Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:16:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 194907 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 02, 2015, 10:32:47 »

Добър ден, милички  Sunshine

Миме, успех! Стискам палци на ръце, крака...където имам палец- стискам!

Инче, не се ядосвай...да си говорят каквото искат, да защитават както искат, децата няма да се върнат. Лошото е, че нямат съвест тия зашитници и извършителите. За мен това е по-страшно. Не осъзнават колко са навредили, че са престъпили клетвата си да помагат и не вредят....ама това е май за друго ниво на интелект. Дано да са отделни зрънца и да няма повече такива случаи.

Днес голямо затишие... beating
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #46 -: юни 02, 2015, 10:39:26 »

Добър ден, милички  Sunshine

Днес голямо затишие... beating

Всички са на тьржествена заря-проверка  girl_haha
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 02, 2015, 10:50:33 »

Да се строяват в прав строй! Равнис, мирно! И ще проверяваме кой с какви гащи е.

Мен ме подлудиха днес и накрая от ПСИХО-то няма да искат да ми дадат бележка!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 02, 2015, 10:51:05 »

Здравейте,

Аз чакам сирените и не мога да мисля за друго за сега.

Хубав ден от мен smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #49 -: юни 02, 2015, 10:55:44 »

Посум каза да не се развяваме по гащи  blum

После да докладвате дали са спрели хората. Яд ме е, че Марта няма да ги чуе  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #50 -: юни 02, 2015, 10:56:20 »

Добър ден от пред кабинета на Педиатърката smile чакаме да видят Боби,  че май му почнаха коликите и е много кисел от вчера, пък и без това трябва да го запишем....

Фани, ти как се чувстваш? Ще има ли бебе скоро?

А за тая акушерка не ми се коментира.... Думи нямама и още веднъж се благодаря на моя доки - вярно натъртихме ребрата, но той направи наистина всичко най за мен и Бубчо и сега и двамата сме живи и здрави и се радваме един на друг.... smile
Тази като я погледнеш и ти става ясно що за човек е... Каквото и да си говорим,  винаги първо опира до човек, после до професионалист... Тя не е добър човек!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 02, 2015, 11:00:12 »

Абсолютно съм съгласна с тебе, Миленка, изглежда ужасен човек  nea Да не говорим, че пак лъснаха мизериите за организацията на малките общински болници... 40 минути са чакали анестезиолог за секциото.. То и в големите болници анестезиолозите са кът, но определено е сериозно проблем и това...


Не чувам сирените  NO
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 02, 2015, 11:10:22 »

Когато за първи път чух сирените си бях помислила, че е пожарна и обиколих терасата, за да се опитам да я видя. Майка ми била още пред блока и спряла там и след това ми обясни какво е това. Почувствах се като национален предател.

Сега стоях на терасата и видях, че хората бяха спрели, и по терасите имаше пенсионери или някоя жена с бебе на ръце, и тъкмо си помислих, че поне не виждам разхождащи се и гледам едно момиче си яде сладолед и си се разхожда. Веднага си помислих: "Е ,как може да са ѝ обяснили!", след малко видях две баби да си се прибират с внучетата от магазина най-спокойно. Това са 2 минути. Не правят мозъчна операция, връщат се от магазина.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 02, 2015, 11:14:05 »

Аз да си похваля колегите- почти всички станаха. Някои нямаше как да прекратят разговорите по телефона, ама от мен да мине.

Успех за записването, дано не чакате много!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: юни 02, 2015, 11:15:27 »

Когато за пьрви пьт чух тая работа за сирените, бях с леля ми на площада в Благоевград и братовчедка ми бебе в количката (значи сьм била на 6год). Леля ми каза, че се сипра и не се мьрда, и не знам дали ми е обяснила после защо-какво (вероятно да). А аз много се притеснявах, че бебето на изпьлнява инструкциите и през цялото време шушнех тихичко: "Лельо, лельо, бебето мьрда!"

Спомням си, че бях много впечатлена от цялата работа  Girl_hide

Мен сьщо ужасно ме дразнят хората, които не спазват уважението. Като работех на Витошка в магазина ги гледахме през прозореца как се разхождат и хич не се трогват. Вбесяваше ме това.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 02, 2015, 11:16:55 »

Аз излязох навън, но си бях само аз с 2 колежки, другите пушеха и се хилеха.. Не ги понасям, как може толкова прост народ да има не знам... Не само с конкретната си постъпка, а попринцип... Но наистина 2 минути да помълчим и да отдадем почит. Сутринта едната шматка идва и вика "Честит празник", като й казах че днес не е празник, тя ми вика как да не е, ти си от Враца не знаеш ли, че на 2-ри юни се празнува и се ходи на Вола, има бирарии и всичко.. Мислех, че не може да ми се случи  GROAN

   
Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 02, 2015, 11:43:12 »

Добър ден!
Панди, уби ме с мозъчната операция, но си права децата от малки като не видят как възрастните отдават почит  и уважение после и като големи няма да го правят!
Тая лекарка изглежда все едно е лекар в концлагер.
Я кажете какво стана с тези, на които им закъсняваше - Тони, Чери и кой още беше? Не се крийте похвалете се!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 02, 2015, 11:50:44 »

На мен не ми е дошло (много мразя тази дума) все още.. Болят ме гърдите, имам усещането, че ще е скоро.. Просто май си ме пропусна 1 месец.. Вътрешно нямам притеснение..   pardon  Не искам да се притеснявам сега, нямам и време да ходя по доктори... Отказвам  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 02, 2015, 11:56:29 »

Мен днес ме имунизираха, че му е дошло времето и сега така ме боли ръката!!!!!! Довечера май ще идва ММ да ме прибира, че нз как ще закарам колата...

Тони, прави ли тест пак? Пък може нищо да няма....просто стрес,климат...емоции
Ауу, тва ме утрепа! Празник било...и го свързват с бири. Много жалко за културата ни! И после всички подрастващи що били неграмотни. Е от кого да се научат?!  NO Я да се сетят тия баби по СОЦ-а така ли е било? Всички са седяли мирно и тихо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: юни 02, 2015, 12:03:13 »

Я кажете какво стана с тези, на които им закъсняваше - Тони, Чери и кой още беше? Не се крийте похвалете се!
Аз! Аз! Ами доста спестявам от превързочни материали, нямам ПМС, не ми пука коя дата сме...Да се похвалят и другите Wink
Не си спомням за сирените, но все още отеква в ушите ми тържествен глас от зарята проверка ".....и хилядите знайни и незнайни борци, дали живота си за свободата на България!" и настръхвам. Каква сила е карала хора като Ботев да тръгнат на явна смърт? Или е било лудост? Или са били принудени? Винаги това съм се питала. И дали те са за пример или само за уважение? Не е защото съм на години, още от малка не ми е ясна цялата работа. crazy
Много ми се иска да ви покажа снимки от вчера, голямо хилене падна...Ама точно днес не му е времето.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines