Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:12:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 196150 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 02, 2015, 12:09:43 »

Свекърва, разсмя ме с глас. То вярно си е оферта да нямаш женски неволи.
А за това какво ги е подтиквало, аз обожавам идеята за чистата любов към родината, за жертвоготовността и  поставянето на общото благо над личността.
Баща ми нали е военен, а те цял живот се готвят за война, която всички се надяват да няма, но не и той! До ден днешен съжалява, че не е могъл да се бори за родината, да се бие за свобода и такива ми ти работи! Когато станаха събитията в Украйна така се беше ентусиазирал, че искаше да хваща пистолета и автомата и да участва в бойни действия  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 02, 2015, 12:15:46 »

Нат, според мен не е бременност, просто си ме пропусна от смотаното време.. Имам ПМС сега, да видим  beating

Свекърва, сутринта си мислех, да те ръчкам за снимки, но викам няма да питам, ще качи, ако иска и когато може.. Радваха ли се децата?
Ние ходихме вчера до две детски градини, които се намират в непосредствена близост до 2 от сладкарниците ни и раздадохме на всяко детенце сладкиш с формата на различни животинчета.. Децата бяха толкова щастливи... О, ама това е от сладкарници Пчела, толкова ви обичаме, с едни усмивки и медени гласчета.. Възрастни като ми казват, многоо обичаме да ходим във вашите сладкарници, не им вярвам, ама на децата.. Те са неподправени, милички..
В сладкарницата са изкупили всичките шоколадови близалки на света... Защо хората купуват шоколадови близалки на децата.. Има бисквитки, кесчета.. Сигурно те си искат де, ама..  huhhuh.gif

ЕДИТ: Винаги думите цитирани от Свекърва ме карат да настръхвам...Изброяването на имента и всичко.. Снощи, ако сте гледали зарята по БНТ.. Сте чули един мой приятел, той чете всяка година.. Още по-въздействащо ми е  good heart
« Последна редакция: юни 02, 2015, 12:17:26 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #62 -: юни 02, 2015, 12:18:29 »

Ако кьрмиш дьлго като имаш дете, бая женски неволи ще си спестиш сьщо… Аз нямах около две години май+9 ,месеца преди това, прави сметка…

Сега ако и с второ сьм така, 6 години ще ми се сьберат  smile

За знайните и незнайни и аз сьм се чудела на смелостта им… Принудени не мисля, безразсьдни? Да следваш принципите си с цената на живота си… Не знам далих бих била способна.

Може и да е вьпрос на контекст: като момичетата, дето се хвьрляли от скалите, за да не ги потурчат или като терористите сега, които се самоубиват, правейки атентат в името на това, в което вярват…
Кофти пример последния, ама до това се свежда: да умреш за идеята си.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #63 -: юни 02, 2015, 12:29:50 »

Добро утро! И тук да си кажа довечера съм сама с Кари. Нищо чудно да дойде довечера с мен да брои, диша и ражда заедно с мен. Дано наистина не родя през следв. 36 часа!  Girl_hide Верно големи глупости в тая академия, отделно патаклами в Гърмен, току някой бебе я пребито, я убито и на всичкото отгоре в неделя ще ми излиза Беновска при Дикофф да питала тя В качеството на каква била дошла румънката Маковей да дава акъл на ББ?! А пък Инглийския й беше тотал излагейшън! Няма ли един свестен джурналист в милата родина с приличен чужд език - поне да успее да си зададе въпроса правилно  blum по-добре да мълчат като задават въпроси, хаххаха  danceg
Фани за коя академия,малеееее Беновска е такъв резил ,като я слушах ,вместо да каже "отговорете ми" ,тя казва " питайте ме" /нали така Фани/.Тази жена просто е изгубила реална представа за себе си.Голям срам като я слушам да говори ,аз се срамувам /необяснимо защо хаха/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: юни 02, 2015, 12:35:08 »

inaxastra, да, същото е - да умреш за идеята. Под принудени имам предвид, че някак нямаш избор. Примерно семейството те завлече в дадена посока или сам си се наврял случайно и те подгонят.
Баща ми и чичо ми са били на фронта, в края на войната. Баща ми - в Унгария, чичо ми около година в Гърция, докато са отбивали военна служба. Никога не говореха за това време, двамата в общи линии смятаха, че идеята всеки я защитава по начин, в който смята, че е най- добър. Чичо ми беше журналист, но почина когато бях само на 13 и много съжалявам, че не съм говорила на тема саможертва с него.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 02, 2015, 12:38:19 »

Цитат
За знайните и незнайни и аз сьм се чудела на смелостта им… Принудени не мисля, безразсьдни? Да следваш принципите си с цената на живота си… Не знам далих бих била способна.

Аз също много пъти съм се питала и съм почти 99% сигурна, че НЕ бих.. Много егоистично, много гадно.. Но си казвам истината...  nea blush pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #66 -: юни 02, 2015, 12:42:25 »

О, и аз не мисля че бих. Но затова казвам, че може би е вьпрос на контекст. Ако бяхме в друга ситуация не се знае как щяхме да мислим  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 02, 2015, 13:21:22 »

Да си умреш за идеята....не е работа. Айде, едно време песни са писали, ама сега? Сега някой чалга хит в моя чест да пуснат най-много. После ще ме споменават по новините 2-3 дни и всичко до там.

Инче, аз се озадачих малко с тва кърмене. Нали съм невежа малко по темите...ама влей малко информация в драйва.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 02, 2015, 13:27:24 »

Тя моята приятелка, която роди, още не е имала менструация след раждането, защото не спира да кърми.. Пита гинеколога ни постоянно, има ли проблем, защо не й идва.. Така за първи път разбрах, че докато кърмиш, може да нямаш менструация  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #69 -: юни 02, 2015, 13:30:33 »

Ми да, нямаш. За кьрмене се иска хормон пролактин, а пролактинът блокира мензиса. Докато кьрмиш често и редовно мензис не ти идва. Сьвсем нормално е. Това е един от бонусите (освен, че е безплатно, винаги топло и стерилно)  Wink

Само внимавайте по-кьсно, защото намалява силно риска от забременяване, но не предпазва на 100%, мальк процент остава  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 02, 2015, 13:45:33 »

Аз пък имах - от 3тия месец някъде си ми идваше редовно  sad не успях да спестя от санитарни материали много. Като каза за чалга песни, Тони се сетих за идеалите на децата в днешно време. Питам комшийчето на 4 г. тогава, коя му е любимата песен, горд отговор: Въртиш ли ги нощем?!  Oh my ... Оказа се, че в текста на някаква чалгийка я има тая фраза и то я запомнило. Последствията от редовното пускане на Планета ТВ като бекграунд!!!  blum Академията е във Свищов доколкото разбрах Жужи, а Беновска верно взе да пелтечи, а уж била сериозна журналистка! Да се излага като кифладжийка и накрая като каза :"Бойко не е мой, той е наш!" е това ако не е реклама, аз съм слон  blum
Ето това гледах в неделя: http://www.vbox7.com/play:0da5b5f1a0
« Последна редакция: юни 02, 2015, 13:53:41 от fanimira » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #71 -: юни 02, 2015, 14:33:17 »

Аз пък имах - от 3тия месец някъде си ми идваше редовно

Ниськ ти е бил пролактина  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 02, 2015, 14:38:32 »

Оф, прочетохте ли за убитото в Борисовата градина момче на 16 години  shok Ученик в Търговско-банковата в 9-ти клас, намерено е на пейка с прободни рани.... Сега пише, че най-вероятно е преместен от друго място, понеже под него няма кръв, а има няколко рани  cray
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 02, 2015, 15:49:36 »

Ох, прочетох го...много жалко за момчето, дано да намерят извършителя.  shok
Ама много крими новини напоследък....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 02, 2015, 16:05:35 »

Аз викам да го караме по-весело, какъв хубав ден навън  smile smile smile

Едни много красиви инсталации исках да ви покажа:
http://www.thisiscolossal.com/2015/06/mirror-installations-shirin-abedinirad/
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines