Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 19:19:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 195880 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: юни 29, 2015, 09:02:25 »

аз не гледам новини от години, по причини поради които сама реших за себе си , че е вредна тази енергетика за мен, която струи оттам. Ще ме извините, но и тук ще прескачам дадените теми от тивито, да не си помислите че  е от неуважение. smile

Вижте на какво попаднах сутринта

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: юни 29, 2015, 09:21:52 »

Добро утро!  heart от къде ги намираш тези супер интересни картинки, Еми? Какви сайтове четеш?
Ох, новини и сутрешни блокове мразя да гледам - все гадни неща. При Гала е по-интересно! Честит Петровден на всички и наздраве на именниците!
Пънки, като спах една вечер в Патологията, имаше 1 момиче в 25 седмица с контракции. Пушеше, аз лично за няколко часа я видях да пали 3-4 цигари!  crazy гледам и не вярвам! Една 2 глътки и аз бих ударила! Ледено коктейче, мммм! За сега си позволявам само 2-3 глътки слабо кафе сутрин!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: юни 29, 2015, 09:25:35 »

Еми, знам че е тенденциозно, ще ти го върна  funnytooth kiss2 Сутринта много се смях като видях тази снимка във фейсбук.. Естествено споделена от теб  Girl_hide

Моята бременна колежка също си пуши.. Против съм докато е бременна да пуши.. Да ви кажа, обаче познавам няколко жени, които пушеха и пиеха (дори твърд алкохол  shok) по време на бременностите си... Бебчетата са здрави.. Моята приятелка само здравословно хранене, никакви "скапани храни", никакъв алкохол, никакви цигари (никога през живота й).. Е бебчето е болно... Не съм за, просто не вярвам и че, ако си супер стриктен те чака сигурно здраве  sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: юни 29, 2015, 10:54:56 »

Добро утро момичета smile

Аз телевизия в БГ не гледах, тук откакто съм - съвсем. Винаги съм знаела, че манипулират, но на два пъти в живота ми се наложи да отразяват събития прако свързани с мен и двата пъти разказваха друг филм.
Първия път беше за природно бедствие в моя квартал, втория с лично събитие.

Иначе - честит Петровден, аз днес си имам двама именници - приятелите, които в петък се преместиха от Лондон. Момичето винаги готви пиле за имения си ден (когато е далеч от баща си и той не заколи петел) та след малко отиваме да пазаруваме и да се вихрим.

А относно мойта сватба, мислех да не ви казвам, че тотално ще ме вземете за психически лабилна лигла с дълбоки душевни проблеми ама... не мога да не ви кажа biggrin
Понеже тъпо ми се струваше да излъжем хората, че сме женени, а да не сме, в това число баби и дядовци и свекъри, та решихме да си сключим брак и всичко да си е както по план. С малкатата промяна - да не заверяваме брака в БГ. Тоест на територията на БГ да сме неженени. И така... като ми "натежи" семейния живот, ще се успокоявам, че има къде да отида на почивка от него biggrin


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: юни 29, 2015, 11:01:53 »

Чери, аз честно не схващам смисъла от това да не сте женини само в България.. Хм.. Има нещо другооо  Girl_hide Според мен, като сте решили, че искате само тържеството, гостите ви ще се съобразят с вас... Свекърите също.. Трудно е за проумяване, ама...  Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: юни 29, 2015, 11:13:41 »

Тони...то смисъл като цяло няма, за мене си е само, ей така да си знам. Някой ден като имам моя тема ще ви разказвам, тогава може да резберете, ся няма цялата месечна тема да я въртя около мойто светоусещане.
А чисто прагматичния смисъл е, че наши приятели се ожениха през март и още чакат удостовение, че брака им е заверен. От тяхната община, да го изпратят до Столична, от там през не знам си къде, до папата, та обратно... физически нямам времето да се разправям с лелки на гишета.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #861 -: юни 29, 2015, 12:50:47 »

Здравейте!
Имах уникално емоционален уикенд yahoo Мечтаех за него от много време и се чувствам супер удовлетворена и на ТИ със себе си.
Първо, ММ взе, че спечели пари от една игра. Добре дошли blum Глътка свеж въздух никога не е излишна. Пък и колата ми беше на ремонт. В събота ме заведе на фризьор, направих си подстрижката, прическата, почувствах се чудесно. Видях се с много любими хора, уж случайно и за малко, но ми подейства добре. Нашите се прибраха от Франция - притеснявах се и за тях малко или много. Всичко беше минало чудесно, а снощи бяха на пресконференция вкъщи. Имаме и подаръци danceg
В неделя станахме и бавно и полека се приготвихме за разходка. ММ ме попита "Ще даваш ли кръв? Нали искаше?". И хайде на бегом до преливния. Почаках доста. Имаше много хора и нямаше кой да ти обясни къде се ходи, какво се прави, какво следва. Нищо... Влизам в манипулационната. Хемоглобин 151 Oh my ... Не очаквах, честно! После на преглед при лекарката. Слуша ме, гледа ме, говорихме... Аз съм с ниско кръвно и можеше и да не ме пуснат. И това мина! yahoo Влизам вече да давам кръв и ме питат с леко съмнение "Колко килограма сте?". Аз "Амииии, 57... 56...". Отсреща "Сигурна ли сте?" funnytooth Така "сигурно" го казах, че и аз не си повярвах. Ужасно ми беше убождането и мисълта, че имам игла в ръката. Но отказване няма! Питаха ме директно - Може да се откажете, искате ли... Не, няма отказване! Даже сестрата ми вика "Вие за първи път... Без повод... В неделя?!? Вие сте единствената тук без да дава за близък". Цялата чудесия вътре мина за няма и 20 минутки. Притеснявах се за малката, че идваше време за обяд, за сън... Обаче се чувствам уникално! Супер удовлетворена съм, че оползотворих два часа по най-добрия начин. Жалко, че живеем супер далеч и ми е трудно да се организирам сама за подобно нещо.
Гледам обсъждате храната и напитките. Аз съм извратена, променена психически с толкова години спорт зад гърба си. Вече подсъзнателно има храни, които ме отвращават. Не мога да си помисля за МакДоналдс или КФС. Това не е храна за мен. Като бременна имаше неща, които много ми харесват и такива, които съм ядяла преди това, но не ми бяха вкусни. Печено пиле след втората бременност не мога да ям.  Гадно ми е pardon Твърд алкохол не съм пила като бременна или кърмачка. В началото (преди да знам, че съм забременяла) ми беше ужасно на вкус. Чак да се замисли човек дали е добре tease Пробвах Бейлис като кърмачка на Коледа. Аз такива ликьори не обичам bad Не бих повторила и сега. Виж, аз ментата с мастика си я меша blush
Отивам да гледам линковете, които сте дали Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: юни 29, 2015, 13:00:03 »

Ali, мен пък жестоко ме е страх да давам кръв. Надявам се да не ми се налага, никога. Браво, за желанието!   Bravo
Писа за спорт, какво си тренирала?

п.п. Мислех, че имаш само едно детенце, а ти говориш за втора бременност.  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #863 -: юни 29, 2015, 13:09:46 »

Ехооо здравейте, минавам да кажа здрасти и ще излизаме навън...
Мен много ме е страх от даване на кръв, обаче като се сетя че ми преливаха при раждането и се замислям страх не страх да даря- така де, спасява живота!  smile

На нас вчера ни беше погачата - снимки и разказ в моята темичка. Беше хубаво много...

Сега изчезвам на разходка kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: юни 29, 2015, 13:21:12 »

Забравила съм да честитя днешният празник! Ами Честито на тези, които празнуват.  smile
Аз понеже имам курбан в на 01.07 - сряда, та отидох в църквата да си запазя час и запалих свещичка за здраве.  smile

Чери, аз да си призная, много се радвам, че все пак сте решили да сключите брак.  Wink

Али, браво и за твоя ползотворен уикенд. И мен ме е страх от игли и като цяло взимане на кръв, но някак успявам да се овладея. По принцип и аз съм с ниско кръвно и точно това е един от страховете ми - да не ми стане много лошо и да припадна след това.
Да ви е честита печалбата.  Bravo
Няма ли да ни се изфукаш с новата прическа?  blush

Миленка, приятна разходка на вас.  blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: юни 29, 2015, 13:26:48 »

Абе момичета, аз ли нещо не разбирам или какво... каква е тая истерия с тия дъгообразни профилни снимки и с тия гейове?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #866 -: юни 29, 2015, 13:33:00 »

Чери, не съм сигурна дали говориш за това.. Но имаше гейпарад в София.. и естествено анти-гей шествие... Та, явно има някаква инициатива във фейсбук.. Не съм разбрала точно  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: юни 29, 2015, 13:37:16 »

В тая връзка е, но е в световен мащаб, защото мойте колеги всичките са пощурели с такива снимки.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #868 -: юни 29, 2015, 13:38:49 »

Хехе, момичета, мен ме ужасяват иглите. Разбирате ли - изпадам в паника, един тих ужас. Цялата се стягам и не смея да дишам дори. Дланите ми бяха потни, а пръстите ледени и леко потрепващи girl_impossible Имах нещастието един път да видя и колко е среден средният абокат - току що изваден от ръката ми и още окървавен shok Обаче съм рядка кръвна група и сума си време само се каня. Пък и съм лежала от другата страна на системата и хич не е приятно, особено, като знаеш, че такава кръв е кът. Не знам - чувствам се страхотно... Някак си пречистена духовно! Лежиш и си оставаш с мислите си. Гониш демоните от душата си по особен начин. pardon
Прическата е това, което исках - в основни линии. Подстригах се, даже малко повече, отколкото мислех. Грешката си беше в мен, а не във фризьорката, че не обясних добре нещата. Карай! Сега ще расте здраво поне. Направи ми и една преса в корена за обем и това е. Нищо особено. Сега подхващам яко пак конските витаминки girl_wink
Сигурно тези дъги са за гейпарада, ама не съм наясно точно...
И аз забравих да честитя празника на всички именници give_rose Да сте здрави и щастливи!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #869 -: юни 29, 2015, 13:44:49 »

Дъгите са в чест на това че гей браковете вече са разрешени във всички щати - един вид подкрепяш решението
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines