Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:13:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 193834 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2015, 07:43:27 »

Добро утроооооооо!!


Честит празник на всички, които се чувстват деца, на техните деца и на всички запазили доброто и чистото у себе си  heart
Днес е един от най-любимите ми дни в година, макар да го свързвам с неприятни спомени от детството ми (дядо ми почина на този ден. Бог да го прости!), но винаги съм обожавала балоните, захарните памуци, чистите по детски неща.. Докато съществувам ще го празнувам този ден, защото детето в мен си живее и не искам да го пускам  yahoo

Освен това е празникът на Враца. Довечера хиляди врачани и гости на Враца ще се съберат на площада пред паметника на Христо Ботев, за да наблюдават зарята... Най-любимото ми време във Враца, Ботевите дни и зарята.. Пак няма да съм там, но последните години не пропускам да гледам по телевизията.. Ето една снимка от миналогодишната заря  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2015, 08:01:00 »

Благодаря за новата тема, Тони smile

Честит празник на всички smile  Аз днес  се събудих с мисли за първия ден от ваканцията, Милион и едно желания и кака Лара, и за зарята довечера и балони (защото само на 1 юни ни купуваха балони, ама не от обикновените от лъскавите). Аз не съм била във Враца на 1 юни от 12 клас. Трябва някой път да заведа мъжа ми.

Май беше голяма лудница при мен. Снощи видях, че имам 12 албума със снимки, а като брой кой знае колко са снимките. Да видим юни как ще е. Поне в началото би трябвало да е по-спокоен.

Ето и една снимка, която ми напомня за първи юни

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #2 -: юни 01, 2015, 08:09:23 »

Честит да е първи юни на всички деца,да се живи и здрави ,весели и щастливи!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2015, 08:15:44 »

Честит празник на всичкиии!   pleasantry

Ще пожелая нещо, което видях наскоро: Да сме усмихнати и весели като децата без причина, просто ей така! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: юни 01, 2015, 08:24:47 »

Да ни е честит празникът! Ура, ура, ураааа!
Аз тръгвам по села и магазини да раздавам балони, Барни-та и вода и с основно задължение да снимам дечурлига.
На моите деца задължително им купувах сладолед и балони  smile. Ама те, нали са момчета, радостта им се състоеше в това, да ги надуват и без да ги връзват да ги пускат. Хилеха се като бясни на звуците и траекторията на "пърдялките". Когато и това им омръзнеше, почваха да ги пукат с карфица, да ме гледат как се стряскам и подскачам от гърмежите. Довечера смятам да приложа този номер на котката diablo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2015, 08:40:17 »

Хайде да ни е честит и тозмесечния празник!
Аз пожелавам на всички винаги да пазят детето в себе си, да го глзят и да не го оставят да си отиде! Защото светът е една голяма площадка с катерушки и люлки, а възрастните сякаш сме забравили какво е да се забавляваш!


Панде, точно същите асоциации имам и аз. Ама на-няма ваканция за мен, има първи работен ден за месеца. И както ми остават 9 работни дни до отпуската...изобщоооо не съм на една планета с колегите и колежките (че се сърдят).

Свекърва,  funnytooth Котана да не си отмъсти само.

А на всички съфорумки давам по едно шоколадово яйце за подарък на детето в тях! (буквално и преносно)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #6 -: юни 01, 2015, 09:00:27 »

Честит Ден на Детето !!!

Аз пък ви черпя една врътка на въртележката  smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 01, 2015, 09:03:08 »

Свекърва, недей да тормозиш котето.. Напълно му влизам в положението, мен също много ме е страх от пукане на балони.. Още обмислям, дали да включа подобен род игра с балони на сватбата  girl_impossible

Довечера мислех да правя леща на ММ, но май ще се откажа... За празника на Враца и деня на детето, да ядем леща.. Не ми се струва удачно  nea  Имам нова рецепта за свински пържолки ще се спретна  Wink Yes

Ина, въртележката е прекрасна... Подобна имаше в Париж в близост до Монмартър  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #8 -: юни 01, 2015, 09:06:03 »

Свекьрва, Марта точно това обича да прави с балоните сьщо, само дето не може още сама да си ги надува.

Понеже вчера плака, че аз имам празник и искала и тя, та й казах, че нейния е утре. Тая сутрин отваря очи и вика: "Можеш ли да ми купиш подарьк? Видя ли вчера как ти подарих букет !"  shok
Ама вчера целия ден тук валеше дьжд, пьк днес са на училище, а и аз не мога да ходя, май няма да го празнуваме.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 01, 2015, 09:06:23 »

Няма пък! Аз бях първа обаче постнах в старата тема, а бях пуснала много хубаво стихче по случай празника  cray Да е честит на всички малки, по-големи още по-големи и най големи дечица! На който му се чете стихчето е на края на другата тема. Аз ще го копирам, но по-късно, че сега детето с празник ме дърпа да му купувам подарък!
И вече сме официално записани в 1ви клас! Урааааа!  tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2015, 09:08:25 »

Ооо, Тони, забравих да ти кажа!! Направих пилето със спанак и синьо сирене, но реших да го подобря малко. Мариновах пилето в портокалов сок, черен пипер и малко горчица (сладка), а в плънката сложих малко сушени смокини. Стана супер вкусно. Чак аз изядох малко повече от 1 роло.

Ина, супер въртележка. Аз само ще я гледам отстрани, че ако се кача....после ще ме свестявате с линейка.

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.  хаха, май днес на никой не му се работи.

Фани, да кушиш 3 подаръка! Даже 4! Честито за първолачето!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2015, 09:09:14 »

И аз първо се сетих за тази до  Монмартър се сетих, ама това май е тази срещу Айфеловата кула Wink

Аз ще правя баница днес smile
« Последна редакция: юни 01, 2015, 09:11:01 от pandapanda » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #12 -: юни 01, 2015, 09:12:37 »

Не знам кьде е, взех я от нета, това са класически вьртележки и ги има навсякьде, включително на центьра в града на Фабио  pardon

Дояде ми се такова пиле. Не е честно пьк !  Плачещо момиче

Фани, честито ученичка !!! Еееех, какво вьлнение !! Предстоят й важни и прекрасни години, дано да са успешни за нея!!  give_rose give_rose give_rose

ПП. Прииска ми се да сьм в Бг днес.
ППП. Фани, стихотворението наистина е прекрасно  heart heart heart
ПППП. Като се вгледах вьв вьртележката познах коя е, това е тази на Трокадеро, пак при Айфеловата, ама от другата страна на реката. Виждат се стьлбите кьм Трока острани  good
Много набито око имате, аз дори не бях видяла, че е вьв Франция  blush
ППППП. И видях, че Панда точно това е писала !!! Е утрепа ме.  Bravo
Спрете да говорите за ядене !!!
« Последна редакция: юни 01, 2015, 09:23:15 от inaxastra » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 01, 2015, 09:16:11 »

Фани, върнах се да прочета стихотворението. Страхотно е! Ще го науча наизуст и ще го кажа на мама довечера. Ако не успея, само ще го прочета по телефона.  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2015, 09:24:44 »

Ина, има ги навсякъде, но не и в България, та на мен си спомням какво впечатление ми направиха  heart .. Тук са от по-другия вид, само си блянувам за такива  blush

Нат, добре си добавила мариноването, за сущените плодове аз бих се въздържала (просто не обичам много, много).. Ще напиша и новата в темата с рецептите, страхотна е, ядох я онзи ден в един италинския ресторант.. Не знам как се казва, забравих, но много ми хареса  good

Фани, аз също тръгнах да пиша там и се усетих, че вече е нов месец - нов късмет  yahoo Стрхотно е прочетох ти го и май го коментирах.. Или си мислех  huhhuh.gif  give_rose

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines