от университета е на снимките.. Момичето с оранжевата коса  tease Сигурно е било забавно  Bravo Колкото до белите мебели.. Не са проблем, нацапването от ММ е като от малко дете, почистват се лесно и редовно, разбира се  pardon То проблема идва от лилавите възглавници и мястото за сягане е също лилаво.. Някъде съм слагала снима в темите за обзавеждане... Бяла е много по-малка част от него, но там където се облягаме с възглавниците върху бялото е станало оцветно  nea

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.


Едит: Чериии, вие сте пълни кукувци.. ЧЕстно
 funnytooth girl_haha lol  yahoo
« Последна редакция: юни 25, 2015, 12:29:22 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: юни 25, 2015, 12:29:01 »

Здравейте smile

Аз съм ходила 3-4 пъти на концерт на Слави, на стадиона във Враца за 5-10 лв, беше си събитието на лятото.  Сеге нещо не ми се дават толкова пари.

scilla много яка идея, нямах представа, щях и аз да отида smile
Cerise  tease не сте наред, ама явно сте се намерили  tease  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: юни 25, 2015, 12:40:11 »

Добъъъър ден!
Чери, прочетох за твоите терзания и се сетих как една приятелка на майка ми разправяше за нещо подобно. Поканели ги на нещо като сватба, те си мислели, че са подписали по-рано и затова няма гражданско и църква, а то се оказало, че не е сватба, а двойката решила да направи "празник на любовта си". Те им бяха подарили подаръци, всичко както си е на сватба и бяха много изумени и втрещени от събитието.
Какво стана с котето?
Тоя Слави, все едно е Металика. Голяма борба за билети, ужас. Кога е въпросното събитие?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: юни 25, 2015, 12:46:32 »

На 25.09, а на 26.09 съм на концерт на Ерос.. Весел септемврииииииииии  yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: юни 25, 2015, 12:51:51 »


Какво стана с котето?

За котето също имам история от сутринта, мислех да не ви я разказвам, ама...  pardon
Та Котенце е супер, расте и щурее. Нощем спи при нас и като излизаме за работа я оставяме в нашта стая на притворена врата, за да може излиза до тоалетна и до купичките си. Понякога обаче като е отворен прозореца и става течение и вратата се затваря, та съм предупредила съквартирнта ни, да я проверява дали е отворена през деня, за да не я тормозим животинката. Та тая сутрин с моя мъж сме от по-късно на работа и  се събуждаме и решаваме, че ще правим секс, съответно станах и затворих вратата.
След 5 минути се приближава съкватриранта и вика котето, и тръгва да отваря вратата и ние... не особено прилично аранжирани в пространството и викаме "Момент" "Секунда" и тн, ама то той не чул и нахълта... та само на котки и съквартиранти станахме хахаха.
Голямо шоу.
Иначе - категорично отказва да излиза на двора, много се страхува, изкарах я оня ден - тя седна в скута ми и не мръдна.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #793 -: юни 25, 2015, 12:54:27 »

Тоя Слави, все едно е Металика. Голяма борба за билети, ужас. Кога е въпросното събитие?

 funnytooth ratatui, ме разби с тоя коментар! Мисля, че тук положението е доста по-тежко от при Металика с борбата за билетите като гледам biggrin

Панди, аз съм заблеяна, че не го споменах тук предварително, щеше да е хубава възможност да се видим и да се забавляваме заедно  crazy

Тони, казват ми по най-различни начини... Йо, Джо, Ани, Йо-йо, Джо-джо, Йони и т.н. и т.н.

А за сватбата без подписване и аз не схващам точно, явно както ratatui е отбелязала "празник на любовта" smile Щом ви влече - отпразнувайте си го! Wink

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: юни 25, 2015, 13:07:07 »

Чери, как го кръстихте в крайна сметка котето? А като си идвате, там ли ще го оставите или ще го водите и него?
Сила, може би трябваше да кажа, че борбата е като за билетите за мача Лудогорец-Реал, едва да се дореди човек. Така май е по-правилно  Wink
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines