Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 05:53:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 198155 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: юни 18, 2015, 18:44:11 »

Като филолог англицист съм озадачена от поредната навлязла чуждица в езика ни - какво е "хедлайнер"?  crazy
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #661 -: юни 19, 2015, 04:04:12 »

Фаниии 17ти мина и замина... Давам ново предложение -23ти smile

Гледам за работа говорим Wink да си призная мислех че ще ми липсва,  но определено не.. Макар че малко откачих вкъщи изобщо не ми липсва работата.. Може би само откъм време за форума хахаха smile Wink

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: юни 19, 2015, 07:01:03 »

Миленка като почне да расте Боби хим няма и да се сетиш за работа!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #663 -: юни 19, 2015, 07:07:09 »

Добро утро, влизам да съобщя, че петното на панталоните за които писах неотдавна, изчезна. Има едно мъничко петънце, но само аз си го виждам, защото знам, че там беше голямото. За човек който не знае, панталоните са си ок.
Снощи ги накиснах с Вениш  за пореден път, но за 3 часа,после в пералнята на програмата за пране на петна 2.6 минути, и най после успех. Отдъхнах си хихихи.  
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: юни 19, 2015, 07:42:05 »

Добро утро smile

Жужи, браво за петното  good

Много работи сте изписали.. Нищо не запомних, снощи ви четох  blush

Вчера екскурзията мина добре.. Макар автобуса да закъсня с 1 час, а ние да стояхме на дъжда.. През цялото време ни валеше, когато накрая стигнахме Врачешкия манастир, спря да вали и беше просто супер.. Той е девически, но въпреки това, се чудех през цялото време, как смогват тия жени с всичко.. Такава растителност.. Подравнени чимшири (чемшири? - не знам как е правилно  huhhuh.gif), райграс, десетки цветя... Отделно градина с домати, краставици, картофиии  angry

Оф, пиша този пост от 30 минути... Няма да го бъде..  pardon

Хубав ден!  yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #665 -: юни 19, 2015, 08:08:06 »

Добро утро... Имам чувството че Дечко се опитва да си създаде режим да яде вечер и после сутрин рано... Снощи в 11 го сложих да спи, сутринта чак в 5.30 ме събуди и не пожела да спи повече... Предната вечер пак така... Май се опитва да си създаде режим., което е супер но от два дни ставам в 5 с него и после няма заспиване и умирам за сън. Вчера не спа през деня изобщо, сигурно и днес няма да спи, а ако той не спи  не спя и аз... Но пък качва много добре вече към 3600 отива, като понякога дохранвам ако видя че не му стига smile

Оххх  това време е ужасно, нито да излезеш нито нищо... Бррр много е гадно. sad вие как сте в този гаден петъчен ден? Планове за уикенда ?

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #666 -: юни 19, 2015, 08:25:14 »

Като филолог англицист съм озадачена от поредната навлязла чуждица в езика ни - какво е "хедлайнер"?  crazy

 lol lol lol Фани, разби ме! Това, ако не се лъжа, е тънкописец - тип перманентен маркер, с който да подчертаваш най-важното Wink
Миленка, как така не спи малкият shok Та то сега това му е основното - ядене и сън!
Тони, аз съм се убедила, че всичко е до организация. Знаеш ли си предварително нещата, с какво време разполагаш, какви усилия ще полагаш - тя работата сама се върши. Не си ли се убедила, че в най-разпокъсаните дни най-малко работа се върши. Ту влезе някой, ту звънне телефон, ту нещо по техниката направи саботаж и то работата си седи... Само където вече каталясваш от изненади tease в края на деня.
И аз имам едно петънце върху рокля на H&M. Толкова ме е яд. Не знам даже от какво е. Малко е като глава на карфица, ама на тая светла рокля се вижда от километър. Пробвах с лимонтозу, ама не излезе. Да взема и аз Вениш ли huhhuh.gif
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: юни 19, 2015, 08:29:25 »

Добро ви утро!!! При нас вчера беше по-гадно времето от днес. - вчера без жилетка си беше хладно и бях боса заради краката иначе по чехли ми беше хладно... А как ми се ходи на турнето на Комиците - Тъкмо Любо Нейков приказва за него по БТВ, или на концерта на Слави /на 26ти септември на стадион "в.Левски"/  huhhuh.gif Свеки, как беше с лебедите? Удавиха ли се от дъжд?  Не знам защо съм останала с впечатление, че щеше да ходиш на "Лебедово езеро", но може и да е бил друг балета... Както и да е дано сте изкарали много добре. Мразя малките градове именно по тая причина - няма почти никакви такива мероприятия.
Жужу, браво за петното!
Миленка, да ти кажа в началото и аз не мислех за работа, после се върнах на работа 2 пъти в седмицата по 2 часа, беше на 3 м. - кърмех и излизах, като се върнех отново кърмех. Определено беше разнообразие за мен и определено ми помогна да не изкуфея и да говоря само за бебета и майчинство. Ако преди си била много социален човек може самата комуникация с различни хора да действа освежаващо и разнообразяващо.  Понякога омагьосания кръг -ядене,спане, смяна на памперси действа доста подтискащо, особено през зимата. За този път вероятно ще се занимавам от вкъщи само с м/ународните проекти от септември, още не съм го решила де, може с 2 да не успявам. А за спането да не те плаша, но както и хората някои бебета и впоследствие деца не обичат да спят. Озадачавам се, че има деца по-малки от годинка, които вечер си лягат след 12 или се събуждат в 2-3 през нощта и играят до сутринта. А при вас си мисля, че ще се нагоди скоро да спи по цяла нощ и ти ще свикнеш да спиш по 6 часа нощен сън, направо ще се родиш!
М/у другото моето Свеки вече е щастлив пенсионер - била е учителка над 40 г. и да ви кажа много се радва, че вече няма да работи. В понеделник ще идва да стои с Кари докато съм в болницата. Bravo Та в тая връзка - дали все още може да се сади магнолия? може ли да й стане нещо от жегата? Мисля да й подаря по случая за да си я засади в двора  crazy
Друго ако се сетя пак ще пиша!!! Хубав петък!!!
« Последна редакция: юни 19, 2015, 08:34:55 от fanimira » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #668 -: юни 19, 2015, 08:35:11 »

Добро утро и от мен! Да ви изненадам като се появя в месечната темичка  Girl_hide

Да се включа с едно предположение за значението на думата "хедлайнер" - според мен се има предвид основния (главния) изпълнител на концерт. Например концерт на Аеросмит - те са хедлайнер, а им подгряват БТР (примерно biggrin ).

Времето наистина е ужасно и не съм излиза от два дни. Бяхме на почивка в Гърция, от която се върнахме в понеделник и вторник последно излизахме в Южния и оттогава вкъщи. Е, аз се показах за да напазарувам набързо, но Ария съвсем не се е показвала. Днес смятам макар и дъждовно да е, да я изведем по-късно.

Относно връщането на работа, аз като ходих на гости на колегите в офиса, се чувствах сякаш никога не съм спирала да ходя на работа. Определено ми липсва. Обичам да съм ангажирана и затова и смятам да се върна на работа след като Ария навърши годинка.

Плановете ни за уикенда са основно свързани с обезопасяване на жилището, за да пуснем Ария да пълзи, където си иска и да опознава всичко из къщи. Освен това ще се поизлезем и ще се видим с приятели и общо взето релакс.

Изобщо не съм в час с историите тук, за което се извинявам, ще опитам да наваксам колкото мога!

Красив петък на всички!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: юни 19, 2015, 08:38:21 »

Фани, тя може да си я гледа в саксия и на пролет да я засади в градината  pardon

Има ли вече дата за концерта на Слави.. Аз да ви кажа предния път бях много скептична, изобщо не си направих труда за билети и тн, но като гледах от време на време по ТВ-то много ми хареса... Мразя новите му песне, не харесвам певицата му (забравих й името), не харесвам какво направи от Борис Солтарийски.. Но старият Слави и Ку-ку бенд, ги харесвам  good По-скоро няма да отидем на концерта.. То ние не знам дали няма да сме в Италия..

Али, вземи вениш, ама да ти кажа стари петна не излизат при мен с Вениш, ако не са незабавно третирани  blush

Едит: Scilla много се радвам, че писаа  give_rose
« Последна редакция: юни 19, 2015, 08:44:40 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: юни 19, 2015, 08:42:13 »

Здравейте smile

Али, мисля че се бъркаш с "хайлайтер" Wink Eто за "хедлайнер" Wink

https://en.wikipedia.org/wiki/Headliner_(performances)



Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

scilla    heart heart heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: юни 19, 2015, 08:51:08 »

Фани, тя може да си я гледа в саксия и на пролет да я засади в градината  pardon

Има ли вече дата за концерта на Слави.. Аз да ви кажа предния път бях много скептична, изобщо не си направих труда за билети и тн, но като гледах от време на време по ТВ-то много ми хареса... Мразя новите му песне, не харесвам певицата му (забравих й името), не харесвам какво направи от Борис Солтарийски.. Но старият Слави и Ку-ку бенд, ги харесвам  good По-скоро няма да отидем на концерта.. То ние не знам дали няма да сме в Италия..

Благодаря, на 26ти септември е, тия дни щели да пуснат билетите в продажба!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #672 -: юни 19, 2015, 08:53:34 »

Панде, правилно! Тури ме на място blum Ама и аз чета между редовете, че да наваксам с всичко.
Сила, радвам се, че намина. Ще е удоволствие, ако имаш повече възможност да пишеш тук.
Ние вчера направихме разходка, напук на гьоловете. Учудващо дребната много се заигра в мокрия пясък. Беше й интересно, а на мен - спокойно. Днес пак ще сме навън. Малката имам чувство, че събира енергията в кутийки. Има нужда да потича Eeager Щом вече си донесе и обувките в хола, време е! tease
Историята за този израз - гледахме серия на койота и бегача. Та там койотът си беше наслагал вятър в консервени кутийки на кръста. Идеята беше да ги отваря една по една в подходящия момент, за да хване бегачът. Обаче бегачът го прекара през едни жп релси, та разклати кутийките и БУМ... Ураган! Хвърчат кутии, електрически стълбове, кактуси, хвърчи един койот girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: юни 19, 2015, 09:01:42 »

Малко офтопик от настоящата тема, но Миме, радвам се че майка ти е добре.. Дано тези хапчета и помогнат.. Да се следи редовно, обаче...  good

Ето, понеже тук е пълно с везни една статия.. Доста дълга, ама този дето я е писал, все едно е писал за мене   shok https://hotzodiac.wordpress.com/2015/05/23/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B0%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE/
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: юни 19, 2015, 09:16:41 »

Добро утро и от мен!

Аз успях да изляза, свърших си работата, даже се и прибрах.
И днес е хладно. Липсва ми слънцето.  blush

Жужи, браво за петното. А какво решение взе за работата?

Тони, благодаря ти!  heart Ще се следи със сигурност.
Доста е дълга статията. Мерси за линка, тъкмо и аз ще погледна за моята зодия.  smile


Фани, аз казвам 21 юни.  Wink

scilla, много се радвам, че се включи.  give_rose Чела съм бебешката ти темичка. Много хубава малка принцеса си имате.  heart Не си спомням дали си писала как измислихте името Ария? Много е хубаво. Аз се сещам за сериала Pretty little liars.  smile

Утре имаме сбирка с класа. Даже не знам как успяхме да се съберем толкова хора.  blush

На нас много ни се ходи на концерта на Слави. Дано този път да успеем да се доредим до билети.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines